320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    прямые спортивные трансляции, футбол онлайн, результаты матчей, видео трансляции


    live

    Kommentaar


      1:0 ei ole kordusmänguks kodus üldse hull seis, vaja lüüa lihtsalt kodus 1 koll tagasi ja kõik hakkab jälle otsast peale. Kadunud pole veel midagi

      Kommentaar


        ma ei saa aru, vastased on ju ikka täielikud udu. miks on vaja mäng ära anda. sellise vastasega peab julgelt mängima ja ehitama. Mängu tase ei olnud isegi eesti meistriliiga tase

        Kommentaar


          Vähemalt ei lastud rohkem lüüa, kuid löömata jäänud penalti jääb kripeldama.

          Kommentaar


            Pole katastroof, kartsin hullemat. Kasutamata penalti jääb kahjuks kummitama.

            Sellist rohe-valget, üle 5000-list publikut tahaks Tallinnas näha, lippe, veidi tossu, aktiivset ergutamist ....ja Flora löödud penaltid lendaks sisse... vastastel mööda ning võit oleks meie oma!

            Kommentaar


              esimene poolaeg oli küll täielikult vastaste kontrolli all ning flora meenutas vahepeal täielikku amatööride punti, aga teiseks poolajaks suudeti shokist üle saada ning näidata kohati päris vaadatavat jalgpalli.küll aga järgmisel korral võiks tähtsal mängul ikka kellegi külma närviga mehe penaltit lööma panema. häbisse ei jäädud ning lootust kindlasti on
              Jalgpallifänniks ei saada

              Kommentaar


                Kodus veidi suuremal väljakul + kodupubliku toetusel suudame ehk rohkem palli kontrollida. Kõik on veel võimalik, aga näha oli, et iirlased on südamega asja juures, midagi niisama ei anta, tuleb välja teenida!
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Täiesti mängitav ja võidetav punt. Lõpus hakkasime väsima aga iirlastel polnud kah suuremat täpsust .Kui kodus natuke õnne on siis võib siit edasi saada. Lõpus sisse tulnud Mashitsevi polnud üldse näha . Minkeneni löömata jäänud pennal võib isegi edasipääseja otsustada. Sellised prohmakad on andestamatud.
                  Tuleb üks väga närviline mäng.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    kui ise ei löö ... sellise mänguga edasi paraku ei saa. aga unistamine pole keelatud, unistamine on tasuta

                    Kommentaar




                      Kui me ei harjuta koduliigas meie mehi tuhandete aktiivselt kaasaelavate pealtvaatajate, fännide ees mängima, siis ongi täiesti loogiline, et meie poistel võib tähtsatel momentidel jalg värisema hakata ja väravatest ning võitudest jäämegi reeglina unistama.


                      Veidi õhkkonda ka:

                      Kommentaar


                        Siit näiteks selline küsimus, et miks ei võinud seda rahvusvahelise turniiri formaati teha nii, et viigi korral lüüakse pendlaid?? Ma usun, et Krakowi vastu penaltiseeria oleks eilses mängus abiks olnud, sest see penalt oli täielik amatööri löök!

                        Kommentaar


                          Tegelt on Minkenen paremaks suuteline!

                          Kommentaar


                            oleks aeg mingisugust reklaami teha, loosida pileteid, jagada flaiereid, muidu istub mängul järjekordselt 500inimest, iirlaste 5900 vastu.

                            Kommentaar


                              Minkeneni reaktsioon penaltieksimusele oli ka põhjamaine. Ah, pohhuj...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GPRO Vaata postitust
                                Tegelt on Minkenen paremaks suuteline!
                                Isegi mina olen paremaks suuteline kui sommi eilne kusekas.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X