320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas lood tutvumisportaalidega? Sinna polnud veel kontosid tehtud PL klubidel?

    Kommentaar


      Algselt postitas znaaga Vaata postitust

      Kas keegi on kursis, mis klubid Eestist veel on Instagramis esindatud? Heameelega hoiaks ka teistel silma peal.
      Tarval ka twitteris ja instagrammis konto, aga aktiivsus hetkel pendeldab. Kohati tuleb infi päris kenasti peale, kohati on vaiksemaid perioode.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
        Kuidas lood tutvumisportaalidega? Sinna polnud veel kontosid tehtud PL klubidel?


        sorry, OT
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Ka Vändral olemas.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust

            no saada see link klubidele laiali! ise oled seal ka regatud?

            Kommentaar


              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
              Kuidas lood tutvumisportaalidega? Sinna polnud veel kontosid tehtud PL klubidel?
              Mis sul twitteri ja instagrami vastu on?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Mis sul twitteri ja instagrami vastu on?
                Mis sinna postitama hakatakse? Kas sinna läheb sama kraam mis FB'sse või mängijate selfid? Vaja tegeleda reaalsete asjadega mitte mingite trendidega, homme ntx pole enam see instagramm populaarne või see sm ilvese nimeline sviiter - mida saab kogukonnale 140 tähemärgi abil öelda? Kas on ka mingi uuring tehtud, kes on ja kui palju on sviiteri kasutajaid? Või taas kellegi pole midagi muud teha ?

                Meie klubidel fessaris on 14k, 5k, 7k fänni - aga kas olete mõelnud, palju see reaalselt on rahvast tribüünile toonud? Mai tea kuidas Viljandis lood on - sinna staadionile ma selles elus ilmselt ei jõua, aga Tallinnas staadionidel on ühed ja samad näod.... üks klubi revideeris siis oma FB ja tuli ära kustutada ca 40% fännide arvust - aafriklased, brasiillased, spämmerid jne..... Seega need 100grammid, sviiterid on minu arvates täitsa kasutud - kui tõesti pole midagi teha laske aga käia

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                  Mis sinna postitama hakatakse? Kas sinna läheb sama kraam mis FB'sse või mängijate selfid? Vaja tegeleda reaalsete asjadega mitte mingite trendidega, homme ntx pole enam see instagramm populaarne või see sm ilvese nimeline sviiter - mida saab kogukonnale 140 tähemärgi abil öelda? Kas on ka mingi uuring tehtud, kes on ja kui palju on sviiteri kasutajaid? Või taas kellegi pole midagi muud teha ?

                  Meie klubidel fessaris on 14k, 5k, 7k fänni - aga kas olete mõelnud, palju see reaalselt on rahvast tribüünile toonud? Mai tea kuidas Viljandis lood on - sinna staadionile ma selles elus ilmselt ei jõua, aga Tallinnas staadionidel on ühed ja samad näod.... üks klubi revideeris siis oma FB ja tuli ära kustutada ca 40% fännide arvust - aafriklased, brasiillased, spämmerid jne..... Seega need 100grammid, sviiterid on minu arvates täitsa kasutud - kui tõesti pole midagi teha laske aga käia
                  Sa pole siiani välja toonud mitte ühtegi miinust. Mis selles küll nii halba on, kui tehaks Instagram ja Twitter kontod? Üks positiivne asi selle juures on näiteks see, et fännidel on lisavõimalused meeskonna tegevustega kursis olla, väga viis juu!?

                  Kahju, et sa Viljandi staadionile ei jõua, sa oleksid kindlasti väga teretulnud

                  Jõudu!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                    Sa pole siiani välja toonud mitte ühtegi miinust. Mis selles küll nii halba on, kui tehaks Instagram ja Twitter kontod? Üks positiivne asi selle juures on näiteks see, et fännidel on lisavõimalused meeskonna tegevustega kursis olla, väga viis juu!?

                    Kahju, et sa Viljandi staadionile ei jõua, sa oleksid kindlasti väga teretulnud

                    Jõudu!
                    Tarvis!

                    Ega ma ei räägi et sellel on miinuseid, vaid ma ei näe sellel plusse - saab ju info ka fessarisse postitatud et kõik ühes kohas

                    No jah, kahju, et ei jõua, siiralt lootsin, et ees ootamas mind megalahe hooaeg-2015, saatus teisiti tahtis!
                    Sellele vaatamata Tulevikule soovin edu!

                    Kommentaar


                      Kuule ära kiunu. Igasugune info väljastamine ja jagamine klubi poolt on teretulnud. Ja üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna.

                      Kommentaar


                        Paar sõna härra enda poolt ei teeks ka paha, Ratnikovi siis pean silmas. See kuradi salapärane vihjete loopimine mingite kõrgemate jõudude ülekohtu osas ja poolkibestunud turunduskommentaarid hakkavad koppa ette viskama, ausalt öeldes. Räägi juttu, mis on jutt ja situ sitta, mis on sitt. Või ole vait.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          Meie klubidel fessaris on 14k, 5k, 7k fänni - aga kas olete mõelnud, palju see reaalselt on rahvast tribüünile toonud?
                          Vaatasin, et Barcelonal on üle 83m fänni FBs, aga ma küll nii palju neid korraga telekast pole näinud, mis toimub?!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                            Vaatasin, et Barcelonal on üle 83m fänni FBs, aga ma küll nii palju neid korraga telekast pole näinud, mis toimub?!
                            No selline vastus on siiski demagoogiline. Aga Ratnikovi teema tõstatus on võibolla provokatiivne, aga mitte demagoogiline.

                            Kommentaar


                              Misasi selles vastuses täpselt demagoogiline oli?

                              Scheperin viskab ühelt poolt - ja mitte esimest korda - klubidele ette "feissbukiturundust" ning teiselt poolt sarjab neid reaalsete tegevuste puudumise eest. Kuidas neid kahte üldse ühte patta panna saab - peale selle, et nad üht eesmärki teenivad - mina ei tea.

                              FB, Insta, Twitter jms - need on abivahendid. Sponsorid, teavitus, kogukonnateavitustöö, mängupäevakorraldus ja selle läbi publikule elamuse pakkumine, fännidega suhtlemine, ühisüritused - need on reaalsed tööd, mis eeldavad hands-on tegevusi, kuid samas, kuidas neid ilma sotsiaalmeediakanaliteta teha (muuhulgas ka nii, et see Scheperinile tõsine töö paistaks), mina täna öelda ei oska.

                              Alexi lihtsustatud mantra "FB laikijatest pole kasu, kui inimesed staadionile ei tule" on sama lihtustatult illustreerides samaväärne väitega "Ühistranspordist maapiirkondades pole kasu, kui inimesed linnas tööl käima ei hakka".

                              Jah, sotsiaalmeedia ei tee sedasama hands-on tööd klubide eest ära. Jah, endiselt on klubisid, kes aga nii arvavad. Aga tõmmelda pidevalt selle kallal, et miks klubi sotsiaalmeediasse panustab... Aitab ehk juba?

                              Kommentaar


                                Ma olen 3 korda Flora mängul käinud puhtalt Facebookis nähtud postituse pärast.

                                Hakata ajama mingit jama, et sotsmeedia on mõttetu... Cmoon
                                Tänapäeval ei ole võimalik ilma selleta hakkama saada lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X