320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma siin viimase kahe päeva sündmuste taustal mõtlen, et ehk ei tule see jama Meistriliigale kahjuks vaid hoopis ehk kasuks?! Heaga on proovitud ja publikunumber püsib ikka vapralt paigal, seega ehk olekski aeg kurjaga proovida ja vast hakkab suur meediakajastus(olgugi et on negatiivne ja pole otseselt seotud jalgpalliga) potensiaalsetele tribüünitallajatale pigem ergutavalt mõjuma. Parem ajastus oleks muidugi veebruar sellele jamale, aga see selleks

    Fakt on see, et kaotada midagi pole ja seega on liikumisruumi vaid tõusu suunas.

    Kommentaar


      Täpselt, ma olen ka mõelnud, et mis hirmsat kahju need skandaalid ikka tekitada saavad, kui pole kuhugi kukkuda? Või siiski - lapsevanemad ei taha enam oma lapsi jalgpallitrenni viia ning eelistavad teisi alasid, sellel oleks aga juba pikemaajalisem mõju.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Ott Järvela esitas oma jalgpallipunkris küsimuse: "Kas võimalus näha Raio Piirojat FC Floras mängimas viiks sind Eesti meistriliiga mängule, kuhu sa muidu minna ei kavatseks?"

        Tulemused on jahmatavalt negatiivsed, arvestades et vastanud on inimesed, kes on suuremal või vähemal määral jalgpallihuvilised. Ehk 16 inimest on hetkel vastanud, et läheks niikuinii, üheksa "jah" ning 26 "ei". No kuidas? Ma tahan uskuda, et lähiaastatel me näeme selles vallas arengut, aga realistlikult võttes on see täiesti võimatu.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ott Järvela esitas oma jalgpallipunkris küsimuse: "Kas võimalus näha Raio Piirojat FC Floras mängimas viiks sind Eesti meistriliiga mängule, kuhu sa muidu minna ei kavatseks?"

          Tulemused on jahmatavalt negatiivsed, arvestades et vastanud on inimesed, kes on suuremal või vähemal määral jalgpallihuvilised. Ehk 16 inimest on hetkel vastanud, et läheks niikuinii, üheksa "jah" ning 26 "ei". No kuidas? Ma tahan uskuda, et lähiaastatel me näeme selles vallas arengut, aga realistlikult võttes on see täiesti võimatu.
          18% publikukasv ainult ühe mehe lisandumisel. Ma näen põhjust rõõmustamiseks!

          Eks nagu targad ütlevad - võluvitsa, mis üleöö staadionid välja müüks, pole. Võitlus tühjade kohtadega on pikk võitlus, täis triumfe ja pettumusi. Iga selline komponent mis natukenegi ML atraktiivsemaks teeb, toob rahvast kasvõi mõne inimese võrra juurde. Rakendad mitu stimuleerivat meedet, on sul juba kenake seltskond uusi nägusid tribüünidel. Järgmisest aastast on oodata nii mõndagi uut positiivset arengut. Eks näis kuidas see publikunumbritele mõjub. Aasta pärast loeme tibud üle ja selgub kas oli tolku või mitte.

          Kuulutaks välja väikese võistluse, kes selle aasta ML klubidest suudab kõige rohkem oma fännisektorit kasvatada. Eks panuse arengule saavad anda nii klubid, liit kui ka fännid ise.

          Kommentaar


            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
            18% publikukasv ainult ühe mehe lisandumisel. Ma näen põhjust rõõmustamiseks!

            Eks nagu targad ütlevad - võluvitsa, mis üleöö staadionid välja müüks, pole. Võitlus tühjade kohtadega on pikk võitlus, täis triumfe ja pettumusi. Iga selline komponent mis natukenegi ML atraktiivsemaks teeb, toob rahvast kasvõi mõne inimese võrra juurde. Rakendad mitu stimuleerivat meedet, on sul juba kenake seltskond uusi nägusid tribüünidel. Järgmisest aastast on oodata nii mõndagi uut positiivset arengut. Eks näis kuidas see publikunumbritele mõjub. Aasta pärast loeme tibud üle ja selgub kas oli tolku või mitte.

            Kuulutaks välja väikese võistluse, kes selle aasta ML klubidest suudab kõige rohkem oma fännisektorit kasvatada. Eks panuse arengule saavad anda nii klubid, liit kui ka fännid ise.
            Ma soovitan sul sügavalt järgi mõelda oma lausete üle...mis on võimalik ja mis mitte. Kõik, mis tundub lihtne...vaata lähemalt...ja saad aru, et ei ole üldse nii must ja valge

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Ott Järvela esitas oma jalgpallipunkris küsimuse: "Kas võimalus näha Raio Piirojat FC Floras mängimas viiks sind Eesti meistriliiga mängule, kuhu sa muidu minna ei kavatseks?"

              Tulemused on jahmatavalt negatiivsed, arvestades et vastanud on inimesed, kes on suuremal või vähemal määral jalgpallihuvilised. Ehk 16 inimest on hetkel vastanud, et läheks niikuinii, üheksa "jah" ning 26 "ei". No kuidas? Ma tahan uskuda, et lähiaastatel me näeme selles vallas arengut, aga realistlikult võttes on see täiesti võimatu.
              Eksperimendi korras võiks Ott 1. aprillil kuulutada, et Messi tuleb näiteks Paidesse mängijaks ja teha analoogse küsitluse. Ma usun, et tulemused ei oleks jahmatavapanevalt erinevad...
              ROHE-VALGE SURMANI

              Kommentaar


                Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                Eksperimendi korras võiks Ott 1. aprillil kuulutada, et Messi tuleb näiteks Paidesse mängijaks ja teha analoogse küsitluse. Ma usun, et tulemused ei oleks jahmatavapanevalt erinevad...
                beckham vist otsib uut klubi
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Ott Järvela esitas oma jalgpallipunkris küsimuse: "Kas võimalus näha Raio Piirojat FC Floras mängimas viiks sind Eesti meistriliiga mängule, kuhu sa muidu minna ei kavatseks?"

                  Tulemused on jahmatavalt negatiivsed, arvestades et vastanud on inimesed, kes on suuremal või vähemal määral jalgpallihuvilised. Ehk 16 inimest on hetkel vastanud, et läheks niikuinii, üheksa "jah" ning 26 "ei". No kuidas? Ma tahan uskuda, et lähiaastatel me näeme selles vallas arengut, aga realistlikult võttes on see täiesti võimatu.
                  No ma ei tea. Kui ma ise poleks nende "niikuinii läheks" hulgas, siis vastaks ilmselt ka pigem "ei". Ma ei ütleks, et tegemist mingite ülimalt üllatavate tulemustega. Üks mees minu meelest ei suuda teha jalgpallimängu, mida pole plaanis vaatama minna nii atraktiivseks, et jookseks ummisjalu staadionile. Tavapublikule vb tõesti ainult mingid ulmelised maailmastaarid.

                  Aga üldiselt mu point on selles, et jalgpalli tuleb arendada ikka üldises plaanis täiega edasi, kogu atmosfääri mõttes. Ei tasu loota ainult sellele, et kutsume Piiroja näol (eks)koondislase Meistriliigasse ja arvame, et publik hakkab selle peale massiliselt hangede vahele teda vaatama tulema.

                  Kommentaar


                    Aga kusagilt peab ju alustama. Asi seegi, sest eks kohaliku vuti arendamine meil siin üks väääga vaevaline protsess ole... Mis teha.

                    Kommentaar


                      minu arust arusaadav miks Piiroja Eestisse tulek niivõrd oodatult laineid ei löö- olgem ausad millal mees viimati niiöelda pildil oli? Oleks ta oma tipphetke järgselt kohe tulnud Eestisse, siis veel.

                      ja see Meistriliiga karika andmise hetk... mujal on tavaliselt ilus ilm, sest antakse enne suve karikas välja, meil aga antakse karikas kui kohe-kohe lumehanged tekkimas. isegi need kel hooaeg lõpeb sügisega lõpetavad oma hooaja enne meid kui ilm veel suht normaalne. ehk lõpetage ära see lumejalgpall.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Jälle need lumehanged. Ja isegi, kui neid polnud veel, siis varsti nad tulevad.

                        Tegelikult oli viimase vooru ajal väga hea ilm, ilmselt parem, kui enamusel kalju publikumängudel, kus tavaliselt sattus vilets ilm.

                        Kommentaar


                          Ja lumehangede vahel vaatamist ei ole mõtet siin koguaeg promoda, sest selliseid mänge on üpris vähe. Kui staadionitelt lumi minema vedada, siis poleks ka lumehangesid, sest peamiselt on seal ju ammu sadanud lumega tegu.

                          Kommentaar


                            Tuletan teile taadid meelde, et Norra hooaeg kestab samuti märtsist novembrini. Mis te arvate mis Norras novembris staadionite kõrval on? Nii.. Kas tuleb õigeid vastuseid? Õige vastus on .... LUMI!

                            Tegelikult esineb kõiki probleeme mida me millegipärast just meile omaseks peame ka teistes riikides. Riikides kus kohalik klubivutt on oluliselt populaarsem. Lumi, korraldus, mängutase jm on lihtsalt vabandused miks mitte tulla. Tegelik põhjus on suhtumises. Eesti naise jaoks tundub Itaalia mees parem kohalikust, Eesti mehe jaoks Itaalia jalgpall. Aeg oleks veidi patriotismi arendada ja koos meie jalgpalli paremaks ehitada!

                            Kommentaar


                              Norras mängitakse staadionitel, mitte lahtisetel, katusteta, tellingtribüünidega harjutusväljakutel.

                              Alustatakse mitte märtsi alguses, vaid märtsi lõpus, kaks-kolm nädalat hiljem kui meil.
                              Norra publikuarvud on hetkel vabalangemises ja seda (ehk lihtsalt kokkusattumuslikult) alates 2008 a.-st, mil pikendati hooaega paari nädala võrra, alustades hooaega aprilli keskpaiga asemel märtsist.

                              Kommentaar


                                Keskmise eestlase arvates on alati igal pool mujal parem kui endal...muru on rohelisem ja taevas on sinisem...ka vanasti olevat kõik palju parem olnud kui praegu. Ega seda suhtumist ei muuda nii lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X