320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora\'

    Algselt postitas Sen


    Algselt postitas klaas


    Algselt postitas Sen
    kle smut mida sa lahmid siin, mängul ei käinud ja purjus tammeka tonte ei näinud???
    alati kui on mingi flora teema siis mingid tondid hakkavad lahmima ja rääkima kui purjus kõik olid. Jah, Diana oli ainuke kellel promille sees polnud.
    Siidri joomine pole Eesti Vabariigis karisatatav, sama suitsetamine kui see on staadionil turvameeste poolt lubatud.
    Ega ma sind smut ka ühelgi koondise mängul kainena pole näinud.
    Saage ükskord üle oma provintsimentaliteedist.
    Ühest tondist on siin ka kirjutatud: http://www.ekspress.ee/viewdoc/50BF330D708E3DC9C2256D2C00277F36

    ma arvan, et kõik on normaalne

    novot see ongi teie provintsivärdjate tase.


    pane link kuidas ma vanglas ka istusin rootsi kunniga või leia veel midagi huvitavat
    Mis austust teie vastu saabki olla, kui Eesti ühe suurema linna elanikke kutsud provintsiv*******ks.

    Martini manitsusi kuulates pean end parandama, suuruselt teise.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora\'

      Algselt postitas gamer


      Algselt postitas Sen
      Siidri joomine pole Eesti Vabariigis karisatatav, sama suitsetamine kui see on staadionil turvameeste poolt lubatud.
      Kas mitte avalikus kohas alkoholi tarbimine pole keelatud, või nii tean mina vähemalt.
      sina istu teki all ja joo seal!

      aff juba pani su kõige debiilsema postituse autoriks ja ära roni siia teemasse

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora\'

        aff juba pani su kõige debiilsema postituse autoriks ja ära roni siia teemasse
        Ühesõnaga kui te tirite jalgpalli mainet Eestis alla, siis ei või suud lahti teha? Juhul kui mõni kodanik saab staadionile veetud seal esmakordselt viibivad isikud, siis mulje talle jääb, ...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora\'

          Tegelt oli vägatore. Fännimäng oli niivõrd kuivõrd normaalne. Neevitser libises kõvasti, Ülejäänud vennad oli normaalsed, eriti kes neil vasakkaitset mängis.

          Mängust niipalju kui ma nägin, siis esimene poolaeg oli Flora ja Tammeka vahel võrdne. Zaho kukkus muarust ka natuke \"libedalt\". Tammeka lõi omavärava standardolukorrast, karistuslöök värava ette, väike vv aps ning pall sees. Novikovi oma oli kena. Ning Zaho oma täpselt viimasel sekundil võiböelda. Selles üldises vaidluses, kus olid Falcki vennad ei osalenud. Midagi tarka nagunii poleks teinud. Paar sõnavahetust oli ainult minust 1 rida allpool olevate vendadega. Lõpuks läksid kõik nii ähmi täis, et terve tribüün elas Tammekale häälekalt kaasa.

          Lõpus läks mu arust asi ikka korda.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora\'

            Pada sõimab katelt.
            Neevitser jätab oma lõuga-andmise ja armide jutuga tüüpilise rullnoka mulje. Ent (kui ma nüüd oma esialgses hinnangus muidgi ei eksinud) tema puhul on vähemalt lootust, et ta saab targemaks. Senaatorist teame me muidugi kõik, et nii nagu ei hakka päike läänest tõusma, ei jõua tema kunagi kainena ühelegi mängule. Millest on muidugi kahju, kuid sinna veel jõuan.
            Enne tahtsin kirjutada, et ei saanud aru Klaasi avastusest ehk Joosepi ja Senaatori staadionil alasti lippamisest. Täitsa lahe tegu oli.
            Aga alkoholist ja suitsetamisest. Esiteks ma ei mõista, miks on jalgpalliliit ja Flora andnud järele osade fännide soovile tõmmata staadionil pläru. Fännisektor ei ole siiski nende (ehk suitsetavate fännide) isiklik ruum (koduhoov, köök või kus iganes nad on harjunud suitsu tegema), vaid koht, kus ka mittesuitsetajatel on täielik õigus oma iidolitele kaasa elada.
            Saksamaal MMi vaadates pidin aga nentima, et Eesti fännidel on veel palju areneda. Ma ei hakka rääkima meie repertuaarist, küll see tuleb (ja jumal nende \"Tammeka on pasa\" või neegrite teemal, viimane on ilus eesti sõna).
            Räägin sellest, et Saksamaal olid purjus fännid suureks-suureks erandiks (ka \"kurikuulsad\" inglased). Kui meie fännid lähevad rongkäigus staadionile, on isegi teismelistel õllepudelid käes. Täiskasvanud fännide eeskujul. Ja see on minu meelest suur probleem.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora\'

              Algselt postitas gamer


              aff juba pani su kõige debiilsema postituse autoriks ja ära roni siia teemasse
              Ühesõnaga kui te tirite jalgpalli mainet Eestis alla, siis ei või suud lahti teha? Juhul kui mõni kodanik saab staadionile veetud seal esmakordselt viibivad isikud, siis mulje talle jääb, ...

              Kle tont gamer-danel, millest sa räägid??? praegu on teema selles kuidas 1 tammeka nn fänn staadionilt minema viidi ja kuidas tammeka fännid ennast seal üleaval pidasid.
              Selle turvaülemaga rääkisin ma korduvalt, peale mida viidi 1 tont staadionilt minema, kahele tegelasele, tammeka nn fännile tehti viimane hoiatus. Ja praegu ei räägi me üldse sellest kuidas fännimängul nn tammekafännid ennast üleval pidasid.

              Ah, miks üldse ma peaks sulle idioodile midagi seletama?
              võibolla Pilt, Ballack, Diana, Andre, Kristi jne viitsivad

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora\'

                Tra mehed-mehed....ning naised.Kas tõesti on Eestis juba fännikultuur nii kaugele \"arenenud\",et kahe rivaalitseva meeskonna fännid peavad üksteist kartma hakkama??Nii tulebki välja,et varsti ei julge Tammeka fännid tulla Tallinnasse,ning Flora fännid ei saa ilma keretäit kartmata minna Tartusse oma meeskonda toetama.

                Ning vähe sellest......see mõjutab ka koondise mängudeks üle Eesti kokku sõitnud fännide omavahelist suhtlemist.Kui sellised pinged meil siin omavahel tekivad.....ei ole ka kaugel ajad kui koondise mängudel tuntakse üksteist A Le Coq Arenal nägupidi ära,ning läheb jälle hõõrumiseks.
                Mina seda ei soovi,tahaks ikka Flora kodumängul piruka järjekorras normaalselt suhelda inimestega.....ka Tartu inimestega.

                Tegelikult oleme ju staadionile tulnud kõik ühe eesmärgi nimel....omasid toetama,mitte vastasmeeskonda või selle fänne maha tegema või molli lapikuks peksma

                Teeks äkki vaherahu...ah?Mehed??
                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora\'

                  Algselt postitas Raimo
                  Kui meie fännid lähevad rongkäigus staadionile, on isegi teismelistel õllepudelid käes. Täiskasvanud fännide eeskujul. Ja see on minu meelest suur probleem.
                  Õigus.

                  \"Fänn\" ollakse purjus peaga.

                  Staadionil on ka noored lapsed mängu vaatamas, täiskasvanud purjus ja suitsetavad \"fännid\" karjuvad: \"vastased on pasad.\" Hea eeskuju.

                  Kas jalgpalli nautimiseks peab purjus olema?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora\'

                    Algselt postitas Sen


                    Algselt postitas gamer


                    aff juba pani su kõige debiilsema postituse autoriks ja ära roni siia teemasse
                    Ühesõnaga kui te tirite jalgpalli mainet Eestis alla, siis ei või suud lahti teha? Juhul kui mõni kodanik saab staadionile veetud seal esmakordselt viibivad isikud, siis mulje talle jääb, ...

                    Kle tont gamer-danel, millest sa räägid??? praegu on teema selles kuidas 1 tammeka nn fänn staadionilt minema viidi ja kuidas tammeka fännid ennast seal üleaval pidasid.
                    Selle turvaülemaga rääkisin ma korduvalt, peale mida viidi 1 tont staadionilt minema, kahele tegelasele, tammeka nn fännile tehti viimane hoiatus. Ja praegu ei räägi me üldse sellest kuidas fännimängul nn tammekafännid ennast üleval pidasid.

                    Ah, miks üldse ma peaks sulle idioodile midagi seletama?
                    võibolla Pilt, Ballack, Diana, Andre, Kristi jne viitsivad
                    Ma räägin sellest kuidas sa üleüldse hetkel suhtud Tartusse, aga jah sa ju pealinna meeskonna fänn, aga ise veel väiksemast provintsist kui Tartu...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora\'

                      Mis see on siis, \"...........(vastane) on Pasa ja võit on meie oma\". Kas te ei suuda sellega leppida, seda hüüdlauset on juba aastaid öeldud mängudel, niirahvuskoondise kui ka meistriliiga mängudel.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora\'

                        Algselt postitas klaas


                        Algselt postitas Raimo
                        Kui meie fännid lähevad rongkäigus staadionile, on isegi teismelistel õllepudelid käes. Täiskasvanud fännide eeskujul. Ja see on minu meelest suur probleem.
                        Õigus.

                        \"Fänn\" ollakse purjus peaga.

                        Staadionil on ka noored lapsed mängu vaatamas, täiskasvanud purjus ja suitsetavad \"fännid\" karjuvad: \"vastased on pasad.\" Hea eeskuju.

                        Kas jalgpalli nautimiseks peab purjus olema?

                        Vastased ongi pasad !
                        Ja suitsetamine on lubatud ja alkoholi joomine ka!
                        Ja purjus ei pea olema, aga mõni õlu sees et jalgpalli jälgida on ju normaalne!
                        Ja mitte purupurjus nagu tammekafännid kes norivad lihtsalt tüli(noh vist olid ikka tammekafännid kuna nad nii ütlesid)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora\'

                          OT: Tammeka fännidel oli mingi eriti haige jook kaasas, Neevitser tegi väga haput nägu.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora\'

                            Ega ta maitsev polnud, see jook!

                            Ja libisesin jah, kuna Konsa putsad vedasid mind alt ja õnne ei toond
                            MU FCUK

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora\'

                              millal siis flora ja tammeka ultrate madinat ka näeb??

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora\'

                                Algselt postitas Üllar


                                millal siis flora ja tammeka ultrate madinat ka näeb??
                                Mis madinat? Fännimäng jälle?
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X