320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Kuno
    replied
    Tuleb rõõmu tunda, et Ajaxi pihta tulnud kriitika viis olukorra paranemiseni.

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Ajaxi staadionil oli puhvet täna täiesti olemas, hinnad soodsad ja publikut vastupidiselt protokolli visatud 40.-le, kahekordselt hulgem - ca 80 või isegi rohkem. Sissepääs oli tasuta.
    Loomulikult ei puudunud puhvetipidaja rõõmuks Lasnamäelt paar gruppi vutituriste, seekord võitis Holland Inglismaad 8:6.

Ca 15-20 prossa Tallinna vutipublikust turistid, kui uskuda inspektorit, siis suisa üle kolmandiku, Eesti ML müüb välisturgudel hästi!

Leave a comment:

• Gallacher
    replied
    Mis puutub toitlustusse, siis olles isegi mõne sadu inimesi kohaletoonud kasumit mitteteeniva rahvaüritusega korraldajana kokku puutunud, mõned mõtted.
    Esiteks, ma võin eksida ja ei tea sellest aga vist kasutavad vähemalt osad ML tiimid toitlustuse osas ettevõtete teenust, kes nõuvad kõva pappi ja siis müüvad oma kraami paarisajale pealtvaatajale ning kokkuvõttes on tulu asemel vaid suur kulu ning see ongi üks põhjus, miiks klubid selles osas erilist aktiivust üles ei näita. Iseenesest ju arusaadav sest toitlustamine nõuab neilt ainult lisaraha mida on alati ja niigi vähe.
    Samas, kas asi ei saaks eriti väiksemate aga miks mitte ka suuremate klubide juures toimida rohkem kodanikualgatuse korras? Näiteks see, et valmistada 40 liitrit kuuma suppi, mis oleks eriti kevadel ja sügisel teretulnud,ei nõua ju kuigi palju raha. Vaja oleks katelt, ühte inimest kes selle valmis keedaks ja teist, kes selle vastavas suletavas anumas staadionile transpordiks. Iga klubiga on ju seotud sadu inimesi, alates personalist ja noormängijatest kuni nende vanemateni, kellest mõni sümboolse raha eest või korra aastas hoopis tasuta võiks selle ette võtta küll. Näiteks 40 liitrit rammusat ja mingist purgisupist oluliselt maistvamat suppi, mis teeks oma sada portsjonit, sisaldaks nt hartshoo puhul 3-4 kilo liha, paar kilo riisi, kuni kilo tomatipastat, kilo sibulat ja pisut küüslauku ning maitserohelist- kokku mingi paar-kolmkümmend eurorubla. Pluss muidugi vastaval arvul plasttaldrikuid ja lusikaid ning kümmekond pätsi leiba. Kokkuvõttes siiski olematud summad. Kohvi ja teega on veel lihtsam.
    Ma muidugi ei arva, et see automaatselt rahvast kohale tooks vms. Aga olgem ausad, kui ilm on vilets ja võib-olla ka reede õhtu pikaks veninud, võiks teadmine staadionil antavast supist ja hõõgveinist/teest/kohvist mingil määral mõjutada küll. Kui seda järjepidevalt tehtaks. Samas annaks ju igasuguseid variante välja mõelda - näiteks, et sada esimest statale tulijat saavad kuuma supi tasuta või, et kõik fänniatribuutikaga kohaletulnud või mida iganes.
    Selge on ka see, et sel oleks mõte ainult ühe osana nn turundusest. Juba varem peab nii info kui mingil määral tahtmine kohale minna olemas olema. Umbes nii, et helistad sõbrale: "Kuule, läheks jalkat vaatama? Mis ei viitsi ja ilm on sitt? Lähme, seal antakse kuuma suppi ja teed ja kui tervis on halb, siis õltsi ka. Davai, olen viie mindi pärast sinu pool, roni välja." Ma ei salga, et umbes sellise dialoogi tulemusel olen ise kõikvõimalikele üritustele sattunud ja kui esmamulje soodne, siis kohati ka püsivalt.

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Nagu teame, hakkab jalgpall mädanema ikka nahast ehk täpsemalt konteksti laskudes nahkvestist.

Leave a comment:

• Silver
    replied
    Võtke meistriliiga tegevjuht liistule, kaua ta kubetab?

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Ära aja ila suust välja!
    Olgu, olin eile õhtul natuke joogine, aga see ei muuda fakti. Milleks pean mina oma tähtsamat ressurssi - aega kulutama nii mõttetule üritusele kui Eesti jalgpalliliiga, kus regulaarselt sülitatakse reeglitesse, absoluutselt ei hoolita publikust ning ei pakuta neile mitte mingeid tingimusi. Kui viidata probleemile, siis EJL töötaja naerab sulle näkku ja nii ei muutugi miskit. Aga noh kui suur kaotus see minu näol ikka on, ongi aeg elada natuke teistsugust elu, sest jalgpalli nimel elada Eestis pole mõttet.

Leave a comment:

• dnb
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Ära aja ila suust välja!
    hakkas kergem?

Leave a comment:

• MNa
    replied
    Ära aja ila suust välja!

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Ja kui teid huvitab mõne jalgpallihuvilise arvamus, siis te EJL teate, mida ette võtma peate!

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Kallis EJL, lugesin taaskord läbi distsiplinaarkomisjoni protokollid ning ma ei näe mitte ühtegi karistust LASNAMÄE AJAXILE reeglitesse sülitamise eest, millest me kõik, jalgpallifännid, rääkisime juba selle pervertse tiimi teemas. Seega mina kui üks suurimaid värdjaid, kes seda teie korraldatud kõrgliigat vaatamas käib, luban, et mind te ei näe see aasta mitte ühelgi Meistriliiga mängul, kus Nõmme Kalju ei osale. Nautige, kallid jalgpalli populariseerijad! Ja kõikidele inimestele, kes otseselt ühtegi klubi ei toeta, soovitan ma nüüdsest mitte ühlegi mängul käia (v.a mu lemmikmeeskonna kodumängud), sest te sõbrad ei saa asjadest aru ja äkki toob teile mõistuse kohale, kui ühel päeval on ML mängul alla kümne inimese. Kui leiaks piisavalt inimesi, siis olen mina nõus andma oma panuse, protesteerimaks praeguse korra vastu!

Leave a comment:

• Phare
    replied
    Eilne näitas, et Meistriliiga ei ole meil nõrk midagi, Hispaania kõrgliiga vastu saadi küll

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Kui eile paar Flora fänni lõid lahti Flora fännilaulu, siis sulgesin hetkeks silmad ja ...kuradi meeldiv oli hetkeks ette kujutada, et olen sattunud mõnele Flora Meistriliiga mängule..

Kõik ühe korraliku klubimängu elemendid, mida võõrsilliigamängudel olen nautinud, olid olemas.

Alates pilgeni rahvastatud fanaatiliselt lojaalsest ja lärmakast fännitribüünist, klubiatribuutikat kandev ja kaasaelav küljetribkaseltskond, hulk vastasfänne, selgelt kuuldav teadustaja, nännimüük, õlu-pirukad... just selline eilselt paras ports rahvast, ÕHKKOND, peaks igal Meistriliiga mängul A Le Coq'il jm. olema (kui jätta välja ainult roosa siga ja hümnilörtsijad)

Juba staadionile saabumine oleks Meistriliiga mängule kohane ja meeldiv, ei mingit kõledat tühjust, vaid kaugelt nähtavad värvilised nännitelgid, vorstilett (kahjuks eile veel õlletu) ja muidugi staadioni ümber rohkelt klubisärkides-sallides elevil rahvast.

Krt, kuidas saaks pähe istutada tegelastele, kes fännavad lemmikklubina ainult paar korda aastas Eesti Koondist, et samasugust õhkkonda oleks võimalik kõigil kogeda Meistriliiga mängudel, pea igal nädalal...kui te ainult tuleks kohale.

Leave a comment:

• Kuno
    replied
    Kunagi kui esimesed mobiiltelefonid ja internet tuli, siis mäletan samasuguseid reaktsioone... Privaatsuse rikkumine jne... Täna ei kujutaks elu ilma mobiili ja internetita ette... Aga tasuks ajaga sammu pidada ja see "veisbuuk" endale, siis ära teha

Algselt postitas sosku Vaata postitust
    Tramaeivõi! Klikkan mina lingile ja... Kas ilma faking veisspuugita üldse elada ei saa?

Leave a comment:

• sosku
    replied
    Algselt postitas dnb Vaata postitust
    Kuidas peaks EJL kihlveopettustega tegelenud Ajaxit ja Transi karistama?
    Tramaeivõi! Klikkan mina lingile ja... Kas ilma faking veisspuugita üldse elada ei saa?

Leave a comment:

• dnb
    replied
    Vastasite kõik eks: Soccernet küsib ja Kalju tahab teada: Kuidas peaks EJL kihlveopettustega tegelenud Ajaxit ja Transi karistama?

Leave a comment:

Working...
X