320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Noh, kui sa nii vöga vaielda tahad - kaotame siis liiga ära? milleks pidada hunnik mänge, kui lõpuks võib võita liigatabelis viimasena play-offi jõudnu? Ehk ma tahan öelda - play-off iseenesest on saatnaast ja ei tohi mingil juhul meistrit selgitada.
    Soovitan tähelepanelikumalt lugeda mida kirjutasin! Vaielda siin teemas on suht mõttetu, sest nagunii midagi ei muutu. Ei pidanudki üldse silmas, et teeme nüüd play-offid ja kõik on ok, mainisin, et väide "kui play-offid siis milleks karikas" oli ilmselgelt väär võrdlus!
    Algselt postitas olll Vaata postitust
    võib ju pärast meistrikate lõppu mängida meil liiga karikat näiteks - et paigutame tabelisse vastavalt saavutatud kohale , kõrgema asetusega omab koduväljaku eelist jne.
    november-detsember
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      november-detsember
      See oleks muidugi teine tera, kui tiitel tuleb tabeli pealt (seejuures kasutades lühemat hooaega) ja seejärel tuleks eraldiseisvad karikaringid. Siinkohal tekib ainult küsimus - kas me ikka tahame veel ühte karikat juurde? Mida rohkem erinevaid tiitleid, seda vähemväärtuslikumaks nad muutuvad. Isegi praegust superkarikat vaadatakse rohkem sellise hooajaks ettevalmistava treeningmänguna.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Nüüd on juba uus tase saavutatud, täna aastalõpukal õlut avada üritades, nähti minus suurt kurjategijat ning kästi kiirelt tribüünilt lahkuda.

        Ma ei tea, kesa pidev hädaldamine võib tõesti tüütu olla, kuid olukord on ikka täitsa putsis. Korraldame selleks puhuks mõne protesti püroshow Kalevis?

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Nüüd on juba uus tase saavutatud, täna aastalõpukal õlut avada üritades, nähti minus suurt kurjategijat ning kästi kiirelt tribüünilt lahkuda.

          Ma ei tea, kesa pidev hädaldamine võib tõesti tüütu olla, kuid olukord on ikka täitsa putsis. Korraldame selleks puhuks mõne protesti püroshow Kalevis?
          Oot-oot, kas Aastalõpukal on õlu tribkal keelatud?

          Kommentaar


            Silt on üleval, et alkoholiga ei tohi spordisaali siseneda. Ometigi olen ma päris mitut näinud õlut joomas küll tribüünil, võta sa nüüd kinni eksole.
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Oot-oot, kas Aastalõpukal on õlu tribkal keelatud
              Täna kaks turvahärrat otsisid jah neid kurikaelasid, kes laupäeva õhtul otsustavad jalgpalli õlle seltsis nautida. Kui mind ühe korra teolt tabati, siis järgmised ringid "turvati" nii võimsalt, et kui minu juurde jõuti, siis vaadati mind kui kõige ohtlikumat kurjategijat.

              Õnneks või kahjuks polnud ma ainuke, kes nende ohvriks langes.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Täna kaks turvahärrat otsisid jah neid kurikaelasid, kes laupäeva õhtul otsustavad jalgpalli õlle seltsis nautida. Kui mind ühe korra teolt tabati, siis järgmised ringid "turvati" nii võimsalt, et kui minu juurde jõuti, siis vaadati mind kui kõige ohtlikumat kurjategijat.

                Õnneks või kahjuks polnud ma ainuke, kes nende ohvriks langes.
                Oht oli ju üleval. Rääkisid ju alasti väljakule jooksmisest ja lampide puruks peksmisest, ju nad kuulsid kõike seda ja elimeneerisid ohu juba eos.

                Kommentaar


                  Pole nagu väga viitsind seda teie õlleteemat ja püro asja lugeda aga see on küll juba minu arust liig mis liig, et isegi Kalevi spordihallis ei lubata õllet lürpida.

                  Ma siin käisin umbes kuua aega tagasi vaatamas TTÜ2 ja Pärnu KK mängu, tulin rahulikult oma kolme õllepurgiga sisse, ostsin pileti, turvamees ütles tere ja lasi rahulikult mind läbi, kuigi ta nägi õllesid ja isegi ei katsund läbi mind. Aga noh, jalkaliit tahab vist pealtvaatajatele omapärast jalgpallikultuuri õpetada

                  Kommentaar


                    playoff versus turniirisüsteem.

                    minuarust need 2 mõõdavad võistkondade juures erinevaid asju.

                    kui turniirisüsteem nõuab ründavat jalgpalli - võrdsete punktide juures otsustab väravate vahe/suhe! - seega on vaja IGAS mängus lüüa võimalikult palju väravaid; siis playoffis otsustab kaitsemäng. playoffi võitmiseks piisab täiesti kui oma värav puhas hoida, ja penaltiseeriaid ei kaotata. teoreetiliselt on võimalik võita isegi siis kui ise mängust ühtegi väravat ei löö!

                    selge see et need kaks mängukontseptsiooni erinevad üksteisest kui päev ja öö. ise küsimus on muidugi see kas neid omavahel peaks kuidagi kokku segama ja mis proportsioonis.

                    samas kui meil juba on omaette karikasari, siis kas ikka on sügavat mõtet dubleerida seda valitud klubidele kes meistriliigas turniirisüsteemis paremaiks osutusid?

                    kui nüüd panna karikasari ja liiga kokku st, on ainult 1 kõige-kõigem klubi aasta jooksul, teeb see küll selgusele jalgpallis head, samas aga võtab ära võimaluse nõrgemate liigade klubidel nö väljaspool ametlikku hierarhiat (kel pole näiteks finantse või piisavalt varumängijaid meistriliiga täishooaja mängimiseks) tõusta kuskile tippu. mis on parim lahendus - ma ei tea
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Tänasel Esiliiga turniiril tõmmati igal juhul püro välja, loodetavasti siis kesa laseb ka homme paremast käest katjuusat ja teisest rüüpab õlut

                      Kommentaar


                        Ma ei eeldagi, et see kedagi siin foorumis huvitama peaks, aga ehk koduse liiga huvilisi intrigeerib, et üks "hulludest" on meie/teie seast lahkumas.

                        Mina küll ei suuda leida enam motivatsiooni, miks peaks käima nädalast-nädalasse sellist liigat uurimas ja puurimas, kui igal võimalusel üritatakse vältida, et kunagi võiks tekkida mingigi seltskond, kes seda kodust liigat "fännab".

                        Ja ma üldse ei tahagi väita, et mul ei ole süüd, aga kui ma täna olin jälle selline "kurjategija", siis ausaltöeldes, turvateenistus kaduge vittu ja ma võin vabalt oma rahulduse vutist kätte saada ka Inglismaa vutti vaadates ning mingi türapea ei ütle, kas ja kuidas ma õlut joon.

                        Aitäh, Peeter ja teised Kalju liikmed, kes tegid koosoldu lahedaks, aga kui ma kunagi peaks oma nägu seal näitama, siis kas ma olen käinud hulluarsti juures või olen väga juua täis.

                        Ma loodan südamest, et Nõmme Kalju suudab muuta seda türastanud liiga süsteemi, et kordki võiks normaalne inimene kodusest vutist lugu pidada, nagu minusugune värdjas, kes 4-5 hooaega on olnud Tallinna lumevallide kõrval.

                        ON AINULT ÜKS NÕMME KALJU JA MA EI KAHTLEGI, ET ME KUNAGI MEISTRIKS TULEME NING MA EELDAN, ET INIMESI, KES NII ÕNNELIKUD SELPUHUL, ON VÄHE!

                        Kommentaar


                          Tubli Romario. Ühinegem ka teised! Oleks tore kui mängude pealtvaatajate arv oleks Meistri- ja või Esiliigas alla kümne. Siis hakkab ehk ka vestiga onuke end liigutama ja asju paremuse suunas sättima. Ise lõpetasin juba sel hooajal mängude vaatamas käimise(või vähemalt külmal ajal) ning ei tunne end seetõttu kuidagi halvasti. TEHKE SEDA SAMA KA TEIE! TUBLI ROMARIO!
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Miks teid kotib palju pealtvaatajaid on?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ja ma üldse ei tahagi väita, et mul ei ole süüd, aga kui ma täna olin jälle selline "kurjategija", siis ausaltöeldes, turvateenistus kaduge vittu ja ma võin vabalt oma rahulduse vutist kätte saada ka Inglismaa vutti vaadates ning mingi türapea ei ütle, kas ja kuidas ma õlut joon.
                              Räägi parem rahulikult, mis seal Kalevi hallis siis toimus?

                              Kommentaar


                                Pakun, et asi oli jällegi õllejoomises. Kuskil lipsas läbi, et sellel aastal on vest loa andnud turnal õlli lasta a ju siis turvatöllidel omad reeglid. Eelmisel aastal võis ka fänniturniiril vabalt õlli lasta ja keegi ei tulnud köhima, sellel aastal juba hetkest kui saali sisenesime astus mingi töll ligi ja plagistas midagi, et tal infi et keegi meie seast on kasti võitnud ja see kellegi kotis. Krt kas tõesti peab nyydsest salaja hakkama mängudel õlut jooma? Piilud veel kartlikult ringi, et äkki keegi ei näind.....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X