320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Lugupeetud Artista ! Kui sa tähelepanelikult lugesid mida ma kirjutasin siis ei ole ma poole sõnagagi maininud seda ,et Union jack on meie ehk siis vutifännide disainitud. Ma lihtsalt rõhutasin ,et see lipp on ajast -aega olnud vutifännide sümboliks üle maailma.
    Lugu on selles,et kaks aastat tagasi lasime lipuvabrikus käsitööna õmmelda Unioni
    millel keskel on kiri: võitle Eesti võitle .Hiljem lasti seal samas õmmelda ka samasugune Jalgpallihaigla lipp ,keskel kiri: EFF .
    Me oleme ka rahvusvaheliselt ,reisidel ,telepildis ,pressis ,koos teiste riikide fännidega neid lippe tutvustanud ,kui eesti jalgpallifännide sümboolikat.
    Union Jack on ka Jalgpallihaigla liikmekaardi tagaküljel ( mis on eriti kurioosne) või on mõni mees selle juba unustanud. Ja selle järgi identifitseeritakse ja aktsepteeritakse meid igal pool. Minu jaoks on see põhimõtte küsimus.
    Miks mitte kossudega sõbralikult sümboolikad paikka panna,et edaspidi mingeid arusaamatusi ei tekiks.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Originally posted by überalles


      Minu tähelepanekuid mööda rikuvad kossufännid ikka meie mainet küll! Enamik neist(küll mitte kõik),on mõttetud rullnokad, kes lähevad mängule kui tsirkusesse. Asja mõte on lihtsalt vaadata kas saalis mõni lahe eit ka on vä, äkki saab natz pulli, läeme jooma kui igavaks kisub jne. Jalgpalli publik on aga kõige asjatundlikum ja inteligentsem toetajaskond maailmas. Ning isegi kui kossufännid union jacki laualinana ei kasuta või täis ei oksenda, ei ole neist ilus seda kasutada.
      Raske on öelda kas nad on lollusest või kuritahtlikusest seda teinud, kuid karta on, et neil on küljes mõlemad hädad.
      Teema on vaieldav. Jalgpall on ikka l2bi aegade olnud t88lisklassi m2ng. Mitte, et see teeks korvpalli aristokraatide vabaajaharrastuseks (copyright - Vibra-Vilba). T2nap2eval on asjad aga 6ige natuke teistmoodi. Traditsioonilist t88lisklassi m6istet postindustriaalses yhiskonnas eriti h2sti kasutada ei saagi. Aga see teema on v2ga libe j22 ja mina selle mittevaldajana sinna eriti ei s8anda minna. Aga yleyldse - v2ga paljud v2ga intelligentsed inimesed ei tunne yldse spordi vastu huvi.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Originally posted by ROOTSI KUNN
        Mina ütlen puht isikliku seisukoha . Mõnele võib see meeldida ,mõnele mitte .
        Ma olen kuni viimase ajani huviga jälginud kossu ja loomulikult on silma jäänud ka nenede fännid. Isiklikult ei tunne sealt kedagi . Kuni viimase ajani ei olnud mul nende vastu mitte midagi ,kuigi nad mõnusalt üle võtnud meie sõjahüüud. Ja mis selle vastu saabki olla ,toetatakse siiski omasid ju.
        Kuid alates Lätis toimunud mängust ma enam nii tolerantne nende vastu pole. Nimelt
        ühel päeval helistab sõber Jansa ja küsib ,et kus meie UNION JACK lipp on? Mina vastu ,et peaks kellegi käes olema. Ja oligi Koski käes. Jansa siis küsima ,et mis lipp siis seal Ventspilsis oli kossuvendade käes ? Mina vastu,et ei tea.
        Ja väikese luuretegevuse tagajärjel tuligi välja ,et kuradi plagiaatorid ,kossufännid on ÜKS-ÜHELE , maha koppinud meie mitmeaastavanuse vana karastatud võitluslipu.
        Tra. vot sihuke värk küll enam peale ei lähe. Igal asjal olgu piir . Kandku meie tehtud salle ,mütse, isegi särke ,kui tahavad ,kuid lipud ,kui meie kõige tähtsamad sümbolid ,mille nimel oleme lausa kaklusi pidanud, jätku heaga rahule. Ei ole nad ühti nii mannetud ,et ei suuda ise midagi välja mõelda. Neil on oma Selts ja mõelgu ning disainigu omale lipp välja. Ma ei tea ,krt. ma küll sellise asja peale ei tuleks ,et teise spordiala fännide lippu järgi ahvida. Igatahes arvan ,et vutifännid peaksid selles suhtes neile oma arvamust avaldama . Kas Jalgpallihaigla kaudu või siis mingi ühiskirja saatama .
        Ja loomulikult tuleb seda teha viisakalt ,argumenteerides ja põhjendades oma seisukohta. Lisaks on UNION JACK traditsionaalselt jalgapallifännide lipp üle maailma ja tema koht ei ole kossusaalides. Ilmselt sellid seda ei teagi.
        Nii!! Mina lõpetasin ja ootan kõikide aravmusi. Kui enamus on minu seisukohtadega nõus siis olen kas või homme päev nõus viisakat pöördumist kirjutama . Enne muidugi paneme selle siia arutlusele . Kes teab võibolla saab sellest hoopis mingi ühistegevus hoogu. Näiteks saab suvel Balti turniiril ,Lätlastele Ventspilsi kakluse eest kätte tasuda.
        Käisin ka ise viimati vaatamas Eesti-Ungari mäng ( hea mäng oli ;p ) ja nägin oma üllatuseks samuti Union Jack-i lippu rippumas haletsusväärselt metalvarvaste küljes. See oli nõme, ma ei räägi lipust kui endast vaid kui plagiaadist. Selline üks-ühele kopeerimine on taunitav, kuid minu teadmist mööda on ka kossufännide organisatsioon suhteliselt lapsekingades, ikka eksitakse. Kõige lihtsam oleks tõesti kui keegi selgitaks neile selle lipu ajaloolist ja sümboolset tähendust jalgpallifännidele.

        Samas ei mõista just mina miks kurat peaksid tegema võrgu, käsipalli, suusatamise või mis iganes Eesti koondist toetava spordiala fännid endale kõik eraldi fänniatribuutikat ( ma mõtlen siin salle, mütse, trumme, pasunaid jne, mitte mingile kindlale spordialale omast staffi ). Miks leiutada ratast?

        Originally posted by überalles
        Minu tähelepanekuid mööda rikuvad kossufännid ikka meie mainet küll! Enamik neist(küll mitte kõik),on mõttetud rullnokad, kes lähevad mängule kui tsirkusesse. Asja mõte on lihtsalt vaadata kas saalis mõni lahe eit ka on vä, äkki saab natz pulli, läeme jooma kui igavaks kisub jne. Jalgpalli publik on aga kõige asjatundlikum ja inteligentsem toetajaskond maailmas. Ning isegi kui kossufännid union jacki laualinana ei kasuta või täis ei oksenda, ei ole neist ilus seda kasutada.
        Raske on öelda kas nad on lollusest või kuritahtlikusest seda teinud, kuid karta on, et neil on küljes mõlemad hädad.
        ...minu esimese postituse mõte oligi juhtida tähelepanu sarnastele debiilsetele väljaastumistele.

        Nii palju kui mina olen käinud mänge vaatamas saku suurhallis või kalevis pole ma kindlasti mitte, kunagi täheldanud, et enamik seal viibijaid oleks mõttetud rullnokad, kuid ma ei eita, et ka sellist kontigenti liigub. Kahjuks võib ka suure tõenöosusega neid kohata suurmängudel a le coq arenal. Lihtsalt meie ühiskonnas on olemas selline seltskond. Vähemalt Eesti tasandil. Sina aga vist üritasid oma käsitlusega haarata kogu maailma?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Originally posted by überalles


          Minu tähelepanekuid mööda rikuvad kossufännid ikka meie mainet küll! Enamik neist(küll mitte kõik),on mõttetud rullnokad, kes lähevad mängule kui tsirkusesse. Asja mõte on lihtsalt vaadata kas saalis mõni lahe eit ka on vä, äkki saab natz pulli, läeme jooma kui igavaks kisub jne. Jalgpalli publik on aga kõige asjatundlikum ja inteligentsem toetajaskond maailmas. Ning isegi kui kossufännid union jacki laualinana ei kasuta või täis ei oksenda, ei ole neist ilus seda kasutada.
          Raske on öelda kas nad on lollusest või kuritahtlikusest seda teinud, kuid karta on, et neil on küljes mõlemad hädad.
          Täiesti mõtetu postitus!

          Mängin EESTI liigas nii jalgpalli kui korvpalli.
          Ma ei kuulu küll ühtegi fänniorganisatsiooni, kuid olen käinud EESTI jalg-, korv- ja mõnele muule koondisele väljaspool EESTIT kaasas elamas. Kuidas ikka ROOTSI KUNN ja mõned muud vennad ei saa aru, et on olemas inimesi, kes toetavad ja elavad kaasa
          EESTI SPORDILE!
          Tänu selliste tüüpide avaldustele, nagu nt. überalles, ei leia ma mõtet liituda sellise org. nagu JH.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Peapall, muide väga hea ,et sa Jalgpallihaiglagasse ei taha astuda. Saad vähemalt ise aru ,et see ei ole sinu koht. Me kedagi vägisi JH-sse ei tiri .
            Ma ei keela kellegil Eesti spordile kaasaelamist ,toeta keda tahad .
            Ka mul on hea meel ,kui eestlastel kusagil hästi lähe.Aga kummardan siiski vaid ühte jumalat-JALGPALLI.
            Teiste alade fänne ma ei kommi, igaüks hoidku ise omad asjad korras.
            Kuid jällegi tuletan meelde ,mis teemal ma siin vingun kogu aeg.
            Mulle ei meeldi ,et meie lippu on järele tehud .
            FCF Forever

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Originally posted by ROOTSI KUNN
              Peapall, muide väga hea ,et sa Jalgpallihaiglagasse ei taha astuda. Saad vähemalt ise aru ,et see ei ole sinu koht. Me kedagi vägisi JH-sse ei tiri .
              Jääb mulje, et Jalgpallihaigla kui organisatsioon kirjutab überallesi jaburdusele alla? Sel juhul jõuame küll õige kiiresti järeldusele, et pisut rohkem haritud ja tasakaalukamal inimesel ei saa selle ühendusega midagi ühist olla. Millest on sügavalt kahju.
              See teema muide on \"FC Flora kohtumised\". Äkki on keegi märganud?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Ma ei taha solvata korvpalli, ega öelda, et korvpall ja jalgpall on täielikud vastandid. Kindel on aga see, et ma oma sõnadest ei tagane: jalgpallifännid on asjatundlikumad ja tõsisemad oma ala austajad(suurte massi juures on loomulikult erandeid). Ja union jack on ka tõesti laialt levinud lipp, kuid selle kasutamist ei tahagi ma piirata. Nagu ROOTSI KUNN juba ütles: jutt on konkreetsest lipust. Jaan aga pole minu jutust päris õieti aru saanud: inteligentne fänn ei pea omama ilmtingimata teaduskraadi. Ta peab olema lihtsalt asjatundlik ja armastama tõeliselt oma ala.
                Mis puutub guru postitusse, siis hea küll: üldistasin esimese hooga natuke. Point on aga selles, et enamik publikust on asjatundmatud. Nende jaoks ei ole kohalviibimise primaarseim eesmärk korvpall, vaid niisama väikene ajaviide, justkui külastaks teatrit, mitte kui läheks lahingusse.
                Ja ka sina, peapall, teed liiga rutakaid järeldusi. Kui sinu naabrimees kopeeriks sinu passipilti, ei arvaks ma veel, et sa teda tappa tahad. See võrdlus ei ole ehk kõige parem, kuid ära hakka tähte närima: ma usun, et said aru küll mida ma mõtlen.

                Kõigile korvpalli või mis tahes ala austajatele soovin edu nende tegemistes ning loodan, et kõik teised jalgpallifänniid suhtuvad neisse sama suure poolehoiuga.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Originally posted by überalles
                  inteligentne fänn ei pea omama ilmtingimata teaduskraadi. Ta peab olema lihtsalt
                  Teaduskraadi ehk mitte, kuid intelligentne fänn kirjutab seda sõna vähemalt õigesti..

                  Anna andeks, kuid väita lihtsalt niisama, et korvpallifännid on asjatundmatumad ja üldse \'vähem fännid\', kui jalgpallifännid, on... No ütleme kummaline..

                  Alo

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Tjah kolmesel õpilasel grammatikaga ikka juhtub Aga jah üldine mulje on minul nii kujunenud, kahju küll...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      kohtusin tööalaselt eesti korpalli peatreeneri elukaaslasega ning kuna kannan salli Võitle EESTI Võitle, siis pidime peaegu käisipidi kokku minema teemal, et kas jalka või kossu fännid mõtlesid nimetatud sõjahüüde välja...lahkusime küll naeratades kuid mina olin veendunud, et need olid jalka tema aga kossu fännid
                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        Kuigi ,teema on Flora kohtumised on siin juba diskussiooniks läinud ning laseme edasi ,mis parata.
                        Mina toetan Überallest selles osas ,et jalgpallifännid on asjatundlikumad ja tunnevad oma lemmikala nüansse ,fänluse põhimõtteid ,kultuuri ja ka Hooligansi paremini ,kui ükspuha ,mis teise spordiala fännid eestis. Ja see on ka seleletatav ,sest me oleme kõige kauem ja väga palju reisinud koos koondisega ,koos klubidega ja isegi suurvõistlustel käinud ning teame väga hästi ,mis maailmas toimub. Eest on mitme maailma tippkoondisega mänginud ja me oleme ennast nii fännide ,kui ka mängiate tasemel saanud võrrelda .
                        Alo ,ma ei väida et kossufännid on vähem fännid . Üldiselt teame kõik ,et kossus ei reisita koondistega kaasas nagu vutis. See ,et meie omad Lätis käisid võib aru saada.
                        Sellepärast polegi neil selliseid kogemusi nagu meil ,kes me oleme terve euroopa läbi käinud.
                        Nüüd aga vastaks mcnamarale Jalgpallihaiglat puudutaval teemal. Jalgpallihaigla ,kui kõikide klubide fänne ühendav organisatsioon on iseenesest absurd . Ma eeldan ,et seletan inimesele ,kes jalgpallist üht-teist teab. Suuremates riikides on isegi ühel klubil
                        näit: Borussia Dortm. üle kuuekümne erineva fänniklubi. Mis koosnevad 10-100 fännist.
                        JH-on paljusid kokku viinud ja mõttekaaslased on teineteist selles leidnud ning uued fänniühendused moodustuvadki sealt.. Nagu meil praktika näitab ei suuda selline suur üksus (JH) effektiivselt toimida.
                        Ja kui ma ennist ütlesin ,et me kedagi vägisi haiglasse ei tiri siis on see jumala tõsi ja ärgu keegi solvugu,kui ma veelkord ütlen sullegi mcnamara ,seda sama .
                        Me kedagi taganutma ei jää ja minuteada pole liikmete arvu kasvatamine ammu enam eesmärk omaette.
                        Väiksemates fänniklubides on koos ühe mõttemaailmaga inimesed,seal pole erimeelsusi nii palju ,kui on näit: JH-s ,koos on ka lihtsam reisida jne.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Originally posted by ROOTSI KUNN
                          Mina toetan Überallest selles osas ,et jalgpallifännid on asjatundlikumad ja tunnevad oma lemmikala nüansse ,fänluse põhimõtteid ,kultuuri ja ka Hooligansi paremini ,kui ükspuha ,mis teise spordiala fännid eestis.
                          Kui sa NII fänn oled nagu sa väidad, siis kirjuta Eesti ikka suure tähega.
                          Aga asjast.... ntks ErkiNooleFännklubi liikmed on kahtlemata väga asjatundjad. Ning igal alal on vägaväga oma ala asjatundjatest fänne, köik lihtsalt ei röhuta seda niiväga. Fänn annab olla ka nii, et ei tao endale koguaeg vastu rinda röhutades KUI fänn ikka ollakse. Fänn annab olla ka vaikselt ning omaette. Köik ei pea lipuga lehvitama ning maid jagama mingi teise ala fännidega, et kes on parem. Selleks, et olla fänn, ei pea omama 100 möttekaaslast - piisab kahest/kolmest. Oma lemmikala võlu see kindlasti ei vähenda. Fänn on Fänn!
                          Jah jalgpall/korvpall omavad üht suuremat fännideringi aga see ei tähenda, et näiteks judo\'l ning rallil fännid puuduvad. (nii ralli/motospordi, suusatamise kui ka ntks saalibändi fännid on oma koondistel/lemmikutel käinud kaasa elamas väljaspool Eestit)

                          Ja see on ka seleletatav ,sest me oleme kõige kauem ja väga palju reisinud koos koondisega ,koos klubidega ja isegi suurvõistlustel käinud ning teame väga hästi ,mis maailmas toimub. Eest on mitme maailma tippkoondisega mänginud ja me oleme ennast nii fännide ,kui ka mängiate tasemel saanud võrrelda .
                          Seesama ErkiNoole fännklubi käis oma lemmikutel kaasa elamas Austraalias.. palju jalkafännid saavad esineda sellega, et nad on käinud maakera kuklapoolel oma lemmikutel kaasa elamas? Okei... meie koondis ei ole Austraalias mänginud, kuid ka Ameerika ning praegune Hiina reis jääb vist tegemata?
                          Ja, et jalkafännid on KÕIGE kaugem reisinud, selles julgen ma küll kahelda.

                          Aga üldiselt on vist vaidlus möttetu inimestega, kes arvavad, et jalgpall on spordi A ja O

                          ps. mulle on ErkiNool väga ebasümpaatne

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            kossusfännide mitte reisimise kohta tuletaks tegelt meelde EM turniiri türgis,seal oli fänne ja mitte vähe niipalju kui telekast paistis,lihtsalt see on täpsustus Kunn sinu jutu juurde
                            ise ikka jalkat fännan
                            seda küll jah et ega nad niipalju reisi kui vutifännid,aga tundub et eks nad arenevad.
                            mis pole ka halb,arenev fännikultuur eestis on aint tervitatav on minu arvamus

                            nägin ka telekast korra vilksamisi seda unioni\'t,meelhärmi lisaks sellele et lipp seal oli tegi see et lipp nägi üpris kole välja,niipalju kui ma tähele panin,a igaühe maitseasi
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Originally posted by ROOTSI KUNN
                              Nüüd aga vastaks mcnamarale Jalgpallihaiglat puudutaval teemal. Jalgpallihaigla ,kui kõikide klubide fänne ühendav organisatsioon on iseenesest absurd . Ma eeldan ,et seletan inimesele ,kes jalgpallist üht-teist teab. Suuremates riikides on isegi ühel klubil
                              näit: Borussia Dortm. üle kuuekümne erineva fänniklubi. Mis koosnevad 10-100 fännist.
                              JH-on paljusid kokku viinud ja mõttekaaslased on teineteist selles leidnud ning uued fänniühendused moodustuvadki sealt.. Nagu meil praktika näitab ei suuda selline suur üksus (JH) effektiivselt toimida.
                              Ja kui ma ennist ütlesin ,et me kedagi vägisi haiglasse ei tiri siis on see jumala tõsi ja ärgu keegi solvugu,kui ma veelkord ütlen sullegi mcnamara ,seda sama .
                              Me kedagi taganutma ei jää ja minuteada pole liikmete arvu kasvatamine ammu enam eesmärk omaette.
                              Olen saanud aru, et Jalgpallihaigla on Eesti koondise fänne ühendav organisatsioon. Mis puutuvad siia erinevad (eeldan, et siis Eesti) jalgpalliklubid? Või on ikkagi tegemist FC Flora JA Eesti koondise fännidega? Sel juhul muidugi on loomulik, et asi piirdub väiksema hulga mõttekaaslastega.
                              Kedagi taga nutma ei peagi. Isiklikult tunnistan, et ehkki oman sügavat huvi Eesti jalgpalli käekäigu vastu, ei meeldi mulle lärmakad kohad ega agressiivsed inimesed. Minu koht ei ole fännitribüünil. Ma ei pea õigeks ka jalgpalli kui nähtuse ainukummardamist. Loodetavasti aktsepteeritakse ka minusuguseid. Usun, et tolerantsus toob Eesti jalgpallile toetajaid ja staadionitele pealtvaatajaid juurde.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Originally posted by yheksa


                                Originally posted by ROOTSI KUNN
                                Mina toetan Überallest selles osas ,et jalgpallifännid on asjatundlikumad ja tunnevad oma lemmikala nüansse ,fänluse põhimõtteid ,kultuuri ja ka Hooligansi paremini ,kui ükspuha ,mis teise spordiala fännid eestis.
                                Kui sa NII fänn oled nagu sa väidad, siis kirjuta Eesti ikka suure tähega.
                                Aga asjast.... ntks ErkiNooleFännklubi liikmed on kahtlemata väga asjatundjad. Ning igal alal on vägaväga oma ala asjatundjatest fänne, köik lihtsalt ei röhuta seda niiväga. Fänn annab olla ka nii, et ei tao endale koguaeg vastu rinda röhutades KUI fänn ikka ollakse. Fänn annab olla ka vaikselt ning omaette. Köik ei pea lipuga lehvitama ning maid jagama mingi teise ala fännidega, et kes on parem. Selleks, et olla fänn, ei pea omama 100 möttekaaslast - piisab kahest/kolmest. Oma lemmikala võlu see kindlasti ei vähenda. Fänn on Fänn!
                                Jah jalgpall/korvpall omavad üht suuremat fännideringi aga see ei tähenda, et näiteks judo\'l ning rallil fännid puuduvad. (nii ralli/motospordi, suusatamise kui ka ntks saalibändi fännid on oma koondistel/lemmikutel käinud kaasa elamas väljaspool Eestit)

                                Ja see on ka seleletatav ,sest me oleme kõige kauem ja väga palju reisinud koos koondisega ,koos klubidega ja isegi suurvõistlustel käinud ning teame väga hästi ,mis maailmas toimub. Eest on mitme maailma tippkoondisega mänginud ja me oleme ennast nii fännide ,kui ka mängiate tasemel saanud võrrelda .
                                Seesama ErkiNoole fännklubi käis oma lemmikutel kaasa elamas Austraalias.. palju jalkafännid saavad esineda sellega, et nad on käinud maakera kuklapoolel oma lemmikutel kaasa elamas? Okei... meie koondis ei ole Austraalias mänginud, kuid ka Ameerika ning praegune Hiina reis jääb vist tegemata?
                                Ja, et jalkafännid on KÕIGE kaugem reisinud, selles julgen ma küll kahelda.

                                Aga üldiselt on vist vaidlus möttetu inimestega, kes arvavad, et jalgpall on spordi A ja O

                                ps. mulle on ErkiNool väga ebasümpaatne
                                Huvitav, kas Noole fännklubi liikmed jälgivad kõigi meediakanalite vahendusel teiste riikide meistrivõistlusi, on kursis kõigi teiste riikide kümnevõistluse seisuga, omavad ka lemmikklubisid teistes riikides jne. Ilmselt mitte, sest ala kandepind on väike. Õigemini jalgpalli kandepind on suur. Ja miks ta on suur? Sest on palju enam inimesi kes on palju tugevamini kiindunud vutti. Nad on kas staadionil või istuvad kodus- igaljuhul nemad on need, kes on teinud jalgpallist jalgpalli. Nemad on parimad.
                                Erki Noolega võrdlus on täiesti kohatu. Olümpia on midagi enamat, kui treeningkohtumine. Ma ei usu, et Noole fännid tema hooaja eelsetel treeningvõistlustel LAV-is kaasas käisid. Olen ka täiesti kindel, et kui Eesti jalgpallikoondis kunagi MM-le pääseb on seal kohal sadu fänne hoolimata sellest kus see toimub. Selles on sul õigus, et mõnel alal on suuremaid fanaatikuid kui jalkas. Samas pead sa ka ju ise sellest aru saama, et vetehüpete sarnaseid alasid ei saa kuningas jalgpalliga võrrelda.
                                Ja miks sa arvad, et on mõtetu vaielda inimesega kes arvab, et jalgpall on spordi A ja O(pean silmas tähtsaim ala)? Sa võiksid igaljuhul proovida. Kardan, et sul tuleb argumentidest puudu, kuid kui midagi välja mõtled anna tulla!

                                ps. mulle on Erki Nool pigem sümpaatne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X