320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Aga Piletilevi sebra süsteem on juba EJL'i partner koondise mängude eest, liidu võiks selle laieneda liigale ka ('vastab Pohlak' tõenaline küsimus).
    No siin on see asi, et klubid organiseerivad ise oma piletimüüki. Kalju ju näiteks tegelikult kasutab Piletilevi.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Kuniks meil loetakse publikuks ka aia taga passijad ning möödajalutajad, pole sellisest vigurist muidugi tolku.

      Algaval hooajal tuleb Põlvas asuvasse Lootosparki mänge vaatama minevatel jalgpallihuvilistel staadionile pääsemiseks läbida turvaväravad.


      Algaval hooajal tuleb Põlvas asuvasse Lootosparki mänge vaatama minevatel jalgpallihuvilistel staadionile pääsemiseks läbida turvaväravad.

      Mujal maailmas ammu kasutusel nn. "pöördväravavad" olevad ja inglise keeles tuntud kui turnstile või turnikee on mõeldud pealtvaatajatele turvalise läbipääsu tagamiseks ning pealtvaatajate arvu täpsemaks ülelugemiseks. Samuti asuvad turvaväravates tavaliselt piletikontrolliseadmed ja loendurid, kirjutab Lootose koduleht.

      Esimese etapina paigaldati ja monteeriti turnikee metallkonstruktsioonid. Lähiajal paigaldatakse katted, valgustus, viidad ja erinevad tehnilised lisaseadmed.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        No siin on see asi, et klubid organiseerivad ise oma piletimüüki. Kalju ju näiteks tegelikult kasutab Piletilevi.
        Jah seda ma tean, tuleks mingi ühissüsteem teha. Loodame.
        See publiku arveldamine on tõesti tänamatu töö.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Andke andeks aga tõesti ei saa aru kuidas on nii keeruline loendada täpselt max kuni 1500 pealist publikut. kuidas ei saa väravas neid loetud? ei usaldata piletimüüjate-turvakontrolli andmeid?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            Andke andeks aga tõesti ei saa aru kuidas on nii keeruline loendada täpselt max kuni 1500 pealist publikut. kuidas ei saa väravas neid loetud? ei usaldata piletimüüjate-turvakontrolli andmeid?
            Aga ei ole ju keeruline. Nagu näha, saavad inimesed sellega hakkama. Lihtsalt alati on keegi, kelle arvates on number vale.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Andke andeks aga tõesti ei saa aru kuidas on nii keeruline loendada täpselt max kuni 1500 pealist publikut. kuidas ei saa väravas neid loetud? ei usaldata piletimüüjate-turvakontrolli andmeid?
              Tõenäoliselt liigub osa publikust mängule muul ajal või muust kohast kui värav. Näiteks vabatahtlikud, kes aitavad mängu ette valmistada, siis pallipoisiga kaasa tulev trennikaaslane, kes läheb tribüünile, tähtsad ninad, kes tulevad tagaukse kaudu koos meeskonnaga jms. Pluss säästusektor ja muidugi inimesed, kes on peldikus.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Mis seal peldikus nii kaua tehakse? Arenal nii head pellarid, kus mängu ajal seksida või?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Kuniks meil loetakse publikuks ka aia taga passijad ning möödajalutajad, pole sellisest vigurist muidugi tolku.

                  Algaval hooajal tuleb Põlvas asuvasse Lootosparki mänge vaatama minevatel jalgpallihuvilistel staadionile pääsemiseks läbida turvaväravad.


                  Algaval hooajal tuleb Põlvas asuvasse Lootosparki mänge vaatama minevatel jalgpallihuvilistel staadionile pääsemiseks läbida turvaväravad.

                  Mujal maailmas ammu kasutusel nn. "pöördväravavad"...
                  Kuidas on nii, et kuskilt Põlvast, Otepäält, Vändrast jne tuleb pidevalt uudiseid kuidas ehitati katusega tribüünihoone, Eesti staadionitel ainulaadsed turvaväravad ja muud ägedat? Samal ajal kui Sportland arenal, Lasnamäel, Pärnus!, Hiiul on pealtvaatajate tingimused alla igasugust arvestust?
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Tõenäoliselt liigub osa publikust mängule muul ajal või muust kohast kui värav. Näiteks vabatahtlikud, kes aitavad mängu ette valmistada, siis pallipoisiga kaasa tulev trennikaaslane, kes läheb tribüünile, tähtsad ninad, kes tulevad tagaukse kaudu koos meeskonnaga jms. Pluss säästusektor ja muidugi inimesed, kes on peldikus.
                    no aga neid kõiki on ka ju tahtmise korral võimalik lugeda-registreerida
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      no aga neid kõiki on ka ju tahtmise korral võimalik lugeda-registreerida
                      Kõik on võimalik, aga kui kontrolli ei ole, läheb vahel lihtsalt hulga suurem number kirja. Ei tea vaid, mis põhjusel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Ma ei tea, pole kunagi veel ühtegi Eesti klubi mängu vaatamas käinud.. Lihtsalt ei leia sealt midagi, mis see paar tundi mulle pakuks. Jalgpalli elamus see küll ei oleks. Selleks ma vaatan suuri liigasid.
                        Ma vist väljendasin end väsinud peast tiba kehvalt. Anteeksi.

                        Mida ma mõtlesin oma väljaütlemisega on see : Hetkel on tegemist ni globaliseerunud maailmaga, mina seal hulgas olen ilmselt üks neid indiviide kes sattus sinna maailma jalgpalli pekslevatele vetele enne seda kui see mainstreamiks sai. Seega, olen ma niiöelda kaotatud poeg, kes ei harjunud lapsepõlves oma kodukoha/lähima tõsiselt võetava jalgpalli klubiga ja ei saanud kellegi eeskujul niiöelda selle organisatsiooni jälgijat/toetajat.

                        Nüüd juba aastaid täiskasvanuna ja seda niiöelda probleemi siin jälginuna tahtsin öelda, et minu sarnaseid ehk on kasvanud rohkemgi aastatega. Et väiksest peale satutakse mõne teise riigi klubi fänniks ja ei leitagi hiljem midagi meeletult paeluvat oma koduriigi jalgpalli liigast, et saada selliseks keskmiseks fänniks/pooldajaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Ma vist väljendasin end väsinud peast tiba kehvalt. Anteeksi.

                          Mida ma mõtlesin oma väljaütlemisega on see : Hetkel on tegemist ni globaliseerunud maailmaga, mina seal hulgas olen ilmselt üks neid indiviide kes sattus sinna maailma jalgpalli pekslevatele vetele enne seda kui see mainstreamiks sai. Seega, olen ma niiöelda kaotatud poeg, kes ei harjunud lapsepõlves oma kodukoha/lähima tõsiselt võetava jalgpalli klubiga ja ei saanud kellegi eeskujul niiöelda selle organisatsiooni jälgijat/toetajat.

                          Nüüd juba aastaid täiskasvanuna ja seda niiöelda probleemi siin jälginuna tahtsin öelda, et minu sarnaseid ehk on kasvanud rohkemgi aastatega. Et väiksest peale satutakse mõne teise riigi klubi fänniks ja ei leitagi hiljem midagi meeletult paeluvat oma koduriigi jalgpalli liigast, et saada selliseks keskmiseks fänniks/pooldajaks.
                          Täpselt sama retard kui eelmine sõnavõtt

                          Et kui ManU fänn oled siis florakaljuinfonetsillamäejne võib perse saata?

                          Lihtsalt tule kohapeale, vaata ära ja ütle siis, et on sitt - timmis

                          Kommentaar


                            Et..vaatad mänut ja kõike muud ja tead kindlalt kodus istudes, et Eesti liigades ei ole mitte midagi huvitavat.
                            Sul on õigus..sa oled lootusetu juhtum..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Täpselt sama retard kui eelmine sõnavõtt

                              Et kui ManU fänn oled siis florakaljuinfonetsillamäejne võib perse saata?

                              Lihtsalt tule kohapeale, vaata ära ja ütle siis, et on sitt - timmis
                              Ma vaatan väga palju jalgpalli, Premier League, Serie A, Ligue1, Liga BBVA ja muidugi kõik need Eurosarjad ja muud eks. Lihtsalt kui mul on aega, et nüüd valin endale ühe mängu mingiks kellajaks - siis mu valik jääb sinna valdkonda, mitte eestikate valikusse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Sul on õigus..sa oled lootusetu juhtum..
                                Õige.

                                Kas sa shparkz käid ka esiliigas mänge vaatamas? Lihtsalt huvi pärast küsin.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X