320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma lisaks nendele piletihindadele veel ühe pisikese kuid olulise fakti. Nimelt On Sillamäe vist ainus klubi, kes nõuab mängukava eest eraldi raha. Summa on küll väike (0,20 eur), ent mulle jääb arusaamatuks, miks nad seda pileti hinna sisse ei või arvestada? Mõistaksin, kui tegu oleks millegi sisutiheda ja visuaalselt kauni teosega, kuid see on tavaline koopiamasinast läbi lastud A4 plönn, kus ühest servast ka pool teksti kaduma on läinud.
    Olgu see teadmiseks neile, kes plaanivad Sillamäele mängu vaatama minna. Muidu võib teiega juhtuda nagu minul täna, kui ma arvasin, et piletitibi tegi nalja, öeldes kava kohta "20 sentov!" Haarasin selle laua pealt muidu kaasa, kui turva mulle kurja näoga järgi jooksis ja nõudis: "Molodoi tšelovek! Te jätsite 20 senti maksmata

    Kommentaar


      Nüüdsest oled Sillamäel persona non grata.

      Kommentaar


        mis katsete tulemustest see Lelov täna TV6 mängu ajal rääkis. Kus Elvis Liivamägi esimene ...
        Sillamäe teine värav oli kingitus Viljandi keskväljameestelt, mis paraku mängu põnevuse ka lõpetas.

        Kommentaar


          koondise fitness testi tulemustest

          Kommentaar


            Järgnev voor on juba homme ja EJL pole suutnud siiani eelvaateid, mis on siiani olnud ilus selle aasta traditsioon, valmis treida ega üles riputada!? Rääkimata sellest, et eelmise vooru sümboolne koosseis oleks välja toodud. Kurb on see, et alustatakse millegi positiivsega, aga kahjuks puudub järjepidevus ja lõpuks jääb üldse soiku...

            Kommentaar


              kas mitte ei valita meistri - ja esiliigas mängu parimaid? ja kui valitkase, siis miks selle kohta nii vähe avalikku informatsiooni on?

              Kommentaar


                Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                Järgnev voor on juba homme ja EJL pole suutnud siiani eelvaateid, mis on siiani olnud ilus selle aasta traditsioon, valmis treida ega üles riputada!? Rääkimata sellest, et eelmise vooru sümboolne koosseis oleks välja toodud. Kurb on see, et alustatakse millegi positiivsega, aga kahjuks puudub järjepidevus ja lõpuks jääb üldse soiku...
                hooaeg allas hakkas aga tundub,et juba tegijatel toss väljas.No loodame,et asi ikka soiku ei jää ja saame neid eelvaateid ka edasipidi lugeda
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  hooaeg allas hakkas aga tundub,et juba tegijatel toss väljas.No loodame,et asi ikka soiku ei jää ja saame neid eelvaateid ka edasipidi lugeda
                  Ei olnud neil toss väljas, tegu oli ühe tehnilise pisiõnnetusega.
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                    Ei olnud neil toss väljas, tegu oli ühe tehnilise pisiõnnetusega.
                    siis minu vabandused
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Ei olnud neil toss väljas, tegu oli ühe tehnilise pisiõnnetusega.
                      Koer sõi eelvaated ära?

                      Kommentaar


                        Kõigi aegade põnevaim algus. Ma ei tea ,kuidas teistele aga mulle tundub ,et see hooaeg tuleb üldse koduses liigas üks aegade põnevamaid . Liider vahetub kindlasti hooaja jooksul veel mitu korda ja isegi praegu viiendal kohal olev Kalju võib vabalt tabeliliidriks tõusta. Mida siinsed spetsi ka arvavad ? Kui peale esimest ringi on viis satsi nelja punkti sees siis võib tõesti loota ,et sel hooajal lüüakse lõpuks kõigi aegade publikurekordid äkki ära ?
                        Vaikselt lootsin juba ,et laupäevases Kalju ja Sillamäe mängus ei mahu rahvas staadionile ära aga kärbsed pole ikka veel talveunest ärganud .
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          No algus on jah üsna intrigeeriv. Esimesed viis meeskonda tunduvad sellised "kõik võivad omavahel kõiki võita". Samas, Trans on ka varem hästi alustanud hooaegu ja siis kustunud. Eks saab näha kui murule mängima minnakse, kuidas siis jõujooned olema hakkavad.

                          Igatahes lootust on põnevaks hooajaks küll. Suurim küsimärk vast ongi Ida-Virumaa meeskondade suutlikkus stabiilselt mängida. Kaljul oma kogenud mängijatega vaevalt seda probleemi tekib, enamus mängijaid aastaid Meistriliiga parimates klubides tiirelnud (lisaks võõrmängijad, kelle kohta mina julgeks öelda, et nii häid välismängijaid pole Kaljul kunagi olnudki).

                          Levadia on sisuliselt sama tugev kui eelmistel aastatel, öeldagu mis tahes. Oleks lootnud ka Tammekalt mingit hüpet esimese viie hulka, aga tundub, et see jääb küll ära. Ei teagi, mis probleemid seal Tartus valitsevad või siis on lihtsalt kõikide ootused liialt üles kruvitud ja seda materjali tegelikult polegi.

                          Ahjaa, positiivne on seni Paide olnud! Ajaxi selline tabelikoht oli üsna ennustatav ja ma kardan, et suurimad pakid on sealt veel tulemas.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            eriti huvitavaks teeb asja see, et hetke viiendal Nõmmel on kõikide tugevatega juba mängitud, samas kui narval on tugevamatest ainult Kaljuga mängitud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Koer sõi eelvaated ära?
                              ei hoopis lammas konsumeeris meie appellatsiooni
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                eelmisel nvl Lev- Kalju mängul toimunus vaheajal EJLi loos kus võib võita reisi koos koondisega L-Ameerikasse või siis kvaliteetmaasturi Dacia.
                                Ühel loosikastist välja tõmmatud sedelil polnud kirjas e-maili aadressi ja kahjuks see kupong ei läinud arvesse. Tahaksin nüüd küsida, et mida perset on? Kas e-maili olemasolu on üks tingimustest? ML mänge käib vaatamas kindlasti ka vanemaid inimesi kes ei tea internetist midagi ja veel vähem e-mailidest.
                                Ootaksin EJLi poolset kommentaari.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X