320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Sen
    replied
    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
    Mina kahjuks mitte kuidagi tulla ei saa. Aga 500 inimest eeldaks juba mingit kampaaniat fb-s, mul oleks trummi ka teile laenata, kui tõesti pundi kokku saate.
    Ajage punt kokku jah, meid on kuskil 70+ praeguse seisuga tulemas.
    Buss on meil natuke üle bronnitud aga vaatame mis teha annab

Leave a comment:

• nurmalna
    replied
    Mina kahjuks mitte kuidagi tulla ei saa. Aga 500 inimest eeldaks juba mingit kampaaniat fb-s, mul oleks trummi ka teile laenata, kui tõesti pundi kokku saate.

Leave a comment:

• SoccerGoal
    replied
    Ma tahaks, et tuleks vääriline lõpp hooajale ja seda enam veel, et teleülekannet tehakse ning et Eesti meistriga mängitakse. Siiani pole kahjuks punt kokku saanud. Tahaks ise ka kindlasti kampa lüüa kunagi ja häälepaeltel valla lasta

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
    Rainid ja Roometid, kes te siin olete: rääkige, kas laupäeval tulete mängule?

Vaatasin, et meie mäng ongi telemäng, millest kohe tekkis mõte, et EHK saaks mingi väiksegi laulva rahvamassi kokku
    Tehkem 1000, ok vähemalt 500 ära!
    Iga kümnes paidekas staadionile!

Leave a comment:

• SoccerGoal
    replied
    Rainid ja Roometid, kes te siin olete: rääkige, kas laupäeval tulete mängule?

Vaatasin, et meie mäng ongi telemäng, millest kohe tekkis mõte, et EHK saaks mingi väiksegi laulva rahvamassi kokku

Leave a comment:

• fizth
    replied
    Kuna hooaja viimane mäng on äsjase Eesti Meistriga võiks, klubi teha kõva reklaami mänguks , soe tee ja värgid ning suurel hulgal rahvast kokku ajada !

Leave a comment:

• Maku59
    replied
    SuperSuperSuper!! Suur kummardus Melli ees ja tänud poisid, et võtsite selle punkti ning kindlustasite varakult puhkuse ning Florale anname tõsise lahingu 6ndal. Ma loodan et see niinimetatud 13s mängija aitab tribüünilt lõppu veel magusamaks teha!

Leave a comment:

• dobermann
    replied
    Palju õnne Paidele! Tublid olete.

Leave a comment:

• fizth
    replied
    Väga hea töö ! Õnne!

Leave a comment:

• nurmalna
    replied
    Tahaks siinkohal ka meelde tuletada, et Meelis Rooba asus treeneriks 12. juulil, kui meeskonnal oli 8 punkti ning lähimatel konkurentidel Kurel ning Tulevikul 14 punkti.

Leave a comment:

• elionpros
    replied
    Õnnitlused.

Leave a comment:

• synapse
    replied
    olee!

Leave a comment:

• Vahkito
    replied
    Õnnitlused Tammeka fännidelt!

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Arvestades kui mannetu Sillamäe viimastes mängudes on olnud, siis tänast tulemust peaks lausa asjade loogiliseks käiguks.

Kalju toetajana on kah see tulemus rohkem kui hea

Leave a comment:

• erxu
    replied
    Palju-palju õnne PAIDE!!!

Leave a comment:

Working...
X