320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
    Et sa nagu ennem ei hakka Eesti Meistriliigat külastama, kui on 5 Eesti klubi Meistrite Liiga põhiturniiril?
    Ma küsisin miks ma praegu pean sinna tulema? Mina kui potentsiaalne toetaja ja kaasaelaja, mismoodi te mind motiveerite tulema ja tõelise jalgpallipisiku sisse ajama

    Lisan siia veel selle, et kõik mis ma rääkinud olen, olen võtnud Pohlaku enda sõnadest. ja pannud need kokku, ainult idee oli minu oma kuidas asja toimivaks üldse on võimalik teha. uskusin ise ka teda koguaeg, ta jutt tundus nii siiras, aga üks hetk, kui kuulsin telkust seda juttu liiga kommertsiks tegemisest, hakkasin sügavalt asjas kahtlema ja tahtsin teada mis seisus tegelikult vutt praegu on. Ja selle info põhjal mis ma sain, ei saa ma teda no mitte kuidagi enam uskuda. Tahaksin aga EI SAA!

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Ehk keegi(urmar) oskab ka seletada, miks see Lilleküla jalgpallikompleksi juurde juba mitu aastat kerkima pidav sisehall siiani veel valmis ei ole?
      Eks ta ükskord ikka tuleb. Sellest rohkem ma ei tea.

      Kommentaar


        Algselt postitas marko5555 Vaata postitust
        Ma küsisin miks ma praegu pean sinna tulema? Mina kui potentsiaalne toetaja ja kaasaelaja, mismoodi te mind motiveerite tulema ja tõelise jalgpallipisiku sisse ajama
        Ära leia motivatsiooni uuesti siia foorumisse oksendada enne, kui mustmiljon inimest mahutav A.Le Coq MaxiArena on valmis ja CL-st on saanud Eesti Meistriliiga.

        Algselt postitas marko5555 Vaata postitust
        Lisan siia veel selle, et kõik mis ma rääkinud olen, olen võtnud Pohlaku enda sõnadest. ja pannud need kokku, ainult idee oli minu
        Võtnud Pohlaku enda sõnadest, pannud kokku, aga idee oli sinu?
        Olgu karvane kui võimas tahes, oma sõnu tal vaevalt on. Need "sõnad", mida sa siin massiliselt vägistanud oled, on Eesti keele sõnad.
        Algselt postitas tank
        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Oll Vaata postitust
          Ära leia motivatsiooni uuesti siia foorumisse oksendada enne, kui mustmiljon inimest mahutav A.Le Coq MaxiArena on valmis ja CL-st on saanud Eesti Meistriliiga.



          Võtnud Pohlaku enda sõnadest, pannud kokku, aga idee oli sinu?
          Olgu karvane kui võimas tahes, oma sõnu tal vaevalt on. Need "sõnad", mida sa siin massiliselt vägistanud oled, on Eesti keele sõnad.
          Tõesti sa vahi elu lõpuni oma tühje tribüüne seal statal ja ole õnnelik, üle viskab juba, Juht võttis endale selle kohustuse kõik, siis vastutagu ka selle eest nii nagu mehele kohane, kurat tal segas fännidele selgitamast mis seis on, selle asemel tegi ta veel avalikult maha ka klubijalkat, ja seda juba 10 aastat ja arvas et see ei mõju, sellega pani ta aluse klubijalkale. Lõi endale algusaastatel fännid, tegi ja rääkis neid ära kuni nad ikka ära kadusid ja uued tulid, kes ka ära haihtuvad, sest TULEMUS euroopa mõistes on puudu! EI OLE MA RAHUL JA KÕIK!

          Kommentaar


            Algselt postitas marko5555 Vaata postitust
            Ma küsisin miks ma praegu pean sinna tulema? Mina kui potentsiaalne toetaja ja kaasaelaja, mismoodi te mind motiveerite tulema ja tõelise jalgpallipisiku sisse ajama

            Lisan siia veel selle, et kõik mis ma rääkinud olen, olen võtnud Pohlaku enda sõnadest. ja pannud need kokku, ainult idee oli minu oma kuidas asja toimivaks üldse on võimalik teha. uskusin ise ka teda koguaeg, ta jutt tundus nii siiras, aga üks hetk, kui kuulsin telkust seda juttu liiga kommertsiks tegemisest, hakkasin sügavalt asjas kahtlema ja tahtsin teada mis seisus tegelikult vutt praegu on. Ja selle info põhjal mis ma sain, ei saa ma teda no mitte kuidagi enam uskuda. Tahaksin aga EI SAA!
            Aga ütle ausalt, kas sa tuleval hooajal hakkad Eesti Meistriliiga mänge kohapeal vaatamas käima?
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
              Aga ütle ausalt, kas sa tuleval hooajal hakkad Eesti Meistriliiga mänge kohapeal vaatamas käima?
              Kui siis Levadia mänge!

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Aga hoopis sina tõid selle meelevaldselt välja, mina seda ei väitnud! Ma lihtsalt lükkasin ümber Kommu väite, et kõik süsteem oli paigas. Selle numbri 21 tõin lihtsalt välja seepärast, et oleks arusaadav, kui väga süsteem ikka paigast ära oli. Toimivast oli asi ikka väga kauge. Pealegi need praegused numbrid lisasid sina, mina väitsin, et praegune on vast ikka parem.
                Paraku oli see Kommusaare jutt ikka vägagi demagoogiline, isegi sinu jutu lõi kõvasti üle.
                sa oled osavam kui ma arvasin. kuna sa süsteemi tead ja tunned (nii mulle vähemalt tundub), oled sa tõenäoliselt pressiesindaja nr.1 kuna "teatud teemasid" kallutad sa igaljuhul üsna osavalt ...
                samas luutikuna (kui Martinit uskuda) olid sa kuidagi ... lihtsakoelisem

                Kommentaar


                  Huvitav asi tuleb välja: alati, kui ma viitsin kirjutama hakata, siis tahavad osad kaaskirjutajad minust rääkima hakata. Harva kiidetakse, tavaliselt ikka vastupidi. Võiksite ikka teemas püsida. Muide, ma võin ju ka rohkem mitte kirjutada, kui ma Teile nii vastumeelne olen. Niikuinii see üks ajaraiskamine on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marko5555 Vaata postitust
                    Tsirkust vaadatakse tsirkuses mitte jalgpalliplatsil. Kui palju sa neid sõpru ja tuttavaid tood koguaeg, ja see on inimeste petmine, kui kunstlikult luuakse asi, mida ta tegelikult ei ole. Ja saa aru ükski firma ei anna sulle raha selleks et sa tsirkust jalgpalliplatsil soovid teha. Küsisid oma sõbra käest kas tema teab mis tase meil praegu on üldse siin, et mille järgi seda hinnata üldse? Meid huiatakse kõiki mitte rahaliselt vaid psühhooogiliselt mei Suure Juhi poolt, see on see reaalsus.
                    Ma pakun, et ühe minu sõbra 6 aastane poeg on koos isaga käinud see aasta rohkem meistriliiga mänge vaatamas kui nii mõnigi foorumikülaline. Ja seda ma ka ei usu, et eesti meistriliiga tasemest saad sa ülevaate lugedes ajalehtedest artikleid.

                    Tegelikult mind need meistrivõistluste mängud enam nii väga ei huvitagi .. kas sa mõnel Eesti koondise kodumängul oled üldse käinud?
                    www.jkpiraaja.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ilms Vaata postitust
                      Ma pakun, et ühe minu sõbra 6 aastane poeg on koos isaga käinud see aasta rohkem meistriliiga mänge vaatamas kui nii mõnigi foorumikülaline. Ja seda ma ka ei usu, et eesti meistriliiga tasemest saad sa ülevaate lugedes ajalehtedest artikleid.

                      Tegelikult mind need meistrivõistluste mängud enam nii väga ei huvitagi .. kas sa mõnel Eesti koondise kodumängul oled üldse käinud?
                      Asi ei ole minus, vaid asjades mis juba juhtunud on. liiga mainet kahjustavat tegevust on olnud juba 10 aastat ja keegi midagi ette ei võtnud, see et hakati muudkui parseldama ja kõigile jäi mulje et kõik paremad on välismaal ja nii oligi, lisaks veel räiged väljendid Aivarilt endalt et a la kui siia mängima tullakse, mängijal pole ambitsioone. See näitab kõik kui palju ta tegelikult jalgpallist hoolib.

                      Kommentaar


                        Ja te ometi vaadake seda püramiidi süsteemi, mida kõik praegu matkivad, teadmata üldse milleks. See on üles ehitatud sellele, et AINULT välja toota, sisemine tase jääb ikka samaks, sest eurotaset ei tule kuskilt sisse. See sisuliselt tähendab, et kui mängija välismaale ei saa, peab ta siin tühjadele tribüünidele tiksuma. Aga MIKS me peame kogu Eesti tühjaks müüme, kui ise ilma siin vahime ja ainult "koondise" rõõme vahime? Lõpuks on nii, et suur osa ei mahu koondisse aga on vlismaal ja meie ei kuule neist siis enam midagi. See on totaalne taandareng ju. Kuidas sai üldse selline süsteem läbi minna, sellest ma aru ei saa! Se on hukatuse tee, kui midagi ette ei võeta!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marko5555 Vaata postitust
                          Se on hukatuse tee, kui midagi ette ei võeta!
                          We are all doomed? Aga räägi kes sul peale Flora süsteemi niivõrd välismaale müüb? Viimastel aastatel pole nemadki seda enam nii mahukalt teinud ja nagu näha siis pankrotti pole veel läinud. Ma jään ikkagi selle seisukoha juurde, et räägi kes ja mida sulle EJL/Flora/Eesti jalgpallis on kurja teinud, et su närvid üles kütnud ja ära hakka jälle rääkima, et oled tv fänn ja tead Eesti jalgpallist kõike.

                          Küsiks uuesti, mitmel koondise mängul oled käindu?

                          Kusjuures see teema hakkab vaikselt absurdiks kiskuma, lehekülgede viisi sama juttu ja mitte mingit tulemust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gamer Vaata postitust
                            We are all doomed? Aga räägi kes sul peale Flora süsteemi niivõrd välismaale müüb? Viimastel aastatel pole nemadki seda enam nii mahukalt teinud ja nagu näha siis pankrotti pole veel läinud. Ma jään ikkagi selle seisukoha juurde, et räägi kes ja mida sulle EJL/Flora/Eesti jalgpallis on kurja teinud, et su närvid üles kütnud ja ära hakka jälle rääkima, et oled tv fänn ja tead Eesti jalgpallist kõike.

                            Küsiks uuesti, mitmel koondise mängul oled käindu?

                            Kusjuures see teema hakkab vaikselt absurdiks kiskuma, lehekülgede viisi sama juttu ja mitte mingit tulemust.
                            Sa oled lihtsalt loll kui sa sellest aru ei saa. See on vägaväga tõsine asi! Tee endale paberile skeem sellest, kirjuta kastikestesse sisse kuidas miskit asi millega ühenduses on- see näitab selgelt et ainuke võimalus liiga tasemetõusuks on just see mis pakkusin kui sa muidu aru ei saa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marko5555 Vaata postitust
                              Sa oled lihtsalt loll kui sa sellest aru ei saa. See on vägaväga tõsine asi! Tee endale paberile skeem sellest, kirjuta kastikestesse sisse kuidas miskit asi millega ühenduses on- see näitab selgelt et ainuke võimalus liiga tasemetõusuks on just see mis pakkusin kui sa muidu aru ei saa.
                              Kui sa liigud flora püramiidis alt üles oled sa ilma igasuguse rahvusvahelise mängu tunnetuseta mees. Ja siis seisad faktiees mis edasi saab, sest klubi ei rõhu tulemusele. Ja see et seda rahvusvahelist kogemust liigas sees pole halvendab omakorda liiga taset.
                              Kui üleval oleks üks euroopa mastaabis tugev klubi, ei oleks asi nii hull ei mängija ega liiga jaoks, sest siis saaks omavahelistest mängudest selle tunnetuse kätte, ühtlasi aitaks teisi klubisid järele, ilma sellise asjata on võimatu liiga taset teiste liigadega võrrelda ja ainult omavahel mängides see asi ei parane, sest püramiidi lõpus oleme ikka omavahel, enne rahvusvahelisele areenile astumist. Kusjuures Levadia praegu juba parandab liiga taset, aga traditsiooni tekkimiseks on vaja suuremat edu euroopas, sest see asi on meil liiga maasisse tambitud juba et rahvas huvi tunneks.

                              Kommentaar


                                Härra Marko meenutab mulle Jules Verne'i. See mees kirjutas ka väidetavalt kordagi oma tugitoolist tõusmata ümbermaailmareisist, aafrika orjakaubandusest ja reisist kuule. Jutuks hea küll, aga reaalsusega kontakt puudub. Soovin talle siinkohal mugavat sohvat, vilgast tv-pulti ja entusiasmi tegeleda sealsamas ka muude lahendamist ootavate probleemidega. Joonista nt paberile mingi skeem kastikestega, kuidas peatada Jakuutia sooblipopulatsiooni kahanemine.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X