320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma miskipärast arvan et mingi kvaliteedi pärast nüüd küll vaevalt et keegi käis Spartaki treeningut vaatamas. käidi ikka nime pärast.
    kui Hispaania koondis Eestis oli, kas siis oli ka avalik treening? kui oli, siis kas oli rahvast tunduvalt rohkem kui Spartaki treeningul?
    Levadia oleks võinud juhust kasutada ja Spartakiga väikese sõprusmängu ka korraldada.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Raadio kordussaatest just kuulsin, et sellepärast ei tehtud sõprusmängu kuna a) Levadia ei saaks piisavalt kõva koosseisu kokku koondisemängude tõttu ning b) mõlemal tiimil on tähtis liigamäng nädala lõpus.

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        kui Hispaania koondis Eestis oli, kas siis oli ka avalik treening? kui oli, siis kas oli rahvast tunduvalt rohkem kui Spartaki treeningul?
        jah
        jah
        kordades rohkem
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          owned.
          Ma ei tea, kas ma olen ainuke, aga vahest tundubki, et pigem jälgin madalamate liigade heitlusi, nt seesama IV Liiga lõunatsoon, milles see 220 pealtvaatajat oli, seal on vaata, et isegi pingelisem ja huvitavam, kui Meistriliigas

          Kommentaar


            Üldiselt on nii, et Spartaki treeningul ja IV liigas võib vähemalt kindel olla, et mängijad ei tee pallides vastumeelselt tasuta orjatööd ja/või tegu pole kokkuleppemängudega.

            Kommentaar


              Viimati mängul üks vastane küsis, et palju me kohtunikele maksame. Ütlesin, et ole nüüd meil pole raha. Nüüd hiljem järele mõeldes tuleb tunnistada, et kahe Walteri jaoks ikka nutsu leiaks.

              Kommentaar


                Kasepats-Pidur annab aru

                Rääkisin täna ühe sakslasega. Ütles, et käis päeval Flora - Lootuse mängul. Oli igavusest 71 pealtvaatajat kokku lugenud(protokollis 86, täitsa okei täpsus ju), kellest pooled olevat maganud. Uskumatult väikesed numbrid tema jaoks. Aga staadionit kiitis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Kasepats-Pidur annab aru

                  Rääkisin täna ühe sakslasega. Ütles, et käis päeval Flora - Lootuse mängul. Oli igavusest 71 pealtvaatajat kokku lugenud(protokollis 86, täitsa okei täpsus ju), kellest pooled olevat maganud. Uskumatult väikesed numbrid tema jaoks. Aga staadionit kiitis.
                  Suht sliipine oli jh, kuid üks auväärt lootuse fänn peksis tooli ja laulis ÜKSI. Sakslane oli sõbraga?
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Kujutan tegelt ikka seda ette, et endal oleks päris pull vaatepilt kus oled harjunud minimaalselt 20-30k pealtvaatajaga alati ja räige mölluga. Ning järsku tuled suurele staadionile vaatama riigi kõrgeima liigamängu, ning seal istuvad lihtsalt 70 inimest. Ilus huumor,

                    // Ei hakanud sellist arvu igaksjuhuks panema, kuna arvasin et sakslane ei külasta koguaeg bundesliga kohtumisi. Vaevalt seal madalamates liigades on niipalju pealtvaatajaid ja äkki ta külastab hoopis neid rohkem.

                    Kommentaar


                      saksamaa keskmine 41,8K

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Sakslane oli sõbraga?
                        Sõbraga jah.

                        Kommentaar


                          midagi fännidest!http://sport.postimees.ee/?id=301273
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Samas lehes on veel teinegi jalgpalli puudutav artikkel ,kus võrreldakse jalgpalli populaarsust teiste aladega ja vaadatakse harrastajate arvu kasvu ja muid kriteeriume.
                            Uiboleht kerib tegelikult aastaid sama plaati midagi uut ma küll sealt ei leidnud aga kahjuks ei oska ta tuua välja seda ,et kui venekeelne seltskond jalgpallist välja võtta siis ,millise koha pallimängude pingereas me saavutaksime.?
                            Eestlaste seas ei ole me sugugi nii kindlalt populaarsemad ja selle nimel tuleks veel rohkem ja kõvemini vaeva näha. Paljud väiksemad kohad üle eesti on vapsjee jalgpalliga katmata ja mitmes kohas ,kus see ala oli enne väga populaarne on nüüdseks üldse välja surnud
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Nende väikeste kohtade peale ma ütleks, et peale jalgpalli on seal ka muud alad välja surnud tihtipeale.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Minu lihtne ettepanek on järgmine. Meeldib see teile või mitte.

                                Keskmiselt teenib piletite pealt üks ML klubi 10-20 tuhat krooni. Eeldades , et mängul on 200-400 inimest ja pilet maksab 50 krooni. Selle raha eest maksad sa paari mängija palgad , kui sedagi. Seega minu ettepanek.
                                * Kuni 21 aastased mängudele tasuta sisse. ( selle vanuse sisse kuuluvad kõik koolis õppivad noored kes enamjaolt ise raha ei teeni.)
                                * pileti hinnad võimalikult odavaks. 25 krooni max. Kui te tahate kasumit teenida rööviga seda toitlustuse ja muude vingerdiste pealt staadionilt. Eriti lux on kui saate alkomüügi loa EJL aga see vist lootusetu.
                                * väiksed mudilased staadionile. Klubi noored , koolidest , lastekodud jne. Nad ju tulevad suurem osa saatjaga ja jälle inimesi juures. Küllap nõuavad ka mõne piruka( mille pealt saate kasumit lõigata)
                                * klubid saavad ju enda siseseid fännivõistlusi korralda. Näiteks kes käib kõige rohkematel klubi mängudel saab endale meeskonna vormi vms. ( siin peaks olema fantaasia maailm lai.)
                                * Meedia reklaam (kui klubid raatsivad pärast eelmisi pingutsi ka seda veel teha oleks ju super.)
                                * Jalgpalli liit võiks saada ju koodnise mängudel kah jagada mingeid pääsemeid ML mängudele.

                                Ma ei arva , et kõik peaks olema poolmuidu aga minu arvates peaks praegune jalkaklubi küll lihtsalt selle kes staadionile tuleb sisse laskama, ehk jääbki käima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X