320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tammeka puhul ongi kõige rohkem kahju sellest, et jalgpallivälise poolega pingutatakse kõvasti aga tulemus ei taha kohe üldse kogu sellele tegevusele kaasa aidata. Jälle ollakse nukralt eelviimasel kohal.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Kui tabelit vaatad, siis näed ,et Tammekal 3 mängu pidamata ja need on pidamata kalev,infonet ja kuresaarega. Arvan ,et 3'st mängust 2 tulevad ikka võidud ja siis ei ole nad nukralt eelviimased.

      Kommentaar


        Järva-Jaani kodumänguks siis tuli kohale vähemalt 140 inimest, niipalju mängukavasid tehti ja jagati ära. Pole paha alevi kohta, kus napilt üle 1000 elaniku. Ühesõnaga saab rahva platsi äärde küll kui selleks natukenegi vaeva näha.
        Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

        Kommentaar


          Pool hooaega on enamusel klubidest seljataga.
          Publiku mediaan (sulgudes kogu 2012 a. hooaja mediaan)

          493 (239) - Tammeka
          257 (177) - Flora
          198 (121) - Paide
          197 (266) - Kalju
          176 (137) - Sillamäe
          175 (174) - Kalev
          152 (111) - Kuressaare
          150 (75 EL) - Infonet
          140 (124) - Levadia
          97 (107) - Trans

          EL
          196 (65 II) - Vändra Vaprus
          128 (130) - Tarvas
          106 (140 II) - Tulevik
          106 (102) - Irbis
          76 (67) - Tammeka II
          60 (63) - SK 10
          60 (40 II) - Lokomotiv
          40 (69) - Puuma
          35 (70) - Flora II
          35 (45) - Levadia II

          ELB
          290 (125 II) - Elva
          73 (110 EL) - Pärnu
          65 (54 II) - Sillamäe II
          50 (25 II) - Kalju II
          45 (55 EL) - K-Järve
          41 (40 II) - Legion
          38 (40 II) - Dünamo
          27 (29 II) - Flora III
          25 (25 II) - Emmaste
          20 (24 II) - Ararat TTÜ

          II
          122 (115 III) - Koeru
          110 (52 III) - Welco Elekter

          Kommentaar


            mida kõike kesa ei teeks, et saaks Florat upitada ja Levadiat (või ka teisi klubisid allapoole tirida) "publiku mediaan" - no jumal hoidku, keegi kuskil ei arvuta sellist lollust, on keskmine publik ja kogu lugu... kas tõesti on nii valus, et Levadia oleks Florast eespool? Jah, ma tean, et nüüd tuleb mingi meeletu "haletsus", kuidas Levadia numbreid "keegi" upitab ja Flora omad on ausad jne jne

            Kommentaar


              Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
              mida kõike kesa ei teeks, et saaks Florat upitada ja Levadiat (või ka teisi klubisid allapoole tirida) "publiku mediaan" - no jumal hoidku, keegi kuskil ei arvuta sellist lollust, on keskmine publik ja kogu lugu... kas tõesti on nii valus, et Levadia oleks Florast eespool? Jah, ma tean, et nüüd tuleb mingi meeletu "haletsus", kuidas Levadia numbreid "keegi" upitab ja Flora omad on ausad jne jne
              Kle rahune maha, hea on kui keegi üldse viitsib igasuguse statistikaga tegeleda! hakka siis ise asja ajama!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
                mida kõike kesa ei teeks, et saaks Florat upitada ja Levadiat (või ka teisi klubisid allapoole tirida) "publiku mediaan" - no jumal hoidku, keegi kuskil ei arvuta sellist lollust, on keskmine publik ja kogu lugu... kas tõesti on nii valus, et Levadia oleks Florast eespool? Jah, ma tean, et nüüd tuleb mingi meeletu "haletsus", kuidas Levadia numbreid "keegi" upitab ja Flora omad on ausad jne jne
                Eks Kesa ole tõesti süüdi jah, et Levadia publikuarv niivõrd madal on.
                FC Flora

                Kommentaar


                  ma olen täitsa rahulik... ja tegelen ka statistikaga, ole tervitatud, et muretsed... Levadia keskmine publikuarv sel hooajal on 399, kui Floral on see 290...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
                    ma olen täitsa rahulik... ja tegelen ka statistikaga, ole tervitatud, et muretsed... Levadia keskmine publikuarv sel hooajal on 399, kui Floral on see 290...
                    Kui sa mediaani millekski ei pea, siis julgen sügavalt kahelda, et sa statistikaga tegeled.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
                      ma olen täitsa rahulik... ja tegelen ka statistikaga, ole tervitatud, et muretsed... Levadia keskmine publikuarv sel hooajal on 399, kui Floral on see 290...
                      368
                      õpime matemaatikat

                      Kommentaar


                        Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
                        mida kõike kesa ei teeks, et saaks Florat upitada ja Levadiat (või ka teisi klubisid allapoole tirida) "publiku mediaan" - no jumal hoidku, keegi kuskil ei arvuta sellist lollust, on keskmine publik ja kogu lugu... kas tõesti on nii valus, et Levadia oleks Florast eespool? Jah, ma tean, et nüüd tuleb mingi meeletu "haletsus", kuidas Levadia numbreid "keegi" upitab ja Flora omad on ausad jne jne
                        ma arvan et kesa teeb suurt ja tänuväärset tööd. au ja kiitus talle selle eest.

                        mis puutub publikunumbritesse, siis andke andeks, flora ja levadia ja kalju - igasugune number olgu ta keskmine või mediaan - alla 1000 on selge häbiasi ja kakelda kellel suurem, no minge lasteaeda liivakasti autodega mängima.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
                          mida kõike kesa ei teeks, et saaks Florat upitada ja Levadiat (või ka teisi klubisid allapoole tirida) "publiku mediaan" - no jumal hoidku, keegi kuskil ei arvuta sellist lollust, on keskmine publik ja kogu lugu... kas tõesti on nii valus, et Levadia oleks Florast eespool? Jah, ma tean, et nüüd tuleb mingi meeletu "haletsus", kuidas Levadia numbreid "keegi" upitab ja Flora omad on ausad jne jne
                          Kui sul käib hooaja esimest 9 mängu 100 inimest vaatamas, aga 10. mängule tuleb tasuta ürituse raames 2100 inimest, siis on ju keskmine publikuarv järsku praktiliselt 3-kordistunud ning keskmiselt 100 asemel on tabelis number 300. 11. mängul staadionile minnes tõenäoliselt mediaani numbri lähedast publikut, mitte keskmise - mediaan esitab ju seega antud juhul palju paremini tõde.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kuulge võtke kokku ennast, vahet on sadakond inimest ja siis vaielda selle üle...Peale Tammeka ei kannata ju ühegi klubi numbrid mingit kriitikat. Kuidas on võimalik, et 400 000 elanikuga linnas professionaalset jalgpalli harrastavad meeskonnad kemplevad selle üle , keda kylastab 150, keda 200 ja keda 250 inimest...

                            Kommentaar


                              Kas EJL helistas ikka kõik 8204 FB fänni läbi ja kutsus mängule?!?!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Kas EJL helistas ikka kõik 8204 FB fänni läbi ja kutsus mängule?!?!
                                kas see pidi olema kuidagi naljakas või irooniline?
                                tean päris mitmeid firmasid kes soovides oma kliendibaasi laiendada - just täpselt niimoodi teevadki.
                                helistavad, skaibivad, meilivad jne. ja on leidnud kliente juurde ka - ilmselt piisavalt palju et see vaev ära tasuks. ja säärane suhtlemine ole mingi eriline raketiteadus, kusjuures.
                                kui sellest sõltub firma käekäik, inimeste sissetulekud, või on muidu oluline... siis seda ka tehakse.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X