320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.linnameeskond.com/uudised...e-parimad.html

    Esimesena ei keegi muu, kui Teet Allas! Head lugemist!

    Kommentaar




      Kus näed ennast viie aasta pärast? Mõnes teises Meistriliiga klubis või sootuks juba välismaal?

      Andre Mägi: ,,Ei kumbagi. Välismaa rong on minu jaoks juba ammu läinud. Ideaalis võiksin olla viie aasta pärast mõnes teedeehitusega seotud ettevõttes projektijuht ja selle kõrvalt jalgpalli mängida Meistriliigas on vast võimatu. Ehk mängin siis kodukandis Koeru SK-s"
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------
      Teravalt kriipis silma see antud mõttelõik, mis võtab esialgu päris nõutult sõnatuks kohe...Tõsiselt muserdav on tõesti lugeda regulaarselt mänguaega teenivalt ML pallurit tõdemas sellist suhtumist tuleviku näol. Ambitsioonid jalgpallurikarjääris juba puuduvad nähtavasti täielikult, olles 24(!) eluaastat vana, mis pole kindlasti selline vanus, visata püssi eos põõsase - hea näide kas või hiljutine Martti Pukk'i I profileping 34-aastaselt - ja Mägi, seda enam, olles teinud läinud aastal klubis eluhooaja ning saanud kutse & ristsed U23 koondises, võiks ju olla vähe optimistlikum.

      Peaks olema ju nii, et iga vähemalt ML tasemel mängija peaks olema meelestatud nõnda, teenimaks profileping, või kui see taskus, siis saavutada leping välismaal. Aga noh, mida mina ka tean ja õpetan, kui puudub tahtmine ja valulävi tunnetus, siis las minna, lustigu aga edaspidi Koeru-ga III liigat. Kurb lihtsalt, kui raisatakse annet ja nii on paljude eestlastest jalgpalluritega...

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar




        Andre pühendumus Paide Linnameeskonnale teeb südame soojaks!

        Kommentaar


          "Järgmisel kolmapäeval on luubi all Paide Linnameeskonna uus täiendus, Gruusia pallivõlur Eteria Tenqis." tema kohta mingit infot või tuleb järgmise nädalani oodata?

          Kommentaar


            Algselt postitas sunnik Vaata postitust
            "Järgmisel kolmapäeval on luubi all Paide Linnameeskonna uus täiendus, Gruusia pallivõlur Eteria Tenqis." tema kohta mingit infot või tuleb järgmise nädalani oodata?
            On varem Tallinna Kalevit ning Levadia duublit esindanud. Aga jah, eks täpsemalt kuuleb järgmine nädal.

            Kommentaar


              Aeg oleks teha väike täpsustus, ikka Tengiz Eteria, mitte vastupidi. Juba tükk aega pakutakse edukalt vastupidi nimepilti.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                http://www.linnameeskond.com/uudised...e-kuskile.html

                Kus näed ennast viie aasta pärast? Mõnes teises Meistriliiga klubis või sootuks juba välismaal?

                Andre Mägi: ,,Ei kumbagi. Välismaa rong on minu jaoks juba ammu läinud. Ideaalis võiksin olla viie aasta pärast mõnes teedeehitusega seotud ettevõttes projektijuht ja selle kõrvalt jalgpalli mängida Meistriliigas on vast võimatu. Ehk mängin siis kodukandis Koeru SK-s"
                -----------------------------------------------------------------------------------------------------
                Teravalt kriipis silma see antud mõttelõik, mis võtab esialgu päris nõutult sõnatuks kohe...Tõsiselt muserdav on tõesti lugeda regulaarselt mänguaega teenivalt ML pallurit tõdemas sellist suhtumist tuleviku näol. Ambitsioonid jalgpallurikarjääris juba puuduvad nähtavasti täielikult, olles 24(!) eluaastat vana, mis pole kindlasti selline vanus, visata püssi eos põõsase - hea näide kas või hiljutine Martti Pukk'i I profileping 34-aastaselt - ja Mägi, seda enam, olles teinud läinud aastal klubis eluhooaja ning saanud kutse & ristsed U23 koondises, võiks ju olla vähe optimistlikum.

                Peaks olema ju nii, et iga vähemalt ML tasemel mängija peaks olema meelestatud nõnda, teenimaks profileping, või kui see taskus, siis saavutada leping välismaal. Aga noh, mida mina ka tean ja õpetan, kui puudub tahtmine ja valulävi tunnetus, siis las minna, lustigu aga edaspidi Koeru-ga III liigat. Kurb lihtsalt, kui raisatakse annet ja nii on paljude eestlastest jalgpalluritega...
                Mällar, siinkohal ma sinuga ei nõustuks. Jalgpallur meie kohalikus liigas ei ole eriti priviligeeritud amet ning palganumbrid on kah sellised, et kui vähegi teisel alal tegija oled, siis selleni need ei küündi. Iga siin mängiva professionaalse mängija eesmärk peaks olema tõesti välismaale jõudmine, aga austuse juures Paide palluritesse, siis kuskile arvestatavasse klubisse nad kohe kindlasti ei küündi. Lisaks muidugi võimalikud karjääri ohustavad vigastused jne. Alles ju ManU reservi kaptengi loobus profilepingust ja keskendub õppimisele, kui näed endal teises valdkonnas rohkem potentsiaali, siis minu arust õige otsus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Mällar, siinkohal ma sinuga ei nõustuks. Jalgpallur meie kohalikus liigas ei ole eriti priviligeeritud amet ning palganumbrid on kah sellised, et kui vähegi teisel alal tegija oled, siis selleni need ei küündi. Iga siin mängiva professionaalse mängija eesmärk peaks olema tõesti välismaale jõudmine, aga austuse juures Paide palluritesse, siis kuskile arvestatavasse klubisse nad kohe kindlasti ei küündi. Lisaks muidugi võimalikud karjääri ohustavad vigastused jne. Alles ju ManU reservi kaptengi loobus profilepingust ja keskendub õppimisele, kui näed endal teises valdkonnas rohkem potentsiaali, siis minu arust õige otsus.
                  aga kas tammeka ja viljandi vennad siis küündivad kuskile arvestatavasse klubisse välismaal? viljandi, tammeka ja paide ju suht ühe tugevused, kui ma ei eksi. paide isegi sutsu tugevam viimase hooaja põhjal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                    aga kas tammeka ja viljandi vennad siis küündivad kuskile arvestatavasse klubisse välismaal? viljandi, tammeka ja paide ju suht ühe tugevused, kui ma ei eksi. paide isegi sutsu tugevam viimase hooaja põhjal.
                    Jah, aga Viljandi ning Tammeka on noortemeeskonnad, Paide tuumiku moodustavad mängijad, kes teenivad leiba millegi muu, kui jalgpalliga, seega ei ole nad võrreldavad. Küll aga on Paide LM kohalikele noortele kasvulavaks välismaale.

                    Mis Mägisse puutub, siis minu arvates on jabur kritiseerida amatööri tema ambitsioonituse pärast jalgpallis. Ei saa nõuda mängijalt ambitsioonikamat suhtumist ning samal ajal kiruda Eesti jalgpalli. Mägi on ka inimene ja ei ela ainult õhust ja armastusest. Nagu Romario juba mainis, siis meie liigajalgpallikontekst ongi selline, et amatöörmängijad suudavad edukalt mängida, sealjuures ise aru saades, et nende tase välismaale minemist ei luba. Arendada tuleb liigat, klubid peavad leidma identiteedi, see tagab publikunumbrid, mis omakorda sponsorid ning raha. Siis tõuseb liiga tase ning alles seejärel mängijate suhtumine.

                    Kommentaar


                      See ei ole absoluutselt amatöörmängijate viga, et nad Eesti meistriliigas hakkama saavad.

                      Ja ma millegipärast usun, et Pukk sai nö tavatöö eest vähemalt kaks korda kõrgemat kuutasu kui Floras. Hea küll, aastakese mängid niimoodi au, kuulsuse ja karikate nimel, aga see on ka kõik.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar




                        Üleminekud Eesti moodi:
                        "Sain teada, et Meelis töötab A Le Coqis ja sedasi otsustasingi tema juurde minna ja kutsuda enda mängu vaatama. Tema reaktsioon oli küllaltki tagasihoidlik ja tundus, et ta polnud mind varem mängimas näinud. Ta võttis mu numbri ja läks minema. Ma kaotasin juba lootuse, kuniks ühel päeval otsustasin uusi putsasid minna ostma. Süda ütles mulle, et mine A Le Coq'ile neid ostma. Kui oli aeg maksma hakata, nägin ma Meelist kassapidaja juures. Ta tuli naerusuiselt minu juurde ja ütles, et ma võin järgmisesse Paide trenni tulla. Ma olen siiani talle tänulik selle võimaluse eest."


                        Aga muidu intervjuud lugedes silm puhkab, sümpaatse ning muheda jutuga sell.

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          Paide LM 2-4 Flora Tallinn ( Varendi,Kõll )

                          Paide koosseis: Orgla(Kaalma)- Mägi, Tubarik, Kald, Lomp-Goldberg(Stepanjan), Reinsoo, Kõll, Rannamaa(Varendi)-Tikenberg-Kööp

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fizth Vaata postitust
                            Paide LM 1-3 Flora Tallinn ( Varendi )

                            Paide koosseis: Orgla(Kaalma)- Mägi, Tubarik, Kald, Lomp-Goldberg(Stepanjan), Reinsoo, Kõll, Rannamaa(Varendi)-Tikenberg-Kööp
                            2:4 oli ikka

                            Kommentaar


                              Miks Paide LM duubel kumake peatreeneri algavaks hooajaks välja vahetas? (V. Metsa asemel astus pulti V.Kurim) Vabandust offtopicu laadse küsimusega!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                                aga kas tammeka ja viljandi vennad siis küündivad kuskile arvestatavasse klubisse välismaal? viljandi, tammeka ja paide ju suht ühe tugevused, kui ma ei eksi. paide isegi sutsu tugevam viimase hooaja põhjal.
                                Kiidron ja Tenno läksid hiljuti Tammekast Tšehhi liigasse, mis minu arvates pole paha algus Tartu-Euroopa üleminekutele .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X