320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Haters gonna hate. Kuna Tammeka fänne (või tammekaga seotud inimesi) oli platsiääres vast 2-3 ja üks neist Kalle Paas oli, siis kipun arvama, et oled duublimängija. Selle postitusega tegid ikka kõvasti Tammeka mainet minu silmis alla. Mängijad, kes kaotada ei oska ja nii laimama tulevad, ei sobi esiliigasse. Lisaks kui oleksite ise piisavalt tegijad, oleksite Tarvast võitnud. Fair play on küll viimane asi millega selles mängus probleeme oli. Ehk seletad mulle pikemalt siis kuidas fair playd rikuti? Kas see pole mitte fair play rikkumine kui Tammeka mängija mänguseisaku ajal pikali viskab ja üritab kaarti välja meelitada ja siis saab aru, et ei tulnud see päris hästi välja?

    Mängust ka:

    Regular esimene poolaeg Tarvalt kui jäädakse 1-0 taha ja siis võetakse ennast kokku ja hakatakse suruma. Võimalusi oli suht mõlemale poole, aga no lõpuks Tarvas võttis vast kogemusega ära. 45 minutit Tammekalt oli tõsiselt hea ja terav ja oleks võinud ka enda skoori suurendada. Standardid Tammekal olid suht ohtlikud ja söödud kaitseliini taha olid head. Tarvalt Rebaselt järjekordselt supermäng ja no muidugi Kaarel Saar, kes kõigis kolmes mängus sel hooajal skoorinud on. Seekord tulid väravad hoopis nurgalöökidest. Ljaši mäng ei õnnestunud võibolla kõige paremini, aga küll võtab kokku end. Gull jättis hea mulje, rabas korralikult. Aga et tulevikus suuri tegusid teha, ei tohi sellist äravajumist lasta, sest seda on vägagi kerge ära karistada vastastel.

    Tabelis nüüd teised kuna Viljandi loputas täna Kiviõli korralikult. Järgmine nädal Viljandiga võõrsil ja kujutan juba ette kui raske sealt punkte saada on.

    Tammeka on hea, aga liigne noorus ja jäärapäisus kohati maksab neile kätte neile.

    Kommentaar


      Algselt postitas kde14 Vaata postitust
      Kari Tarvase lontruseid,kes õiget,korralikku ja fair -play laadset mängu mängida ei oska. See ei ole jalgpall,mida te seal bullilinnas korraldate.
      Tarva*

      Kood:
      Mäng: 31.03.2013 17:00, Rakvere kunstmuru - Võidu 67, Rakvere
      Kohtunik: [U]Marger Pormann[/U]
      [URL="http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php?st=style_fp.css&proto_id=46421&b=EL&year=2013"]protokoll[/URL]
      Tunnustatud kohtunik, eelmine aasta pani kotti 'Eesti kõige aktiivseima kohtuniku' autasu. Ju siis vist midagi ikka jagab.. näe, uudisnupp kah
      Kuuldavasti olla tõesti täna vile kehv olnud, aga seda mõlemale poole. Katsu üle saada.

      PS! Kui teine kord juhtud kossi saama, ja päeva lõpuks jääb ikka see viha sisse, siis kraba klaviatuuri asemel validool. On lootust, et eneseväärikus säilib

      Kommentaar


        Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
        Kuna Tammeka fänne (või tammekaga seotud inimesi) oli platsiääres vast 2-3 ... siis kipun arvama, et oled duublimängija.
        Noh... Mängu näinud tammeklaste hulk on tõesti üsna limiteeritud

        Minu viis senti: ma loodan, et neid lahinguid saab tulevikus veel suuremas mastaabis pidada: "PILTUUDIS: Rakvere ja Tartu värvikas vutilahing"

        Kommentaar




          Videokokkuvõte ka + mängujärgsed kommentaarid

          Kommentaar


            Juurde siis ka Rakvere Spordikeskuse tehtud kokkuvõte:
            Tarva jalgpallimeeskond võitis kaotusseisust Tammekat
            Virumaa Teataja on ka midagi üllitanud, aga see on hetkel tasuline lugemine:
            Jalgpallurid tegid tuule alla Tammeka duublile

            Algselt postitas mortan Vaata postitust
            Minu viis senti: ma loodan, et neid lahinguid saab tulevikus veel suuremas mastaabis pidada.
            Kahtlemata, usun, et see ka lähiaastatel nii läheb.

            Kommentaar


              müstika kuidas tartu 1:0 pealt pennut ei saand

              Kommentaar


                Mitte seda,et ma nokiks,aga kuidas saab EJL kohtuniku peaaegu samast kandist mängule panna? Lootmine,et kohtunik jääb ausaks? Mõtlen hetkel seda Tarva ja Tammeka mängu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas #11 Vaata postitust
                  Mitte seda,et ma nokiks,aga kuidas saab EJL kohtuniku peaaegu samast kandist mängule panna? Lootmine,et kohtunik jääb ausaks? Mõtlen hetkel seda Tarva ja Tammeka mängu.
                  Eestis on kõik võimalik. Kuressaare mänge vilistab endine mängija Salong ja ex-fänn/pressiesindaja/arst jne Pupart.
                  Tammeka mänge vilistab endine JK MaagTammeka tegevjuht Tarajev. Seoseid leiab teisigi.

                  Kommentaar


                    Kui aus olla kohtunik ei olnud kallutatud. Otsuseid läks mõlemale poole ja ega ta ka meile fännidele ei meeldinud.

                    Kommentaar


                      Ei meeldinud ka Karli Kütt'ile..nagu näha!

                      Meenub kunagine Kristali jutt yhel "saunaõhtul" ,et tema ei saa üldse aru nendest, kes kohtunikuks hakkavad. Igalvõimalikul moel saad kuulda sõimu ,ja alati pole emb-kumb osapooltest otsusega rahul. Ei ütle ju kohtunikule keegi kunagi ,et oh hästi vilistad, tuvbli!

                      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                      Kommentaar


                        Algselt postitas #11 Vaata postitust
                        Mitte seda,et ma nokiks,aga kuidas saab EJL kohtuniku peaaegu samast kandist mängule panna? Lootmine,et kohtunik jääb ausaks? Mõtlen hetkel seda Tarva ja Tammeka mängu.
                        PraS tõi juba mõned päris head näited välja, et mis isegi tase kõrgemal toimub, ju siis pole Eestis piisavalt kaadrit. Lisada võiks vast ainult nii palju, et õnneks pole tegu inimesega, kes oleks Rakverest pärit. Kohalikku jalgpalliklubi pole ta ka kunagi esindanud, nii et midagi ekstreemset siin ei ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                          PraS tõi juba mõned päris head näited välja, et mis isegi tase kõrgemal toimub, ju siis pole Eestis piisavalt kaadrit. Lisada võiks vast ainult nii palju, et õnneks pole tegu inimesega, kes oleks Rakverest pärit. Kohalikku jalgpalliklubi pole ta ka kunagi esindanud, nii et midagi ekstreemset siin ei ole.
                          Tekitate siin tühjast tüli, tuleb ette, et Tallinna meeskonna mängu vilistavad vahel ka tallinlased, aga pole hullu midagi.

                          Kommentaar


                            Tammeka värav oleks võinud muidugi näha olla, ise päris täpselt ei näind seda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                              Tammeka värav oleks võinud muidugi näha olla, ise päris täpselt ei näind seda.
                              Sahkur viskas väikse taskuraha videomehele, et seda väravat ei avalikustaks Muidu ise ka pärs täpselt ei näinud väravat, a tundus pehmo värav . :P

                              Kommentaar


                                Võrkpallis näiteks - Avo Keele vend vilistab Keele mänge Pärnus, Pärnu kooliõpetaja Merirand vilistab Pärnus, Viljandi Metalli klubiomanike poeg vilistab Metalli mänge jne. Ja võrkpallis pole see kusjuures kunagi olnud probleem. Olen seda ise uurinud erinevate tegelaste käest. Kohtunikud eksivad, aga eksivad mõlemale poolele. Üldine ausus on aga olemas. Ma ei usu hästi, et Eesti jalgpallis seda ei oleks ja mõni kohtunik justnimelt "oma satsile" vilistama hakkaks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X