320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    See on hea uurimus, aga ebatäpne. Näiteks Tammeka mängib võõrsil Pärnu vastu mängus, mis Tammeka jaoks määrab vaid lõppkoha. Eelmise vooru kodumängu kohta oli propagandat küll ja veel. Vaata uuesti üle ja tee õiged järeldused.
    Tean, et Tammeka tegeleb hoolega kodumängude promomisega ja igati kiitus neile selle eest.

    Nagu Ratnikovile privaatkirjas kirjutasin, siis minu mure oli pigem selles, et olen 100% inimene, kes võiks sattuda staadionile, aga kui ma ise kontakti klubiga ei loo, siis ükski klubi minuni peaaegu ei jõua.

    Usun, et Eesti jalgpall on hetkel sellises seisus, kus oleks normaalne vastupidine olukord ehk et klubid näeksid vaeva publiku nimel, mitte, et mina pean minema ja otsima eri kohtadest, et aru saada, mis seis on, kus ja millal mängud on ning kui olulised need mängud parasjagu on.

    Kommentaar


      Parimad portaalid Meistriliigat reklaamida oleka hetkel ilmaportaalid

      Kommentaar


        Olukorras, kus mängu toimumispaik endiselt teadmata, on kaunis raske inimesi kuhugi kutsuda. Teiseks, samal ajal, kui tudengihärra siin kurjustas, kirjutasin mina sellist lugu. Palun vabandust.

        Kommentaar


          Ärgem nüüd kohe solvu. Ma ju tõin lihtsalt välja pildi, mis avaneb inimestele, kes satuks juhuslikult klubide FB lehele. Eesmärk ei olnud parastada vaid anda hetkeseisust ülevaade, lootuses, et see paraneb.

          Seni on väga positiivne info siit välja koorunud, Infoneti kohta saab enim infot nende fännilehelt, mida nüüd lubati ka ametlikule lehele lisada ja mõlema mängu asukoht on hetkel teadmata.

          Need samad infokillud võiksid ju kajastada kuskil selliselt, et need inimesteni jõuaks.

          Kiitused väärt loo eest!

          Kommentaar


            Ei solvunudki. Floras on meediatöö ja kajastus alati prioriteetide tippu kuulunud, antud hetkel lihtsalt pole enamat, kui seesama artikkel, mille kirjutasin, eriti öelda selle mängu kohta. Me lihtsalt EI TEA, kus see toimub.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Ei solvunudki. Floras on meediatöö ja kajastus alati prioriteetide tippu kuulunud, antud hetkel lihtsalt pole enamat, kui seesama artikkel, mille kirjutasin, eriti öelda selle mängu kohta. Me lihtsalt EI TEA, kus see toimub.
              Sama siin.... FCI'le samuti oli öeldud, et oodake ametlikku kinnitust ära. Olukord on hetkel selline, et FCI fänniklubi ei saa mingit tegevust planeerida hetkel,sest ilmaolud sellised nagu on -plaane on palju olnud,aga ilmad pasad -
              Mareku artikkel on väga põnev lugemine nagu alati see olnud!

              Infoneti fänniklubi kreatiivdirektor pöördus aga peale mängu Paidega mõne mängija poole palvega salvestada pöördumine fännidele, mille saaksime FCI FB fännilehele postitada ning sellega rahvast Hiiule kutsuda, sest klubi jaoks on tegemist ajaloolise mänguga. Kokku siis 6 videot (on ilmunud 4, 1 ilmub homme ja 1 ülehomme).
              Sõnade autoriteks on mängijad ise - mina andsin neile ette vaid plaani, et mida millises järjekorras jne... Operaatorid on kas FCI mängijad või mängijate lähedased. Loomulikult filmitud mängijate endi mobiilidega
              Jah, tunduda võib, et põlve peal tehtud, aga samas on mingit uhkust antud idee ja ka teostuse üle on

              https://www.facebook.com/groups/1383...4471829119548/

              Kommentaar


                Eesti jalgpalli meistrivõistluste publik ja mängude arv kõigi liigade peale kokku 2016 -2015 -2014

                Kokku - ------104839/1636 - 119324/1750 - 106153/1684

                Tallinn -------- 35893/574 - 45869/663 - 43263/656
                Tartumaa ----- 16948/184 - 16924/181 - -15445/154
                Harjumaa - ----9664/257 - --8721/249 - --8587/246
                Ida-Virumaa - -9594/116 - 13310/134 - -13146/144
                Pärnumaa ----- 8509/71 - --10260/85 - ----7030/92
                Järvamaa ----- 6934/107 - --6410/98 - ----4987/82
                Viljandimaa - --5940/89 - --6964/71 - ----3740/64
                Lääne-Virumaa - 4129/29 - 3452/28 ------ 2381/37
                Saaremaa - ---1541/27 - ---1699/52 - ----2499/52
                Läänemaa - ---1511/31 - ---1300/30 - ----1054/35
                Raplamaa - ---1202/38 - ---757/29 -------- 636/22
                Võrumaa - ----1031/44 - ---1141/48 - ----1158/39
                Valgamaa - ----632/25 - ----813/26 - -----1103/24
                Jõgevamaa - --621/20 - ----921/31 - ------323/13
                Põlvamaa - ---345/13 - ----417/14 - -------570/15
                Hiiumaa - -----345/11 - ----366/11 - -------231/9

                Kommentaar


                  Võib olla ma meeletult vingun ja olen üksainus selline, aga no see reklaam hirmutas mind korraks jalkast eemale.



                  26. veebruar, Sportland Arena... Kas seda mängu ei võiks näiteks aprillis pidada kusagil? Lihtsalt väikese ideena. Midagi hullu ju ei juhtu, kui superkarikas just nädal aega enne hooaja algust läbi ei mängita.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Võib olla ma meeletult vingun ja olen üksainus selline, aga no see reklaam hirmutas mind korraks jalkast eemale.



                    26. veebruar, Sportland Arena... Kas seda mängu ei võiks näiteks aprillis pidada kusagil? Lihtsalt väikese ideena. Midagi hullu ju ei juhtu, kui superkarikas just nädal aega enne hooaja algust läbi ei mängita.



                    2 -- 2008 - 01.03 - sademeteta pilves ilm, teisel poolajal hakkab kergelt lund sadama
                    1 -- 2009 - 03.03 - kerge tuul
                    -3 -- 2010 - 06.03 - kerge lumesadu
                    -3 -- 2011 - 01.03 - pilves sademeteta ilm
                    -5 -- 2012 - 06.03 - selge ilm
                    0 -- 2013 - 26.02 - pilves tuuline ilm
                    4 -- 2014 - 25.02 - pilvitu kevadine talveõhtu
                    2 -- 2015 - 03.03 - varakevadine tuuline ilm, kergelt sajab lumelörtsi
                    -2 -- 2016 - 01.03 - selge õhtu

                    Kommentaar


                      Jalkaliit tegi kõigile jalgpallihuvilistele see aasta Premium liiga jälgimise väga mugavaks.
                      Ehk tõi telemängud reedeseks ja mis jalkasõpradel muud ikka teha reedel kui vaadata kodumaist tippjalgpalli.
                      Sellega seoses on tore ka, et amatöörid ja muidu harrastajad ei saa reedeti kodumänge pidada.
                      Ääretult fantastiline.
                      Kuna enda kodukoha meeskond ei mängi Premiumis vaid pisut madalamal, siis endal puudub ka eriline huvi seda vaadata.
                      See omakorda ei tähenda, et ma ei vaadanud laupäeva pärastlõunati telekast Premium liiga mänge. Vahest juhtus ka seda.
                      Aga ise esindades oma kodukoha duublit, ei saa ma kahjuks teha seda reedeti. Ennemalt oli selle eeliseks osad vabad nädalavahetused liiga hooaja jooksul. Aga nüüdse süsteemi puhul jäävad need ära ja kahjuks pean tunnistama, et reede õhtu ei ole minu jaoks see aeg kus ma hakkan telekast Premiumi vaatama. Olen oma kodukoha satsi fänn, niiet mind väga ei huvita kuidas FCI Tallinnal, Floral, Faunal ega muudel toredatel satsidel läheb.

                      Aga tänud siiski Jalgpalliliidule.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jalkasõber Vaata postitust
                        Jalkaliit tegi kõigile jalgpallihuvilistele see aasta Premium liiga jälgimise väga mugavaks.
                        Ehk tõi telemängud reedeseks ja mis jalkasõpradel muud ikka teha reedel kui vaadata kodumaist tippjalgpalli.
                        Sellega seoses on tore ka, et amatöörid ja muidu harrastajad ei saa reedeti kodumänge pidada.
                        Ääretult fantastiline.
                        Kuna enda kodukoha meeskond ei mängi Premiumis vaid pisut madalamal, siis endal puudub ka eriline huvi seda vaadata.
                        See omakorda ei tähenda, et ma ei vaadanud laupäeva pärastlõunati telekast Premium liiga mänge. Vahest juhtus ka seda.
                        Aga ise esindades oma kodukoha duublit, ei saa ma kahjuks teha seda reedeti. Ennemalt oli selle eeliseks osad vabad nädalavahetused liiga hooaja jooksul. Aga nüüdse süsteemi puhul jäävad need ära ja kahjuks pean tunnistama, et reede õhtu ei ole minu jaoks see aeg kus ma hakkan telekast Premiumi vaatama. Olen oma kodukoha satsi fänn, niiet mind väga ei huvita kuidas FCI Tallinnal, Floral, Faunal ega muudel toredatel satsidel läheb.

                        Aga tänud siiski Jalgpalliliidule.
                        Kujutad ette, mõne amatööri mäng on laupäeva pärastlõunal. Pealegi kui vaadata millal on mõistlik aeg telerit vaadata, siis on see igal juhul pigem õhtune kui pärastlõunane aeg.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Kujutad ette, mõne amatööri mäng on laupäeva pärastlõunal. Pealegi kui vaadata millal on mõistlik aeg telerit vaadata, siis on see igal juhul pigem õhtune kui pärastlõunane aeg.
                          Sa kahjuks ei taha probleemist aru saada.
                          Jutt oli kodumängudest, võõrsil mänge pean/pidin ennem ja ka edaspidi pean mängima, siis kui vastasmeeskonna amatööridele sobib.
                          Aga oodata seda, et kui keelata reedel amatööridel mängimine, siis need inimesed hakkavad automaatselt telerist Premiumi jälgima on pisut naiivne minu arust.
                          Paljudel kindlasti on savi, mis päevadel ta mängib, aga minule meeldivad ka hooaja jooksul mõned pikemad nädalavahetused.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jalkasõber Vaata postitust
                            Sa kahjuks ei taha probleemist aru saada.
                            Jutt oli kodumängudest, võõrsil mänge pean/pidin ennem ja ka edaspidi pean mängima, siis kui vastasmeeskonna amatööridele sobib.
                            Aga oodata seda, et kui keelata reedel amatööridel mängimine, siis need inimesed hakkavad automaatselt telerist Premiumi jälgima on pisut naiivne minu arust.
                            Paljudel kindlasti on savi, mis päevadel ta mängib, aga minule meeldivad ka hooaja jooksul mõned pikemad nädalavahetused.
                            Kas sa nüüd kujutad ette, et mõnele meeldib reedel mänge vaadata, mõnele laupäeval, mõnele pühapäeval ja mõnele esmaspäeval. Kõigile ei saa meele järele olla. Praegune lahendus tundub mõistlikum, kui eelmisel aastal. Reedel vaadatakse mäng ära ja laupäeva hommikul saab perega maale sõita.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Kas sa nüüd kujutad ette, et mõnele meeldib reedel mänge vaadata, mõnele laupäeval, mõnele pühapäeval ja mõnele esmaspäeval. Kõigile ei saa meele järele olla. Praegune lahendus tundub mõistlikum, kui eelmisel aastal. Reedel vaadatakse mäng ära ja laupäeva hommikul saab perega maale sõita.
                              Ka sina ei taha probleemist aru saada.
                              Probleem on see, et teised ei tohi samal ajal telemänguga omi mänge pidada.
                              Minu poolest sa võid jälgida millal tahad, lihtsalt tore oleks kui teised saaks ka mängida millal soovivad.

                              Kommentaar


                                Mulle meeldiks, et mängud toimuks siis kui mul tekib vaba õhtu või päev ning tõmbaksin EJLi kõne peale "tehke see Infoneti ja Kalju mäng 2 tunni pärast ära, mul vaba õhtu" ja siis nad ajavad poisid kokku ja teevad mängu ära. Personaalselt kohale läheks muidugi ainult siis, kui ilm vahepeal pekki ei lähe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X