320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Originally posted by jots

    Hmm kolm tegelinskit, kes vahepeal paar korda trans karjusid ... mille järgi nad kindlaks tegid, et keegi florat ei toetanud.

    Üldiselt mina näiteks ei näe erilist mõtet debiilselt hõikuda terve mängu järest flora, flora. Samuti ei pea ma vajalikuks fännistaatuse näitamiseks seista loll irve näol vahekäigus ja vibreerida vasakult-paremale.
    Okei kui sinu ja su sõprade jaoks on see tähtis, siis on. Samas on väga naljakas see, kui te kolmekesi peate oma kaasaelamistehnikaid ainuõigeteks fänni \"toetamistehnikateks\".

    ..

    tee meie elu lihtsaks ja ütle asi siis lõpuks välja: \"MINA olen ainuke eesti jalgpallifanaatik!\"
    HMM jah, pyyan siin natukene matemaatikat kasutada...
    Meid on kolm...huvitav....teid on yle 100...veel huvitavam...kolm inimest kasvõi debiilselt hõiguvad...aga 100 vaikivad (nagu toetax nad oma meeskonda mõttes või teleri ees)...kurat...midagi on viltu, tuleb va\"lja et 3>100 aga see on ju võimatu :-)
    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Originally posted by jots

      Samas on väga naljakas see, kui te kolmekesi peate oma kaasaelamistehnikaid ainuõigeteks fänni \"toetamistehnikateks\".
      Kuule mees miski ei ole maailmas ainuõige !!!
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Originally posted by Kosk


        - Tere, rumalad lennutavad sitta üksteise pihta.
        - Mina olen Uudo
        Dauni syndroom jätkub...Ma kyll ei teadnud et ta nakkav on, APPI !!!
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Originally posted by PHILIPZ


          Originally posted by Kosk


          - Tere, rumalad lennutavad sitta üksteise pihta.
          - Mina olen Uudo
          Dauni syndroom jätkub...Ma kyll ei teadnud et ta nakkav on, APPI !!!
          Kusjuures sama tähelepanek minu poolt - enne sinu ilmumist olin täiesti ebadaun.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            ... kuulge sõbrad!!

            Miks te oma närvirakke ja aega Philipz, LootusFänn & Co -ga suheldes raiskate.
            Kõige parem viis neid \"kõvasid mehi\" ja \"tõelisi fänne\" (see on tuttav sõnaühend ka meie seas) närvi ajada on lihtsalt nende iba ignoreerida ja mitte vastu kirjutada..las plärtsuvad veic aega ja kui näevad et ei võta asjast tuld kaovad minema, ma isegi ei imesta kui tegemist oleks mingite eesti kossufännidega vms. poolpeeretajatega kes iga hinna eest tahavad arvuti taga end Bruce Leedena kujutada sest reaalelus topitakse neid peadpidi kempsupotti.... nii et 0-tolerants ja Cosa Nostra lolluste suhtes!
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              jansa, respect <-- minu viimane postitus seoses ülalmainitet isikutega.
              Supplies!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Originally posted by jansa


                ... kuulge sõbrad!!

                Miks te oma närvirakke ja aega Philipz, LootusFänn & Co -ga suheldes raiskate.
                Kõige parem viis neid \"kõvasid mehi\" ja \"tõelisi fänne\" (see on tuttav sõnaühend ka meie seas) närvi ajada on lihtsalt nende iba ignoreerida ja mitte vastu kirjutada..las plärtsuvad veic aega ja kui näevad et ei võta asjast tuld kaovad minema, ma isegi ei imesta kui tegemist oleks mingite eesti kossufännidega vms. poolpeeretajatega kes iga hinna eest tahavad arvuti taga end Bruce Leedena kujutada sest reaalelus topitakse neid peadpidi kempsupotti.... nii et 0-tolerants ja Cosa Nostra lolluste suhtes!
                ...hmmz, hmmz nüüd tuleb küll vägagi off-topic küsimus, aga siiski: miks selline suhtumine kossufanaatikudesse? Juba pikemat aega olen täheldanud, et suur hulk jalkafänne sõnaotses mõttes halvustab või isegi vihkab kossufänne, et siis MIKS?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Originally posted by jansa


                  ... kuulge sõbrad!!

                  Miks te oma närvirakke ja aega Philipz, LootusFänn & Co -ga suheldes raiskate.
                  Kõige parem viis neid \"kõvasid mehi\" ja \"tõelisi fänne\" (see on tuttav sõnaühend ka meie seas) närvi ajada on lihtsalt nende iba ignoreerida ja mitte vastu kirjutada..las plärtsuvad veic aega ja kui näevad et ei võta asjast tuld kaovad minema, ma isegi ei imesta kui tegemist oleks mingite eesti kossufännidega vms. poolpeeretajatega kes iga hinna eest tahavad arvuti taga end Bruce Leedena kujutada sest reaalelus topitakse neid peadpidi kempsupotti.... nii et 0-tolerants ja Cosa Nostra lolluste suhtes!
                  ära arva et ma siit niisma kaon hehehe ! :-)
                  ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Originally posted by guru


                    Originally posted by jansa


                    ... kuulge sõbrad!!

                    Miks te oma närvirakke ja aega Philipz, LootusFänn & Co -ga suheldes raiskate.
                    Kõige parem viis neid \"kõvasid mehi\" ja \"tõelisi fänne\" (see on tuttav sõnaühend ka meie seas) närvi ajada on lihtsalt nende iba ignoreerida ja mitte vastu kirjutada..las plärtsuvad veic aega ja kui näevad et ei võta asjast tuld kaovad minema, ma isegi ei imesta kui tegemist oleks mingite eesti kossufännidega vms. poolpeeretajatega kes iga hinna eest tahavad arvuti taga end Bruce Leedena kujutada sest reaalelus topitakse neid peadpidi kempsupotti.... nii et 0-tolerants ja Cosa Nostra lolluste suhtes!
                    ...hmmz, hmmz nüüd tuleb küll vägagi off-topic küsimus, aga siiski: miks selline suhtumine kossufanaatikudesse? Juba pikemat aega olen täheldanud, et suur hulk jalkafänne sõnaotses mõttes halvustab või isegi vihkab kossufänne, et siis MIKS?
                    MIX? MIX? teadagi MIX, sest et sitad fännid on :-)
                    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Originally posted by guru


                      Originally posted by jansa


                      ... kuulge sõbrad!!

                      Miks te oma närvirakke ja aega Philipz, LootusFänn & Co -ga suheldes raiskate.
                      Kõige parem viis neid \"kõvasid mehi\" ja \"tõelisi fänne\" (see on tuttav sõnaühend ka meie seas) närvi ajada on lihtsalt nende iba ignoreerida ja mitte vastu kirjutada..las plärtsuvad veic aega ja kui näevad et ei võta asjast tuld kaovad minema, ma isegi ei imesta kui tegemist oleks mingite eesti kossufännidega vms. poolpeeretajatega kes iga hinna eest tahavad arvuti taga end Bruce Leedena kujutada sest reaalelus topitakse neid peadpidi kempsupotti.... nii et 0-tolerants ja Cosa Nostra lolluste suhtes!
                      ...hmmz, hmmz nüüd tuleb küll vägagi off-topic küsimus, aga siiski: miks selline suhtumine kossufanaatikudesse? Juba pikemat aega olen täheldanud, et suur hulk jalkafänne sõnaotses mõttes halvustab või isegi vihkab kossufänne, et siis MIKS?
                      Mina ütlen puht isikliku seisukoha . Mõnele võib see meeldida ,mõnele mitte .
                      Ma olen kuni viimase ajani huviga jälginud kossu ja loomulikult on silma jäänud ka nenede fännid. Isiklikult ei tunne sealt kedagi . Kuni viimase ajani ei olnud mul nende vastu mitte midagi ,kuigi nad mõnusalt üle võtnud meie sõjahüüud. Ja mis selle vastu saabki olla ,toetatakse siiski omasid ju.
                      Kuid alates Lätis toimunud mängust ma enam nii tolerantne nende vastu pole. Nimelt
                      ühel päeval helistab sõber Jansa ja küsib ,et kus meie UNION JACK lipp on? Mina vastu ,et peaks kellegi käes olema. Ja oligi Koski käes. Jansa siis küsima ,et mis lipp siis seal Ventspilsis oli kossuvendade käes ? Mina vastu,et ei tea.
                      Ja väikese luuretegevuse tagajärjel tuligi välja ,et kuradi plagiaatorid ,kossufännid on ÜKS-ÜHELE , maha koppinud meie mitmeaastavanuse vana karastatud võitluslipu.
                      Tra. vot sihuke värk küll enam peale ei lähe. Igal asjal olgu piir . Kandku meie tehtud salle ,mütse, isegi särke ,kui tahavad ,kuid lipud ,kui meie kõige tähtsamad sümbolid ,mille nimel oleme lausa kaklusi pidanud, jätku heaga rahule. Ei ole nad ühti nii mannetud ,et ei suuda ise midagi välja mõelda. Neil on oma Selts ja mõelgu ning disainigu omale lipp välja. Ma ei tea ,krt. ma küll sellise asja peale ei tuleks ,et teise spordiala fännide lippu järgi ahvida. Igatahes arvan ,et vutifännid peaksid selles suhtes neile oma arvamust avaldama . Kas Jalgpallihaigla kaudu või siis mingi ühiskirja saatama .
                      Ja loomulikult tuleb seda teha viisakalt ,argumenteerides ja põhjendades oma seisukohta. Lisaks on UNION JACK traditsionaalselt jalgapallifännide lipp üle maailma ja tema koht ei ole kossusaalides. Ilmselt sellid seda ei teagi.
                      Nii!! Mina lõpetasin ja ootan kõikide aravmusi. Kui enamus on minu seisukohtadega nõus siis olen kas või homme päev nõus viisakat pöördumist kirjutama . Enne muidugi paneme selle siia arutlusele . Kes teab võibolla saab sellest hoopis mingi ühistegevus hoogu. Näiteks saab suvel Balti turniiril ,Lätlastele Ventspilsi kakluse eest kätte tasuda.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        Originally posted by ROOTSI KUNN


                        Originally posted by guru


                        Originally posted by jansa


                        ... kuulge sõbrad!!

                        Miks te oma närvirakke ja aega Philipz, LootusFänn & Co -ga suheldes raiskate.
                        Kõige parem viis neid \"kõvasid mehi\" ja \"tõelisi fänne\" (see on tuttav sõnaühend ka meie seas) närvi ajada on lihtsalt nende iba ignoreerida ja mitte vastu kirjutada..las plärtsuvad veic aega ja kui näevad et ei võta asjast tuld kaovad minema, ma isegi ei imesta kui tegemist oleks mingite eesti kossufännidega vms. poolpeeretajatega kes iga hinna eest tahavad arvuti taga end Bruce Leedena kujutada sest reaalelus topitakse neid peadpidi kempsupotti.... nii et 0-tolerants ja Cosa Nostra lolluste suhtes!
                        ...hmmz, hmmz nüüd tuleb küll vägagi off-topic küsimus, aga siiski: miks selline suhtumine kossufanaatikudesse? Juba pikemat aega olen täheldanud, et suur hulk jalkafänne sõnaotses mõttes halvustab või isegi vihkab kossufänne, et siis MIKS?
                        Mina ütlen puht isikliku seisukoha . Mõnele võib see meeldida ,mõnele mitte .
                        Ma olen kuni viimase ajani huviga jälginud kossu ja loomulikult on silma jäänud ka nenede fännid. Isiklikult ei tunne sealt kedagi . Kuni viimase ajani ei olnud mul nende vastu mitte midagi ,kuigi nad mõnusalt üle võtnud meie sõjahüüud. Ja mis selle vastu saabki olla ,toetatakse siiski omasid ju.
                        Kuid alates Lätis toimunud mängust ma enam nii tolerantne nende vastu pole. Nimelt
                        ühel päeval helistab sõber Jansa ja küsib ,et kus meie UNION JACK lipp on? Mina vastu ,et peaks kellegi käes olema. Ja oligi Koski käes. Jansa siis küsima ,et mis lipp siis seal Ventspilsis oli kossuvendade käes ? Mina vastu,et ei tea.
                        Ja väikese luuretegevuse tagajärjel tuligi välja ,et kuradi plagiaatorid ,kossufännid on ÜKS-ÜHELE , maha koppinud meie mitmeaastavanuse vana karastatud võitluslipu.
                        Tra. vot sihuke värk küll enam peale ei lähe. Igal asjal olgu piir . Kandku meie tehtud salle ,mütse, isegi särke ,kui tahavad ,kuid lipud ,kui meie kõige tähtsamad sümbolid ,mille nimel oleme lausa kaklusi pidanud, jätku heaga rahule. Ei ole nad ühti nii mannetud ,et ei suuda ise midagi välja mõelda. Neil on oma Selts ja mõelgu ning disainigu omale lipp välja. Ma ei tea ,krt. ma küll sellise asja peale ei tuleks ,et teise spordiala fännide lippu järgi ahvida. Igatahes arvan ,et vutifännid peaksid selles suhtes neile oma arvamust avaldama . Kas Jalgpallihaigla kaudu või siis mingi ühiskirja saatama .
                        Ja loomulikult tuleb seda teha viisakalt ,argumenteerides ja põhjendades oma seisukohta. Lisaks on UNION JACK traditsionaalselt jalgapallifännide lipp üle maailma ja tema koht ei ole kossusaalides. Ilmselt sellid seda ei teagi.
                        Nii!! Mina lõpetasin ja ootan kõikide aravmusi. Kui enamus on minu seisukohtadega nõus siis olen kas või homme päev nõus viisakat pöördumist kirjutama . Enne muidugi paneme selle siia arutlusele . Kes teab võibolla saab sellest hoopis mingi ühistegevus hoogu. Näiteks saab suvel Balti turniiril ,Lätlastele Ventspilsi kakluse eest kätte tasuda.
                        See nüüd küll minu isiklik arvamus aga võta sedagi kui tunnustust - lihtsalt midagi paremat järelikult kui jalkafännide lipp polegi olemas.
                        Või vaata asjale selle nurga alt, et kuna jalka fännide välja toodud atribuutika on kulutulena vallutanud ka kossusaalid, siis sellega tunnistavad kossukummardajad isegi mis on Eestis TEGELIKULT fänniliikumise poolest saanud spordialaks number 1.
                        Relax, Kunn! Mina küll ei näe, et see kuidagi UNION JACK`i väärtust devalveeriks, kuigi olen nõus, et ilus olnuks vähemalt JH-lt küsidagi.

                        Peace!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Sellessuhtes täiesti nõustun, et see liputeema on pisut veider. Kindlasti suudaks ise midagi välja mõelda, aga ilusamaid lippe on suht keerukas kujundada
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            OK!! Seda juttu on foorumis küll räägitud ,et meie sümboolika kandmine teiste poolt on meile tunnustus. Võibolla kellegil tõuseb selle peale -enesetunne ma ei tea.
                            Võibolla tõesti pingutan üle ja näen vaime:P aga sellegi poolest ,lippude suhtes olen eri meelt.
                            Vaat Lätlastel on nii ,et nad üldiselt fännavad parajasti seda ala ,mis hetkel ruulib ja käivad hokisärkides igal pool. Mulle see variant eriti ei meeldi. Sellepärast ma ei soovigi ,et Eesti üldsus ka meid ühte patta paneks.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Minu tähelepanekuid mööda rikuvad kossufännid ikka meie mainet küll! Enamik neist(küll mitte kõik),on mõttetud rullnokad, kes lähevad mängule kui tsirkusesse. Asja mõte on lihtsalt vaadata kas saalis mõni lahe eit ka on vä, äkki saab natz pulli, läeme jooma kui igavaks kisub jne. Jalgpalli publik on aga kõige asjatundlikum ja inteligentsem toetajaskond maailmas. Ning isegi kui kossufännid union jacki laualinana ei kasuta või täis ei oksenda, ei ole neist ilus seda kasutada.
                              Raske on öelda kas nad on lollusest või kuritahtlikusest seda teinud, kuid karta on, et neil on küljes mõlemad hädad.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Kes ei oleks poisikesena proovinud Eesti värvides Union Jack\'i teha. Või siis Norra ja Islandi lippude eeskujul kombineerinud jne. Ehk kui te arvate, et olete millegi originaalsega hakkama saanud, siis olete küll üsna naiivsed. Normaalsel inimesel ei tuleks pähegi, et see kuidagi mingi ühe vutifännide seltskonna \"omakujundet\" lipp on. Päh. Muide, üheksakümnendate alguses ehtis siuke lipp ka Röövel Ööbiku kontserdeid. Mis nad peaksid nüüd pöördumise tegema, et teie nende lippu kopeerite?! Lisaks vabariigi algusaegadel (kui ma ei eksi siis aastal 1920), kui tollane Riigikogu riigisümboolika üle otsustas, siis käisid teiste seas ka igasugu unionjacki-tüüpi lahendused läbi - tea kas nüüd võiks Eesti riik teile disainilahenduse eest arve saata? Ehk rahunege maha ja olge mõistlikud!
                                Elämä on laiffi!





                                Kommentaar

                                Working...
                                X