320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Angelol on veel oma arvamus meie kohalikust jalgpallist.Kõik kohalikud jalka-ajakirjanikud on oma munad ammu maha müünud kahjuks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
      Mina sellist infot ei osanud leia, isegi klubi lehekuljes (http://www.balatownfc.co.uk/general-information/)
      Kui sa oled nii hea et äkki refereeri allikas, oleksin tänulik.
      Miks Bala Town? Sest see 'staadion' oli juba nii hästi ehitatud tollal ajal millal mängiti Levadia. Muidugi UEFA standardile ei vastanud, sest tegu on pargi-staadioni, ja nad mängis Rhyl. Aga Sportland muru on UEFA vastavalt muru, aga 'staadion' ümber ehitatud pole.
      Siiski on päris naljakas mulle. See peaks olema FC Flora ajutine kodu...

      Kui tahate edasi lollakad mängida, palun väga. Parem vastus anti kesa. Intelligenti pauca.
      ...associate yourself or your brand with a Professional Welsh Premier League club.

      It has both professional and semi-professional status clubs and is at the top of the Welsh football league system.

      The seats at Maes Tegid are second-hand from Chesterfield and Coventry City, and were installed when Bala won promotion to the Welsh Premier League.

      Conclusions;
      1: Tegu on proffi klubiga, kuna nad ise väidavad end seda olevat.
      2: Staadionile ehitati suurte (eesti mõistes mega suurte) klubide kaasabiga. Meile kahjuks Chelsea oma tribüüni ülejääke ei anna, ikka ise peame ostma..

      Nii, kuna sa palusid minult minu väidete kohta viiteid, ning said need kenasti, siis palun sinult sama! Väidad justkui oleks varem räägitud, et hakkame sportlandile katust panema, ning siis on see edasi lükatud. Palun, kus on viited?

      Praegune Sportlandi olukord on igatahes lihtne, uus detailplaneering on vaja kehtestada, ning fakt on see, et asi tehakse ära! Mis sulle selle juures nalja pakub? Hetkel jääb mulje, justkui sa lihtsalt irvitaksid Eesti jalgpalli üle, kuna staadionid ja tribüünid tekivad aeglaselt. Aga tead mis, vähemalt asi areneb, eksole?


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      Kes need kõvad "eesti" mehed on, kes siin kambakesi üht itaallast tümitavad? Piinlik juba ammu ja vähemalt minul on häbi.
      Ole nüüd, miks peaksid sina häbi tundma?
      Ma ka varem aru ei saanud, miks angelot nii paljud ei salli, aga sain selles siis selgust, kui korra 'julgesin' oma eriarvamust temaga väljendada ja vastuseks sain isikliku rünnakut ning rünnakut oma lemmikklubi aadressil. Ainuke põhjus selleks oli see, et ma julgesin erimeelsust väljendada
      Ma arvan, et pigem teeb Angelo itaallastele häbi, kuiet temaga väitlev eestlane teistele kodanikele.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
        Kes need kõvad "eesti" mehed on, kes siin kambakesi üht itaallast tümitavad? Piinlik juba ammu ja vähemalt minul on häbi.
        Ära nüüd pahanda, aga häbitundest selline lugu:

        Kunagi ammusel ajal läks üks mees külapeol hoogu ja peeretas kogemata hästi kõvasti. Tal oli sellepärast nii piinlik, et otsustas kolida kaugele mägedesse üksinda elama.

        Kui oli möödunud juba paarkümmend aastat, otsustas ta kodukülla naasta, et uurida, kuidas naine Anna ka elab. Jõuab siis kodukanti ja vastu tuleb üks poisike. Mees küsis tema käest, kuidas Anna ka elab?

        Poiss vastas, et Anna suri 10 aastat pärast seda, kui tema mees peeretas. Mees sai aru, et küla mõõdab aega tema peeretamisest ja kolis mägedesse tagasi ja surigi seal.

        Kommentaar


          Algselt postitas ööö Vaata postitust
          Angelol on veel oma arvamus meie kohalikust jalgpallist.Kõik kohalikud jalka-ajakirjanikud on oma munad ammu maha müünud kahjuks.
          Oeh, hakkab see jutt jälle. Kõik on siin väikeses riigis Aivari lõa otsas, ainult dissident ja metsavend Angelo edastab oma punkrist vabale maailmale sõltumatuid uudiseid Aivar the Kõikvõimsa hirmuvalitsuse kohta.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            ...associate yourself or your brand with a Professional Welsh Premier League club.

            It has both professional and semi-professional status clubs and is at the top of the Welsh football league system.

            The seats at Maes Tegid are second-hand from Chesterfield and Coventry City, and were installed when Bala won promotion to the Welsh Premier League.

            Conclusions;
            1: Tegu on proffi klubiga, kuna nad ise väidavad end seda olevat.
            2: Staadionile ehitati suurte (eesti mõistes mega suurte) klubide kaasabiga. Meile kahjuks Chelsea oma tribüüni ülejääke ei anna, ikka ise peame ostma..

            Nii, kuna sa palusid minult minu väidete kohta viiteid, ning said need kenasti, siis palun sinult sama! Väidad justkui oleks varem räägitud, et hakkame sportlandile katust panema, ning siis on see edasi lükatud. Palun, kus on viited?

            Praegune Sportlandi olukord on igatahes lihtne, uus detailplaneering on vaja kehtestada, ning fakt on see, et asi tehakse ära! Mis sulle selle juures nalja pakub? Hetkel jääb mulje, justkui sa lihtsalt irvitaksid Eesti jalgpalli üle, kuna staadionid ja tribüünid tekivad aeglaselt. Aga tead mis, vähemalt asi areneb, eksole?
            See viimane retoriiline küsimus on juba katki plaat sinust...mis areneb? Asja mida lubati 3 aastat tagasi juba kaks või kolm korda edasi lukatud? Ma ka katki plaat.

            Vabandust, aga Coventry ja Chelsea ainult andsid ära oma vanad istekohad, mitte terve tribüün. Katus tegi Bala ise ümberringi.
            Selles mõttes, istekohad juba Sportlandis on, pole vaja et keegi annetab. Vaja oleks ainult üks kuradi katus ümberringi. Aga parem ootada sellin 'suur projekt'...

            Pro- ja semi-, nagu kala ja liha samamoodi. Noh kuule, meil ka Eestis meil on Premium Liiga, professionaalne liiga. Aga päeva lõppes, mitu pro klubid on? Need 3/4. Teised amatöörid.
            Ma ei arva et nende status nii palju muutunud on. Kui mul on aeg, uurin.
            Aga kindlasti pole keegi Floras kes hommikul läheb tööle ja õhtul trenni, välja arvatud õpilased.

            Ja mina topicusse panen nüüd punkt ja head aega. Vestlus on juba selline null-punkt saanud kus on Itallane vs. Eestlased. Palun väga.

            Aivari topicu fännid, traditsiooniline Rhumorikas meme
            Tuleb.jpg

            Kommentaar


              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              See viimane retoriiline küsimus on juba katki plaat sinust...mis areneb? Asja mida lubati 3 aastat tagasi juba kaks või kolm korda edasi lukatud? Ma ka katki plaat.
              Seni kuni viiteid pole, ei usu. (viiteid ei tule, kuna sellist asja pole kunagi olnud)

              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Vabandust, aga Coventry ja Chelsea ainult andsid ära oma vanad istekohad, mitte terve tribüün. Katus tegi Bala ise ümberringi.
              Selles mõttes, istekohad juba Sportlandis on, pole vaja et keegi annetab. Vaja oleks ainult üks kuradi katus ümberringi. Aga parem ootada sellin 'suur projekt'...
              Chelsea pole talle tribüüne andnud , jälle eksid faktidega. Ja Bala puhul räägime endiselt tribüünist millel on 504 istekohta.
              Aga sinu lõbustamiseks; Sportlandi puhul räägime endiselt 4-5 korda suuremast tribüünist, seega jah, võrreldes bala staadioniga on see "suur projekt", ning kuna meile Manu oma tribüüni ülejääke ei anna, siis tuleb oma rahade eest see valmis teha (ja tehaksegi!).

              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Aga kindlasti pole keegi Floras kes hommikul läheb tööle ja õhtul trenni, välja arvatud õpilased.
              Eeee.. Kas Flora kodustaadion jääb Bala omale alla, et sellise võrdluse siia tood?

              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Aivari topicu fännid, traditsiooniline Rhumorikas meme
              [ATTACH=CONFIG]4507[/ATTACH]
              Aaa, et siis tribüüni ei tulegi v? Va võrukael valetab meile jah? Taaskord, palun too üks viide, kus ta on lubanud, et "vot nii, hakkame ehitama, rahad koos ja värki" ja siis hiljem on niisama teadmata ajaks edasi lükatud. Vot ei ole sellist asja olnud.

              Sportlandi ehitus lükkus edasi, tõesti kuradi kahju et hooaja alguseks valmis ei saa, keegi ei vaidle selle vastu, et seda on vaja. Aga sellepärast hakata siin Florat, Pohlakut ja eesti amatöörklubisid tümitama, no ma ei tea...

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Sportlandi ehitus lükkus edasi, tõesti kuradi kahju et hooaja alguseks valmis ei saa, keegi ei vaidle selle vastu, et seda on vaja. Aga sellepärast hakata siin Florat, Pohlakut ja eesti amatöörklubisid tümitama, no ma ei tea...
                Ma pole seda teinud, ma lihtsalt ütlesin et üldiselt on naljakas. Kelle süü on ma ei tea. Aga kindlasti mina isiklikult pole midagi kellele lubanud siin.
                Aga kuidas sa tahad lugeda, enam tahtis pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                  See viimane retoriiline küsimus on juba katki plaat sinust...mis areneb? Asja mida lubati 3 aastat tagasi juba kaks või kolm korda edasi lukatud? Ma ka katki plaat.

                  Vabandust, aga Coventry ja Chelsea ainult andsid ära oma vanad istekohad, mitte terve tribüün. Katus tegi Bala ise ümberringi.
                  Selles mõttes, istekohad juba Sportlandis on, pole vaja et keegi annetab. Vaja oleks ainult üks kuradi katus ümberringi. Aga parem ootada sellin 'suur projekt'...

                  Pro- ja semi-, nagu kala ja liha samamoodi. Noh kuule, meil ka Eestis meil on Premium Liiga, professionaalne liiga. Aga päeva lõppes, mitu pro klubid on? Need 3/4. Teised amatöörid.
                  Ma ei arva et nende status nii palju muutunud on. Kui mul on aeg, uurin.
                  Aga kindlasti pole keegi Floras kes hommikul läheb tööle ja õhtul trenni, välja arvatud õpilased.

                  Ja mina topicusse panen nüüd punkt ja head aega. Vestlus on juba selline null-punkt saanud kus on Itallane vs. Eestlased. Palun väga.

                  Aivari topicu fännid, traditsiooniline Rhumorikas meme
                  [ATTACH=CONFIG]4507[/ATTACH]
                  Tallinnas on muuseas Tallinna Linnaviletsus, ks otsustab, kus, kuhu ja kuidas ehitada. Mõni ootab oma ehitusluba oma kümme aastat, kuigi paberid korras. Nii et KIIRUS ei sõltu vaid jalgpalli liidust. Itaalias pidavat asjad veel aeglasemalt käima, muuseas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                    Tallinnas on muuseas Tallinna Linnaviletsus, ks otsustab, kus, kuhu ja kuidas ehitada. Mõni ootab oma ehitusluba oma kümme aastat, kuigi paberid korras. Nii et KIIRUS ei sõltu vaid jalgpalli liidust. Itaalias pidavat asjad veel aeglasemalt käima, muuseas.
                    Ma ei saa aru miks on vaja Itaaliat kaevandada? Ma elan Eestis, mis toimub Itaalias mind palju ei puutu. Seal asjad võrreldes raskem, on ikka suurem maa, suurema rahvaga suuremade probleemidega. Ma ei võrrelda mitte kunagi, posiitivselt või negatiivselt, mõtte pole.
                    Ma saan aru et on ka linnavalitsus, aga siiski oli natukene naiivne lööma projekt ja seda avalikustama enne kui kõik paberid oli tehtud ja kinni...

                    Kommentaar


                      Küll on ikka teema leitud. Selle üle on küll naerda vaja.

                      Lisan veel, et Real Madrid tahtis oma staadionit laiendada, aga Madriidi linn ei lubanud. Äkki tormad nende üle ka nüüd naerma. Itaalia ja Hispaania ju suured konkurendid ikkagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Küll on ikka teema leitud. Selle üle on küll naerda vaja.

                        Lisan veel, et Real Madrid tahtis oma staadionit laiendada, aga Madriidi linn ei lubanud. Äkki tormad nende üle ka nüüd naerma. Itaalia ja Hispaania ju suured konkurendid ikkagi.
                        Ütleme nii, Real Madridi mängupaik hetkel ikka normaalne. Mingi katus peal on

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                          Ütleme nii, Real Madridi mängupaik hetkel ikka normaalne. Mingi katus peal on
                          Aga Madriidi fänni jaoks on kaubamaja puudumine sama suur probleem, kui eestlasele katuse puudumine. Seega, võrdlus on kümnesse

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                            Aga Madriidi fänni jaoks on kaubamaja puudumine sama suur probleem, kui eestlasele katuse puudumine. Seega, võrdlus on kümnesse
                            Mnjah...aga see on pigem 'first world problem', siin ilma katuseta sellises kliimas oleme 'third world problem'is

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Mnjah...aga see on pigem 'first world problem', siin ilma katuseta sellises kliimas oleme 'third world problem'is
                              Ei ole halba ilma, on vale riietus. Ei jäänud enne ükski vajalik mäng vahele, ei jää nüüdki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                                Ei ole halba ilma, on vale riietus. Ei jäänud enne ükski vajalik mäng vahele, ei jää nüüdki.
                                Probleem polegi ju üksikutes hulludes, vaid ikka selles pundis, et kes tuleks hea meelega mängu vaatama kui vaid oleks paremad tingimused publikule. Igal normaalselt staadionil peaks olema katus koos nn seinaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X