320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Algselt postitas Tundmatu


    Taanlasi silma järgi vast 50 oli ja kuulda neid kohe kuidagi polnud.

    Nagu siin juba eelpool mainiti oli emotsioon võimas ning ka küljetribüün tegi häält!
    Kuulda neid siiski oli, kuid kuna enamus siinset rahvast siiski tribüünil viibis, selles ühtses häälekas atmosfääris, siis tõesti kuulda ehk ei olnud. Mina kuulsin seda ligi 30-40 Brondby toetajaskonda ka meie fännitribüüni esisel platsil värava taga. Olgugi, et väga suurelt oli neid kuulda teises platsi servas.
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Algselt postitas eestimees


      kuidas muidu novikov mängis hästi? vunk on see hooaeg hästi mängind, teda tahas ehk isegi koondises näha reinumäe asemel. vunk koondisse

      ahjaa keegi võiks pohlakult küsida et miks novikovi tagasi tõid?
      To: eestimees
      Novikov sai niivähe mänguaega, et ei jäänud eriliselt silma millegiga.

      Jah, tõepoolest, Vunk mängis tõesti hästi ning julgelt. Polnud kuskilt näha, et oleks vastast kartnud.
      -------

      Mäng oli tõesti super elamus. Flora parim esitus sel aastal, vähemalt minuarust küll.
      Esile tõstaks üllatuseks Reinumäed ning kindlasti Sidot ning Lindperet(tõesti ei mõista miks ta veel eestis pallib). Samas ei unusta ka Reimi ning Londakut, kes lõpueel oli mees omal kohal ning päästis meie pojad kaotusest,

      Suurepärane oli ka jalutuskäik Arenalt Halli Hunti- mitte igapäev ei saa ju veneteatri avamisel publikule trummi lüüa ning vanalinnainimesi trummipõrinaga ning hüüdlausetega FLORA- FLORA ülesse ärgatada... kuigi jamh... hiljem oli veidi seletamist teha teatud värvides autole.
      Hallis Hundis oli kah täitsa vahva ja siinkohal tervitaks kõiki seal olijaid.
      Ahjaa... Märt, ma olen sulle õlle sees.
      Ja Pilt, mitte igapäev ei saa trummkaenlas koplisse kõmpida Kuigi mu käed on sellest tarimisest otsast kukkumas.

      FLORA!
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        ma ühe korra isegi kuulsin neid - siis kui meil vaikusehetk tekkis korraks ja jaanus - seda trummi oli jah väga lahe taguda ja laulda samal ajal......niikaua kui mul lasti seda teha

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Algselt postitas Nuutu
          ning vanalinnainimesi trummipõrinaga ning hüüdlausetega FLORA- FLORA ülesse ärgatada...
          FLORA!
          Mind ei äratatud üles, kuid üllatus oli suur, kui jõudsin kodu väravasse ja kuulsin kuidas mööda Harju tn. liikusite ning trummipõrin kajas üle vanalinna.
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Algselt postitas Pingviins


            Algselt postitas ballack


            kusjuures miks on see sõna neeger ebakorrektne kui see on eestikeelselt õige ja (vist) ka ainuke sõna kuidas neid kutsuda. mäletan et gümnaasiumi päevil oli mingi teema ka selle kohta ja õpetaja tegi selgeks et neeger ei ole halvustav sõna vähemalt eesti keeles. must inimene jne on hoopis halvustavad kuna must inimene tähendavat pätte ja pahatahtlikke inimesi. ärge ainult mind hakake sõimama selle teksti kirjutamise pärast vaid minu endist eesti keele õpetajat
            Tundub, et sa oled mingi eriti tihke vend. Asi pole selles, kas sa kasutad sõna neeger, murjam, mustanahaline...asi on selles, et milleks üldse sellisele teisejärgulisele asjale nagu nahavärv tähelepanu peab pöörama? Kas see on ainuke asi mille järgi sa inimesi liigitad? Kui valge mängija sulle kuidagi ette jääb siis sa ei karju ju, et \"valged platsilt koju!\".

            Ma olin mängul kahe sõbraga, oleks tulnud ka kolmas, aga ta ei saanud tulla, põhjused ebaolulised. Kui ta oleks kaasa tulnud, oleks ma arvatavasti häbisse surnud, sest OH ISSAND KÜLL! ta ei ole 100% valge. Okei, viimane kord kui ma teid torgin, aga ma lihtsalt pean seda küsima. Oli mingi jutt, et Florasse võivad tulla Aafriklased, kui see juhtuks, kas siis härra Rauno saadaks ikka neegreid platsilt koju?
            loomulikult saadaks kui vastasmeeskonnas on selleks põhjust andvaid mängijaid...
            võiks aru saada et see pole kellegi sõimamine ja halvustamine ning ammugi mitte rassism(ma olen vägagi salliv inimene keda ei häiri inimese nahavärv,seksuaalne eelistus jne)vaid mängu ajal vastaste häirimine et aidata oma lemmikklubi/meeskond võidule...

            miks sind ei häiri kui karjutakse amatöör jne mis on ju ka halvustav
            sry teistele et offtopicut panen siin jälle a kui otse küsitakse üritan ka vastata

            peace
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Algselt postitas rauno


              Algselt postitas Pingviins


              Algselt postitas ballack


              kusjuures miks on see sõna neeger ebakorrektne kui see on eestikeelselt õige ja (vist) ka ainuke sõna kuidas neid kutsuda. mäletan et gümnaasiumi päevil oli mingi teema ka selle kohta ja õpetaja tegi selgeks et neeger ei ole halvustav sõna vähemalt eesti keeles. must inimene jne on hoopis halvustavad kuna must inimene tähendavat pätte ja pahatahtlikke inimesi. ärge ainult mind hakake sõimama selle teksti kirjutamise pärast vaid minu endist eesti keele õpetajat
              Tundub, et sa oled mingi eriti tihke vend. Asi pole selles, kas sa kasutad sõna neeger, murjam, mustanahaline...asi on selles, et milleks üldse sellisele teisejärgulisele asjale nagu nahavärv tähelepanu peab pöörama? Kas see on ainuke asi mille järgi sa inimesi liigitad? Kui valge mängija sulle kuidagi ette jääb siis sa ei karju ju, et \"valged platsilt koju!\".

              Ma olin mängul kahe sõbraga, oleks tulnud ka kolmas, aga ta ei saanud tulla, põhjused ebaolulised. Kui ta oleks kaasa tulnud, oleks ma arvatavasti häbisse surnud, sest OH ISSAND KÜLL! ta ei ole 100% valge. Okei, viimane kord kui ma teid torgin, aga ma lihtsalt pean seda küsima. Oli mingi jutt, et Florasse võivad tulla Aafriklased, kui see juhtuks, kas siis härra Rauno saadaks ikka neegreid platsilt koju?
              loomulikult saadaks kui vastasmeeskonnas on selleks põhjust andvaid mängijaid...
              võiks aru saada et see pole kellegi sõimamine ja halvustamine ning ammugi mitte rassism(ma olen vägagi salliv inimene keda ei häiri inimese nahavärv,seksuaalne eelistus jne)vaid mängu ajal vastaste häirimine et aidata oma lemmikklubi/meeskond võidule...

              miks sind ei häiri kui karjutakse amatöör jne mis on ju ka halvustav
              sry teistele et offtopicut panen siin jälle a kui otse küsitakse üritan ka vastata

              peace
              Hispaania liigas hairiti ka pidevalt fannide poolt Etood kui tehti tema suunas ahvihaalitsusi. kas see polnud ka rassism? kui mitte, siis akki tuleks uurida mis on rassism.
              midagi ei ole teha et teise inimese halvustamine pole rahvusvahelise uldsuse poolt taunitav, samas aga rassism on. lepi sellega.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Algselt postitas rauno
                miks sind ei häiri kui karjutakse amatöör jne mis on ju ka halvustav
                Miks sa idiooti mängid, kui sa ju täiesti selgelt idioot pole?

                (edasine sina vorm ei viita otseselt raunole, vaid kirjutamise lihtsustamiseks)

                Loomulikult karjutakse amatöör! naised platsilt koju! kuradi jobu! tolbajoob! idioot! vms, kuid sa ei karju ju - kuradi valge värdjas. Sa ei karju - valged platsilt koju. Sa ei karju - kahvanägu, õpi tuld tegema vms

                Küll aga sa karjud - kuradi neeger, neegrid platsilt koju, ahv, kobi puu otsa jms.

                Miks sa arvad, et on normaalne viidata ühe inimese nahavärvile ja mitte teise omale? Kas sinagi ei saa aru, mis vahe on sellel, kui sa ütled neegrile loll või hoopiski loll neeger? Kumb sind rohkem solvaks - kas see, kui venelane ütleks sulle \"kuradi loll\" või see, kui ta ütleks \"kuradi loll eestlane\".

                Ehk siis - võibolla häirib inimesi see, et mõned Flora fännid toovad neegrid või siis aasialased või üldse teistsugused inimgrupid esile nagu mingid kuradi UFOd, mida tsirkuses näidatakse. Kas seda on siis nii raske mõista?

                Ma ei hakka siinkohal üldse rääkima sõnadest (neeger, kili jms) kui sellisest ja nende kasutamisest erinevates olukordades.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Martini kommentaariga võiks nüüd tõesti viimaks punkti panna sellele teemale. Kes saab aru, see saab ja kes mitte, see tõenäoliselt ei hakkagi iial saama.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Ilusti kirjas, Smutt. Restekpa.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      nii, liigume edasi:
                      ilusat vutti näitav tiim: fc flora
                      parim mees väljakul: Juki
                      idiootsem kommeneetrija: gamer ( tubli poiss) - lausa kulda tuleb päranaka suust, musi, tahaks kohtuda.

                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Oh lõpuks kodus

                        See nn \"neegeri\" teema oli masendav. Ja kõige masendav oli selle juures see, et seda hüüdis minust mõne meetri kaugusel olev eliitfänn ROOTSI KUNN, kes lisaks ahvi teemal sõimas igati ka omi mehi, tema arvates oli mõned florakad kindlasti kehkenpüksid. Neegri teema oli seda rõvedam, et fännitrübüünil oli üks noor poiss kelle naha värav polnud ka just kõike lumivalgem. Niimoodi ei tohiks neljakümnedates olev fänn noortele eeskuju anda.

                        Nii nüüd mängust.
                        KÕik oli tore. Kas siis kodutöö oli ilusti ära tehtud või ei lastud Brondby oma mängu mängida või lihtsalt külla sõitnud taani poisid olid lahjad.

                        Kuigi kõik kiidavad siin Reimi ja Sidot, siis minu arvates polnud nad nii pädevad kui LYN mängus. Hästi mängisid küll, kuid Sidolt oleks oodanud enam( süües kasvab isu). Endalegi üllatuseks peab tõdema, et Ott oli täna korralik. Esimsel poolajal sai loetud, et oma 5 söötu läks ikka üleküljejoone, kuid ajamöödudes kogus end ja mängis isegi kaks korda vastasest mööda

                        Mis murelikuks aga tegi oli see, et meie keskkaitsjad ei võitnud peapalle nii märgatavalt, kui seda peaksid kaitsjad ründajate vastu võitma.

                        Peale punast kaarti kartsin, et kui Flora nüüd kombineerima peaks hakkama siis taani poisid võivad ühe ära lüüa. Selle hooaja ML mängud on selgelt ju seda näidanud, et rünnates ei suudeta oma tagalat ohjes hoida.

                        Mis Novikovi mängu puutub siis krt mulle see vana meeldib. Kohe oli näha, et temas on slaavi verd, küpsust ja taset. Selle vähese ajaga suutis ta Salvale anda 4 söötu millest kolm ka vägagi ohtlikke momente tekitas. Ise loodan, et Pasi kasutaks teda põhis ja lükkaks Vungi kas siis äärele Enveri asemel või siis pingile.

                        Ja Gamerist. Ju tal on siis isiklikud kokkupuuted Floraga nii ebameeldivad olnud, et ta lihtsalt ei suuda neid pooldada. Mujal maailmas on selliseid fänne tuhandeid.

                        Järgmise korrani.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          Pras! Ära dramatiseeri ja pinguta oma moraaliga üle. Ütle nüüd veel ,et rikkusin kogu sinu päeva ära ja kultuurse jalgpalli vaatamise asemel olid sunnitud ebakultuursete toetajate sõimu kuulama.. Eks tulnud siis juurde ja teinud mulle märkus selle asemele ,et siin tagantjärgi targutada.
                          Erinevalt sinust leian mina ,et tol päeval oli seltskond kaine ja tunduvalt viisakam ,kui isegi tavalistel liigamängudel.. Sa vist käidki mängudel selleks ,et kuulata ja fikseerida ,mida üks või teine hüüab ,.
                          Minu soovitus oleks sulle järgmine: fännide teemal võta sõna siis ,kui asi seda tõesti väärt on aga ära niisama loosungeid loobi.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Juhtus, mis juhtuma ei pidanud. Me ei saanud millegipärast bussi täis ja see kord liigume tartu liinibussiga.

                            Uus reisiplaan:

                            Homme kell 10.00 väljub bussijaamast liinibuss Tartu poole, Tartu jõuame 12.25.

                            Seal mängime ära fännimängu ja vaatame pärismängu, mis algab kell 17.00.

                            Kell 20.30 hakkame pealinna poole tagasi liikuma ja 22.50 oleme tagasi Tallinnas.
                            Edasi-tagasi pilet täiskasvanutele 200.- ja õpilastele 160.-
                            Pilt kus trumm on?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              OT: Norras on müügil rohelises topsis saiakate \"Soft Flora\"

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Algselt postitas ROOTSI KUNN


                                Pras! Ära dramatiseeri ja pinguta oma moraaliga üle. Ütle nüüd veel ,et rikkusin kogu sinu päeva ära ja kultuurse jalgpalli vaatamise asemel olid sunnitud ebakultuursete toetajate sõimu kuulama.. Eks tulnud siis juurde ja teinud mulle märkus selle asemele ,et siin tagantjärgi targutada.
                                Erinevalt sinust leian mina ,et tol päeval oli seltskond kaine ja tunduvalt viisakam ,kui isegi tavalistel liigamängudel.. Sa vist käidki mängudel selleks ,et kuulata ja fikseerida ,mida üks või teine hüüab ,.
                                Minu soovitus oleks sulle järgmine: fännide teemal võta sõna siis ,kui asi seda tõesti väärt on aga ära niisama loosungeid loobi.
                                Kui sa Floraktele häbi teed tartus siis ole valmis minu kriitkaga
                                Mina ei salli rassismi, samas mulle meeldis kus õiged fännid möllasid vanalinnas, kus sind polnd
                                samas poisid trollis teinekord pole ilus trummi taguda ja nemad saavad ka kriitikat
                                Andre onju ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X