320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hopsti!
    Millest selline kolakas saadi?
    Ganvix!

    Kommentaar


      Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
      Hopsti!
      Millest selline kolakas saadi?
      Keskkaitsjal oli halb päev.

      Kommentaar


        Andre,sina v?

        Kommentaar


          Karta on

          Kommentaar


            Fännidel pole mõtet pabistada! väljak oli ülihalvas olukorras, pm jääs...
            Paidel puudus ka vähemalt 7-8 põhitegijat

            Kommentaar


              Algselt postitas Aadu ja viinad
              Küsimus: kas paide linnameeskonna kodulehekülga ka on olemas/töötab
              Kuu keskpaigaks peaks loodetavasti valmis saama

              Kommentaar


                mina vene keelt ei jaga ega taha ka jagada, ning ei saanud tuhkagi aru et mis meeskonna vastu Paide mängis?

                Kommentaar


                  Kohtla-Järve Lootusega.

                  Keegi võiks Paide koosseisu ka siia panna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                    mina vene keelt ei jaga ega taha ka jagada,

                    Siin pidi moes olema duubeldamine. Nu davaj tjeeb ärja sjis.
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      "Meistriliiga debütant Paide linnameeskond sai Flora-süsteemilt hooaja eel kolm täiendust, sealhulgas ka oodatud teise väravavahi."

                      Ma kuulsin, et hakkab täiesti omaette klubiks ja mängijad ainult Järvamaa juurtega poisid. Kahjuks vist nii ei ole, kui ma väga valesti aru ei ole saanud.

                      Kommentaar


                        võtti ongi järvamaa poiss ja no paar "võõrleegionäri" ei tee paha

                        Kommentaar


                          Millist tulemust homseks ennustate? Kas tuleb esimese vooru suurim pakk või suudab Paide ennastsalgavalt võideldes minimaalselt kaotada? no näiteks 3 või 4 kolliga Unustame need hooajaeelsed mängud ära ,sest nüüd hakkavad mängima hoopis teised vigurid , närvid, punktid jne.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tugisammas Vaata postitust
                            võtti ongi järvamaa poiss ja no paar "võõrleegionäri" ei tee paha
                            Eiei, see tegelt on jah täiesti suva kas nad on Järvamaalt või mitte, aga oleks ju nõme kui hakkaks Flora-süsteemist rändama sisse mängijaid mõnuga

                            Aga seisukohapealt - eks kindlasti mängijatel võibolla algul jalg väriseb, sest ikkagi esimest korda enamus mängivad ju riigi kõrgemais liigas ja väga tugeva vastase vastu. Kas tuleb suur pakk? Ma isegi arvan, et tõsist pakku nagu Levadia ja Floraga läks ei tule, kuid kindlasti ei saa neid kerge olema ja palju edu neile ML'is (: !

                            Kommentaar


                              Ei julge sellist ennustust välja pakkuda, aga toetajana olen küll positiivselt meelestatud. Esimene Meistriliiga kauaoodatud lahing ikkagi. Soovin poistele külma närvi igatahes!


                              Aga nüüd Ida - Virumaale!
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                See mis ma mõttes arvasingi tuligi skooriks - 3:0. Hea mäng Paidelt, siis kuna Narva ikkagi ju tiitlipretendent!

                                Kas siin teemas juba räägitud ka Paide klubi kodulehest? Mina igastahes ei märganud, aga täna avastasin ka endale selle - http://www.linnameeskond.ee/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X