320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Originally posted by yheksa


    Seesama ErkiNoole fännklubi käis oma lemmikutel kaasa elamas Austraalias.. palju jalkafännid saavad esineda sellega, et nad on käinud maakera kuklapoolel oma lemmikutel kaasa elamas? Okei... meie koondis ei ole Austraalias mänginud, kuid ka Ameerika ning praegune Hiina reis jääb vist tegemata?
    Ja, et jalkafännid on KÕIGE kaugem reisinud, selles julgen ma küll kahelda.

    Erki Noole Fännklubi käis Austraalias oma iidolile kaasta elamas, sest viimane osasel seal peetud olümpiamängudel. Eesti koondise kohtumine USAga aastal 1994 oli sõprusmäng, nagu seda on ka kohtumine Hiinaga. Kui Erki Noolel oleks tavaline külavõistlus Austraalias olnud, siis poleks seal ka fännklubi nii suurejooneliselt esindatud olnud.

    Seega pole see võrdlus sul kuigi asjakohane.

    Samuti saavad Noole fännid näiteks sellistele pikkadele reisidele seepärast rohkem rõhuda, et nende fännataval on palju harvemini võistlused, kui seda on mingil konkreetsel jalgpallimeeskonnal. 10-võistluses on tavaliselt kord aastas tiitlivõistlused, lisaks Götzise-üritus ning Talance. Seega pole mõtet jalgpallifännidele ette heita, et nad ühe sõprusmängu pärast ei läinud USAsse ega kavatse lenneta Hiinasse. Jalgpallikoondisel on peale nende veel küllalt välismänge, kuhu poolehoidjad lähevad.

    Aga üldiselt on vist vaidlus möttetu inimestega, kes arvavad, et jalgpall on spordi A ja O
    Jalgpall pole spordi A ja O. On olemas jalgpall ning sport (kergejõustik, suuskamine, korvpall, vehklemine jne, jne).

    PS Erki Nool on ka minu jaoks väga sümpaatne sportlane.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Originally posted by überalles


      Originally posted by yheksa


      Originally posted by ROOTSI KUNN
      Mina toetan Überallest selles osas ,et jalgpallifännid on asjatundlikumad ja tunnevad oma lemmikala nüansse ,fänluse põhimõtteid ,kultuuri ja ka Hooligansi paremini ,kui ükspuha ,mis teise spordiala fännid eestis.
      Kui sa NII fänn oled nagu sa väidad, siis kirjuta Eesti ikka suure tähega.
      Aga asjast.... ntks ErkiNooleFännklubi liikmed on kahtlemata väga asjatundjad. Ning igal alal on vägaväga oma ala asjatundjatest fänne, köik lihtsalt ei röhuta seda niiväga. Fänn annab olla ka nii, et ei tao endale koguaeg vastu rinda röhutades KUI fänn ikka ollakse. Fänn annab olla ka vaikselt ning omaette. Köik ei pea lipuga lehvitama ning maid jagama mingi teise ala fännidega, et kes on parem. Selleks, et olla fänn, ei pea omama 100 möttekaaslast - piisab kahest/kolmest. Oma lemmikala võlu see kindlasti ei vähenda. Fänn on Fänn!
      Jah jalgpall/korvpall omavad üht suuremat fännideringi aga see ei tähenda, et näiteks judo\'l ning rallil fännid puuduvad. (nii ralli/motospordi, suusatamise kui ka ntks saalibändi fännid on oma koondistel/lemmikutel käinud kaasa elamas väljaspool Eestit)

      Ja see on ka seleletatav ,sest me oleme kõige kauem ja väga palju reisinud koos koondisega ,koos klubidega ja isegi suurvõistlustel käinud ning teame väga hästi ,mis maailmas toimub. Eest on mitme maailma tippkoondisega mänginud ja me oleme ennast nii fännide ,kui ka mängiate tasemel saanud võrrelda .
      Seesama ErkiNoole fännklubi käis oma lemmikutel kaasa elamas Austraalias.. palju jalkafännid saavad esineda sellega, et nad on käinud maakera kuklapoolel oma lemmikutel kaasa elamas? Okei... meie koondis ei ole Austraalias mänginud, kuid ka Ameerika ning praegune Hiina reis jääb vist tegemata?
      Ja, et jalkafännid on KÕIGE kaugem reisinud, selles julgen ma küll kahelda.

      Aga üldiselt on vist vaidlus möttetu inimestega, kes arvavad, et jalgpall on spordi A ja O

      ps. mulle on ErkiNool väga ebasümpaatne
      Huvitav, kas Noole fännklubi liikmed jälgivad kõigi meediakanalite vahendusel teiste riikide meistrivõistlusi, on kursis kõigi teiste riikide kümnevõistluse seisuga, omavad ka lemmikklubisid teistes riikides jne. Ilmselt mitte, sest ala kandepind on väike. Õigemini jalgpalli kandepind on suur. Ja miks ta on suur? Sest on palju enam inimesi kes on palju tugevamini kiindunud vutti. Nad on kas staadionil või istuvad kodus- igaljuhul nemad on need, kes on teinud jalgpallist jalgpalli. Nemad on parimad.
      Erki Noolega võrdlus on täiesti kohatu. Olümpia on midagi enamat, kui treeningkohtumine. Ma ei usu, et Noole fännid tema hooaja eelsetel treeningvõistlustel LAV-is kaasas käisid. Olen ka täiesti kindel, et kui Eesti jalgpallikoondis kunagi MM-le pääseb on seal kohal sadu fänne hoolimata sellest kus see toimub. Selles on sul õigus, et mõnel alal on suuremaid fanaatikuid kui jalkas. Samas pead sa ka ju ise sellest aru saama, et vetehüpete sarnaseid alasid ei saa kuningas jalgpalliga võrrelda.
      Ja miks sa arvad, et on mõtetu vaielda inimesega kes arvab, et jalgpall on spordi A ja O(pean silmas tähtsaim ala)? Sa võiksid igaljuhul proovida. Kardan, et sul tuleb argumentidest puudu, kuid kui midagi välja mõtled anna tulla!

      ps. mulle on Erki Nool pigem sümpaatne.
      a la kummal pikem on teema, aga veidi vaielda võib

      1. Nool teeb aastas 3-4 võistlust
      2. Teeb kodus- täismaja staadionil, teeb väljas- TV rekordid, mille kõrvale jalgpallil on panna MM finaal.

      Kui võtta nt. Prantsuse ,Hispaania või Itaalia jalgpallifänn ja küsida, mitut Eesti mängijat või JV-da ta nimepidi teab, siis võibolla 5% suudaks Poomi nime öelda ja ma kardan, et see % kehtiks ka kui küsida nende maade mängijatelt.

      P.S. Kuigi olen isehakanud jalgpallistatistik, on kõik Eesti sportlased sümpaatsed!!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Äääh... te ei saanud mu\'st aru. See ErkiNooleFännKlubi näide oli toodud seetöttu, et iseloomustada olukorda. Jalgpallifännid ei ole ainukesed, kes reisivad oma lemmikutega kaasa. Andestust, kui te nüüd ennast solvatuna tundsite.
        Ja jalgpall on sport nagu iga teinegi. Sportlased teevad trenni, et saavutada parimat tulemust. Fännid käivad kohal, et näha head resultaati.
        (oh milline vastuväidete laviin siit nüüd tuleb stiilis a\'la: sa vaata jalgpalli harrastajate kandepinda; jalgpall on maailma populaarseim ala; naisekandmine pole sport) Sport on Sport ja Sportlane on Sportlane. Nagu Fänn on ja jääb Fänniks olenemata alast.
        Köik... nii lihtne see ongi

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Kui võtta nt. Prantsuse ,Hispaania või Itaalia jalgpallifänn ja küsida, mitut Eesti mängijat või JV-da ta nimepidi teab, siis võibolla 5% suudaks Poomi nime öelda ja ma kardan, et see % kehtiks ka kui küsida nende maade mängijatelt.

          P.S. Kuigi olen isehakanud jalgpallistatistik, on kõik Eesti sportlased sümpaatsed!!
          Suht mõttetu väide, sest enamustel prantslastel, hispaanlastel või itaallasest puudub niikuinii ettekujutus sellest, kus Eesti asub või millega seal tegeletakse. See, et seal juhtumisi jalgpalli mängitakse, on inimestele niikuinii enestestmõistetav.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            .. to peapall

            ja kui võtta veelgi üldisemalt siis kui küsida hispaanlastelt, itaalastelt, inglastelt , sakslastelt jne. n.ö. tavainimestelt (kes enamuses ka spordist väga palju loomulikust intelligentsist teavad ja peavad) et mis assotsiatsioon teil sõnadega Eesti & Sport seostub siis pigem just meie jalkakoondise head mängud viimasel ajal ja miks mitte ka Mart Poom, kui et Erki Nool või Andrus Veerpalu või Kiku ja Kaku või vehklejad-ujujad-judokad või kes iganes...neid tunneb vaid sajandik murdosa oma spordiala toetajaid... Kui isegi Mühhleg olümpia võitjaks tuli siis enamus hispaanlasi ei teadnud sellest midagi ega kuulnud-näinud sest samal ajal oli Reali ja Barca mäng...
            Ja Erkki Noole fänklubis on enamus rikkurid ja paksurahakotiga ärimehed kellel on vahva koos kuhugi koos lennata-sõita napsuvõtta ja rihm lõdvaks lasta 8kuigi selles ei ole midagi taunitavat) kellel on see juba ka mingi prestiizi küsimus ja taseme näitaja (näe mina - Erkki Noole fännklaabi liige koos Neirisega, näe siin fotol olen koos Mart Siimaniga jne jne) ning ennekõikke raha. Ja lõpuks küsimus suurele ringile..mis saab siis kui Nool lõpetab...teevad 10võistluse tõeliste fännidena Indrek Kaseoru FännClubi?

            PS. Mul pole ka Noole ja tema toetajaskonna vastu tegelt mitte midagi, pigem vastupidi... vähemalt ei plagieeri nad oma tegemistes kedagi ja loomulikult on neil oma ideed ja kaasaelamisviis staadionil ega viksi MEIE laule lippe särke jne. maha mille valmistamiseks oleme meie oma raha aega ideid ja energiat kulutanud nagu mõned....
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Hei noored, ei näe siin viimases kümnekonnas postituses sõnagi ühestki flora mängust. Kui jutt atribuutikast, siis on selleks oma alafoorum. ehk saab mõni admin asja ära parandada.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Originally posted by jansa

                ja kui võtta veelgi üldisemalt siis kui küsida hispaanlastelt, itaalastelt, inglastelt , sakslastelt jne. n.ö. tavainimestelt (kes enamuses ka spordist väga palju loomulikust intelligentsist teavad ja peavad) et mis assotsiatsioon teil sõnadega Eesti & Sport seostub siis pigem just meie jalkakoondise head mängud viimasel ajal ja miks mitte ka Mart Poom, kui et Erki Nool või Andrus Veerpalu või Kiku ja Kaku või vehklejad-ujujad-judokad või kes iganes...neid tunneb vaid sajandik murdosa oma spordiala toetajaid...
                Olen maailmas ringi käinud ja näinud. Olen rääkinud isegi mõne inimesega neil maadel. Ja Erki Noolt ikka teatakse - on ju kergejõustik ikkagi spordi kuninganna ja nii. Keda Euroopas üldiselt samuti lausa üllatavalt hästi teatakse on Jaan Kirsipuu. Aga Eestis kiputakse miskipärast ära unustama peamist: kõige tuntum eestlane täna kogu maailmas on Markko Märtin. Konkurentsitult. Eriti nüüd, kui vormeli populaarsus kukub ja seetõttu kõiksugu telekompaniid iga gloobuse nuki taga endale ralli-magasine sisse ostavad. Ja Markko kui Fordi esisõitja räägib iga kahe nädala tagant vähemalt kolmel õhtul nädalas, millised kummid ta täna valinud on ja kui ilgelt tal ikka kõht valutab. Ning rahvustrikoloor muudkui lehvib ta nime taga. Siuke värk.

                Flora kohtumistega on aga nii, et küllap neid ikka tuleb.
                Elämä on laiffi!





                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  väljaspool flora teemat , seda minagi otepää suusatamist vaadates mõtlesin huvitav kui mae lõpetab mis siis ta fännidest saavad jne
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Krt

                    http://www.uno.ee/fotoline/picslist/405/pic/405/17025/

                    Jalgpallihaigla juhatuse liige

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Originally posted by Stinger


                      Krt

                      http://www.uno.ee/fotoline/picslist/405/pic/405/17025/
                      Lisaks lugege kolmapäevast spordilehte. Minu meelést see seltskond rohkem tähelepanu ei vääri.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flo

                        Aga L2ti f2nnid on tegijad. Lisaks tavap2rasele vuti- ja hokiatribuutikale t2heldasin yhe v2ikemehe seljas Newcastle\'i s2rki. Ka l2tlasest v6ib inimene kasvada.

                        Ja see kah muidugi:
                        http://www.uno.ee/fotoline/40/picslist/405/pic/405/17032/?top=&month_top=&search_from=8
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Kes on kõvemad? Noole-fännid või jalkafännid?!?
                          a la vaidlus, et kellel on pikem
                          mõttetu vaidlus!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Flora on siis lõpuks õnnelikult Ecuadori jõudnud. Päris pikk reis ja ajavahe mängib oma rolli mängu õnnestumisel. Esimene vastane on kohalik tippklubi. Ennustan ,et kaotame napilt -ühe väravaga.
                            Muidugi on selliste eksootiliste vastastega kohtumine ainult kasulik. L-Ameerika jalgpallitase on ju ammutuntud ja väga kõrge. Enamus nende mängiaid sobiksid filmioskarite kandidaatideks.:P
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Originally posted by Stinger


                              Krt

                              http://www.uno.ee/fotoline/picslist/405/pic/405/17025/
                              Parempoolne kutt, kes omale sülle vahib on mul venna klassivend. On mingi taidleja tüüp ning ehk on tema selle lipu nikerdamise taga. Uurin järgi ja noomin poissi natuke.
                              p.s. kutt on ka suur jalkahuviline!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Originally posted by Arse


                                Originally posted by Stinger


                                Krt

                                http://www.uno.ee/fotoline/picslist/405/pic/405/17025/
                                Parempoolne kutt, kes omale sülle vahib on mul venna klassivend. On mingi taidleja tüüp ning ehk on tema selle lipu nikerdamise taga. Uurin järgi ja noomin poissi natuke.
                                p.s. kutt on ka suur jalkahuviline!
                                kena lugu kui juba sellised po~ngerjad teile a\"ra teevad :-) haha...
                                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X