320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jõhvi FC Lokomotiv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    mitte nagu Pärnu...
    mis see Pärnu sulle ette jäi? vähe valesse patta paned neid

    Kommentaar


      Jõhvi mängis hooaja teises pooles ikka päris hästi ning väga loodan, et neil kõik hästi läheb.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
        mis see Pärnu sulle ette jäi? vähe valesse patta paned neid
        ei tee paljud kutid pealinnas trenni ?

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          ei tee paljud kutid pealinnas trenni ?
          Päris üle puusa lastud väited sul ikka. Millised mehed koosseisust Tallinnas trenni teevad siis?
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Päris üle puusa lastud väited sul ikka. Millised mehed koosseisust Tallinnas trenni teevad siis?
            Hakkan nimesi nimetama? Osa teeb Kalevis, osa FCF II-s - rohkem infot pole.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Hakkan nimesi nimetama? Osa teeb Kalevis, osa FCF II-s - rohkem infot pole.
              Hooajal 2014 või valmistumisega 2015? Pärnu võimalused talvisel ajal trenne läbi viia on pehmelt öeldes kehvavõitu. Ma muidugi ei näe, kuidas vajaduspõhise trennide liigutamise pärast kuidagi klubi identiteet kannatama peaks. Pärnu Linnameeskond koosneb suures osas ikkagi pärnakatest ja väga suure tõenäosusega ka jääb nii. Kas koosseisu trenn viiakse läbi Pärnus, Vändras või Tartus ei lähe tavalisele jalgpallihuvilisele-staadionile tulijale nagunii korda.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Ma ei saa aru, miks on hea trennipõhi halb? Küll nad jõuavad koos ka harjutada.

                Kommentaar


                  Eks ta nii ole jah, et kuna paljud resideeruvad Tallinnas, siis tehakse ka Tallinnas trenni. Siiski, kuni on tegemist Pärnu poistega ei näe ma selles probleemi. Täpselt sama lugu on tegelikult Pärnu naiste jalgpallis, üks osa Pärnu JK esindusnaiskonnast teeb trenni Tallinnas.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    See on pigem Eesti elu üldine paratamatus ja mida siin ikka osatada on. Elu tahab kõigil elamist ja kõige olulisem on see, kuidas pärnakad ise oma meeskonna vastu võtavad, mitte see, kus nad treeninguid läbi viivad.

                    Ma ei näe ka mingit erilist probleemi eespoolnimetatud Kuressaare ja Paide puhul. Viimases on küll Järvamaa mehi vähe, aga puhtalt Järvamaa meestega poleks neil ka lootustki nii kõrgel mängida. PraS ju ise räägib pidevalt tulemuspõhisusest. Või on see ainult Tallinna klubidele lubatud?
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Ma ise ka loodan,et tulevad tagasi. Minu mälestused Jõhviga seostuvad Jõhvi EP 2000 alguse Sporditähtedega. Kahjuks hetkel ühtegi mängijat sellest ajast ei meenu.

                      Aga vahva kui meeskonnad teevad ikka omas linnas trenni ja seostuvad linnaga, mitte nagu Pärnu, Kuressaare ja eriti Paide! Paidel kui klubist ma üldse aru ei saa. Kahel teisel mainitul on vähemasti kohalikud poisid mängimas, kuid Paidel on vist kaks kutti kes lapsena Paides üles kasvasid või mingil ajahetkel elasid.
                      Kurat, Kalju eest peaksid ka mängima Urmas Paet ja teised pikaaegsed nõmmelased!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Hooajal 2014 või valmistumisega 2015? Pärnu võimalused talvisel ajal trenne läbi viia on pehmelt öeldes kehvavõitu.
                        Ei ole nõus. Pärnus on nüüd uus kunstmuruväljak, mille kõrval on ka garderoob ja pesemisvõimalused. Me oma klubiga oleme seal 2 nädalaga 7 trenni teinud. Probleeme muidugi on ka, nagu näiteks jäätunud väljak või lumetraktori võimetus lumi väljakult õigeks ajaks ära lükata, kuid viimased 3 päeva on tingimused väga head olnud. Plats on suhteliselt kuiv ning libe ka pole. Ma ei usu, et teistes linnades tingimused oluliselt paremad on. Lumi võib alla sadada igal pool, vesi võib jäätuda igal pool.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Ei ole nõus. Pärnus on nüüd uus kunstmuruväljak, mille kõrval on ka garderoob ja pesemisvõimalused. Me oma klubiga oleme seal 2 nädalaga 7 trenni teinud. Probleeme muidugi on ka, nagu näiteks jäätunud väljak või lumetraktori võimetus lumi väljakult õigeks ajaks ära lükata, kuid viimased 3 päeva on tingimused väga head olnud. Plats on suhteliselt kuiv ning libe ka pole. Ma ei usu, et teistes linnades tingimused oluliselt paremad on. Lumi võib alla sadada igal pool, vesi võib jäätuda igal pool.
                          3 viimast päeva on olnud sula. Mina mõtlen siin pigem sisehalli, kui head tingimust. Kõvema külma tulekul läheb ka tipptasemel välitingimustes trenni tegemisega väga võikaks.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            3 viimast päeva on olnud sula. Mina mõtlen siin pigem sisehalli, kui head tingimust. Kõvema külma tulekul läheb ka tipptasemel välitingimustes trenni tegemisega väga võikaks.
                            Seda muidugi. Aga see on nii ka Tartus ja mujal Eestis. Paraku on Eestis ainult üks sisehall. Ja ma ei usu, et sinna kõik need pundid harjutama pääsevad, kes muidu mängivad kuskil mujal Eestis, kuid elavad Tallinnas. Isegi kui tegu on ML kuttidega. Tingimused Tallinnas ei ole paremad, kui sa ei pääse sisehalli. Seega tuleb põhjuseid Tallinnas treenimiseks mujalt otsida (loe: elukoht, kool, töö, raha).
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Probleeme muidugi on ka, nagu näiteks jäätunud väljak või lumetraktori võimetus lumi väljakult õigeks ajaks ära lükata
                              Ja nii see kunstmuru p***e keerataksegi.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Seda muidugi. Aga see on nii ka Tartus ja mujal Eestis. Paraku on Eestis ainult üks sisehall. Ja ma ei usu, et sinna kõik need pundid harjutama pääsevad, kes muidu mängivad kuskil mujal Eestis, kuid elavad Tallinnas. Isegi kui tegu on ML kuttidega. Tingimused Tallinnas ei ole paremad, kui sa ei pääse sisehalli. Seega tuleb põhjuseid Tallinnas treenimiseks mujalt otsida (loe: elukoht, kool, töö, raha).
                                Väike parandus. Eestis on siiski rohkem kui üks sisehall. Täismõõtmetes sisehalle on tõesti üks, aga ka Kotka ja Männiku hallid on vähemalt trennideks täiesti kasutuskõlblikud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X