320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Fc Flora preegu 2 edestab TVMK 1 punniga loodame et woidamb era ultse eesti meistrite liiga

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Algselt postitas fcflora92


      Fc Flora preegu 2 edestab TVMK 1 punniga loodame et woidamb era ultse eesti meistrite liiga
      sele sutes ohn asih jaaa normalne

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        Kahjuks pidime tunnistama Kalevi fännide paremust penaltiseerias. Flora fännidel oli raskusi kooseisuga ja meie päästeingliteks said kaks elumeest, kes kuulsid vilet ja selle peale tulid nad staadionile. Kahjuks olid nad joogised. Kalev oli sellise profesonaalse meeskonna kokku ajanud, et kohe alguses tundus, et kast õlle läheb Kalevile. Esimese penalti lõin mina, kuid kahjuks lendas minu tugev löök napilt postist mööda. Kuna meil kooseisu peaaegu polnud pidin mina väravasuule minema. Kalev ei eksinud, 1:0. Meie tiimi teiseks lööjaks oli keegi tundmatu härra, kes varem jalgpalli mänginud polnud. Tema löök läks üle värava. Kalev ei eksinud ka teisel korral ja asi hakkas käest minema, 2:0. Flora teine lööja oli tundmatu mees vol 2. Tema nõrga löögi tõrjus Kalevi väravavaht. Siis asus lööma Kalevi väravavaht ise, õnneks lõi ta latti, veel oli lootust. Meie viimane lööja oli Kunn, ta sooritas hea löögi, kuid Kalevi väravavaht tõrjus ka selle soorituse. Kalevi neljas lööja asus lööma. Ta lõi tugeva löögi väravavahi poolt vaadatuna paremasse nurka, kuid mina suutsin jala vahele saada. Selle tõrje peale võtsin tagi seljast ja hakkasin juubeldama mööda staadionit, kahjuks kaotasime. Mäng oli läbi, oli lõbus ettevõtmine ja Kalev võitis teenitult kasti õlle, õnneks olid nad nii lahked ja andsid natuke meile ka. Tribüünidele tagasi minnes, ütlesin Pasile, et mina olen uus Flora maalivahti, mille peale tema vastas, et tule homme kell 17:00
        Pilt kus trumm on?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Nii homme meie esindus võistkonnal siis tähtis mäng Vineeriga.Oleme kohal ja teeme häält.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Krt küll saime taas Vineeri käest 1:0 lutti. Hakka juba imestama, et miks on alati nii, et TVMK kaotab Vaprusele ja siis mänguks Floraga jälle ennast kokku võtab. Post kah kurat umbes 2-6 kuuks audis.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              vineeri võimalused tuleb kirjutada ka kurat kõik Kaldma arvele, kes meelega kohe vilistas igal võimalikul hetkel Flora kahjuks. Muidugi ega Flora poisid ka väga pingutanud enam, kui Kaldma sellist vastikut troppi platsil tegi. Tahaks kuulda lähemalt mida ta Her. Lindperele ka ütles, kui teda nimepidi kohale kutsus. Vaevalt oli Ljuki 5.min. platsil olnud, kui pidi oma nime \"kohtuNiku\" suust kuulma.

              Kaldma ahju


              PS!

              Nii vihast kirja siis foorumis pole ma varem avaldanud, kuid asjal on ka põhjust.
              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

              http://runplus.wordpress.com

              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Algselt postitas Wuppi


                vineeri võimalused tuleb kirjutada ka kurat kõik Kaldma arvele, kes meelega kohe vilistas igal võimalikul hetkel Flora kahjuks. Muidugi ega Flora poisid ka väga pingutanud enam, kui Kaldma sellist vastikut troppi platsil tegi. Tahaks kuulda lähemalt mida ta Her. Lindperele ka ütles, kui teda nimepidi kohale kutsus. Vaevalt oli Ljuki 5.min. platsil olnud, kui pidi oma nime \"kohtuNiku\" suust kuulma.

                Kaldma ahju
                Kas aint mulle j22b mulje et alati tehakse Florakatele liiga???
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Algselt postitas Pilt


                  Kahjuks pidime tunnistama Kalevi fännide paremust penaltiseerias. Flora fännidel oli raskusi kooseisuga ja meie päästeingliteks said kaks elumeest, kes kuulsid vilet ja selle peale tulid nad staadionile. Kahjuks olid nad joogised. Kalev oli sellise profesonaalse meeskonna kokku ajanud, et kohe alguses tundus, et kast õlle läheb Kalevile. Esimese penalti lõin mina, kuid kahjuks lendas minu tugev löök napilt postist mööda. Kuna meil kooseisu peaaegu polnud pidin mina väravasuule minema. Kalev ei eksinud, 1:0. Meie tiimi teiseks lööjaks oli keegi tundmatu härra, kes varem jalgpalli mänginud polnud. Tema löök läks üle värava. Kalev ei eksinud ka teisel korral ja asi hakkas käest minema, 2:0. Flora teine lööja oli tundmatu mees vol 2. Tema nõrga löögi tõrjus Kalevi väravavaht. Siis asus lööma Kalevi väravavaht ise, õnneks lõi ta latti, veel oli lootust. Meie viimane lööja oli Kunn, ta sooritas hea löögi, kuid Kalevi väravavaht tõrjus ka selle soorituse. Kalevi neljas lööja asus lööma. Ta lõi tugeva löögi väravavahi poolt vaadatuna paremasse nurka, kuid mina suutsin jala vahele saada. Selle tõrje peale võtsin tagi seljast ja hakkasin juubeldama mööda staadionit, kahjuks kaotasime. Mäng oli läbi, oli lõbus ettevõtmine ja Kalev võitis teenitult kasti õlle, õnneks olid nad nii lahked ja andsid natuke meile ka. Tribüünidele tagasi minnes, ütlesin Pasile, et mina olen uus Flora maalivahti, mille peale tema vastas, et tule homme kell 17:00
                  Super! Jalaga tõrjuda nurka tugevalt löödud penalti, ei Poom sellega hakkama saaks.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    jah,
                    polnud sellel vilel viga midagi ja iseenesest ju v6rdne m2ng, palli proovis vallata ja kornereid sai rohkem Vineer, paremad v6imalused aga ja raame tabas mitmel korral j2llegi Flora

                    kaotusseisus muutus ka Flora j6ulisemaks, Hurt tegelikult ei saanudki muidu paremkaitses hakkama
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Algselt postitas urmar




                      Super! Jalaga tõrjuda nurka tugevalt löödud penalti, ei Poom sellega hakkama saaks.
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Algselt postitas budulojus

                        Kas aint mulle j22b mulje et alati tehakse Florakatele liiga???
                        Kui sa oleks mängu näinud, siis teaksid kellele tehti liiga, kellele mitte. Sry. ette ära, kui käisid vaatamas ja kellegile teisele pöialt hoitsid. Kuid jah viimasel ajal tundub, et kohtuNikel miskit Flora vastu on, ei tea mis küll, kuid miskit neil on.
                        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                        http://runplus.wordpress.com

                        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Fotograafi härra sõnade kinnituseks esimese poolaja statistika:
                          vead TVMK-Flora 8-15

                          Selline mulje oli, et herr kohtuniku füüsiline seisund ei võimaldanud kiire mänguga kaasa minna ja igal korral kui tempo tõusis käis vile ja läks absuluutseks kummi venitamiseks. Nii aeglaselt lahti mängitud karistuslööke pole ammu näinud.

                          Publikut oli vast natuke rohkem kui 250, sest peatribüünil oli miski 85 inimest, aga abikal oli oluliselt rohkem.
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            krt. nagu lasteaias, kohtunik tegi, kohtunik tegi.
                            muidugi oli viles kalasid, eriti üks sulg, mis jäi kummalisel moel võtmata, ehki liinika lipp oli püsti.
                            samas mööngem tõika - flora oli siiski häda. ääred ei töötand, pikk pall ette ja sealt vastasele omaks.
                            mängu saatus sai siis selgeks, kui esimesel poolajal ei suutnud joonel tantsivat palli ära sahistada.
                            flora mängis äärmiselt viletsalt.
                            ja ausalt, mul oli täiesti poogen, kelle poolt olla flora poolt ei taha ja vene satsi poolt kah mitte.
                            Kõige koomim oli siiski publik. või osake sellest. ei ole midagi lõbusamat kui kuulata, kuidas soliidses vanuses mees hüüab peale taevasse paugutatud palli:\"Eino Zahho, harjutama peaks ikka rohkem enne kui niimoodi lööd!\" Ja siis sama vana proua rida madalamal kohtuniku-onule:\" mida sa teede selle vilega. ära topi endale seda koguaeg suhu!\"
                            aga üldiselt tundub, et meister on selgunud.
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              wuppi ja co, ehk on asi hoopis selles, et nad pole enam nii avalikult flora poolt?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Pole mõtet viriseda,kuid see mäng tegi Kaldma ikka erilist paska.Meil oli häid võimalusi,kahju,et sisse ei saanud:S

                                Kommentaar

                                Working...
                                X