320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccerneti jaoks tänast Infonet - Flora mängu polnudki.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
      Soccerneti jaoks tänast Infonet - Flora mängu polnudki.
      Loe siis Palmiro Togliatti teoseid kes keelab noh

      Kommentaar


        Algselt postitas Wironia Vaata postitust
        Loe siis Palmiro Togliatti teoseid kes keelab noh
        Ilma igasuguse irooniata, Palmeri mänguraport on 5+.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Pilt, mis on kõnekam kui igasugune mänguraport...

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Pilt, mis on kõnekam kui igasugune mänguraport...
            Sellest on ikka kuradima kahju et meid eile nii vähe oli, see oli üks võimsamaid emotsioone sel hooajal.
            Isegi Prins on meie juures tähistamas! Võimas!

            Kommentaar


              See mäng näitas fännide olulisust mängijate toetamisel. Mitte kunagi ei tasu alla anda. Ikka lõpuni! Palmeri "teoseid" ma ei loe enam kunagi.

              Kommentaar


                Mu küsimus jääb vist vastuseta, ent ma siiski proovin: kui meil sõnavabadus ja muu demokraatia siis miks kogu aeg kui Palmiro Togliatti kohta tuleb mingi kriitika jne siis see kustutatakse kohe ära? Samas tean paar episoodi mille asjaosaliseks ise olin - nimelt ükskord mulle helistati sealtsamast majast ja noomiiti ja veel midagi sarnast........

                Update: Aitäh Flora fännidele eilse suurepärase fännamise eest - teie see la-la-la-la-la-la-la oli super - see veelgi parem trummide saatel Ja pärast mängu kohtasin juba pidutsevaid fänne Pärnu mnt viaduktil - härra (ta nime kahjuks ei tea) kellel Flora vapp tatoveeritud ja ta sõber koertega pmst sain eile väga palju positiivi jne

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                  Mu küsimus jääb vist vastuseta, ent ma siiski proovin: kui meil sõnavabadus ja muu demokraatia siis miks kogu aeg kui Palmiro Togliatti kohta tuleb mingi kriitika jne siis see kustutatakse kohe ära? Samas tean paar episoodi mille asjaosaliseks ise olin - nimelt ükskord mulle helistati sealtsamast majast ja noomiiti ja veel midagi sarnast........

                  Update: Aitäh Flora fännidele eilse suurepärase fännamise eest - teie see la-la-la-la-la-la-la oli super - see veelgi parem trummide saatel Ja pärast mängu kohtasin juba pidutsevaid fänne Pärnu mnt viaduktil - härra (ta nime kahjuks ei tea) kellel Flora vapp tatoveeritud ja ta sõber koertega pmst sain eile väga palju positiivi jne
                  Maybe because you guys go off-topic and on a personal level? I don't know, ask the admins here, they are your workmates.

                  Parimadetega,
                  Compagno Palmiro
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Rumori võiks oma alalehe teha. Kes temast on huvitatud, saab lugeda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                      Rumori võiks oma alalehe teha. Kes temast on huvitatud, saab lugeda.
                      Selline võimalus oli talle pakutud - ütles et mina st tema olen D'Artagnan ja kõik ülejäänud on alternatiivse orientatsiooniga inimesed.....

                      Kommentaar


                        Aga see siin ongi alternatiivsetele inimestele. D'Artagnanid on kusagil mujal omaette.

                        Kommentaar


                          Eile oli küll GoProst kasu - tänu sellele, et kaamera ka lõpuni vastu pidas - selline maiuspala vaatamiseks:

                          Kommentaar


                            Ehk tuleb viigivärav ka välja. See ju tuli Gussevi tsenderdusest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                              Ehk tuleb viigivärav ka välja. See ju tuli Gussevi tsenderdusest.
                              Zaka ja Prosa väravad saan üles panna kolmapäeval. Prosa värav tuli Alliku ja Zaka söötude järel.

                              Kommentaar


                                Flora esindus Otepää laagris:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X