320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ootused ja lootused hooajal 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Öelge, mis te ütlete, aga minu vähese jalgpallikogemusega võin väita, et see oli Eesti meistriliigas vast 1. hooaeg, kus kõikidel tiimidel vähemalt mõni mängija teenis mängimise eest raha.

    Eeldatavasti võiks üks klubi veel kullaheitlusesse tõusta, Levadia ning Flora kõrvale. Sillamäel tunduvad olevat suured plaanid, ehk hakkab Narvaski asi liikuma pärast väidetavat Euroopasse rännakut ning pensionäride koju saatmist. Ja siis tuleks muidugi tükk tühja maad.

    Aga suurelt lubatud meistriliiga koduleht jäigi tegemata, ja eeldatavalt jääb oma mitmeks aastaks tegemata.

    Olukord on küll kehv, kuid sellisest seisust on meie koduliigal raske kehvemaks minna. Või äkki olekski amatöörlkõrgliiga parem? . Vähemalt tuleksid sõbrad/tuttavad vaatama + muidu jalgpallihuvilised, fännid ja ehk saaks isegi suurema numbri kui praegu. Ning kui kunagi taas profijalgpalli mängida, siis oleks olukord kõvasti parem.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Eeldatavasti võiks üks klubi veel kullaheitlusesse tõusta, Levadia ning Flora kõrvale. Sillamäel tunduvad olevat suured plaanid, ehk hakkab Narvaski asi liikuma pärast väidetavat Euroopasse rännakut ning pensionäride koju saatmist. Ja siis tuleks muidugi tükk tühja maad.

      Aga Kalju? Unustasid lihtsalt ära või kuidas?

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Sa kardad, et Kalju ei saa järgmisel hooajal Sillamäega hakkama, kuid ometigi pakud kaljule 5. kohta? Mõtle nüüd - Sillamäe sai flora ja levadia duublite käest stabiilselt tappa. tugevdusi nad vaevalt juurde toovad, nad võitlevad püsima jäämise nimel.. kahjuks Vaprusega

        Võidu paneb aga kindlasti kotti Flora Levadia ees.
        Päris huvitav on lugeda seda ja mitmeid teisi vanu vaidlusi
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Aga Kalju? Unustasid lihtsalt ära või kuidas?
          Sorri, mu lause oli jube segane , hakkasin kohe Sillamäest rääkima. Mõtlesin muidugi Kaljut selle kolmanda tiimina.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Öelge, mis te ütlete, aga minu vähese jalgpallikogemusega võin väita, et see oli Eesti meistriliigas vast 1. hooaeg, kus kõikidel tiimidel vähemalt mõni mängija teenis mängimise eest raha.
            Panustasid väää? :P
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Päris huvitav on lugeda seda ja mitmeid teisi vanu vaidlusi
              jap, siis ei osanud tõesti arvata, et terved meeskonna täied mängijaid vahetusse läheb.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Oma klubi ( FCF ) osas olen muidugi täielikult pettunud ,koondise käekäik mind eriti ei huvitagi ,klubi on tähtsam.
                ML-i arenguga üldises plaanis ma rahul ei ole ,sest sellega tööd ei tehta . Üldse on Eesti jalgpallis tohutult rutiini ja seisvat vett. Mingit liikumist on noortetöös( koondised ) märgata aga seegi nähtus vajab veel tõestamist.
                Üldkokkuvõttes panen hooajale 3 -e ja minu arvamuse järgi liigume allamäge kogu Eesti jalgpalliga.
                Ära nüüd nii pessimistlik ka ole
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  #98
                  minu arvates pole ka eriti põhjust rõõmustada ja hõisata. Noorte eliitliigad ehk pea ainus positiivne elevus meistrivõistlustel

                  Kommentaar


                    #99
                    Avaldan foorumlane budulojusele ja tema mõttekaaslastele sügavat kaastunnet Tuleviku kindla püsimajäämise puhul.

                    aitäh Kalju!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sosku Vaata postitust
                      Avaldan foorumlane budulojusele ja tema mõttekaaslastele sügavat kaastunnet Tuleviku kindla püsimajäämise puhul.

                      aitäh Kalju!
                      ükskord koidab ka meie päev
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        ükskord koidab ka meie päev
                        Lootus suri viimasena.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          ükskord koidab ka meie päev
                          Tahaks öelda seda naerdes aga mul on ikkagi kahju. Teie päev ongi koitnud, homme tuleb teie TVMK loobumis teade, kahju headest mängijatest, kes võivad kaduma minna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Kalju pole ainuke tiim, keda ma silmas pidasin. Kui Vaprus või Tulevik jääb kuuendaks võin mina oma mütsi ära süüa. Ja Maag Tammeka ei võida kohe kindlasti medalit.
                            Täitsa huvitav.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pidutseja2008 Vaata postitust
                              Täitsa huvitav.
                              Tulevik ei jäänud kuuendaks, neile anti kuues koht.

                              Nii nagu teenis minu jaoks Kalju sellel hooajal viienda koha.

                              Või noh, mingi kübara ma võin ju ära süüa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mina ootan seda, et Nõmme Kalju toodaks maa peale tagasi . Esiliiga kuuenda koht pole Meistriliigas :P


                                Ai, ai, ai, ai, ai- nüüd hakatakse mind tümitama. Lalalalallaaaaaaa......

                                K-ohuke, K-ruuda, K-eskerakond, K-alju
                                Nõmme Kalju ja tema fännid toodigi maa peale tagasi...lausa euroopasse saadetakse
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X