320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jõhvi FC Lokomotiv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Spetsiaalselt hr Palmeri jaoks: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...di-Spogliatoio

    Kommentaar


      Jah, palmeri ma olen idioot!
      Samuti on kõik teised idioodid kellele su spämm siin närvidele käib!
      palmeri FB:
      "What I know is that sometimes, from what I post, they make articles out on Soccernet (not all the stuff of course) so it isn't much of 'spamming' as this idiot says."

      Kommentaar


        Algselt postitas Sen Vaata postitust
        Jah, palmeri ma olen idioot!
        Samuti on kõik teised idioodid kellele su spämm siin närvidele käib!
        palmeri FB:
        "What I know is that sometimes, from what I post, they make articles out on Soccernet (not all the stuff of course) so it isn't much of 'spamming' as this idiot says."
        ma ausalt öelda ei tea kas ta üldse käib mängudel et nii palju ta kirjutab või pmst need on siis soccernetist võetud ja tõlgitud siis inglise keelde vms. Tglt ma käin peaaegu kõigil mängudel, no kui jõuan - ning pean ütlema et sel aastal olen teda vaid 2 korda näinud staadionil..... Nii et tehke ise järeldused....

        Kommentaar


          Kas pärast eilset kaotust Emmastele oli olukord Loko riietusruumis ikka rahulik, kaklust ei järgnenud?

          Kommentaar


            Ei oska öelda - polnud eile Jõhvis käinud

            Kommentaar


              Algselt postitas FCFlora1990 Vaata postitust
              ma ausalt öelda ei tea kas ta üldse käib mängudel et nii palju ta kirjutab või pmst need on siis soccernetist võetud ja tõlgitud siis inglise keelde vms. Tglt ma käin peaaegu kõigil mängudel, no kui jõuan - ning pean ütlema et sel aastal olen teda vaid 2 korda näinud staadionil..... Nii et tehke ise järeldused....
              Infonet-Tammeka; Kalev-Tammeka; Nõmme-Flora. Mul on kolmest kolm. Tahaks öelda, et Levadia-Tammeka oli ka, et siis oleks neljast neli, kuid pole kindel.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Ma nägin teda jah Infoneti ja Tammeka ning FCF vs Kalju mängudel......, Aga paistab puhtstatistiliselt et ta käib vaid Tammeka mängudel Leva-Silla ja Kalev-Paide mängudel teda kindlasti ei olnud FCF-Infonet ka

                Kommentaar


                  Kindlasti käib rumori paljudel mängudel ja ta kirjutab pühendunult, aga spämm on tõesti kurjast. Pealegi on kogu värk veel inglise keeles ka. Loodan, et see värk tsiviliseerub munadepühadeks.

                  Kommentaar


                    Tead, ma kord ütlesin talle et lõpeta see spämmi postitamine, osta mingi reklaambänner ja reklaami ennast siis palju tahad - ta ütles seda mis ta foorumlaste kohta fessarisse kirjutas ja hakkas kohe sinna (ei hakka rääkima kuhu) helistama.....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FCFlora1990 Vaata postitust
                      Aga paistab puhtstatistiliselt et ta käib vaid Tammeka mängudel
                      Tuleb heaks kiita! (y) Tartu rokib!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FCFlora1990 Vaata postitust
                        ma ausalt öelda ei tea kas ta üldse käib mängudel et nii palju ta kirjutab või pmst need on siis soccernetist võetud ja tõlgitud siis inglise keelde vms. Tglt ma käin peaaegu kõigil mängudel, no kui jõuan - ning pean ütlema et sel aastal olen teda vaid 2 korda näinud staadionil..... Nii et tehke ise järeldused....
                        Scheperin, you evidently ignore there are three of us: http://www.rumodispo.com/staff/ so at times we might even cover 3 games per matchday
                        Sharp your vision better instead of contacting me in Facebook privately when something is wrong.

                        To the old guy who goes around trolling in forums I don't even answer.
                        He got even forbidden to watch games once, so no worth spending a word for such individual.

                        EJLi juhatuses oli arutlusel ka 5. aprillil (2008) käesoleval aastal Eesti Meistriliiga mängu FC Flora – FC Levadia järel aset leidnud intsident. Konfliktis osalenud inimestele – Flora poolehoidjatest Toomas Kalmet ja Marek Ventšikov ning Levadia poolehoidjatest Aleksander Solod ja Nikolai Voštšilenko – määrati tingimisi staadionikeeld kõigil EJLi egiidi all toimuvatel võistlustel kuni käesoleva aasta lõpuni.
                        Said that, happy Easter of football to everyone.
                        I will enjoy a game in 'Tamme Stadium' tomorrow, I followed them until Valga last year!
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Teeme nii, et aitab praegu off-topicust. Ma isiklikult olen samuti seda meelt, et reklaamsisuga postitused on muutunud häirivaks, aga kuidas ja kas me seda reguleerime, selle otsustame kogu kollektiiviga uueks nädalaks.

                          Kui keegi soovib sel teemal veel sõna sekka öelda, siis palun näiteks siia: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...00#post1593800

                          E: Lisasin tollele teemale ka hääletuse, kas ja kui häirivad sellised postitused on.
                          Last edited by mazz; 18.04.14, 00:26.

                          Kommentaar


                            Ta ei käigi ju ise kõigil mängudel, olge nüüd mõistlikud. On ka jüngreid, kes mänguülevaateid aitavad teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                              Ta ei käigi ju ise kõigil mängudel, olge nüüd mõistlikud. On ka jüngreid, kes mänguülevaateid aitavad teha.
                              You don't evidently read or don't want to.
                              I just repeat it.

                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              there are three of us: http://www.rumodispo.com/staff/ so at times we might even cover 3 games per matchday
                              To be honest it would be really hard to write our match reports based on the local ones, as the lenght is quite short and the content limited. I wouldn't be surprised the contrary happens instead
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Lokomotiv - Levadia 0:4


                                Kommentaar

                                Working...
                                X