320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
    elx, jutt käis neljapäevasest Paide kodumängust, mis algab siiski kell 17.
    Meistriliiga üleminekumängud:

    Neljapäev, 20. november, Paide Ühisgümnaasiumi staadionil (Kooli 1)
    kell 13:00 Paide FC Flora linnameeskond – Pärnu JK Vaprus

    Pühapäev, 23. november, Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
    kell 12:00 Pärnu JK Vaprus – Paide FC Flora linnameeskond

    allikas: http://jalgpall.struktuur.ee/4391
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Paides valgustust ei ole ja muru on normaalne!

      Kommentaar


        Äitäh siis Kuldarile,kes teatavasti lõpetas siis karjääri

        Kommentaar


          Aitäh jah, aitas meid palju. Kahju, et üleminekumängudel abiks ei ole Palju mehi vigastustega väljas veel.
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Loodame siis ilusat mängu ja mis peamine ka võitu
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Muda on muinasjutt, hei hei
              Muda on ime
              Muda on muinasjutt, hei hei
              Muda on pime!
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Loodame siis ilusat mängu ja mis peamine ka võitu
                No kuidas siis muidu - loomulikult loodame võitu:P Kui aga Paides on täna sama ilm mis Tallinnas siis.. krt, see jalgpalliplats võib tõsine mudamülgas olla ja ilusast mängust ei saa suurt rääkida.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Näed sa ,Kuma raadio teeb mängust otseülekande -lausa pildis. Super ju !!!!
                  Ja nagu näha siis vaatamata tööajale on rahvast päris palju ja kuuldagi on neid .
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    No kuidas siis muidu - loomulikult loodame võitu:P Kui aga Paides on täna sama ilm mis Tallinnas siis.. krt, see jalgpalliplats võib tõsine mudamülgas olla ja ilusast mängust ei saa suurt rääkida.
                    Pildi järgi tundub, et mängitakse kunstmurul aga krt seda teab.

                    Muidu aga tiptop pilt ju, tsipa väriseb aga kannatab vaadata isegi helita. Rohkem selliseid ülekandeid!

                    Kommentaar


                      pildi järgi tundub, et teisel pool väljakut on kümnemeetri kõrgune rauast koer ka, aga krt seda teab
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        pildi järgi tundub, et teisel pool väljakut on kümnemeetri kõrgune rauast koer ka, aga krt seda teab
                        Mis siis nüüd, lihtsalt halb päev?
                        Paranda kui ma eksin, aga ära irise niisama.

                        Kommentaar


                          Hea töö Paide
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            Mis siis nüüd, lihtsalt halb päev?
                            Paranda kui ma eksin, aga ära irise niisama.
                            Ei ole halb päev, lihtsalt norin natuke. Mitmel pool teemades on viimastel päevadel läbi käinud jutt a la "mäng toimub mudamülkas", siis võiks ju sellest järeldada, et pärismuru on. Ma ei tea, kui palju sa oled näinud päris- ja kunstmuruga platse talvel, aga kunstiplatsi saab enne mängu sahaga päris puhtaks lükata, pehme muruplatsi peale aga traktorit ei saada ja parim abimees on labidas. Lisaks on pärismuruplatsi kvaliteet piki kesktelge ja karistusalas tavaliselt kehvem kui mujal, mida on isegi selle pildi järgi võimalik tuvastada.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Kas ma nägin õieti, et keset kolhoosipõldu laiuva areeni ümber puuduvad tribüünid sootuks? Või sealpool, kus kaamera asus, ikka midagi on? Huvitav koht muidugi meistriliiga mängude pidamiseks. No nii teoreetiliselt.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Hea töö jah, oleks suutnud ikka lõpuminutitel puhtana enda taga hoida, siis oleks veidi kindlam tunne, aga ikkagi, super mäng! Realiseerimisega peaks vaeva nägema rohkem. Rünnakud ilusti üles võetud, aga õnnega on meil nii nagu on. Ilus lõpp kodumängudele.
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X