320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    No mõni mees võiks aru saada, et mina ei ole EJL. Oma ülesanded täidan ma enda arvates ülimalt korrektselt.

    Ja nende ülesannete mittetäitumise eest, millega siiamaani keegi pole hakkama saanud, ei ole mõtet mind pidevalt süüdistada. Võiksid ükskord sellest aru saada? Palju tahan vist.
    Saa ometi aru, et keegi ei peagi sind EJLiks, kõik teavad niigi, et sa oled seal täiesti tähtsusetu tegelane. Ise sa ronid iga jumala kord esile, kui EJLi mainitakse. Marcello post nüüd küll vaevalt sulle oli suunatud, pigem ikka kommentaar Skiperski jaburale jutule.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      - Pere võta mängule kaasa! Ok ma ei eeldagi, et nais- või lapsinimesi huvitaks jalgpall või vähemalt tervelt 90 minuti jagu, ent mitte kõik staadionid ei ole sellised konservipurgid nagu Arena.
      Minu abikaasa on käinud minuga kolm korda jalgpalli vaatamas ja rohkem ta ei tule. MM-il Saksamaal, Wembley'l Eesti koondist ja korra Tallinnas ka Eesti koondist. Kõik vähegi huvitav on tal seega nähtud ja saan temast täiesti aru.
      Ma ise ka ei tule. Õlu ei huvita, odav pilet ja toit ka mitte. Sest mängust saadavat elamust loota ei ole.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Saa ometi aru, et keegi ei peagi sind EJLiks, kõik teavad niigi, et sa oled seal täiesti tähtsusetu tegelane. Ise sa ronid iga jumala kord esile, kui EJLi mainitakse. Marcello post nüüd küll vaevalt sulle oli suunatud, pigem ikka kommentaar Skiperski jaburale jutule.
        Jah sina oled teine selline, kes pidevalt minule osutab, püüdes seejuures väita, kui tähtsusetu ma olen, milles paned ka muidugi mööda, mida ma aga ei taha tähtsustada, lihtsalt sulle infoks. Samas kommertsosakonna töö suhtes olen ma muidugi täiesti kõrvaline tegelane.

        Kui mulle viidatakse, siis ei saa ju nii mõelda, et mõeldakse kedagi teist.

        Mis aga sinusse puutub, siis oled lihtsalt liialt heal arvamusel endast. Võiksid ka vähe madalamalt lennata ja kui midagi öelda pole, siis vaikida. Ehk panid tähele, et ma lihtsalt kiitsin Dannari mõtteid, mitte ei surunud enda arvamust peale. Ma ei saagi sellel teemal sõna võtta, sest kohe on suur lärm tulemas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Minu mäletamist mööda vingud juba pikemat aega ega vaata enam `Pooli mängegi, seega Sa oled lihtsalt jalgpallistatistik, mitte enam fänn?
          Ma ei ole kunagi olnud fänn ega statistik. Mõnikord ajaloohuviline. Elamuse saan tõesti ka teleka ees harva, aga kui selleks pole lootustki, ei vaevu ka proovima. Tänan edasiste solvangute eest juba ette.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            No vot, mul on siis vedanud, et olen juhtumisi tartlane, sest Tammeka mängud on võrdlemisi ettearvamatud. Kahjuks derbyt enam ei ole ja erilist intriigi ka enam mitte, ent tabeli keskmikuna võime kahes järjestikuses kodumängus kaotada tabeli alumisele (18.09 Paidega 1-2) ning võita tabeli ülemist (2.10 Florat 2-1). Aga mis on Sinu jaoks elamus? Kümned tuhanded laulvad fännid ning sama vilets mäng nagu Meistriliigas (räägin Liverpoolist) on piisav elamus? Minu mäletamist mööda vingud juba pikemat aega ega vaata enam `Pooli mängegi, seega Sa oled lihtsalt jalgpallistatistik, mitte enam fänn?
            Rõõm tõdeda, et sa ei saanud aru ei sellest, mida mina ütlesin ega sellest, mida mcn. Reaktsioon kõigele tipnes samuti klassikalise sildistamisega. Tubli töö.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Aga ausalt, mingi õlle lubamine, tõsine turvakontroll vms ei ole kindlasti protsentigi minusuguse kodusmölutaja staadionile mittetulemise põhjuseks. Kas sa tõesti usud, et kui lubataks korraga õllega staadionile, siis hakkaks rahvast lademes kohale voolama?
              Keegi ei arva, et selle peale hakkaks meeletud massid kohale voolama.

              Nii Kesa kui ma ka ise käin vast pea pooltel mängudel autoga ja roolis teatavasti ei jooda.

              Rõhu asetus on ikkagi lisaväärtuse loomises, kui sellises, et need, kes soovivad tribüünil õlut limpsida seda ka saavad. Elik iga mõistlik asi, mis muudab mingile huvigrupile asja paremaks tuleb kogu pildile kasuks.
              tulevik on tunni aja pärast

              Kommentaar


                Tartlased, ülejärgmine hooaeg saate HaServiga MLis madistada. Küll siis jälle rahvas staadionile tuleb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Jah sina oled teine selline, kes pidevalt minule osutab, püüdes seejuures väita, kui tähtsusetu ma olen, milles paned ka muidugi mööda, mida ma aga ei taha tähtsustada, lihtsalt sulle infoks.
                  Palun saa ometi aru - keegi ei osutanud praegu sulle! Ja see on enamasti nii. Pigem näeb sageli pilti, kus keegi mainib EJLi ja sina võtad kiirelt sõna. Justkui EJLi nimel. Siis aga kohe teatad, et miks te minuga räägite, mina selle üle ei otsusta. Praegu ütlesid, et raske on mõtteid ellu viia ja marcello reageeris, et see on rumal jutt. Selle peale kukkusid aga kohe ennast õigustama, et ega sina pole EJL. Jah, me teame, ega keegi ei eeldagi ju, et SINA peaksid hakkama neid asju teoks tegema. Pealegi sa ju ise raiud kogu aeg, et sina ei otsusta seda asja ja teist asja. Marcello lause "Lolluste väljaütlemiste asemel võiks vastavad isikud liidus oma pead tööle panna ja klubidega koostöös midagigi välja mõelda." viitab ikka väga selgelt sellele eelnevale Skiperski tsitaadile, mitte sulle. "Vastavad isikud", toon lausa eraldi välja. Mitte sina.

                  Ja olgu, vabandan, ma ei tea, kui hästi või halvasti sa tegelikult oma tööd teed, ehkki vigadest kuuleb päris sageli - kuid olgu, neid tuleb kõigil ette, see pole vähemalt minu jaoks mingi probleem. Aga eeskätt on mul eredalt meeles see, kui ükskord mingi klubi oli sinu tehtud apsakat oma veebilehel korranud ja sa tulid siia ironiseerima, et näed, isegi kontrollida ei viitsita. Ja kui ma millalgi tagantjärgi sinu vastavaid postitusi mainisin, siis pidasid veel vajalikuks neid muuta. Tegid siis tegid, kuid milleks veel nimoodi selja tagant surkida ja siis ise peitu pugeda? Minu jaoks lihtsalt selline käitumine iseloomustab argpükslikku ja silmakirjalikku inimest. Ja mõnigi muu postitus on seda muljet ainult süvendanud, sealhulgas selline käitumine nagu eespool mainisin. Meeldigu see sulle siis või mitte. Ja sellest aeg-ajalt ka teravad reaktsioonid, mitte et tahaksin ennast tähtsaks teha või midagi muud sarnast. Minu poolt kõik, edasised personaalsed hinnangud võid privasse suunata.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    ...
                    Ja olgu, vabandan, ma ei tea, kui hästi või halvasti sa tegelikult oma tööd teed, ehkki vigadest kuuleb päris sageli - kuid olgu, neid tuleb kõigil ette, see pole vähemalt minu jaoks mingi probleem. Aga eeskätt on mul eredalt meeles see, kui ükskord mingi klubi oli sinu tehtud apsakat oma veebilehel korranud ja sa tulid siia ironiseerima, et näed, isegi kontrollida ei viitsita. Ja kui ma millalgi tagantjärgi sinu vastavaid postitusi mainisin, siis pidasid veel vajalikuks neid muuta. Tegid siis tegid, kuid milleks veel nimoodi selja tagant surkida ja siis ise peitu pugeda? Minu jaoks lihtsalt selline käitumine iseloomustab argpükslikku ja silmakirjalikku inimest. Ja mõnigi muu postitus on seda muljet ainult süvendanud, sealhulgas selline käitumine nagu eespool mainisin. Meeldigu see sulle siis või mitte. Ja sellest aeg-ajalt ka teravad reaktsioonid, mitte et tahaksin ennast tähtsaks teha või midagi muud sarnast. Minu poolt kõik, edasised personaalsed hinnangud võid privasse suunata.
                    Ja seda kunagi toimunud koosseisuvea naljaks pööramist võtad sina vist kolm aastat hiljem nii tõsise jamana, et see on lausa koomiline. Kahju kohe sust, et sa midagi muud leidnud ei ole, mille eest mind süüdistada.

                    Kas ei ole pisut ülekohtune kasutades oma suht tähtsat positsiooni siin foorumis, seda ühte asja pidevalt meenutada? See on ju väiklane?

                    Muud midagi sa ju meenutada ei suuda, ülejäänud apsakaid pead ju normaalseteks?

                    Mul on varasematel aegadel olnud igasuguseid ütlemisi paljude foorumlastega, kuid enamus on sellest üle saanud. Sina ja marchello olete millegipärast eriliste moralistidena jäänud oma kibestunud seisukohtade juurde. Rohkem ei meenugi. Ehk saad nüüd üle?

                    Kui rääkida argpükslikust käitumisest, siis on see suht imelik väljend siin anonüümselt esineja poolt. Suurema enamuse siinsete niiöelda vanemate olijate isikud on enam vähem teada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                      Keegi ei arva, et selle peale hakkaks meeletud massid kohale voolama.

                      Nii Kesa kui ma ka ise käin vast pea pooltel mängudel autoga ja roolis teatavasti ei jooda.

                      Rõhu asetus on ikkagi lisaväärtuse loomises, kui sellises, et need, kes soovivad tribüünil õlut limpsida seda ka saavad. Elik iga mõistlik asi, mis muudab mingile huvigrupile asja paremaks tuleb kogu pildile kasuks.
                      Ma viitasin enda postiga pigem sellele, et mingil põhjusel kipuvad kõik viimase aja publikuprobleemid korraga õlleklaasi ümber keerlema. Justkui see olekski Eesti jalgpalli suurim probleem. Ehk sel ajal, kui käivad kohtumised teemal "Õlu tribüünile" või "Turva ärgu näpistagu mu peed", karjuvad tegelikult suuremat tegemist vajavad asjad otse näkku.
                      Ehk lihtsalt öeldes - tegeletakse pseudoprobleemidega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        No mõni mees võiks aru saada, et mina ei ole EJL. Oma ülesanded täidan ma enda arvates ülimalt korrektselt.
                        Kust krdi kohast sa lugesid, et ma sind süüdistan? Vaatasid ka mis osa ma sinu kommentaarist tsiteerisin? Tõsine probleem sul oma egoga kui igal pool tonti näed ja tarka üritad panna. Arvestades kui lolli juttu sa siin ajad siis on ilmselgelt sinu töölepingus punkt kus on keelatud mõelda või oli see tööle ennistamisel eeliseks, et ei suuda mõelda...
                        Nimeväänamise kohta sa mu arvamust tead. Argpüksist munn mees jääb munniks
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Üldjuhul saadakse siin asjadest niimoodi aru, et kelle jutule viidatakse, sellest ka räägitakse. Millegipärast kaks jonnipunni arvavad teisiti. Kui te tahate mu postitusele vastata, kuid seejuures hoopski mitte mulle, siis kustutage mu nimi ka sealt ära, jutu võite muidugi jätta.

                          Kommentaar


                            Naer. Ma ei süüdista, ma vaid selgitan, miks sa oled minu jaoks kloun ja selleks ka jääd. Ja nagu öeldud, kinnistad sa ammu tekkinud muljet järjepidevalt peaagu iga oma postiga. Sealhulgas ka viimastega. See üks näide oli lihtsalt nii kuradi värvikas. Kibestumisest on seejuures asi kaugel, ma lihtsalt ei seedi niisugust jälki inimtüüpi. Aga su rõõmuks püüan siis edaspidi lihtsalt hoiduda su lollustele reageerimisest, sest see ilmselt tähendaks, et oleme asjadest üle saanud, eks. Ning mis anonüümsust puudutab - eks ma veidi valin ka, kellega siit foorumist on soovi päriselus kokku sattuda. Õnneks neid on seni juba ikka päris palju leidunud, aga sina ära muretse, sa seisad kenasti selle rivi lõpus, punane latern peos.


                            (vabandused teiste lugejate ees isikliku OT pärast)
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Aga ausalt, mingi õlle lubamine, tõsine turvakontroll vms ei ole kindlasti protsentigi minusuguse kodusmölutaja staadionile mittetulemise põhjuseks. Kas sa tõesti usud, et kui lubataks korraga õllega staadionile, siis hakkaks rahvast lademes kohale voolama?
                              Sa ajad mitu asja omavahel sassi ja siis keerad veel seitse vinti peale. Kesa ja mõned teised sellest Flora seltskonnast on muidugi räigelt tüütud, kuid mõtle nüüd ka natuke.

                              Kas sa suudad esile tuua ühegi postituse, kus kesa väidab, et õlle tooks massid staadionile? Ma ei usu, et leiaks. Aga turvateenituse osas? Samuti mitte.

                              Sinu jutu võib umbes nii kokku võtta, et statat pole ka tegelt vaja, saab niisamagi hakkama.

                              Asi on kümnetes nüanssides, mis VÕIKS meistriliigas olla, kuid loomulikult ei PEA olema. Kuid VÕIKS.

                              Seega võiks olla õlu, võiks olla istekoht, võiks olla vihmavari, võiks olla toit, võiks olla trumm ja lipuvarras ning signaalrakett ning noorterühmad. Või ei võiks?

                              Aga miks ei ole? Tee see parem selgeks. Lisaks tee selgeks, miks turunduses on sellised inimesed nagu on ja mida kavatseb EJL teha, et neid VÕIMALUSI pakkuda.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Sa ajad mitu asja omavahel sassi ja siis keerad veel seitse vinti peale. Kesa ja mõned teised sellest Flora seltskonnast on muidugi räigelt tüütud, kuid mõtle nüüd ka natuke.

                                Kas sa suudad esile tuua ühegi postituse, kus kesa väidab, et õlle tooks massid staadionile? Ma ei usu, et leiaks. Aga turvateenituse osas? Samuti mitte.

                                Sinu jutu võib umbes nii kokku võtta, et statat pole ka tegelt vaja, saab niisamagi hakkama.

                                Asi on kümnetes nüanssides, mis VÕIKS meistriliigas olla, kuid loomulikult ei PEA olema. Kuid VÕIKS.

                                Seega võiks olla õlu, võiks olla istekoht, võiks olla vihmavari, võiks olla toit, võiks olla trumm ja lipuvarras ning signaalrakett ning noorterühmad. Või ei võiks?

                                Aga miks ei ole? Tee see parem selgeks. Lisaks tee selgeks, miks turunduses on sellised inimesed nagu on ja mida kavatseb EJL teha, et neid VÕIMALUSI pakkuda.
                                Täpsustan natuke enda postituse allmõtet. Ehk muidu ma ei võtaks sõna antud teemal, kuna ma tõesti pole isel staadionil käija. Aga jäi mitmes teemas silma see, et kui läheb jutt teemale "vähe rahvast", siis saabub kohale härra teadagi kes ja hakkab pihta seesama vana "õlu ja värk"-tekst. Muidugi võiks selle asja ära lahendada, aga kui vähemalt 9 kuud on käinud sama kisa ja iga publiku arvukust puudutava teema all, siis tekitab ikkagi üsna tugeva peakratsimiskoha, et kas see ongi meie jalgpalli kõige valusam probleem? Vähemalt nii tundub mõne härra mitmeid kuid kestnud ristiretke vaadates.
                                Aga eks võib sama teemaga edasi tegeleda. Veel kaks aastat, siis saame õlle tribüünidele. Jaurame veel kaks aastat vihmavarju üle, saame ka selle. Siis lahendame turvateenust. Aga need kolm punkti isegi koos ei too rahvast staadionile, kui kogu kingipakk niivõrd odavasse pakendisse pandud on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X