320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
    muide , miks sina flora süsteemi kuuluvat meeskond toetad ? lojus
    sest elan ise järvamaal ja paides olen sündinud.paide õnneks ei ole floraga nii hullult seotud kui tulevik ja kuulnud olen et meistriliigas olles klubi nimes kaob ka flora ära
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Õnne Paide! Parim võitis!

      Kommentaar


        Täna võitis Pärnu, seega olid paremad nemad.

        Kommentaar


          Edu Paidele ML-s!!! iga aasta on nad liiga võrra tõusnud ja seda veel kohalike Paide enda poistega, suured teened selles osas on kindlasti Viktroril
          ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

          Kommentaar


            Kuule, Mondotek, ise jutustad siin, et me kobiks Paide teemasse, kuigi ise tuled samamoodi siin meie teemat oma mõttetute kommentaaridega risustama.

            Mine hala Vapruse teemas, kui sul midagi asjalikku öelda ei ole. Mõtlesin, et ignoreerin neid mõttetuid kommentaare Vapruse toetajate poolt, aga nüüd viskas küll üle.

            Ilusat päeva jätku.

            Kommentaar


              Hüppa alla kuskilt, puujalg.

              Kommentaar


                Ei leia vajadust kusagilt alla hüppamiseks.
                Miks peaks ?
                Ja mis mõttes 'puujalg' ?
                Teie lõite oma penalti mööda, nii et ma üldse ei hõiskaks siin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Giorgi. Vaata postitust
                  Ei leia vajadust kusagilt alla hüppamiseks.
                  Miks peaks ?
                  Ja mis mõttes 'puujalg' ?
                  Teie lõite oma penalti mööda, nii et ma üldse ei hõiskaks siin.
                  Ära vaidle hulluga, seda hala ei jõua pärast ära kuulata. Varsti hakkab nutulaul, kui kõva oli tuul, libe väljak ning kohtunikud olid loomulikult ka pimedad ja rumalad. Parim sai Meistriliigasse PUNKT

                  Kommentaar


                    Õnnitlused Paidele ja edu ML järgmine hooaeg,suurepärane:P
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Suurelt palju õnne Paidele, supper ikka (y)

                      Kommentaar


                        Edu teile Meistriliigas, ehk saate paremini hakkama, kui Vaprus sel hooajal ning suudate pidama jääda. Kahju oleks järgmisel hooajal näiteks üleminekut jälle korrata.

                        Samas kardan, et püsima jäämiseks peate tegem midagi sellist, millega sai hakkama Kalju - praegune tase nagu näeme on väga võrdne Varuse omaga ning sedagi antijalgpallises ilmas.

                        Aga veel kord - edu teile Meistriliigas.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          millised võivad olla järgmisel aastal paide täiendused?
                          kogu mu noorus möödub foorumis

                          Kommentaar


                            Minu õnnitlused Paide meeskonnale, et suudeti kahe mängu kokkuvõttes tagada koht Meistriliigas. Olid põnevad üleminekumängud.

                            Mind tegelt huvitab, kas 100% võetakse ka see koht vastu ja võib Paidet ML-is tuleval aastal näha?
                            Milline side jääb tulevaks hooajaks Floraga? Kas jätkatakse täiesti iseseisvana või tehakse a`la Viljandit?

                            Ja Paide fännid, meie sõprus on nüüd läbi
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Õnnitlen samuti Paide meeskonda!!!
                              Vulgar Display Of Kalju Power

                              Kommentaar


                                Paide Linnameeskond peaks olema esimene meeskond Eestis(aga võibolla ka maailmas), kes tõusis riigi meistrivõistlustel madalaimast liigast kõrgeimasse ühtegi hooaega vahele jätmata. Müts maha ja maani kummardus eeskätt Viktor Metsa ees. Arvan, et kui hakatakse valima Eestis aasta sportlasi siis Viki peaks olema igati reaalne kandidaat aasta treeneri aunimetusele. Õnnitlused ka kõikidele mängjatele. Lisan lingi Kuma Raadio juures toimunud meeskonna vastuvõtust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X