320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas pooldate lahja alkoholi tarbimist tribüünil?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas pooldate lahja alkoholi tarbimist tribüünil?

    Mida arvate, kas lahja alkoholi tarbimine topsis staadionitribüünidel on ikka turvarisk, mida peaks keelama?
    Kas lahja alkoholi lubamine-keelamine mõjutab pealtvaatajate arvu Eesti jalgpallis?
    225
    Poolt
    75,56%
    170
    Vastu
    24,44%
    55

    #2
    Mõistlikes kogustes, väikestes topsides mitte liiga odava hinna eest. Keeluseadus on natuke mööda minu arust, pigem just üritada propageerida mõistlikku suhtumist, tarbimist. Korrektselt tehtuna võib see klubile endale lõpuks osutuda ju lisatuluallikaks ning natuke lisada meeleolu.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Alcantara Vaata postitust
      Mõistlikes kogustes, väikestes topsides mitte liiga odava hinna eest. Keeluseadus on natuke mööda minu arust, pigem just üritada propageerida mõistlikku suhtumist, tarbimist. Korrektselt tehtuna võib see klubile endale lõpuks osutuda ju lisatuluallikaks ning natuke lisada meeleolu.
      Nõus, mõistlikku suhtumist alkovärki ei ole võimalik ülepingutatud keeldudega tekitada. Samas liiga kallis ei tohiks staadionil pakutav õlu siiski olla, tekitab kiusatust kas jooki sissesmugeldada või enne mängu odavalt ületarbida.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Nõus, mõistlikku suhtumist alkovärki ei ole võimalik ülepingutatud keeldudega tekitada. Samas liiga kallis ei tohiks staadionil pakutav õlu siiski olla, tekitab kiusatust kas jooki sissesmugeldada või enne mängu odavalt ületarbida.
        Liigodavus tekitab jällegi koha peal ületarbimise.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #5
          Kuid ükskõik milline on lahja alkoholi hind, ikkagi on inimesi kes kipub sellega enne mängu juba liialdama.Ja kohapealt ostes nende topsidega loopima ( ei olnud vihje sulle Kesa ). Kuid samas ei tohiks keelata lahja alkoholi tarbimist kuna paljud võtavad õlle/siidri mängu kõrvale ja lobisevad sõbradega juttu ja vaatavad jalgpalli. Kas mitte sp pole mängud laupäeviti et inimesed saaksid lõõgastuda ja olla värske õhu käes ning jälgida mängu.
          Mu arust teeb õlle/siidri tarbimine tribüünil sama mis pubis mängu jälgides märjukest juua. Ja millegi pärast pole mina kordagi nt Hiiu pubis näinud kedagi kes oleks nati purjakil olles hakkanud räuskama või midagi lõhkuma. Aga staadioni ääres on juhtumeid küll. Aga selles ole ka see asi et tribüünil jälgib sind kullipilgul turvamees.
          Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Taniano Vaata postitust
            Ja millegi pärast pole mina kordagi nt Hiiu pubis näinud kedagi kes oleks nati purjakil olles hakkanud räuskama või midagi lõhkuma.
            Ma ühe korra nägin...ei ole 100% kindel kuid vist oli see viimane el clasico kus pubi puupüsti täis oli....seal mingid härrad ei saanud läbi või midagi ja siis käis terve mängu mingi jagelemine...vahepeal oleks kaklemiseks läinud peaaegu

            Kommentaar


              #7
              Kindel jah, ja olen ka kindel et see tõstaks ka publikunumbreid,. Isegi mina oleks seljuhul rohkem huvitatud mängudele minemisest.
              www.netsoccer2.com

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Ma ühe korra nägin...ei ole 100% kindel kuid vist oli see viimane el clasico kus pubi puupüsti täis oli....seal mingid härrad ei saanud läbi või midagi ja siis käis terve mängu mingi jagelemine...vahepeal oleks kaklemiseks läinud peaaegu
                Nuh, järelikult polnud mind seal. Aga erand kinnitab reeglit.
                Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                Kommentaar


                  #9
                  Lahja õlle/siidri poolt tribüünil olen ka mina.

                  Tehke feissbukki kodanikualgatus, a'la nagu kurk tegi Edgarile ära.

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma ootaks pigem nende kaheksa inimese arvamust, et miks vastasite "ei" ja miks selline arvamus tekkinud.

                    Kommentaar


                      #11
                      vastasin ei, nagunii mängudel käin 1-2 korda hooajal siis on suht pohhui.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        #12
                        kui mingi mälleris ja vaevu püstiseisev tegelane oma õlle sulle peale juhtub valama, siis võib ka üsna ebameeldiv tunne olla...
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          kui mingi mälleris ja vaevu püstiseisev tegelane oma õlle sulle peale juhtub valama, siis võib ka üsna ebameeldiv tunne olla...
                          Palju neid mällaris tüüpe oled üldse viimasel ajal mängudel kohanud?
                          Tõenäosus kohata on tühine, samas kui mängul mõnda kohtad, ruumi on küllalt, et ohuallikast veidi eemale tõmbuda.
                          Kui siiski mõnel tüübil mäluak täitmisel, võib ta sulle ükskõik mida käeshoitavat, ka mittealkohoolset kaela kallata.
                          Sama võib kogemata juhtuda ka purukainel.
                          Kas ümberaetud õlu on turvarisk, limps, mis muuseas jätab õllest hullemad plekid, aga mitte?

                          Kommentaar


                            #14
                            kesa, ma olen poolt et võiks tarbida kergemat alkot, kuid see "tõenäosuse" teema...


                            kunagi sai vaieldud politseinikega Kadriorus veinipiknikku pidades. paratamatus. ehk seletati sellega et pigem ennetada situatsiooni kui lahendada juba konkreetseid olukordi. aga mina kui kultuurne tarbija milles olen mina süüdi et mingid tüübid ei suuda end kontrollida. sai ka neile soovitatud, et miks mitte näiteks üks politseinik siis panna parki korda valvama et kui tekib probleem siis saaks asja lahendatud, aga ei...öeldi et "tõenäosus" et siin hakkab kohe esimesest minutist probleeme tekkima on väga suur. mis teha..
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Palju neid mällaris tüüpe oled üldse viimasel ajal mängudel kohanud?
                              jah... eelmine hooaeg ei käinud mängudel (nagu lubatud sai ) ja see aasta pole ka veel jõudnud, aga varasemast olen ikka nii mõndagi näinud. Aga usume siis, et olukord on parem ning pean nentima et üldiselt mind ei häiri küll õlle tarbimine staadionil, vahel ehk oleks isegi mõnus sõpradega päikesepaistel libistada...
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar

                              Working...
                              X