320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ootused ja lootused hooajal 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    1. Flora
    2. Levadia
    3. Trans
    4. TVMK
    5. Kalju
    6. Kalev
    7. Tulevik
    8. Maag-tammeka
    9. Sillamäe
    10. Pärnu

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
      Mina loodan, et Maag Tammeka tuleb meistriks. Ja palun vabandust, aga mind ei huvita, mida teie arvate
      Aitäh
      Fännilikult egoistlik ja optimistlik post
      Kui teil oleks firepowerit rohkem siis isegi oleks võimalik.
      Usun et Tartu esindusklubi ongi ainuke kes suudab Flora, Levadiat,TVMK üllatada tuleval hooajal.
      Minu ennustus:
      1-4.Flora, TVMK, Levadia, Maag Tammeka
      Täpselt kohti ei julge jagada, kõik oleneb üleminekutest
      5.Trans
      6-7. Kalev, Kalju- eelistub kaldub Kalevile, aga tuleb põnev heitlus
      8.Tulevik- duublile kohane
      9-10. Sillamäe, Pärnu
      AILTON

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        Fännilikult egoistlik ja optimistlik post
        Kui teil oleks firepowerit rohkem siis isegi oleks võimalik.
        Usun et Tartu esindusklubi ongi ainuke kes suudab Flora, Levadiat,TVMK üllatada tuleval hooajal.
        Minu ennustus:
        1-4.Flora, TVMK, Levadia, Maag Tammeka
        Täpselt kohti ei julge jagada, kõik oleneb üleminekutest
        5.Trans
        6-7. Kalev, Kalju- eelistub kaldub Kalevile, aga tuleb põnev heitlus
        8.Tulevik- duublile kohane
        9-10. Sillamäe, Pärnu
        Väga kindlapeale minek. Ei mingeid üllatusi ega põrujaid.

        Ma siiski olen teist meelt, tuleb üllatusi ja veel kuidas! Juba enne hooaja algust..
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas manifest Vaata postitust
          Väga kindlapeale minek. Ei mingeid üllatusi ega põrujaid.

          Ma siiski olen teist meelt, tuleb üllatusi ja veel kuidas! Juba enne hooaja algust..
          Levadia saab disklaffi, kuna Levada põrub uriiniproovis?
          AILTON

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas manifest Vaata postitust
            Väga kindlapeale minek. Ei mingeid üllatusi ega põrujaid.

            Ma siiski olen teist meelt, tuleb üllatusi ja veel kuidas! Juba enne hooaja algust..
            Transi viiendaks jäämine poleks üllatus?
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Transi viiendaks jäämine poleks üllatus?
              Maag Tammeka esinelikusse tulemine oleks üllatus.

              Kommentaar


                #52
                1. Flora
                2. Levadia
                3. TVMK
                4. Trans
                5. Maag-tammeka
                6. Vaprus
                7. Tulevik
                8. Kalev
                9. Sillamäe
                10. Kalju

                Kommentaar


                  #53
                  Andke andeks, et ma teemast mööda nüüd natuke kirjutan, aga klubi nimi on
                  Maag Tammeka. Lihtsalt nii.

                  Mingeid sidekriipse ega muid imetegelasi ei ole.

                  Ma ei taha kellegi peale kuri olla, aga juba mitmendat korda riivab vale kirjaviis mu silma ja et kõik ikka selle õige nime ka ära õpiks, tegin selle posti.

                  Kommentaar


                    #54
                    Ma hetkel ei kujuta küll ette, mis taevased jõud peaksid Pärnul abiks olema, et hooaeg kuuendal kohal lõpetada. Igatahes huvitav ja julge pakkumine. Saame näha...
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas manifest Vaata postitust
                      Ma hetkel ei kujuta küll ette, mis taevased jõud peaksid Pärnul abiks olema, et hooaeg kuuendal kohal lõpetada. Igatahes huvitav ja julge pakkumine. Saame näha...
                      Samamoodi ei näe ma ka võimalust, et Viljandi suudaks läinud hooaja seitsmendat kohta kaitsta.

                      Kommentaar


                        #56
                        Kui Teelet häiris Maag Tammeka vale kirjapilt, siis mind häirib mõningate inimeste oskamatus ennustada. Kaks võimalust, kas inimesed ei tea kohalikust jalgpallist miskit või on nad lihtsalt natukene totud

                        Aga jah, arvamused võivad erinevad olla ja pärastpoole vaatame

                        Kommentaar


                          #57
                          Ega kõik hiromandid pole ju. Las panevad siis Kalju viimaseks, ega neid lintšima kohe pea.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Ega kõik hiromandid pole ju. Las panevad siis Kalju viimaseks, ega neid lintšima kohe pea.
                            Kalju pole ainuke tiim, keda ma silmas pidasin. Kui Vaprus või Tulevik jääb kuuendaks võin mina oma mütsi ära süüa. Ja Maag Tammeka ei võida kohe kindlasti medalit.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Ja Maag Tammeka ei võida kohe kindlasti medalit.

                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Aga jah, arvamused võivad erinevad olla ja pärastpoole vaatame

                              EKs me näe!

                              Kommentaar


                                #60
                                Aasta tagasi pakkus enamus FC Florale neljandat kohta, mõni riskialdis koguni viiendat. Mul oli kohe kartus ja lootus, et ollakse valel teel, mida ma siis ka avaldasin. Loodetavasti on nüüd siis enamus õigel teel, kui FC Florale esikoht pakuvad. Ise pakuks ka!

                                Ja hõbedat pakuks muidugi FC Levadiale. Edasi läheb juba keerulisemaks.

                                TVMK kohal hõljuvad kahtlused, mida on võimendanud klubi presidendi enda teated, mis ei jäta palju võimalusi selleks, et TVMK võiks vähemalt sama tugevaks jääda.

                                JK Transist on ka igasuguseid jutte liikumas, et osa lähevad Sillamäele. Tõenäoliselt Trans veidi nõrgeneb. Sama võib arvata ka JK Maag Tammeka kohta. Teada lahkujad on Ratnikovid ja Kütt. Küllap rohkemgi?

                                Mis saab JK Tallinna Kalevist? Kas tabab neid sama saatus, mis eelnevatel aastatel juhtus Vapruse ja Ajaxiga, et MLi teine aasta oli esimesest palju raskem? Kui palju innustab pärnakaid väike võimalusekene pääseda Fair Play arvestuse kaudu UEFA Cupile?

                                Sillamäest kujuneb kindlasti arvestatav klubi kohtadel näiteks 6-8. Sinnasamasse jääks ka JK Tulevik.

                                Mis puutub Kaljusse, siis vaevalt nad lootusetuks autsaideriks kujunevad. Pigem ikka tugevaks keskmikuks. Iseasi, kellest üldse kujuneks 2008. aastal autsaider? On ehk tekkinud lootus, et ei kujunegi sellist klubi ja kuni viimase vooruni toimub pingeline võitlus selle nimel, kes tuleb ütleme viiendaks, kusjuures peab samas kartma ka otsest välja kukkumist! Vot see oleks alles tase!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X