320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas pooldate lahja alkoholi tarbimist tribüünil?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Mida arvate, kas lahja alkoholi tarbimine topsis staadionitribüünidel on ikka turvarisk, mida peaks keelama?
    Kas lahja alkoholi lubamine-keelamine mõjutab pealtvaatajate arvu Eesti jalgpallis?
    Sinu sugusele idioodile tuleks üldse alkohol ära keelata

    Kommentaar


      #17
      Mina tunnistan, et vastasin EI. Tegelik põhjus ei ole mitte selles, et ma oleksin alkoholi müügi ja tarbimise vastu staadionitel. Ma vastasin Ei, kuna mulle tundub, et nii mitmegi kodaniku jaoks on segamini läinud jalgpallile kaasaelamine ja joomine. Eriti veel hämmastavad väited, et alkoholimüügi keelustamise tulemusena nemad enam mänge vaatama ei lähe. See näitab ilmekalt, et tegelikult ei tähenda jalgpall neile mitte vähimatki. Staadionit võetakse lihtsalt baarina. Teisalt hirmutavad need jalgpallist mittehuvituvad ja siingi foorumis laialt sõna võtvad ning ennast tõsiusklike "jalgpallifännidene" esinevate isikute läbutamine ära Euroopa jalgpallipubliku alustala - pered.

      Ma ei ole viimasel ajal korvpalli vaatamas käinud. Kuidas on seal õlletarbimisega tribüünidel? Vähemalt ülekannete ajal ei ole ma märganud kedagi õllega. Kuid pealtvaatajate arv ületab pea kümnekordselt jalgpallipubliku. Järelikult ei ole õlu argumendiks, vaid vähese publikuhuvi põhjused peituvad mujal.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
        Mina tunnistan, et vastasin EI. Tegelik põhjus ei ole mitte selles, et ma oleksin alkoholi müügi ja tarbimise vastu staadionitel. Ma vastasin Ei, kuna mulle tundub, et nii mitmegi kodaniku jaoks on segamini läinud jalgpallile kaasaelamine ja joomine. Eriti veel hämmastavad väited, et alkoholimüügi keelustamise tulemusena nemad enam mänge vaatama ei lähe. See näitab ilmekalt, et tegelikult ei tähenda jalgpall neile mitte vähimatki. Staadionit võetakse lihtsalt baarina. Teisalt hirmutavad need jalgpallist mittehuvituvad ja siingi foorumis laialt sõna võtvad ning ennast tõsiusklike "jalgpallifännidene" esinevate isikute läbutamine ära Euroopa jalgpallipubliku alustala - pered.

        Ma ei ole viimasel ajal korvpalli vaatamas käinud. Kuidas on seal õlletarbimisega tribüünidel? Vähemalt ülekannete ajal ei ole ma märganud kedagi õllega. Kuid pealtvaatajate arv ületab pea kümnekordselt jalgpallipubliku. Järelikult ei ole õlu argumendiks, vaid vähese publikuhuvi põhjused peituvad mujal.
        Selle postitusega võiks teema lõppenuks lugeda, word!

        Kommentaar


          #19
          Kossumängul on õllemüük lubatud. TÜ Rocki mängudel on suht iga kolmandal õlletops ees, aga üldiselt probleeme ei ole täheldanud. Va mõned korrad. Samas korvpallis üks eelis, seal stabiilselt mingi kaasaelamis rütm, ehk siis vaikusi kus keegi saab piinlikusi karjuda on selgelt vähem:P
          Alks võiks olla lubatud, aga see eeldab informeeritud ja mõistliku turvateenistust. Kes probleemi ilmnedes ei lenda peale nagu viimne jõmm, vaid seletab rahulikult ja ehk pigem veenab purjus venna sõbrad teda tagasi hoidma. Sest kui turvamees lendab peale, siis tavaliselt need purjutajad hakkavad ka kohe jaurama ja pärast pool foorumit täis hala kuidas turva kiusab õllenautlejaid.
          Ehk siis minu poolt Jah, aga Kaasaegse! turvateenistusega käsikäes, kellele on antud ka mõistlikud juhised ehk siis sekkuks siis kui vaja on ja mis peamine, ei jätaks sekkumata kui vajadus on.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas tark mees taskus Vaata postitust
            Sinu sugusele idioodile tuleks üldse alkohol ära keelata
            Aga sinusugune idioot taskus õppigu eesti keele grammatika selgeks.
            Huvitav et sellised paljuargumenteerivad tippväitlejad ja -analüütikud alati välja ilmuvad.

            Kommentaar


              #21
              Jagan Vähetuntud vutivaatleja arvamust. Vaatasin esimest korda üle.. mingi 10 aasta ka korvpalli televiisorist üle-eile ja seal olid ikka õlletopsid inimestel näpu vahel.
              Negatiivse poolena näen ka zazi poolt välja toodud joogi (ka kõik muu peale õlle) kaela kallamist. ML mängudel on õnneks vähe publikut, kuid koondisemängudel tekib küll tahtmine igasugune vedelik tribüünil ära keelata. Kui aga tulevikku vaadata ja loota, et ükskord saabub aeg, kui liigamängudel peab staadionile pääsemiseks varakult platsis olema, siis pole mõistlik vahepeal midagi lubada, et see hiljem jälle keelata.
              Selle kõige juures pean tunnistama, et ka mulle meeldib mõnusal suveõhtul päikese käes tops tribüünile kaasa võtta, kuid saan aru, miks see keelatud on.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #22
                tra ma ei saa aru, ei saa siis 90 min ilma õlleta olla? nagu siin olen näinud küll flora fänne, enne mängu üks suur balloon sisse, lähed karjud mängus ennast tühjaks ja peale mängu võtad kohe uue õlle. odavam ka veel. imelik
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Jagan Vähetuntud vutivaatleja arvamust. Vaatasin esimest korda üle.. mingi 10 aasta ka korvpalli televiisorist üle-eile ja seal olid ikka õlletopsid inimestel näpu vahel.
                  Negatiivse poolena näen ka zazi poolt välja toodud joogi (ka kõik muu peale õlle) kaela kallamist. ML mängudel on õnneks vähe publikut, kuid koondisemängudel tekib küll tahtmine igasugune vedelik tribüünil ära keelata. Kui aga tulevikku vaadata ja loota, et ükskord saabub aeg, kui liigamängudel peab staadionile pääsemiseks varakult platsis olema, siis pole mõistlik vahepeal midagi lubada, et see hiljem jälle keelata. anem generatsioon soovib meelelahutuse juurde paratamatult mugavust.
                  Selle kõige juures pean tunnistama, et ka mulle meeldib mõnusal suveõhtul päikese käes tops tribüünile kaasa võtta, kuid saan aru, miks see keelatud on.
                  Kas pilgeni pungil kossuhallis pole ohtu, et keegi sulle vedelikku kaela kallaks?
                  Mille poolest kossufännid teistsugused on kui vutifännid? Samuti on nende hulgas üksikuid tüüpe, kes alkoholiga liialdavad, läbustavad.
                  Mul on mitmeid mitte just esimeses nooruses soliidseid sõpru, keda olen suutnud niipalju vutipisikuga nakatada, et koondise mängudele ja välisreisidele nad tulevad, ML mängudele aga mitte. Üheks stiimuliks mida nad mulle väitsid, on korvpalli eelistades mugav võimalus probleemideta paar õlut mängu juurde mekkida. Vanem generatsioon soovib meelelahutuse juurde paratamatult mugavust.

                  Miks peaks üldse kunagi tulevikus kui liigamängule peaks varakult pääsemiseks platsis olema, järjekordselt midagi keelama, mida pealtvaatajad harjumuspäraseks peavad?
                  Mujal maailmas, kus staadionile varakult kohale saabutakse, ümbritseb staadionit pubide, õllelettide üleküllus.
                  Paar tundi enne mängu Lillekülla suunduvad Bröndby fännid, kellega sai eelmisel suvel suheldud olid igatahes üllatusest keeletud kui soovitasin staadionile mitte rutata, sest neile igati normaalseks peetavat, vuti juurde sobivat, harjumuspärast õlut nad sealt ei saa.

                  Kui sulle meeldib teinekord tops õlut staadionil tribüünile kaasa võtta, ei saa aru, miks peaksid mõne üksiku läbustaja põhjal keeldu pooldama. Sellega karistad ju ennast.

                  Naljakas on ka eelpool toodud väide, et pereürituseks õlleste fännide pärast jalgpall ei kõlba, samas aga kõikvõimalikud vabaõhu lausjoomingud a la Õllesummer jt. sarnased, on väga perekõlbulikud.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    kuid koondisemängudel tekib küll tahtmine igasugune vedelik tribüünil ära keelata.
                    Minu teada ametlikel koondise mängudle ei müüda alkoholi, müüakse ainult sõprusmängudes.
                    aga ma võin eksida. Kesa, sa tead sellest rohkem?
                    Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Taniano Vaata postitust
                      Minu teada ametlikel koondise mängudle ei müüda alkoholi, müüakse ainult sõprusmängudes.
                      aga ma võin eksida. Kesa, sa tead sellest rohkem?
                      Sõprusmängudes on lubatud.
                      MM, EM valikmängudel, Champions League ja Europa League mängudel on UEFA staadioni siseterritooriumil igasuguse alko ära keelanud.
                      Alkovabat õlut võib pakkuda, minumeelest Kopenhagenis ja Stockholmis pakuti statal sees ja loomulikult lubati ka topsiga tribüünile, mingit imelahjat alla pooleteist kraadist kohalikku õllejooki, pärisõlle topsidega kutsuti meid aga Kopenhaagenis väravatagant sisse kui nähti, et oleme kimbatuses ja püüame õlut ebaväärikalt kiiruga alla kulistada.

                      Naljakas juhtum oli kunagi Liechtensteinis, kus alkovabad kraanid joodi meite ja kohalike fännide poolt tilgatumaks, mängu lõpupoole löödi aga vaikselt muiates kraadiga õlu kraanidesse.
                      Raha vajab ju teenimist.

                      Viimati Jerevanis küsis üks meie fänn naljaviluks turvavalt miiltsakursandilt, kus kohast siin õlut ka saab, lahkelt juhatati ta statakõrval asuvasse poodi, õllelaadungiga tagasi staadionile aitas teda aga läbi sõdurpoistest aheliku miilitsamajori auastmes turvapealik ise.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Taniano Vaata postitust
                        Minu teada ametlikel koondise mängudle ei müüda alkoholi, müüakse ainult sõprusmängudes.
                        aga ma võin eksida. Kesa, sa tead sellest rohkem?
                        Rõhk sõnaühendil "igasugune vedelik" Alko on jah kõigil FIFA ja UEFA mängudel keelatud.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                          Mina tunnistan, et vastasin EI. Tegelik põhjus ei ole mitte selles, et ma oleksin alkoholi müügi ja tarbimise vastu staadionitel. Ma vastasin Ei, kuna mulle tundub, et nii mitmegi kodaniku jaoks on segamini läinud jalgpallile kaasaelamine ja joomine. Eriti veel hämmastavad väited, et alkoholimüügi keelustamise tulemusena nemad enam mänge vaatama ei lähe. See näitab ilmekalt, et tegelikult ei tähenda jalgpall neile mitte vähimatki. Staadionit võetakse lihtsalt baarina. Teisalt hirmutavad need jalgpallist mittehuvituvad ja siingi foorumis laialt sõna võtvad ning ennast tõsiusklike "jalgpallifännidene" esinevate isikute läbutamine ära Euroopa jalgpallipubliku alustala - pered.

                          Ma ei ole viimasel ajal korvpalli vaatamas käinud. Kuidas on seal õlletarbimisega tribüünidel? Vähemalt ülekannete ajal ei ole ma märganud kedagi õllega. Kuid pealtvaatajate arv ületab pea kümnekordselt jalgpallipubliku. Järelikult ei ole õlu argumendiks, vaid vähese publikuhuvi põhjused peituvad mujal.
                          Mina tunnistan, et vastasin JA. Olen ka alkoholi müügi ja tarbimise poolt, nii staadionitel kui öistel linnatänavatel. Vastasin JA, sest eeskätt on see ikka kodanikus kinni, kas ta elab kaasa või joob, täpselt nagu joobes sõitmine või mitte. Kui õlu aitab jalgpallile kaasa, NO MIKS SIIS MITTE! Samuti võiks ju pubides õlle ära keelata, kui vutiheitlused teleekraanil käimas. Kellele jalgpall midagi tähendab, seda küll miski ära ei hirmuta, ei foorum, õlu, lärm ega vene keel. Tulge mõistusele- jalgpall ja õlu käivad käsikäes, ühendavad sõpru, tuttavaid, peresid jne. Rumalate ja probleemsete inimeste jaoks on meil olemas turvateenistus ja politsei, nende töö on hakkama saada kõiksuguste korrarikkumistega.

                          Korvpalli paar aastakümmet vaatamas käinuna, ütlen, et õlu on seal mängu lahutamatu osa. Legendaarsesse Kalevi Spordihalli rajas legendaarne Tammiste legendaarse oma pubi, mis rahvast ja mängu alati õllega käima on tõmmanud. Suurhallis voolab õlle ojadena, kõik on lõbusad, meeleolu hea. Milleks jalgpallile seda kabelimatsu vaja on? ÕLLE ÄRAKEELAMINE TULEKS ÄRA KEELATA! Saage aru, et kõiksuguste asjade ärakeelamisega me keelamegi endal elus kõik kraanid kinni ära. Kes on jalgpalli ikka ja alati toetanud? - õllefirmad! Tuju tuleb osata üleval hoida ja igaüks peab saama valida, rahvas peab saama tellida muusika. Aga siinkohal EI öeldes ei saa valida. Kultuurne õllejoomine staadionitel toob ainult publikut juurde. Rangete turvameetmete olemasolul miks ka mitte väike konjak või viin teha, talviste alade fännid näiteks küll teevad.

                          Minu arvamus on subjektiivne, aga see ütleb, et siin pole isegi midagi mõelda või vaielda. 17, pane teema lukku ja too külmkapist üks Saaremaa, mandrimehed läksid vanasti üliseltskondlikuks seda õlut mekkides.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #28
                            Nõus Raivo19, kossus on õlu alati olnud lubatud ja probleeme pole kaasnenud. Keegi siin vingus, et kallatakse kaela jne - no tule taevas appi, kus seda juhtunud on?
                            Tegelikult on küsimus absurdne juba seetõttu, et kõikidel vabaõhu- ja muudel üritustel müüakse õlut, kontsertidel, vabaõhulavastustel jne. Minu poolest võiks isegi teravat müüa - vähemalt siis kui on miinuskraadid või muidu karmimad ilmad. Kes tahab, toob nagunii pudeli sisse. ja talvel peaks olema hõõgvein mitte lubatud vaid kohustuslik!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Lahja õlle/siidri poolt tribüünil olen ka mina.

                              Tehke feissbukki kodanikualgatus, a'la nagu kurk tegi Edgarile ära.
                              Jah, et kõik 100 inimest keda Eesti liiga huvitab, saaks liituda.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Nõus Raivo19, kossus on õlu alati olnud lubatud ja probleeme pole kaasnenud. Keegi siin vingus, et kallatakse kaela jne - no tule taevas appi, kus seda juhtunud on?
                                Nii ääremärkusena, et mäletan, et mingi koondise mängujärgselt oli sellekohast virinat mitmelt poolt kuulda. Mängu tõesti ei mäleta, aga oli mingi suvisem teema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X