320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ootused ja lootused hooajal 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ootused-lootused: Kalju meistriks

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
      Ootused-lootused: Kalju meistriks
      On see ootus? See on tegelikus ju

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
        Äkki sellepärast, et Rüütli või keegi on ise ka rääkinud suurtest muudadustest e. suurest noorenduskuurist?
        Noorenduskuuri all mõtles ta vast seda,et Teniste,Sass,Morozov,Rõskevits ning Saag saavad lihtsalt rohkem minuteid kui läinud hooajal. Mina küll erilist nõrgenemist ei näe. Euroopas nad vb tõesti nii teravad pole, kuid EMV jaoks peaks piisavalt taset olema, et jälle lõpetada kõige ülemisel real. Seevastu Flora pole teps mitte nii tugev kui kõik eeldavad. Väga lolle käike on ka kahe hooaja vahel tehtud, kuid õnneks kõige lollimast hoiduti veel.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Noorenduskuuri all mõtles ta vast seda,et Teniste,Sass,Morozov,Rõskevits ning Saag saavad lihtsalt rohkem minuteid kui läinud hooajal. Mina küll erilist nõrgenemist ei näe. Euroopas nad vb tõesti nii teravad pole, kuid EMV jaoks peaks piisavalt taset olema, et jälle lõpetada kõige ülemisel real. Seevastu Flora pole teps mitte nii tugev kui kõik eeldavad. Väga lolle käike on ka kahe hooaja vahel tehtud, kuid õnneks kõige lollimast hoiduti veel.
          mis see kõige lollim käik oleks olnud?aga jah Levadia valitseb veel mõned ajad eesti jalgpalli
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Noorenduskuuri all mõtles ta vast seda,et Teniste,Sass,Morozov,Rõskevits ning Saag saavad lihtsalt rohkem minuteid kui läinud hooajal. Mina küll erilist nõrgenemist ei näe. Euroopas nad vb tõesti nii teravad pole, kuid EMV jaoks peaks piisavalt taset olema, et jälle lõpetada kõige ülemisel real. Seevastu Flora pole teps mitte nii tugev kui kõik eeldavad. Väga lolle käike on ka kahe hooaja vahel tehtud, kuid õnneks kõige lollimast hoiduti veel.
            Täpselt levadia võtab siiski oma nende poistega

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              mis see kõige lollim käik oleks olnud?aga jah Levadia valitseb veel mõned ajad eesti jalgpalli
              Sa ju Koeru poiss. Küsi Voolaiult

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Sa ju Koeru poiss. Küsi Voolaiult
                ehk ütled ise,tea mina millal ma teda näen.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #83
                  pakun, et tekivad paarid ja esimesena mainitu jääb lõpuks peale, kuni märtsi lõpuni on kõik muidugi ainult spekulatsioon!
                  1-2
                  Levadia - koosseis tegelikult ju eriti ei muutu
                  Flora- need igavesti "Flora noored" peaksid suutma asja lõpuni põnev hoida
                  3-4
                  Trans - kui "pensionäridest" põhituumik säilib, siis on isegi hõbe reaalne
                  TVMK - ei tahaks uskuda, et Sedin tõi Tartust ära Ratnikov & Pojad lihtsalt amatöörideks
                  5-6
                  Tallinna Kalev - kui suurklubid mõnda venda ära ei meelita, siis jõuab esinelikule päris lähedale
                  Maag-Tammeka - Zamogilnõi oskab ka nende riismetega, mis hetkel jäänud, kindel keskmine olla
                  7-8
                  Sillamäe Kalev - loodetavasti saavad oma palju räägitud finantsid korda ja mängivad, eelmine aasta saadi Kaljust 21 punkti rohkem, ei usu, et nad nõrgemaks jäävad
                  Kalju - räägitakse meeskonna täiendamisest, aga tundub, et polegi nii lihtne leida MLi tasemel mängijaid, aga püsimine on kindel
                  9-10
                  Vaprus - möödunud aastal polnud näha ühtegi noort pärnakat, kes asendaks võimalikke lahkujaid/loobujaid, aga samas võib olla ka järgmise aasta Must Hobune
                  Tulevik - eelmise aasta päästis suurepärane laen Levadiast kaksikute näol, järgmine aasta hea õnne korral üleminekumäng

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                    pakun, et tekivad paarid ja esimesena mainitu jääb lõpuks peale, kuni märtsi lõpuni on kõik muidugi ainult spekulatsioon!
                    1-2
                    Levadia - koosseis tegelikult ju eriti ei muutu
                    Flora- need igavesti "Flora noored" peaksid suutma asja lõpuni põnev hoida
                    3-4
                    Trans - kui "pensionäridest" põhituumik säilib, siis on isegi hõbe reaalne
                    TVMK - ei tahaks uskuda, et Sedin tõi Tartust ära Ratnikov & Pojad lihtsalt amatöörideks
                    5-6
                    Tallinna Kalev - kui suurklubid mõnda venda ära ei meelita, siis jõuab esinelikule päris lähedale
                    Maag-Tammeka - Zamogilnõi oskab ka nende riismetega, mis hetkel jäänud, kindel keskmine olla
                    7-8
                    Sillamäe Kalev - loodetavasti saavad oma palju räägitud finantsid korda ja mängivad, eelmine aasta saadi Kaljust 21 punkti rohkem, ei usu, et nad nõrgemaks jäävad
                    Kalju - räägitakse meeskonna täiendamisest, aga tundub, et polegi nii lihtne leida MLi tasemel mängijaid, aga püsimine on kindel
                    9-10
                    Vaprus - möödunud aastal polnud näha ühtegi noort pärnakat, kes asendaks võimalikke lahkujaid/loobujaid, aga samas võib olla ka järgmise aasta Must Hobune
                    Tulevik - eelmise aasta päästis suurepärane laen Levadiast kaksikute näol, järgmine aasta hea õnne korral üleminekumäng
                    jutt jumalast selge ja loogiline, mina olen täiesti nõus
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                      pakun, et tekivad paarid ja esimesena mainitu jääb lõpuks peale, kuni märtsi lõpuni on kõik muidugi ainult spekulatsioon!
                      Pakun, et spekulatsioonid on need asjad ka peale märtsi lõppu. Vast mai lõpuks hakkab juba üht-teist selginema ses segases vees.

                      Kommentaar


                        #86
                        Loodame, et ennem ikka. Siis on kauem aega vaidelda spekulatsioonide üle kuni hooaja lõpuni.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          #87
                          minul vahet pole kes meil liigas mängivad peaasi et oleks mida vaadata ja mängud ei oleks nii ühepoolsed.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #88
                            Nu kas teie ootused ja lootused täitusid siis see hooaeg?päris põnev vaadata mida enne hooaega ennustasite ,nüüd võite oma ennustusi võrrelda sellega mis tegelt juhtunud.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #89
                              Oma klubi ( FCF ) osas olen muidugi täielikult pettunud ,koondise käekäik mind eriti ei huvitagi ,klubi on tähtsam.
                              ML-i arenguga üldises plaanis ma rahul ei ole ,sest sellega tööd ei tehta . Üldse on Eesti jalgpallis tohutult rutiini ja seisvat vett. Mingit liikumist on noortetöös( koondised ) märgata aga seegi nähtus vajab veel tõestamist.
                              Üldkokkuvõttes panen hooajale 3 -e ja minu arvamuse järgi liigume allamäge kogu Eesti jalgpalliga.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Oma klubi ( FCF ) osas olen muidugi täielikult pettunud ,koondise käekäik mind eriti ei huvitagi ,klubi on tähtsam.
                                ML-i arenguga üldises plaanis ma rahul ei ole ,sest sellega tööd ei tehta . Üldse on Eesti jalgpallis tohutult rutiini ja seisvat vett. Mingit liikumist on noortetöös( koondised ) märgata aga seegi nähtus vajab veel tõestamist.
                                Üldkokkuvõttes panen hooajale 3 -e ja minu arvamuse järgi liigume allamäge kogu Eesti jalgpalliga.
                                Kui juba Kunn nii ütleb siis mis meil vastu vaielda ja tundub et järgmine hooaeg läheb liiga tase veel tagasi kui TVMK-st peaks amatöörklubi või siis üldse kaduma.Liiga on tõesti teel amatöörlusele,muidugi Floraga pole seda karta ja hetkel ka Levadiaga kuigi vahepeal oli mingi jutt et Levadal jalgpallist siiber ees ja et ei tahaks nii suuri summasi enam magama panna.loodame et need kaks jääks ikka püsima ja tuleks veel mõni asjalik profiklubi juurde,aga hetkel on meistriliiga omadega parajas kuses,ei ole pealtvaatajaid ja üldse nagu keegi eriti ei vaevu tegelema nende asjadega et liiga mainet ja taset tõsta publiku ja sponsorite silmis.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X