320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• kriitikameel
    replied
    kindlasti on paide treeneril paides mitu gruppi noori, mida treenida tuleb, ja siis läheb rõhk noortele. eks seetõttu võis ka selline inimlik eksimus sisse lipsata.

Leave a comment:

• val
    replied
    kahju paide poistest-peale korraliku mängu ja teenitud punkti olid väga õnnelikud kui tulid Narvas riideruumist....ja nii loll eksimus.

Leave a comment:

• almar
    replied
    head mängud on viimasel ajal küll tehtud ja tahaks et Paide püsima jääks, aga selliseid prohmakaid tehes ei väljendu see nii
    Tulen kindlasti nov algul sinna ja vaatan millega üllatatakse.
    Tõesti peaks ju mängijad teadma ka palju tal kaarte on, aga ei ütle miskit, vähe sellest, et juhtkonnal on asi kontrolli alt ära.
    Paidet tahaks igaljuhul näha ML-s

Leave a comment:

• elBiD
    replied
    Kuule, aga okei. Vaadake helgemat poolt (Paide poolehoidjad siis). Kui viimases kahes mängus on valusalt punktid käest võetud/ära antud, kuid näidatud mänguliselt, et suudetakse ja tahetakse, siis on ju lootust viimastelt mängudelt ka veel midagi oodata ja loota. Näiteks samamoodi mõtles ka Nurmalna, sain mina aru. Kutid on mitu head partiid järjest teinud ja väärivad ainult kiidusõnu. Tuleb nüüd need viimased mängud ka täiskäigul ära mängida ja siis vaatab edasi.

Ja las need koerad hauguvad. Kui Kurel midagi kehvasti läheb, eks meil kõigil oleks samamoodi hea meel, kuna tegu ju otseste konkurentidega, aga kas just nende teemasse ilkuma minna..no igaühel omad meetodid.

Leave a comment:

• elionpros
    replied
    Pean nõustuma sinuga, Kasper.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas sosku Vaata postitust
    Ma ei suuda ikka ära imestada, kuidas igal aastal leidub mõni selline ML või EL sats, kes lendab orki sellega, et lihtsalt ei suuda/oska/viitsi oma mängijate kollaseid kaarte kokku lugeda.
    Nad peaksid äkki tihedamini Soccernet.ee'd külastama? Eelvaadetes on ju mängukeeldu kandvad mehed ära nimetatud.

E: Räägin siis ML-ist.

Leave a comment:

• synapse
    replied
    jube kahju! ma olin kodus nii õnnelik kui flashscorest seisu nägin!

Leave a comment:

• Nahkpea
    replied
    Kahju Paidest, et sellisel rumalal kombel nii väärt punkti käest ära andsid...

Leave a comment:

• sosku
    replied
    Ma ei suuda ikka ära imestada, kuidas igal aastal leidub mõni selline ML või EL sats, kes lendab orki sellega, et lihtsalt ei suuda/oska/viitsi oma mängijate kollaseid kaarte kokku lugeda.
    Ja nagu eelpool juba küsiti - kas siis mängijad ise ka ei tea, kui palju nad kollaseid kaarte saanud on. 10 piires arvutamist õpetatati minu ajal juba esimeses klassis.
    "Ainult Eesti liigas ...", ütleks selle kohta O. Järvela

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas elionpros Vaata postitust
    Kas ma olen ainuke keda segavad FC Kuressaare pressiesindaja "17" üleolevust täis kommentaarid?
    Mitte et sa ise vähem üleolev oleksid...

Leave a comment:

• elionpros
    replied
    Kas ma olen ainuke keda segavad FC Kuressaare pressiesindaja "17" üleolevust täis kommentaarid?

Leave a comment:

• timursem
    replied
    Algselt postitas almar Vaata postitust
    mind hakkas huvituma, kas Paide tahab minna ülemineku mängudele ja minna tõesti esiliigasse, et tehakse selliseid prohmakaid, see ei ole ju esimene kord. viimaste mängudega selliseid apse teha? vb pole Paidel rahasi ja mitte seda välja öeldes, teha nn. "apse"?
    no seda vaevalt, kuna paljud (kõik) klubijuhid väidavad, et meistriliigas on odavam mängida.

Leave a comment:

• almar
    replied
    mind hakkas huvituma, kas Paide tahab minna ülemineku mängudele ja minna tõesti esiliigasse, et tehakse selliseid prohmakaid, see ei ole ju esimene kord. viimaste mängudega selliseid apse teha? vb pole Paidel rahasi ja mitte seda välja öeldes, teha nn. "apse"?

Leave a comment:

• kaitz
    replied
    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    sa oled peast sama soe nagu otse ahjust tulnud pagaripoiste rosinakukkel. loe juhendit, kallike.
    ANNA talle õige link,kuskohast juhendit lugeda saab,ise on ta vist laisk,muidugi kui juhendist üldse aru saab

Leave a comment:

• elionpros
    replied
    Miks mängijad ise oma kaartide seisu ei jälgi... eelmine mäng kohtunik, seekord...

Leave a comment:

Working...
X