320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Merkuur- Flora 0:1, mis nähtavasti tänu Merkuuri ML- esimese, 2004. a. hooaja uustulnuka uudsusele 1300 in. Tamme staadioni kunstmuru hangede vahele turnima tõmbas, toimus paraku Esmaspäeval, kell 18.00.
  2004 a.
  Merkuur - Flora
  1300 - Esmaspäev, 22.03 kell 18.00
  560 -- Esmaspäev, 23.08 kell 18.00
  Merkuur - Levadia
  540 - Reede 4.06. kell 19.00
  350 - Pühapäev, 12.09. kell 14.00
  Merkuur - TVMK
  430 - Neljapäev, 8.07. kell 19.00
  400 - Laupäev, 24.04, kell 14.00
  Merkuur - Lootus Alutaguse
  400 - Pühapäev, 14.03, kell 14.00
  260 - Laupäev, 24.07, kell 19.00
  Merkuur - Tulevik
  320 - Pühapäev, 15.04. kell 19.00
  225 - Teisipäev, 20.04. kell 18.00
  Merkuur - Valga
  320 - Reede, 28.05. kell 19.00
  170 - Pühapäev, 3.10. kell 14.00
  Merkuur - Trans
  250 - Laupäev, 8.05, kell 19.00
  210 - Laupäev, 16.10, kell 14.00

  Merkuuri näitel selgub, et Reede kell 19.00 on publikule meeldivam kui Pühapäev kell 14.00, et Laupäev on ebasobivam kui muud päevad, Trans, kellega mängiti suisa kaks korda Laupäeval, meelitas publikut kõige vähem.

  Tammeka-Merkuuri derby rekordiks jäi.
  1200 - Pühapäev 31.07.05, kl. 17:00 JK Tammeka Tartu - JK Merkuur Tartu 2:0 (2:0)

  Kommentaar


   Lisaks veel ühe statistilise nüansi Laupäev vs Pühapäev

   Kui Meistriliiga läks üle Pühapäevalt Laupäevale 2007 a.-l, siis Meistriliiga publiku keskmine langes 165-lt 147-le
   Esiliiga imepisikene keskmine publik aga tõusis Pühapäevale siirdudes 34-lt 47-le.

   Protsentuaalselt Meistriliiga keskmine publik vähenes 11%, Esiliiga keskmine publik aga kasvas 28%.

   Kommentaar


    Uuriv ajakirjandus, keda meil siin foorumis on nüüd juba jalaga segada, võiks selgeks teha, mis tähendab valitud riigikogulaste plaan 'lihtsustada Eestis selle maailma populaarseima spordiala kättesaadavust' reaalselt. Tagada sissepääs Flora mängudele mitmest trepist?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar
     Huvitav kamp: Esimees kesik Boroditš, aseesimees kesik Laasi, neile lisaks veel 13 kesikut, 12 sotsi ja, et veidi seltskond söödavam paistaks, 3 oravat ja 3 IRL-i.

     Noh, kui selline seltskond plaanib lihtsustada jalgpalli kättesaadavust reaalselt, siis eks kõik trepid avatakse reaalselt ikka ainult neile, kes on nendega.

     Populism.

     Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      http://www.riigikogu.ee/index.php?id=171119

      Huvitav kamp: Esimees kesik Boroditš, aseesimees kesik Laasi, neile lisaks veel 13 kesikut, 12 sotsi ja, et veidi seltskond söödavam paistaks, 3 oravat ja 3 IRL-i.

      Noh, kui selline seltskond plaanib lihtsustada jalgpalli kättesaadavust reaalselt, siis eks kõik trepid avatakse reaalselt ikka ainult neile, kes on nendega.

      Populism.
      Suht vama ja teatud tõde ju ,et kui kesik näeb kuskil veidi midagi mis ühiskonnas populaarsemaks muutumas tuleb ligi nagu kärbes s**a peale...et pärast öelda ,et näete meie tegime...ei saa midagi parata kuid jah esmamulje on selline...ja arvan ,et ei eksi ..kas oskab keegi öelda kas Boroditš ja Laasi üldse sporti teevad...kooli ajast mäletan ,et Laasi oli suht ebasportlik..sry kui kellegile liiga teen...
      ehk mul tekkis kohe õigustatud küsimus:mehed kus te ennem olite ?
      sigpic

      Kommentaar


       Boroditš on ilmselt riigikogu esijalgpallur, kuna on noorena suht kõva tegija olnud. Saavutusi ma ei oska öelda, aga trenni on teinud.

       Aga statistikat tal eriti pole, kuna mängis noorteliigades sel ajal, mille protokolle pole netis näha. 2008 mängis natukene Reliikvia eest.

       Kommentaar


        Siinses kiidulaulus ta väidab, et kuulus suisa Eesti noortekoondisesse.

        "Oma vaba aja pühendasin spordile - mängisin jalgpalli, kuuludes ka Eesti noorte koondisesse," ütleb koos tänaste tähtede Andrei Stepanovi, Kristen Viikmäe ja Gert Haavistuga Tallinna Jalgpallikooli meeskonnas mänginud ründaja."        Kas järjekordne kesiklikult tüüpiline liialdav enesepromo või mis... aga ühtegi koondisemängu pole tal küll kirjas, vähemalt alates U-15.

        Kommentaar


         Algselt postitas kesa Vaata postitust
         http://www.riigikogu.ee/index.php?id=171119

         Huvitav kamp: Esimees kesik Boroditš, aseesimees kesik Laasi, neile lisaks veel 13 kesikut, 12 sotsi ja, et veidi seltskond söödavam paistaks, 3 oravat ja 3 IRL-i.

         Noh, kui selline seltskond plaanib lihtsustada jalgpalli kättesaadavust reaalselt, siis eks kõik trepid avatakse reaalselt ikka ainult neile, kes on nendega.

         Populism.
         Aga mind paneb hämmastama hoopis see ,et üks pedekossu tegelelane Holsmer on kah ennast sinna sättinud
         Kusagilt on mulle meelde jäänud ,et IRL pidi vutti kõvasti toetama aga nüüd ollakse ainult kolmega esindatud .
         Kesa sa ei suuda ettegi kujutada , mis siis alles juhtuma hakkab ,kui me finaalturniirile saame .
         FCF Forever

         Kommentaar


          minu arvates on see jalgpallile väga positiivne, et selline asi on loomisel. Vahet ei ole ju, mis erakonnast, peaasi et jalgpallile tuleb kasu sellest. Loodame, et aitavad infrastuktuuri arendada, Kalevi stata võiksid korda teha. Ja eks mida rohkem jalkast jahutakse, seda rohkem hakatakse ka mängudel käima lõpuks.. võibolla . Igal juhul on see asi positiivne meie vutile

          Kommentaar


           Algselt postitas kesa Vaata postitust
           Huvitav kamp: Esimees kesik Boroditš, aseesimees kesik Laasi, neile lisaks veel 13 kesikut, 12 sotsi ja, et veidi seltskond söödavam paistaks, 3 oravat ja 3 IRL-i. Populism.
           Vaevalt, et keegi takistas näiteks ülejäänud 30 oraval toetusrühma astuda. Kui sa oled riigikogus, peaks nii palju riigimehelikkust ikka olema, et ei hakka sellistes küsimustes parteijonni ajama. Kui ajad, siis kahju. Pigem on (kas või ühe teatud jõeäärse linna taustaga) kõvemad reformarid ühe teise suure pallimängu vm spordialade huvilised. Või kui näiteks Laine Randjärv/Jänes oleks end sinna rühma sisse kirjutanud - vot see oleks juba üks priske huumor.

           Tegelikult huvitava ajakirjandusliku nükkena võiks nüüd nendele jalgpalliedendajatele e-mailid standardsete küsimustega saata. Küsimused stiilis - tihti koondisemängudel käid, palju oled MLi vaatamas käinud, mis sa arvad sellest-ja-tollest-vutiprobleemist. Päris huvitav oleks.

           Kommentaar


            Tõenäoliselt pole sinna toetusgruppi kuulumisel nähtavasti muud pointi kui 'lihtsustada endile selle maailma populaarseima spordiala tasuta kättesaadavust' juunikuisel EM-l, loomulikult juhul kui Eesti sinna pääseb, kui ei pääse, hääbub ka toetusgrupp.

            Kommentaar


             Panen siia ka:

             Riigikogu ühenduse kohta Riigikogu kodu- ja töökorra seadusest:

             § 43. Riigikogu liikmete ja fraktsioonide muud ühendused
             (1) Riigikogu liikmed ja fraktsioonid võivad moodustada ühendusi.
             (2) Ühenduse esimees esitab Riigikogu juhatusele teatise, milles peavad olema märgitud ühenduse nimi, tegevuse eesmärgid ning sellesse kuuluvate Riigikogu liikmete või fraktsioonide nimed.


             Teisisõnul pole ühendusel mingit otsest funktsiooni peale selle, et sellesse kuuludes tõstavad parlamendi liikmed esile mingit teemat. Ühendus on pigem sümboolne ja paberil eksisteeriv asi, ehkki näiteks Tiibeti toetusrühm ja selle tegevus on olnud avalikkuses päris silmapaistev.

             Jalgpallirühm on üks 37st ühendusest:

             Baltisaksa toetusrühm, Eesti Jalgpalli toetusrühm, Eesti keele võõrkeelena õpetamise toetusrühm, Harjumaa toetusrühm, Ida-Virumaa toetusrühm, Jahimeeste toetusrühm, Järva-ja Viljandimaa toetusrühm, Kaitseliidu toetusrühm, Kagu-Eesti saadikurühm, Kasakate toetusrühm, Kodanikuühiskonna toetusrühm, Kodukandi toetusrühm, Kohalike omavalitsuste ja regionaalpoliitika toetusrühm, Korteriühistute toetusrühm, Kosmoseuuringute toetusrühm, Laste ja perede toetusrühm, Looduslike pühapaikade toetusrühm, Muinsuskaitse ühendus, Mulgimaa toetusrühm, Narva toetusrühm, Noorte toetusrühm, Pärnumaa saadikurühm, Riigikogu naisteühendus, Saadikuühendus „Inimõiguste kaitseks Põhja-Kaukaasias“, Saarte ühendus, Setomaa toetusrühm, Soome-ugri toetusrühm, Spordi-ja liikumisharrastuse toetusrühm, Säästva energia toetusrühm, Taiwani toetusrühm, Tiibeti toetusrühm, Toetusrühm inimõiguste ja poliitiliste vabaduste eest Iraanis, Tuumajaama toetusrühm, Vana Võrumaa saadikurühm, Valgamaa toetusrühm, Vähemusrahvuste saadikute ühendus, Õigeusuliste saadikurühm

             Kommentaar


              Vahemärkuse korras käsipallist:

              Maailma tugevaimas käsipallisarjas leiba teeniv Mait Patrail on staaride seltskonnas oma mees. Selle tõestuseks on tal võimalus aastavahetusel USAs Bundesliga tähtede tiimis mängida maailma ässade vastu.


              Kui treeningkoormused on Lemgos sarnased Kadetteniga – ettevalmistusperioodil harjutati kolm korda päevas ja hooajal on lisaks ühele mängule kaheksa trenni nädalas –, siis käsipalluri ametiga kaasas käivaid kohustusi on tunduvalt rohkem. Kord kuus peavad linna populaarseima võistkonna liikmed külastama sponsoreid, kus jagatakse autogramme ja tasuta pääsmeid mängudele.

              Lõpuvile kõlades jäävad üks-kaks väljavalitud mängijat fännidega suhtlema ja nende küsimustele vastama. Meeskond koguneb pärast duši all käimist koduhalli VIP-ruumi, kus tuleb kehakinnitamise kõrval ka klubi sponsoritega muljeid vahetada.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


               Poolofftopic

               Käisin mõni aeg tagasi Ungari teise liiga mängu vaatamas.

               Väike absoluutselt ebatõsine kokkuvõte sellest mängust on siin.
               Väga head uudised Ungarimaa lõunaosast. Szegedi jalgpallimeeskond pidas täna väga olulise mängu Honvedi duubelmeeskonnaga ja väljus sellest ...


               Aga ka sellel mängul mõtlesin, et kui tiim tahab fännidega üldse mingit kogukonna tunnet saavutada, siis on vaja ju fännidega vahetult suhelda. See ei tähenda, et fänn peab su parim sõber olema, vaid et sa pärast väravat lähed ja kasvõi kallistad ühte neist poolehoidjatest. See sama Szegedi meeskond tähistas väravaid publikuga koos ja pärast mängu tänati mõlemal tribüünil olnud publikut väga põhjalikult. Fännitribüüni ees tantsiti pikalt ja suruti kõigiga kätt ja iga käesurumisega kaasnesid ka tänusõnad. Ja kurat selline asi kutsubki inimesi staadionile tagasi ju! Mõnus õllese peaga koos mängijatega võitu tähistada.
               Mingist Tammeka viimasest videost jäi küll mulje et fännid trummeldasid ja laulsid nii kuis jaksasid ja mängijad vastasid sellele kahe käeplaksuga ja kadusid riietusruumi.

               Kommentaar


                Tore lugemine, pealtvaatajaid oli 2500 persooni mahutaval Szegedi staadionil tol mängul 2000.

                Kommentaar

                Working...
                X