320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jõhvi FC Lokomotiv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ida-Virus ei muutu mõned asjad vist kunagi. Kahjuks.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas sosku Vaata postitust
      Ida-Virus ei muutu mõned asjad vist kunagi. Kahjuks.

      Nagu mina sain aru keegi ütles mitte sõna fašist vaid taštši - ehk pääst Panfilov meid väravast......

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
        Kena hüüe "Fašist" enne Jürgensoni penaltit... miks ma ei imesta
        Kuidas sellest hüüdest annab "fašist" välja kuulda, on minu jaoks küll täielik müstika. Algus kõlab erinevalt, lõpp kõlab erinevalt... Häbi võiks olla, ausalt öeldes.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Kuidas sellest hüüdest annab "fašist" välja kuulda, on minu jaoks küll täielik müstika. Algus kõlab erinevalt, lõpp kõlab erinevalt... Häbi võiks olla, ausalt öeldes.
          Häbi, et vene keelt ei tunne, kusjuures mõni sõna kõlab mingil määral nagu fašist?
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            #80
            Ärapanija - Mauno tuli tagasi!

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Häbi, et vene keelt ei tunne, kusjuures mõni sõna kõlab mingil määral nagu fašist?
              Kindlasti! Sõna "taštši" ehk tassi

              Usu mind, olen bikeelne kutt

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Häbi, et vene keelt ei tunne, kusjuures mõni sõna kõlab mingil määral nagu fašist?
                Häbi, et keelt tundmata tõttame kohe silte kleepima. Näiteks.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Häbi, et keelt tundmata tõttame kohe silte kleepima. Näiteks.
                  Ma saaksin aru, kui viitaksid stereotüüpsele mõtlemisele.

                  Aganoh, las jääb. Minu poolt teema lõpp.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Ma saaksin aru, kui viitaksid stereotüüpsele mõtlemisele.

                    Aganoh, las jääb. Minu poolt teema lõpp.
                    "Miks ma ei imesta" on stereotüüpse mõtlemisena minu arust täitsa kvalifitseeritav küll. Ilma selleta ehk polekski hakanud üldse mainima. Aga jah, las ta olla, puhas isiklik arvamus.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      #85
                      Oijah minu paha kuulsingi valesti, aga reaalselt ma ei imestaks. On saadud käia küll seal Ida-Virus mänge vaatamas, lendab palju mahlakamaid asju sealtki... Vabandan härra ees

                      Kommentaar


                        #86
                        Tahaks kiita Jõhvikaid! Ootasin oma esimeselt Jõhvi mängult täieliku perifeeriat ja olematut mängukorraldust, aga tegelikus oli palju meeldivam. Staadion oli küll pehmelt öeldes tagasihoidlik, aga see on meie vuti taristu hetkeolukord.

                        Teadvustus oli üks elavamaid ja asjalikumaid mida ma PL üldse kuulnud olen. Kapsapirukad mida Jõhvi memmed valmistanud olid - olid tõesti väga maitsvad! Nagu ühele publikule mõeldud mängule kohane, oli poolajal ka penaltimäng. Kui veidi viriseda, siis muusika üle, mis jäeti ka mängu ajal käima. See ei ole vist isegi reglemendis lubatud. Samuti oli tasemel ka turva, kes võttis väravas kinni narkari, kes üritas mängule KIRVEGA tulla:

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Teadvustus oli üks elavamaid ja asjalikumaid mida ma PL üldse kuulnud olen.
                          Siis vist sama neidis polnud, kes Flora mängul.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Siis vist sama neidis polnud, kes Flora mängul.
                            Ei kindasti mitte! Üks eesti keelt kõnelev meesterahvas. Klubi kodulehelt ma tema nime ei leidnud. Järelikult oli kas sisse ostetud teenus või uus töötaja. Päris huvitav oleks teada kellega tegemist oli.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Ei kindasti mitte! Üks eesti keelt kõnelev meesterahvas. Klubi kodulehelt ma tema nime ei leidnud. Järelikult oli kas sisse ostetud teenus või uus töötaja. Päris huvitav oleks teada kellega tegemist oli.
                              Ehk oli see härra Alex "Infoneti fänn"kohtunikud fuck you" " Scheperin!
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Ehk oli see härra Alex "Infoneti fänn"kohtunikud fuck you" " Scheperin!
                                Ta vist siiski nii osav mees pole, et viibida üheaegselt nii Jõhvis kui ka Levadia-Sillamäe mängul.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X