320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    See tabel oli tehtud enne eilset vooru
    Enne eilset vooru oli Kalju 460 ja Flora 279. Seega ei klapiks ikka.
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
      Enne eilset vooru oli Kalju 460 ja Flora 279. Seega ei klapiks ikka.
      Kuule Pantera ,miks sa telefonile ei vasta , tahaks õnne soovida Tule Hiiult läbi teeme lõhnad juurde.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Kuule Pantera ,miks sa telefonile ei vasta , tahaks õnne soovida Tule Hiiult läbi teeme lõhnad juurde.
        Kõigepealt on vaja üks publikurohke madalama liiga mäng ära mängida, siis õhtul võib neid lõhnasid teha ja juubelikingitusi avada
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Kas keegi tuletaks meelde mis süsteemiga oli võimalik välja võtta madalamate liigade publikuarvud. Mingi liiga all oli see nipp üleval, aga ei meenu praegu. Aitüma
          Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

          Kommentaar


            Algselt postitas Straight Vaata postitust
            Kas keegi tuletaks meelde mis süsteemiga oli võimalik välja võtta madalamate liigade publikuarvud. Mingi liiga all oli see nipp üleval, aga ei meenu praegu. Aitüma
            Mina olen näinud vastavat linki ainult Meistriliiga all aga saab infot ka teiste liigade kohta. Imelik, et teiste liigade alamlehtedele pole seda linki pandud.

            Näiteks esiliiga:


            IV põhi:


            III ida:
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              Algselt postitas Hellik Vaata postitust
              Mina olen näinud vastavat linki ainult Meistriliiga all aga saab infot ka teiste liigade kohta. Imelik, et teiste liigade alamlehtedele pole seda linki pandud.

              Näiteks esiliiga:


              IV põhi:


              III ida:
              http://www.jalgpall.ee/attendance.php?b=III.E&year=2011
              Tänud, see statistika huvitas ennastki, sai ka teised liigad kätte.

              Kommentaar


                PALUN EESTI MEISTRILIIGA TURUNDUSOSAKOND KASUTAGE SEDA JALGPALLIBUUMI ÄRA NING TURUNDAGE KOHALIKKU MEISTRILIIGAT!

                nii head võimalust ei pruugi niipea tulla, lätlased ei saanud sellega eriti hästi hakkama, oleme me vingemad. see mis praegu Eesti inimeste seas toimub, ka nende seas, keda vutt üldjoontes väga ei koti, on metsik.

                lihtne turundusnipp oleks, et võtame koondist esindanud pallurid selles valiktsüklis - Palatu, Kams, Bärengrub. võtame nad reklaamnäoks a.la mõttega, et ka kohaliku Meistriliiga pallurid aitasid Eesti selle saavutuseni!

                Kommentaar


                  Word.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Kui hästi vormistada, võib mõelda isegi mitte üksi praegustele ML mängijatele. Tegelikult on kogu koondis ML-ist välja kasvanud ja seega on ML osa nende arengust. Esimesed uitmõtted:

                    - Plakat, suur Kostja pilt ja tekst juures: "Mina olen Konstantin Vassiljev. SELLISEID väravaid õppisin lööma Meistriliigas!"
                    - Või Pareiko ja "Kes hoiab meie puuri lukus tulevikus? Talendid sirguvad siinsamas. Ela kaasa Eesti Meistriliigale!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mortan Vaata postitust
                      Kui hästi vormistada, võib mõelda isegi mitte üksi praegustele ML mängijatele. Tegelikult on kogu koondis ML-ist välja kasvanud ja seega on ML osa nende arengust. Esimesed uitmõtted:

                      - Plakat, suur Kostja pilt ja tekst juures: "Mina olen Konstantin Vassiljev. SELLISEID väravaid õppisin lööma Meistriliigas!"
                      - Või Pareiko ja "Kes hoiab meie puuri lukus tulevikus? Talendid sirguvad siinsamas. Ela kaasa Eesti Meistriliigale!"
                      Mjaa, kui EJL praegu ennast liigutama ei hakka, siis lastakse supervõimalus käest. Õnneks Pohlak ühes intekas midagi lausus, et jalkaliit peab nüüd tegutsema hakkama, aga kahjuks ta ei täpsustanud, kuidas see välja näeb ja mille kallal.

                      Uitmõttete kohta, et esimene tundus vähe sihuke 'liiga palju' või ülepakutud. Kuid teine oli juba päris hea.

                      Kommentaar


                        Kas siin Like nupp on kuskil?

                        Algselt postitas mortan Vaata postitust
                        Kui hästi vormistada, võib mõelda isegi mitte üksi praegustele ML mängijatele. Tegelikult on kogu koondis ML-ist välja kasvanud ja seega on ML osa nende arengust. Esimesed uitmõtted:

                        - Plakat, suur Kostja pilt ja tekst juures: "Mina olen Konstantin Vassiljev. SELLISEID väravaid õppisin lööma Meistriliigas!"
                        - Või Pareiko ja "Kes hoiab meie puuri lukus tulevikus? Talendid sirguvad siinsamas. Ela kaasa Eesti Meistriliigale!"
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mortan Vaata postitust
                          Kui hästi vormistada, võib mõelda isegi mitte üksi praegustele ML mängijatele. Tegelikult on kogu koondis ML-ist välja kasvanud ja seega on ML osa nende arengust. Esimesed uitmõtted:

                          - Plakat, suur Kostja pilt ja tekst juures: "Mina olen Konstantin Vassiljev. SELLISEID väravaid õppisin lööma Meistriliigas!"
                          - Või Pareiko ja "Kes hoiab meie puuri lukus tulevikus? Talendid sirguvad siinsamas. Ela kaasa Eesti Meistriliigale!"
                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          Kas siin Like nupp on kuskil?
                          Eelnevalt mainiti, et kindlasti on vaja seda hetke ära kasutada. Jah, loomulikult! Ja see ülevalpool tsiteeritud variant on tõesti väga hea. Võiks kuskil 4-5 rahvusesinduse mängijat kajastatud olla ja selline pigem vabamas, kui formaalses mõttes, telereklaam. Arvan ka, et enamik südamlikke jalkafänne ei tahaks, et lihtsalt mass, kes tegelikult miskit vutist ei jaga, korra kohale tuleb läliseb ja siis lahkub.. nagu on meie keeles termin 'haridusmetslane', ei vaja me libafänne - ja kindlasti ei saa fänniks või tõeliseks jalkasõbraks üleöö (ei pea silmas seda, et kohe on vaja saada jalkaprofessoriks).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mortan Vaata postitust
                            Kui hästi vormistada, võib mõelda isegi mitte üksi praegustele ML mängijatele. Tegelikult on kogu koondis ML-ist välja kasvanud ja seega on ML osa nende arengust. Esimesed uitmõtted:

                            - Plakat, suur Kostja pilt ja tekst juures: "Mina olen Konstantin Vassiljev. SELLISEID väravaid õppisin lööma Meistriliigas!"
                            - Või Pareiko ja "Kes hoiab meie puuri lukus tulevikus? Talendid sirguvad siinsamas. Ela kaasa Eesti Meistriliigale!"
                            Wow... inspireeriv... kas sul on äkki disainiblogi? Loeks hea meelega.
                            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                            Kommentaar


                              Kahjuks ei ole koondise eduga kaasnevat vutieufooriat suudetud Meistriliigasse suunata.
                              Keskmine publik praeguses voorus kõigest ca 73.

                              Kuressaares ääretult olulises mängus huvi, kõigest 90.
                              Paide, mis mängib nagu noor jumal, kõigest 55.

                              Allasurutud fännidega Levadia (40) ja fännitu Ajax (60) ei huvita suurt kedagi.
                              Sillamäe 122 koosneb vist ainult Kalju fännidest, kohalikele on kõik staadionil keelatud ja panevad tina kodus.

                              Laupäev, kell 14.00 ei ole loomulikult publikuhuvi soodustav, seda enam, et telekast ManU-Liverpool.

                              Kommentaar


                                See kell 14.00 tobe aeg .Näiteks mina olin täna see kell tööl.Ei olnud kuidagi võimalik ära tulla .Ega kõik jalkafännid nädalavahetusel tööl ka ei käi.Kui koondist kõlbab vaatamas käia siis miks miks meistriliiga ei kõlba?Huvitav kus kohast need koondise mängumehed pärit on ?Ikka meie meistriliigast !Ega jalkas pole nagu pedekossus Piimameister Ottost NBA-sse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X