320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Algselt postitas Sen


    Pühapäeval 13 aug kell 17.00 kohtub FC Flora Tartus Tamme staadionil JK Tammekaga. Ka seekord sõidab Flora fännibuss Tartusse.
    Väljasõit Rävala parklast kell 11.00 ja tagasi Tallinnas orienteeruvalt 22.00
    Reisi hind on 167.- krooni (ei sisalda mängupiletit)
    Sooviatel palun raha üle kanda FC Flora fännklubi arveldusarvele Hansapangas 221031722084 MTÜ Fännklubi Viies Sektor. selgitusega “Tartu reis”.
    Täna-homme palun siis tulijatel raha ära maksta.
    Väljasõit toimub varasema 13.00 asemel 11.00


    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Varasema väljasõidu põhjuseks on fännimäng, mis peaks Tallinna ja Tartu fännid mängu eel kenasti meeleollu viima ja ühtlasi vastastikused pinged maha matma. Täpsem info lähipäevil!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        1. küsimus:
        kas ja mitme mängulise keelu peaks saama sellise lause eest?
        „Kohtunikud on t**apead, muud ma ei ütle!”

        2. küsimus:
        kas see pole mitte kohtunike mõjutamise katse?
        \"See kohtuniketeema tõesti väsitab mind siin töötades. Olen toimuvat vaadanud ja talunud, aga nüüd on mul neist kõrini! Pean oma mängijaid kaitsma. Ei, ma ei taha kohtunikelt abi. Kaugel sellest. Aga ma ei talu, et paari mu mängija suhtes ollakse nii üleolevad, provotseeritakse neid. Nemad ei tohi väljakul hingatagi, kuna teatud meeskondade teatud mängijatele on kõik lubatud.

        Meie, treenerid, kasvatame mängijaid, aga kohtunikud tahavad kõike rikkuda. Paar tükki neist välja arvata, ei vääri ülejäänud vilemehed nende kohtumiste taset. …..”


        nüüd siis aivaril taas hea võimalus ejl erapooletust ja sõltumatust demoda. teiste klubide esindajad on samalaadsete väljaütlemiste eest tavaliselt vägagi karmid trahvid kaela saanud.

        :P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Ei hakka nimesid nimetama, kuid iga vähegi Eesti jalgpalliga kursis olev inimene saab rohkelt näiteid tuua kohtunikest, kes otsustavad oma suva järgi mäng kenasti ära teha vaatamata sellele, et peale abikohtunike platsil ka 22 tegelast ühte palli taga ajavad ja vastase väravasse sokutada püüavad. Kas on põhjuseks kohtuniku ego (võib olla ütlemised, märkused jms klubide ja mängijate poolt, mida on raske unustada), väsimus või tüdimus platsil edasi-tagasi joosta (parem siis juba peale esimest pooltundi mõne kaaluka otsusega mängu saatus ära otsustada) või lihtsalt paha tuju? Muidugi on kohtunik ka lihtsalt inimene, aga kui ei suuda enda nõrkustest üle olla, siis ära parem vilista. Monoloog küll, aga sai südamest omalt poolt ka välja öeldud. Kuigi alati on s..t ja t..apea kohtunik parem, kui üldse ilma kohtunikuta mängimine... Või kuidas?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Algselt postitas Sen


            Algselt postitas Sen


            Pühapäeval 13 aug kell 17.00 kohtub FC Flora Tartus Tamme staadionil JK Tammekaga. Ka seekord sõidab Flora fännibuss Tartusse.
            Väljasõit Rävala parklast kell 11.00 ja tagasi Tallinnas orienteeruvalt 22.00
            Reisi hind on 167.- krooni (ei sisalda mängupiletit)
            Sooviatel palun raha üle kanda FC Flora fännklubi arveldusarvele Hansapangas 221031722084 MTÜ Fännklubi Viies Sektor. selgitusega “Tartu reis”.
            Täna-homme palun siis tulijatel raha ära maksta.
            Väljasõit toimub varasema 13.00 asemel 11.00

            Kas on veel kohti bussis muidu? Tahaks proovida ära FCF Ultrate toreda fännireisi.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Algselt postitas Evu

              Kas on veel kohti bussis muidu? Tahaks proovida ära FCF Ultrate toreda fännireisi.
              Vabu kohti on veel palju!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Algselt postitas Diana


                Algselt postitas Evu

                Kas on veel kohti bussis muidu? Tahaks proovida ära FCF Ultrate toreda fännireisi.
                Vabu kohti on veel palju!
                iiep, sain juba Pildilt teada. Proovin täna ära maksta ka siis raha ning pühapäeval olen ma täiesti olemas.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Algselt postitas Evu


                  Algselt postitas Diana


                  Algselt postitas Evu

                  Kas on veel kohti bussis muidu? Tahaks proovida ära FCF Ultrate toreda fännireisi.
                  Vabu kohti on veel palju!
                  iiep, sain juba Pildilt teada. Proovin täna ära maksta ka siis raha ning pühapäeval olen ma täiesti olemas.
                  Väga hea! Mõned kohad on veel vabad, niiet kes vähegi tulla saab siis tuld!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Algselt postitas Sen


                    Algselt postitas Evu


                    Algselt postitas Diana


                    Algselt postitas Evu

                    Kas on veel kohti bussis muidu? Tahaks proovida ära FCF Ultrate toreda fännireisi.
                    Vabu kohti on veel palju!
                    iiep, sain juba Pildilt teada. Proovin täna ära maksta ka siis raha ning pühapäeval olen ma täiesti olemas.
                    Väga hea! Mõned kohad on veel vabad, niiet kes vähegi tulla saab siis tuld!
                    Sen on mingi võimalus ka kohapeal maksta? mul pole see krdi likumis marsruut pühap ikka selge ja arvan et see selgub ka pühap omk alles...


                    muide täna tuleb kopenhaagenist tsharterlend kus peal 150 reisijad,nende seas ka meeskond..brondby siis
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      kohapealt on võimalik maksta! oi juba homme on mäng!! tulge kõik kohale!!! ja ka rongkäigule võiksite tulla

                      FLORA!!!
                      Pilt kus trumm on?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Ma juba ootan 30. augustit ja karikavastasseisu.
                        Päris intrigeeriv mäng tulemas
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Algselt postitas Tundmatu


                          Ma juba ootan 30. augustit ja karikavastasseisu.
                          Päris intrigeeriv mäng tulemas
                          Flora kukub siis ühe kuuga kahest karikast lausa välja.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Krt. küll, vähe sellest, et Flora peab 13. ja 17. septekmbril liigamängudes Levadia vastu mängima, peavad nad nüüd ka 30. augustil omavahel kohtuma. Paari nädala jooksul 3 väga rasket kohtumist, kuid vähemalt Levadia kaotab ja tiitel kuulub teadagi kuhu.
                            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                            http://runplus.wordpress.com

                            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              Algselt postitas Wuppi


                              Krt. küll, vähe sellest, et Flora peab 13. ja 17. septekmbril liigamängudes Levadia vastu mängima, peavad nad nüüd ka 30. augustil omavahel kohtuma. Paari nädala jooksul 3 väga rasket kohtumist, kuid vähemalt Levadia kaotab ja tiitel kuulub teadagi kuhu.
                              Trans?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Algselt postitas gamer

                                Trans?

                                Mis se Trans siia puutub?
                                Tegemist ei ole ju Narvalaste alamteema kataloogiga. Olen mina nagu mõni teinegi siin Flora usku. Ja siinkohal ka üleskutse kõigile, marss staadionile homme! Ei mingit kergejõustiku, jalgpall on se ala mis meid toidab me meeli...

                                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                                http://runplus.wordpress.com

                                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X