320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Kuno
    replied
    Algselt postitas dnb Vaata postitust
    Kuno, peaasi et te reklaami tegemist ei lõpeta, tagajärjed on teile juba teada.
    EI Lõpeta, aga kaasa aitaks see kui liiga ennast õieti turundama hakkab ja lisaks ka mõned klubid jalad kõhu alt välja võtaksid!


    Eesti tähtsaim jalgpalli sündmus on siiski veel Eesti jalgpallikoondis. Publikuarve ei anna võrreldagi.
    Ma liigitaks koondise pigem siiski teise kategooriasse... selles mõttes, et neid pole mõtet omavahel võrrelda. Et jalgpall areneks peab kohalik liiga arenema ja Eestis tähtsamat kohaliku jalgpalli sündmust kui Meistriliiga POLE!

    Leave a comment:


  • dnb
    replied
    Kuno, peaasi et te reklaami tegemist ei lõpeta, tagajärjed on teile juba teada.

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Kas te ei arva, et Eesti tähtsaima jalgpalli sündmuse "Meistriliiga" korraldaja peaks oma tähelepanu suunama selle suurejoonelise ürituse arengule?
    Eesti tähtsaim jalgpalli sündmus on siiski veel Eesti jalgpallikoondis. Publikuarve ei anna võrreldagi.

    Leave a comment:


  • Sir. Nuutu
    replied
    Meistriliiga turundusega tegeleb ehk Zelinski? Mulje jäänud selline

    Leave a comment:


  • Kuno
    replied
    Anname, siis foorumi külastajatele aru
    Kalju on hetkel panustanud kõvasti sotsiaalmeediasse, see on olnud meie turundusstrateegia hooaja esimeses pooles.
    Ajaline maht mida me sinna kulutame on väga suur. Tulemus on tegelikult näha, Kalju FB lehel on kohe fänne tsirka 2500 kui samal ajal näiteks Floral on neid kuskil 900.
    Kohe alustab Nõmme Kalju välimeedia kampaaniatega NEO Media pindadel ja lisaks käivad meil reklaamklipid stabiilselt Sky Plus raadiojaamas... Sinna juurde on teisi väljundeid veel ja veel...
    Ei möödu ühtegi Kalju kodumängu mille kallal klubi vaeva ei näeks ja reklaami ei teeks!

    Üks asi on imelik... kas teile ei tundu veider, et MEISTRILIIGAT arendatakse foorumites, pubides ja õlleklaaside taga?
    Kas üks üritus ei peaks seda ise tegema ja nii, et tulemust mõõta saaks?
    Kas keegi oskab öelda kes on Meistriliiga turunduse ja arengu eest vastutavad inimesed? Mina isiklikult isegi ei tea täpselt...

    Toon oma klassikalise näite uuesti välja.
    Kui näiteks festival nimega Õllesummer otsustaks, et nad reklaami tegema ei pea ja nad eeldaks, et nende eest peaks reklaami tegema Meie Mees, Tanel Padar, Lenna Kuurmaa ja kõik teised artistid kes seal esinevad, siis ma usun, et see üritus väga elujõuline poleks...

    Mille poolest erineb Meistriliiga festivalist või mõnest muust üritusest?
    Klubid kes osalevad Meistriliigas on esinejad ja selle asemel, et neile üritusel osalemise eest raha makstakse (nagu seda tehakse artistidele) maksavad klubid hoopis osalustasusid, trahve kohtunike poolt tehtud otsuste eest jne jne...
    Muidugi neli edukamat klubi saavad tänu oma tulemustele finants tuge läbi UEFA liigade.

    Kas te ei arva, et Eesti tähtsaima jalgpalli sündmuse "Meistriliiga" korraldaja peaks oma tähelepanu suunama selle suurejoonelise ürituse arengule?

    Me jääme igavesti siin foorumis asjadest rääkima, aga elu on näidanud, et kasutegur on sellest suur NULL!
    Võibolla peavad klubid ise omavahel seljad kokku panema ja ühiste huvide eest seistes palkama spetsialistid kes seda tööd teeks... Ma ei tea, aga midagi peab muutuma!

    Leave a comment:


  • Elari#3
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Tammeka- Sillamäe Pealtvaatajaid: 416
    Trans - Levadia Pealtvaatajaid: 385
    Kalju - Kuressaare Pealtvaatajaid: 350
    Flora - Paide Pealtvaatajaid: 120
    Viljandi - Ajax Pealtvaatajaid: 105

    Kui Kalju publikunumber on täpne, siis tuleb Floral midagi tõsiselt ette võtta, et sarnase publikunumbrini jõuda...Kuidas on võimalik sisuliselt reklaamita meelitada Hiiule 350 nägu mänguks Kuressaarega aga Arenale 120 Paidega, kas loeti ikka õieti, kohalolnud, mitte Kalju fännid, kommenteerige..
    Ma usun, et Kaljul klubi sisene reklaam oli korralik ning ka FB levis asi ka minu silme ette. Igatahes klubi oma kasvandikke ja nende vanemaid tundus ikka meeldivalt palju mängul olevat. Nii, et pigem ma ei ütleks, et reklaamita meelitati kohale. Ning seal olid ju avatud baarid/söömiskohad jne, atraktiivsust jagus, ütleme nii

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Teid on kuulda võetud: 28. Mai mänguaegu muudetud seoses Meistrite Liiga finaaliga.

    Leave a comment:


  • 818
    replied
    Transist ja Ajaxist tuleb lahti saada... Ausõna, kui nad jälle mingi ajuvaba poolkõva karistuse teenivad ning neid ei eemaldata, siis igasugune huvi kaob ka minul lõpuks ära...

    Ma hakkan oma peas juba üha negatiivsemaid võrdlusi leidma.... EJL - ML... = Valitsus - banaanivabariik... Kurat, praegu hingitsevad siin ML'is/elanikkonna lammaste seas veel vähesed hullud, kes põhimõttelise/pimeda patriotismi ja jonni pärast jaksavad veel omalt poolt fänluse/ühiskonna arengusse midagi panustada... Määä, määä, määä, ma ei kavatse lambaks hakata, loodan, et ennem tuleb rusikas taskust välja... aga.... oeh, tõesti kurb olukord on.....

    Pu*si!

    Leave a comment:


  • Kuno
    replied
    Mine vaata www.facebook.com/jkkalju seal on korralik galerii fännidest....

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Algselt postitas dnb Vaata postitust
    Kuskilt ei leia normaalsemaid pilte Eesti fännidest. Kuno, Kaljul on ju fänne, kust leian neist pilte?? Äkki teha mingi eraldi galerii kuskile? Flora kohta sain mõned. Kahjuks isegi Eesti koondise kohta on suht raske nii leida.
    Küsi Cathilt. Ta on Kalju ametlik fotograaf.

    Leave a comment:


  • dnb
    replied
    Kuskilt ei leia normaalsemaid pilte Eesti fännidest. Kuno, Kaljul on ju fänne, kust leian neist pilte?? Äkki teha mingi eraldi galerii kuskile? Flora kohta sain mõned. Kahjuks isegi Eesti koondise kohta on suht raske nii leida.

    Leave a comment:


  • Mällar
    replied
    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    tammeka fänne eriti ei kuulnud
    Eks siin ole omad põhjused ka, kuid ma ei tea, kas praegu on veel õige hetk neid siin lahkama hakata.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Flora peab tõesti pea tööle panema ja mõtlema mis valesti on. Aga üldiselt päris heade numbritega voor!

    Leave a comment:


  • KeRRRt
    replied
    tammekal oli täna küll mõnusalt rahvast. ja respekt sillamäe fännidele, kes terve mängu kaasa laulsid. tammeka fänne eriti ei kuulnud, aga asi võis olla selles, et ma istusin neist kaugemal ka.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Tammeka- Sillamäe Pealtvaatajaid: 416
    Trans - Levadia Pealtvaatajaid: 385
    Kalju - Kuressaare Pealtvaatajaid: 350
    Flora - Paide Pealtvaatajaid: 120
    Viljandi - Ajax Pealtvaatajaid: 105

    Kui Kalju publikunumber on täpne, siis tuleb Floral midagi tõsiselt ette võtta, et sarnase publikunumbrini jõuda...Kuidas on võimalik sisuliselt reklaamita meelitada Hiiule 350 nägu mänguks Kuressaarega aga Arenale 120 Paidega, kas loeti ikka õieti, kohalolnud, mitte Kalju fännid, kommenteerige..

    Leave a comment:


  • almar
    replied
    paistab jh nii et Trans teeb paar kokkuleppemängu (mõnega ei pruugi vahele jääda) ja neil on karikast poogen. Muidu on tubli sats ja pidevalt medalikohal, neil oleks suurepärane võimalus arvatavasti ka võita karikas, kuid paar kokkuleppemängu ja punktid kaovad. Narva mänge ei lähe mina kunagi vaatama.

    Ja mängude hajutamine laupäeva-pühapäeva suhtes oleks igati loogiline, eriti suvel. Teist aastat toimub Rahvaliiga ja enamus mänge on siiski lepitud kokku laupäevaks, seega kaks nädalavahetust kuus on ML kadunud publikust arvatavasti teatud kontingent. Seega suvised mängud minu arust tõsta pühapäevale, sest reede peale tööd siiski läheb rahvas arvatavasti kohe maale nagu räägitakse.

    Leave a comment:

Working...
X