320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumi geeniused, teil on siin ikka kõik koguaeg nii paigas
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas -thierry-
      Rakveres oleks Meistriliiga mängudel tribüünid täis?
      Ehhe, seda me seni veel teada ei saa, aga ehk aeg näitab. Aga kuidas Rakveres rahvas teist liigat vaatamas käima hakkab, seda näeb, kui ilmad soojaks lähevad ja suurel staadionil mänge vaadata saab. See kunstmuru on ikka vaatamiseks vilets, madalad tribüünid ja isegi need 138 ei mahu sinna hästi ära. Paljud vaatavad hoopis tribüünide kõrvalt platsi äärest. Linna ääres on ta ka veel ja ligipääs sinna on ikka paganama suure ringiga, kui Rakvere muidu väikseid vahemaid arvestada.

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Küll see Kalju on ikka paha, et Kure kodumängudel rahvast ei käi
        See eeldaks seda, et Kalju teeks ära töö EJL ja Kuressaare eest ning reklaamiks välja sündmuse nimega Meistriliiga 7. voor FC Kuressaare vs Nõmme Kalju. Pidin ise ka mitu korda otsima, et mis kell see mäng ikka on ja kas ta toimub siis Saarel või Sportlandil.... Tehke ise omad järeldused... Küsimusest on juba näha kuidas küsija asjadest aru saab.
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Vahet ei ole kas pannakse vähe või palju, sõimata saad ikka

          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          Mulle on jäänud mulje, et osade klubide juhid ei teagi, et mängul pealtvaatajad on või neid loendatakse. Igatahes paistab see nende jaoks nii madal prioriteet, et nad ei tunne end ilmselt absoluutselt puudutatuna, kas kirja pandi 50, 100, 200 või 300 kaasaelajat.
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Muidugi võib kõik naljaks pöörata, nagu ma ise ka vahel olen teinud ja selle eest ka sõimata olen saanud, aga tahtsin lihtsalt rõhutada seda, et kummaline on see, et Kalju oletatavad pealtvaatajad ei kasuta suurepärast võimalust oma lemmikute võõrsilmängu vaadata, mis nende kodustaadionist vaid paari kildi kaugusel toimub.

            Ja süüdistada Kuressaaret selle eest, et neil ei ole normaalset kunstmuru, kus MLi mänge pidada on samal tasemel, kui süüdistada Kaljut, et miks nad suvel kunstmurul mängivad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Vahet ei ole kas pannakse vähe või palju, sõimata saad ikka
              Meie haukumine siin foorumis vaevalt nendeni jõuab.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Vahet ei ole kas pannakse vähe või palju, sõimata saad ikka
                Aga pane täpselt, kas selle peale pole mõtelnud??

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Aga pane täpselt, kas selle peale pole mõtelnud??
                  Tõesti, seda pole seni veel keegi pakkunud, aga mõte on iseenesest lihtne ja nagu tihti on, ka geniaalne.

                  Kommentaar


                    Ei tohiks olla jah raske ega ka palju palutud panna number korrektne mitte suurem/väiksem...Lugege aga piletid kokku ja minu poolest arvestage sisse ka staadionitöötajad kui tahate. Kümneaastane laps saaks ka sellega hakkama.

                    Kommentaar


                      Ja üleüldse jääb mulje, et asjaosaliste arust on numbritega valetamine normaalne asi ja et probleemi nagu polekski.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Aga pane täpselt, kas selle peale pole mõtelnud??
                        Sama hästi ma võin öelda et sa oled varas. Me paneme täpselt ja seda kontrollib EJL komissaar. Lisaks on tihti ka kohal Meistriliiga tegevjuht ja rida igasuguseid tegelasi. Väga julged süüdistused sul anonüümselt. Tule järgmine kord kohale, ja istu väravas, loe üle... Mis kuramuse motivatsioon peaks olema neid numbreid suurendada või vähendada, aru ma ei saa... Ma ei saa ka aru vendadest kes oma suva hinnangu järgi "eemalt aia tagant" vaadates ütlevad, et teil oli nii palju inimesi... Enam jaburamat asja ma pole kuulnud. Ja juhin tähelepanu, et oma viimased 15 aastat olen seotud ürituste korraldamisega ja isegi mina ei suuda silma järgi täpselt öelda kui palju kuskil rahvast on... Aga kindlasti paar õlut aia taga aitab kaasa "täpse" hinnangu tegemisel... Kui sooviks midagi juurde panna, siis saadaks välja iga kord 500, sest just 500 oli meie selle aasta target... Usun, et kui oleks eesmärk valetada, siis näeksid sa numbreid 500, 500, 500, 500....
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          Sama hästi ma võin öelda et sa oled varas. Me paneme täpselt ja seda kontrollib EJL komissaar. Lisaks on tihti ka kohal Meistriliiga tegevjuht ja rida igasuguseid tegelasi. Väga julged süüdistused sul anonüümselt. Tule järgmine kord kohale, ja istu väravas, loe üle... Mis kuramuse motivatsioon peaks olema neid numbreid suurendada või vähendada, aru ma ei saa... Ma ei saa ka aru vendadest kes oma suva hinnangu järgi "eemalt aia tagant" vaadates ütlevad, et teil oli nii palju inimesi... Enam jaburamat asja ma pole kuulnud. Ja juhin tähelepanu, et oma viimased 15 aastat olen seotud ürituste korraldamisega ja isegi mina ei suuda silma järgi täpselt öelda kui palju kuskil rahvast on... Aga kindlasti paar õlut aia taga aitab kaasa "täpse" hinnangu tegemisel... Kui sooviks midagi juurde panna, siis saadaks välja iga kord 500, sest just 500 oli meie selle aasta target... Usun, et kui oleks eesmärk valetada, siis näeksid sa numbreid 500, 500, 500, 500....

                          Kommentaar


                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              Sama hästi ma võin öelda et sa oled varas. Me paneme täpselt ja seda kontrollib EJL komissaar. Lisaks on tihti ka kohal Meistriliiga tegevjuht ja rida igasuguseid tegelasi. Väga julged süüdistused sul anonüümselt. Tule järgmine kord kohale, ja istu väravas, loe üle... Mis kuramuse motivatsioon peaks olema neid numbreid suurendada või vähendada, aru ma ei saa... Ma ei saa ka aru vendadest kes oma suva hinnangu järgi "eemalt aia tagant" vaadates ütlevad, et teil oli nii palju inimesi... Enam jaburamat asja ma pole kuulnud. Ja juhin tähelepanu, et oma viimased 15 aastat olen seotud ürituste korraldamisega ja isegi mina ei suuda silma järgi täpselt öelda kui palju kuskil rahvast on... Aga kindlasti paar õlut aia taga aitab kaasa "täpse" hinnangu tegemisel... Kui sooviks midagi juurde panna, siis saadaks välja iga kord 500, sest just 500 oli meie selle aasta target... Usun, et kui oleks eesmärk valetada, siis näeksid sa numbreid 500, 500, 500, 500....
                              Parim kaitse on rünnak eks? Korra oled aia taga õlu näpus ja kohe arvatakse, et tegemist on pimeda joodikuga, kes ei suuda paari saja piires liitmistehtega hakkama saada? Palju suurem probleem on selles, kained (?) ametnikud ei suuda numbreid õigesti kokku lugeda.

                              Oleme kesaga korduvalt lugenud inimesi staadionil erinevatel ajahetkedel (järjest ühe kaupa lugedes, mitte lihtsalt hinnangut andes) ja ikka täesti uskumatut jama esitatakse ametlikus protokollis. Kui klubide ja EJL-i inimesed, ei suuda paarikümnest paari saja inimeseni korrektselt kokku lugeda, siis peaks vahest endalt küsima, kas ma sobin sellele kohale? Üldiselt peaks see ikka pigem olema klubide ja EJL-i asi õige numbrid kokku saada, mitte fännide asi tõestada, et jama on aetud.
                              tulevik on tunni aja pärast

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Muidugi võib kõik naljaks pöörata, nagu ma ise ka vahel olen teinud ja selle eest ka sõimata olen saanud, aga tahtsin lihtsalt rõhutada seda, et kummaline on see, et Kalju oletatavad pealtvaatajad ei kasuta suurepärast võimalust oma lemmikute võõrsilmängu vaadata, mis nende kodustaadionist vaid paari kildi kaugusel toimub.
                                .
                                Ma ei saa päris nõus sellega olla. Lilleküla kunstmurul oli 79 Kalju pealtvaatajat, mis pole paha tulemus võõrsilmängu kohta, kuhu pole reklaami tehtud.
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X