320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Oh oleks ma teadnud, et mu lihtsalt ühe uudise välja toomine väikese märkusega sellist tüli tekitab.
    Hehehehe no Aivar Pohlak on selline inimene, kes ei või teisi külmaks jätta Ma arvan, et ta ise peab konstruktiivsest kriitikast lugu, mitte aga paljasõnalisest vandenõu teooriast

    Kommentaar


      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
      kust tuleb flora eelarve 1,67 milli ja kust võetakse 750 000 vaba kapitali esindusmeeskonna haldamiseks ?

      On keegi selle peale mõelnud ?
      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
      Faktide kohaselt 750 000 on vabamüürlaste ja Washingtoni obkomi abi.

      Rot Front sulle Seltsimees! No pasaran!
      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
      tegelikul üldse huvitav küsimus oleks ka see et miks selline kära 3 x 1000 euri stipendiumide üle.
      Jalkaliidu aruandes kirjas et 2015 aastal on jagatud stipendiume 660 000 eest.
      Hea küsimus oleks et kellele ja kuipalju ?
      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
      Arvan et need stipid on olnud kõikvõimalike treenerite palgad.....

      Las EJL jagab palju ja kellele tahab.... vastik on see, kuidas meeldib mõnele lugeda raha võõras taskus...
      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Kui on suur soov rahakottides sorida, siis majandusaasta aruanded peaks kõigile paari euro eest per aruanne kättesaadavad olema
      Ei saa ka mina aru miks ma sellise pahameele ära olen teeninud... küsisin ju kõigest mis 660 000 stippe liit jaganud on ja kust flora kapital tuleb.
      Kellegile mingit kriitikat ma ju teinud pole, küsin vaid küsimusi.

      "Küsija suu pihta ei lüüa." - selline tarkus

      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
      Tehke omaette teema ja muudkui uhuge.
      ja jalgpalli rahastus on tihedalt seotud jalgpalli arenguga. Miks ma siit teemast ära peaks kolima ?
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        Algselt postitas Jormma Vaata postitust
        Ei saa ka mina aru miks ma sellise pahameele ära olen teeninud... küsisin ju kõigest mis 660 000 stippe liit jaganud on ja kust flora kapital tuleb.
        Kellegile mingit kriitikat ma ju teinud pole, küsin vaid küsimusi.

        "Küsija suu pihta ei lüüa." - selline tarkus



        ja jalgpalli rahastus on tihedalt seotud jalgpalli arenguga. Miks ma siit teemast ära peaks kolima ?
        Flora rahad on ju ilusasti aastaaruandes kirjas. Siin foorumis ei hakka keegi juhtkonnast iialgi vastama. Kui on küsimusi, võta inimesel nööbist kinni ja küsi. Mina olen oma küsimustele vastused alati saanud, kuid kellegi suuvooriks ka ei hakka. Iga paari nädala tagant mingi analoogne teema ülesse tõmmata! Milleks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust

          ja jalgpalli rahastus on tihedalt seotud jalgpalli arenguga. Miks ma siit teemast ära peaks kolima ?
          Et sa veidigi objektiivsemalt mõjuksid, soovitaksin sulle ka veidi levadia, kalju ja Infoneti rahaasju uurida. Heameelega loeks, kas nende rahad on loogilised.

          Ainult Pohlakut kahtlustades mõjud kuidagi nagu meepotilt tõugatuna või midagi sarnast.

          Kommentaar


            Euro eelring räägib enda eest... kui hästi või halvasti rahastus töötab.
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              Kas Eesti jalgpalli arengu mõistes poleks võimalik panna bänni eurosarjadest Florale? Lootusetu juhtum ikka..
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Kuna Euroopa võistkondadega võrdlus on hetkel liiga valus teema, siis tegin vastupidist ja võrdlesin Premium liigas mängivaid klubisid ajavahemikul 1992-2016.

                All teams get 1200 for starting rank. Every match is calculated by R_n = R_o + K*G (W - W_e). Where: R_n = The new team rating R_o = The old team rating K = Weight index regarding the tournament of...


                Kuna ajaperiood on üpris pikk, siis lihtsustamise mõttes on graafik agregeeritud kuu tasandile.

                Kes elo reitinguga tuttav pole, siis pikemalt saab siit lugeda: https://en.wikipedia.org/wiki/World_...ion_principles

                Kommentaar


                  Hetkeseisu peegeldab suht täpselt. Levadia, Flora, Kalju, Infonet, Sillamäe, Paide, Trans, Tartu, Pärnu, Rakvere. Umbes selline võiks mingi nn jõujoonte tabel välja ka näha. Soccernet ja delfi vist natuke üritasid midagi sellist sel hooajal kokku panna, aga ju loobuti.
                  www.playmaker.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                    Hetkeseisu peegeldab suht täpselt. Levadia, Flora, Kalju, Infonet, Sillamäe, Paide, Trans, Tartu, Pärnu, Rakvere. Umbes selline võiks mingi nn jõujoonte tabel välja ka näha. Soccernet ja delfi vist natuke üritasid midagi sellist sel hooajal kokku panna, aga ju loobuti.
                    Ega jah seda lihtne polnud kokku panna, aga kuna kuskil mujal polnud seda tehtud, siis sai võetud otsus asi ära teha.

                    Endale jäi kohe silma 2007 mai, kui Eesti kõrgeima reitinguga klubi oli Narva Trans. Tegi 14 kaotuseta mängu 2007 hooaja algul.

                    Teisalt näeb suhteliselt lihtsalt ära, kes on teatud ajavahemikel domineerinud. Norma, Flora, Lantana, Flora, Levadia jne.

                    Kommentaar


                      Ülimalt meeldiv lugemine. Täpselt selline lähenemine nagu eelpool maininud olen. Tore oleks kui nüüd häid järeldusi tehakse ja et need uuendused ei piirduks ühe klubiga.

                      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                      Kommentaar


                        Mis uuendused?
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                          Ülimalt meeldiv lugemine. Täpselt selline lähenemine nagu eelpool maininud olen. Tore oleks kui nüüd häid järeldusi tehakse ja et need uuendused ei piirduks ühe klubiga.

                          http://m.sport.delfi.ee/jalgpall/art...hp?id=75352235
                          Hurt ei ole Jalkaliidu palgal. Miks ta peaks teiste klubidega tegelema?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                            Mis uuendused?
                            loe tervet lauset...need uuendused mis järeldustega kaasnema peaksid.
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                              Hurt ei ole Jalkaliidu palgal. Miks ta peaks teiste klubidega tegelema?
                              Iva oli selles et teised klubid võiksid sarnaseid kohtumisi ja vaatlusi teha. Minna ja uurida et mida tähendab üks kaasaegne spordisüsteem. Dortmund on selles mõttes musternäide kaasaegsest jalgpalliklubist. Eriti tuleks nende nortesüsteemile tähelepanu
                              pöörata... seal rajatakse mängijatele alustalad. Esindusklubi treeningkava piirdub rohkem taseme hoidmise, vigastuste vältimise ja strateegiliste küsimuste vastamisega va. pre-season.

                              Ma ei taha jälle mingisse vaidlusesse laskuda...
                              aga tundub et pidavalt on samad kasutajanimed kes ei saa mõhkugi aru millest räägin,
                              teinekord loe mu juttu kaks korda ja mõista seda mis on ridade vahel ka.
                              Mul ei ole plaan ajakirjanikuks hakkata ja lollikindlaid poliitkorrektseid tekste kirjutada.
                              Hea oleks kui asjad oleks alati siililegi selged aga siil võiks ise ka pingutada et aru saada.
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Mina lugesin sealt välja suhteliselt loogilise asja. Selleks, et mängijad saaksid paremaks, peavad treenerid saama paremaks. Treenerite areng on otseselt seotud klubide finantsvõimekusega ja rahaga on lood nagu ikka...
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X