320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Et siis justkui ei võiks endale korralikke välismaalasi meeskonna tugevdamiseks hankida?
    Loomulikult võib. Aga küsimusi ja kahtlusi ometi see asi tekitab. Kalju, Flora ja Levadia puhul saab alati rääkida euromängudest, millele paljud välismaalased rõhuvad. Miks peaks aga Nigeeria koondise piiril olevad mängijad tulema siia väikese riigi väikese liiga keskmikusse, kellede jaoks on euromängud veel valgusaastate kaugusel?

    Nigeeria mängijatega (tõele au andes ka brasiillastega) on ka varem Euroopas olnud valge inimese mõistes tragikoomilisi lugusid ja ma siiralt loodan, et Paide omadega see nii ei ole.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Lõppu tahaks veel lisada, et kõik Flora fännid on natsid!!!
    ...aga kõik natsid ei ole Flora fännid.

    See on täiesti irrelevantne röhitsus, aga ma vaatasin siin, et jutt kisub läilaks kätte ära, viskasin siis oma viis senti ka sisse.

    Oodakem ikka ehk ära. Eks varsti ole näha, kas tuleb Õhtulehe artiklimaterjal või Paide bingovõit. Omamoodi õigus ju õhinal ootajail ja skeptikutel, vastavaid näiteid tumedatega ju lademeis...

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Algselt postitas optiums Vaata postitust
    Tegelikult olen sama ka kalju kohta küsinud, aga siis on vastuseks, et mis see sinu asi on või viisakamal juhul et tegemist osava majandamisega. Nüüd siis Kalju omad sama küsimusega paide kallal.
    Ma ei saa aru miks sa Kalju käest oleksid pidanud sama küsima? Kalju mängijate teoreetiline tase vs 19-aastane Nigeeria koondise piirimail olev mängija on ikka kaks täiesti erinevat atraktiivsuse taset.

    edit: Pean atraktiivsuse all silmas atraktiivsust klubidele nendega lepingut sõlmida. Mitte kui tore või osav mängija platsi peal on.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    See on lausa halenaljakas, et kui toetad mingit klubi, siis võetakse su arvamust kui üldist klubi seisukohta. Ma kõnelen siin foorumis enamjaolt Eesti liigajalgpalli fännina ning minu jaoks on ülimalt tervitatav, kui kõik tiimid tugevnevad, k.a Kalju konkurendid. Inimene, kes veidigi realistlikult mõelda suudab, saab aru, et need üleminekud pole meie mõistes tavapärased.

    Ja siis, et Kalju leegionärid, kelle toel Eesti meistriks tuldi, teisejärgulised on?

    Lõppu tahaks veel lisada, et kõik Flora fännid on natsid!!!

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Et siis justkui ei võiks endale korralikke välismaalasi meeskonna tugevdamiseks hankida?

    Leave a comment:


  • Tom K
    replied
    Kogu lugupidamise juures Paide vastu, Kaljul (igal hooajal tiitli peale mängimine, Euroopa alagrupimängud, rahvuskoondist esindavad klubikaaslased...) ja Paidel (Eesti parim amatöörsats), on päris suur vahe.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Hehhe. Päris veider jah. Kaljus lausa uputab igasugustest teisejärgulistest välismaalastest, aga nüüd otsitakse vigu, kui mõni muu meeskond esmapilgul suht adekvaatsed mängijad leiab.

    Leave a comment:


  • optiums
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Leia mulle Kalju ametliku esindaja (juhatuse liikmed, treenerid, pressiesindaja jne) selline vastus.
    Myrgel midagi sellist vastas, ei mina tea, kes seal neil ametnikuna tööl on.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas optiums Vaata postitust
    Tegelikult olen sama ka kalju kohta küsinud, aga siis on vastuseks, et mis see sinu asi on või viisakamal juhul et tegemist osava majandamisega. Nüüd siis Kalju omad sama küsimusega paide kallal.
    Leia mulle Kalju ametliku esindaja (juhatuse liikmed, treenerid, pressiesindaja jne) selline vastus.

    Leave a comment:


  • optiums
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Tahestahtmata võtab selline uudis väga skeptiliseks. Mingi konks peab asja juures peituma. Eesti tippklubidki ei suuda sellise CVga mängijaid siia tuua, samuti ei meenu isegi Soome liigast nii tugeva jalgpalliriigi koondisepiiril olevaid mängijaid. Kahtlen, et Paide suudab ka neile väga head lepingut pakkuda, rääkimata treeningprotsessist, kus mängijad ise vaatavad, kas täna on aega trenni tulla või mitte. Lisaks elu on näidanud, et Aafrika mandri sportlastelt võib kõike oodata. Või teeb tõesti Paide hooaja üleminekud? Igatahes loodan parimat.
    Tegelikult olen sama ka kalju kohta küsinud, aga siis on vastuseks, et mis see sinu asi on või viisakamal juhul et tegemist osava majandamisega. Nüüd siis Kalju omad sama küsimusega paide kallal.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Tahestahtmata võtab selline uudis väga skeptiliseks. Mingi konks peab asja juures peituma. Eesti tippklubidki ei suuda sellise CVga mängijaid siia tuua, samuti ei meenu isegi Soome liigast nii tugeva jalgpalliriigi koondisepiiril olevaid mängijaid. Kahtlen, et Paide suudab ka neile väga head lepingut pakkuda, rääkimata treeningprotsessist, kus mängijad ise vaatavad, kas täna on aega trenni tulla või mitte. Lisaks elu on näidanud, et Aafrika mandri sportlastelt võib kõike oodata. Või teeb tõesti Paide hooaja üleminekud? Igatahes loodan parimat.

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Loen siin uudiseid ja vaatan hooaja esitluse galeriid... ja krt, kandite siin pruunlasi ja flirdite Tarva väravavahiga, pähh.




    ärgu nüüd keegi mu postitust liialt tõsiselt võtku : )

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Tundub mullegi kuidagi kurjakuulutav kogu see saaga, kui muidugi üldse tõeks on saamas.

    Leave a comment:


  • Tom K
    replied
    Kindel, et tegu mingisuguse JOKK-skeemiga pole, et mehed kas kiiremalt Euroopasse saada või oma endisele klubile "ära panna" (vt. Transi ja Rumeenia ründaja lugu) vms?

    Leave a comment:


  • Mister
    replied
    Väga lahe uudis. Minu meelest igati õige samm meeskonna tugevdamise ja tasemekasvu suunas, aega võttis, aga ära Paide selle liigutuse tegi. Ega Järvamaa mingi Kataloonia pole, et ainult selle kandi mängijatega edu saavutaks ja spordis on ju edu prioriteet number üks!

    Leave a comment:

Working...
X