320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Sillamäe Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milline näeb Kitty välja?
    Pilti palun!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      saage üle saite turistidelt molli ja jutul lõpp.ikka juhtub

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Milline näeb Kitty välja?
        Pilti palun!
        Mis teha tahad sellega? Kodus seinale kleepida?
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Eleri Vaata postitust
          ka Sillamäe omad ei tee vahet, kas oled naine või mees.
          Kas nad ei tee vahet, või neil ei ole vahet ?

          Kommentaar


            Tekkis kahtlus, et äkki on meie teed kunagi ristunud.
            See Kitty keda mina tean, selle mees on venelane ja mingi aeg tagasi otsiti teda Politsekroonika kaudu taga.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Tekkis kahtlus, et äkki on meie teed kunagi ristunud.
              See Kitty keda mina tean, selle mees on venelane ja mingi aeg tagasi otsiti teda Politsekroonika kaudu taga.
              Peale järgmist mängu otsivad ka kittyt taga, eleri ja celticu tsikk lubasid selle värdja kasti panna kes ilmselgelt on gruznovi lits!
              tänan tähelepanu eest!

              Kommentaar


                Algselt postitas LambiAhv Vaata postitust
                Kas nad ei tee vahet, või neil ei ole vahet ?
                kurat seda teab. mõni ei tee vahet, mõnel pole vahet.
                FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Tekkis kahtlus, et äkki on meie teed kunagi ristunud.
                  See Kitty keda mina tean, selle mees on venelane ja mingi aeg tagasi otsiti teda Politsekroonika kaudu taga.
                  22 august mäng Tartus ja kui see Kitty kohal on, luban et saadan sulle pildi. Eelmisel korral olid kah mõned sillamäääälased kohal, aga vahtisid mängu värava tagant ja kui värav löödi, lasti autodega signaale...haige. 25 kroonist piletit ei raatsitud osta vist sellepärast, et pärast polex muidu odekat saand

                  Kommentaar


                    Hommik!

                    Nagu näha, pole eilsetest sündmustest kumbki osapool oma õigeid järeldusi suutnud teha. Ikka läheb vana rada pidi edasi ja võib vaid mõelda, mis tulevik tooma hakkab.. tume tundub see tulevik, või kui veidike laiemalt mõelda, siis pigem ikka üsna punane ehk siis verine, kui lugeda siin mõlema osapoole sõnavõtte .. Kohatu nali tõesti ehk indeed ja vabandan juba eos , eelkõige muidugi nende Flora tüdrukute ees, kellele Sillamäel kallale mindi. Lahtiseletatult ja vältimaks siin mingisuguste ülekeenud fännide pahameelt, siis näiteks mind häirib jubedalt kasvõi see näiteks , kui kuskil kaupluses(olgu see siis kasvõi minupärast see sama Sillamäe alkopood, mis seal staadioni kürval on) näen mõnd meesterahvast oma naisukesele(olgu ta siis või ametilt lits) ütlemas, et " traa putsi rsk lits selline, sina ei tule mulle ütlema, et kas ma pean ostma 3 õlut või 4 õlut või ei peaks ma üldse ostma õlut. Kui tahan siis ostan. Sina lits ole vait " ... ja olen siis ka kaupluses üritanud räuskavale "mehemürakale" selgitada, et viimane võiks vähelugupidavamat naisesse suhtuda, olgu ta sul siis kasvõi lits, mispeale on mind enamjaolt sõimuvalanguga üle valatud. Ükskord üks küsis mu käest ka, et kas tahan molli saada vä, mispeale ma soovitasin esmalt härral minna piimaleti äärde valkurikkaid tooteid minna sööma ja siis pärast tagasi tulla, aga härra millegipärast otsustas mitte tagasi tulla . Ehk siis ükskõik kumma mätta otsast ma püüan seda asja vaadata, ei ole siin mingisugsut õigustust sellele, et naisterahvastele kallale tungiti. Ja saati siis veel mõne meesterahva poolt, kui õigesti olen aru saanud. Sellele teguviisile ei ole mingisugust õigustust! Ja ammugi mitte õigustust stiilis a la "traa, et Teie omad alustasid ja ise olid vales seltskonnas ringi liikumas ja paras sulle nüüd ".

                    Kui nüüd lugeda siin neid osapoolte kommentaare, siis on üsna raske orienteeruda ning aru saada, mis siis ikkagi täpsemalt juhtus. Ühed räägivad turvadest, kes vene keeles vaiksemalt olemist nõudsid; teised märatsevatest kohalikest, kes provotseerisidki tüli. Aga ega siin ausalt öeldes pole ka vahet, kes provotseeris või alustas. Süüdi samaväärselt mõlemad. Lihtsalt Flora osapoole miinuseks oli see, et mäng toimus võõrsil. Oleks sarnases olukorras näiteks Tallinnas oldud, siis oleks tõenäoliselt lõhkiste põlvede ja rullilöödud silmaalustega sillamäelased koju naasnud. Kired olid ju mängueelselt juba nii ülesse köetud, et oleks olnud üsna üllatav tegelt, kui midagi juhtunud ei oleks.

                    Härrased seltsimehed, kui muudmoodi asju lahendatud ei saa, siis ehk organiseerite endale kuhugi neutraalsesse kohta nagu näiteks Piirissaare mingisuguse väljasõidu ja siis samaaegselt organiseeriks puhtjuhuslikut samasse kohta sarnase väljasõidu ka vastasleer ja siis lahendaksite seal oma neid erimeelsusi ..

                    Ei aga muidu juba annab täitsa juba Euroopa jalgpallikultuuri mõõtme välja, eksju. Mina muidugi ei tea sellest jagpallifänlusest midagi, kuna ma ei ole ühegi klubi ega koondise toetaja, aga ma ükskord telekast juhtusin nägema kuidas Saksamaa - ja Inglise koondisefännid karvupidi kokku läksid ja no täitsa põnev oli euronewsi vahendusel seda LIVE-s jälgida . Kittyl oli muidugi üsna ülivajalik siin praegust ka parastada ning tulevast Narva mängu veelgi enam meelde tuletada. Võib vaid arvata nüüd, mitu bussitäit "Pealinna vutifänne" sinna sõitmas on ja mitu bussitäit Sillamäelt. Narvast võiks otseülekande küll organiseerida

                    Aga mis ma ikka heietan siin.. suht kohatu ju .. parem tuleks vincenti ja Evu ja dannari ja veel kõik kellega mingisugune klubi luua meil siin.
                    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                      22 august mäng Tartus ja kui see Kitty kohal on, luban et saadan sulle pildi. Eelmisel korral olid kah mõned sillamäääälased kohal, aga vahtisid mängu värava tagant ja kui värav löödi, lasti autodega signaale...haige. 25 kroonist piletit ei raatsitud osta vist sellepärast, et pärast polex muidu odekat saand
                      Tänks, mees!
                      Jään ootama!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Selline küsimus ka veel- Kas vastab tõele Kitty väide, et Zahhovaiko kutsus Flora fänne korrale?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Ma tõesti ei viitsi seda pläma siin enne lugeda, kuid õnneks inimesed jäi terveks ning vaevalt,et asi hakkas tühjast kohast.

                          Oma Gruznovi teemaga läksite liiale vast ja see võis ka selle jama põhjus olla.

                          Ja vaevalt peskjad jalkafännid olid. Need olid lihtsalt kohalikud tropid ja kaagid. Muud ei midagi.

                          Samas on pärast sõda suht julge rusikatega vehkida.

                          Jõudu mõlemale

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                            22 august flora f2nnid.. narva transiga narvas m2ng
                            Ma usun, et politsei (seda enam, et Kotter seal regioonis pealik), EJL, Trans ja turvafirma istuvad nüüd laua ümber ja panevad taktika paika. Sest mitte keegi pole huvitatud juhtunud intsidendi kordumisest.

                            Kommentaar


                              Kes oskab ja viitsib tõlkida siis hea jutt on sillamäe foorumis:

                              Kommentaar


                                sa kitty, lits pane oma suu kinni, luban et saad korralikult celticu ja eleri käest!
                                mitte nii et teie tiblad tulevad tüdrukutele kallale!
                                te kuradi tiblad, oi kuidas ma teid värdjaid vihkan.
                                teie värdjad tulid oma meestele kallale, aleksei kes filmis ja pilti tegi, isegi temal tõmbasite redeli alt, kaklesite turvameestega
                                mu sõber pandi poodi luku taha
                                vastikud värdjad olete ja ärge oma nägu siia iilalgi näidake!
                                tiblavärdjad!!!

                                Türa, kuradi idoodid raisk!!!!Tiblad, vittu ärge oma nägu Arenale näidake!
                                Vittu, milline idioot lööb naist??? A noh, vähemalt suutsite omadele tappa anda, ei teinud juuatäispeaga vahet, kes on kes, türa panete poodi kus on mingi 40 kraadi sooja ja õhku pole meie rahumeelsed vennad kinni, olles ise ennem möllama hakanud ja siis veel lampi hakkate süüdistama müüja löömises???Türa ärge enam pähe süstige ja tõmmake oma tiblastani!

                                Tra, kitty mine perse, mängu alguses sa ise kukkusid juba mölisema, krdi rott raisk mine arene aff,
                                Seal polnud kaklus jalgpalli pärast, see oli puhtalt rahvuste vaheline vaen, vene rotid alustasid! HAHAHAH, kitty rott, meid ei pekstud läbi, ajad sitta siin

                                Noo päris ilusti räägite, ühtegi halba sõnu ei öelnud... flora fännid tundub olid kõik kained, ilusti tulid staadionile, üldse ei karjunud, ühtegi korra ei käinud mööda sillamäe fanne ja ei öelnud fuck neile, ja ei näidanud hitleri zeste...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X