320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Flora presidendi Aivar Pohlaku sõnul on klubi rahaline seis stbiilne ning meeskonnal puudub vajadus pidurdamatusse hoogu – 7 mängu, 14 tabamust! – tõusnud Sander Posti müümiseks.


    Reim mainis ka, et loodab Operit Flora särgis näha. Post-Oper ründeliin oleks küll karm Meistriliga kohta. Värisege levaadikud!

    Kommentaar


      http://www.fcsillamae.ee/?a=news_last ..
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
        Sa oled mingi nats vääää ?

        Aga mina ? Too palun mind ka eraldi välja
        Kes sa üldse oled?

        Kommentaar


          ootame siis suure huviga sellise nimekirja avaldamist
          et kas see tehakse avalikuks kui nimekiri hetkel teadaolevatest fashistidest ?
          ning need kes eelmine hooaeg Sillamäel käisid ja ennast sellest nimekirjast ei leia - kas nood peaksid tundma ennast puudutatuna , et miks mina kehvem olen ?

          staadioniväravas hakatakse kõigilt küsima dokumenti vä ?

          Kommentaar


            täielik jura. mulle isiklikult meeldiks, kui mitte keegi meie omadest sinna ei läheks. aga kuna see ei ole otseloomulikult ju võimalik , siis igatahes soovin kõigile edu ja külma närvi
            FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

            Kommentaar


              teen ettepaneku panna näiteks jänese maskid pähe, huvitav kuidas nad, siis neid persoone kindlaks teevad

              Kommentaar


                kotkas0 saatis järgneva sisuga Pm-i -Kes siin nutnud on? Ära mölise kuradi lits raisk.


                nii palju võin öelda,et mul ei ole flora ega nende fännide vastu midagi aga ei tasu siis kogu maailma ka vihkama hakata kui nüüd osasi pautoinaid staadionile ei lasta.usun,et flora fännide hulgas on piisavalt palju selliseid fänne kelle eesmärk on oma klubile rahumeelselt kaasa elada mitte tegeleda mingite jamade korraldamisega.
                krt nautige jalgpalli ja tundke sellest rõõmu.staadionid ei ole mõeldud kaklemiseks,ning siis imestatakse miks rahvast nii vähe staadionitel on
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Teen lihtsalt Sillamäe teemast copy, paste:

                  Teate, see teema kütab juhtme ikka väga punaseks.

                  Kui neil ei ole mingit avalikku nimekirja, kes eelmine kord idablokis käisid, siis kuidas nad saavad kedagi keelata, millisel seaduslikul alusel ja mis tõenditele tuginedes? Kui nimekiri on olemas, siis miks seda ei edastata eelnevalt Florale...Kuidas siis väravas asi toimuma hakkab, mingid barõgad lappavad mingeid pildialbume ja näitavad näpuga, kuidas heaks arvavad, kes saab ja kes ei saa sisse!?!?!?? Ja selline avaldus tehakse 2 päeva ennem mängu!!!
                  Flora fännidel on juba tellitud ja organiseeritud suur buss, samuti on tehtud nii klubi, politsei, kui ka omavahel kokkulepe, et keegi ennem mängu üle 2'he õlle ei joo´, kõiki provokatsioone eiratakse ning staadionil käitutakse vastavalt "üldlevinud moraalinormidele". Seega, nagu wtf teema...

                  Ma mõistan, et territooriumi valdajal on õigus valida, keda sisse lastakse ja keda mitte, aga kuidas sa tõestad konkreetselt ära, kes mida tegi ja kes on kes...???
                  Kui suhteliselt ametlikuks avalduses tuuakse keelu põhjuseks selline asi, et osad meist on sillamjaelaste arvates "fashistid", siis on see Sillamäe klubi poolt mitte midagi muud, kui vaid subjektiivne laim ning sellise suhtumise vastu tuleks võtta erinevatel organisatsioonidel kasutusele konkreetsed meetmed!
                  Mina isiklikult ei oma mingit seost Mussolini aegse Itaalia valitseva parteiga, seega see on minu, kui Flora fänni jaoks, laim.
                  Kusjuures, üks vanem härra seletas mulle kunagi väga loogiliselt ära, miks venelased kõiki sõja kaotanud patrioote fashistideks kutsuvad. venelase keel ei suuda lihtsalt nii keerukat sõna, nagu "natsionaalsotsialist" välja hääldada, aga sõna "fashist" on selline pudrune sõna, mis sibulal ka purjus peaga ilma probleemideta välja hääldub.

                  Ja üldiselt, keda siis üldse sisse lastakse? Lapsed, naised ja üle 50a'sed fännid? Mõnus kerge sihtmärk igasugustele kohalikele löömameestele, või mis? Siit küsimus. Kuidas sillamäe barõgadega jääb, kuidas ja mis põhjusel neid keelatakse?
                  Ühesõnaga, sillamäelaste plaan on selline, et Parem tiib ja muud noormehed jäetakse suure kisaga aia taha, seega aetakse nad bussi passima, samal ajal, kui kohalikud jõmmid neid piirama hakkavad. Siis mingi hetk läheb 100% andmiseks ja kõik kordub taas. Sillamäe turvateenistus ja tegelased laiutavad käsi, sest teema toimub väljaspool nende territooriumi ning 2 politseipatrulli ei suuda ilmselgelt korda hoida, seega TÄIESTI PERSES TEEMA.........

                  Forza Flora!
                  Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                  Kommentaar


                    Esimest korda nõustud üldjoontes 818ga. Miks selline avaldus nüüd enne mängu. Sellega oleks pidanud väja tulema kohe peale möödunud aastast intsidenti või siis üldse mitte välja tulema.

                    Mõistus, mõistus- tule koju!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      staadionid ei ole mõeldud kaklemiseks,ning siis imestatakse miks rahvast nii vähe staadionitel on
                      Kuule ma julgeks imestada, miks rahvast nii vähe staadionitel on ka pärast seda, kui iga kümne aasta tagant üks armetu madin toimub. Sorry eelmise pärast, raske hommik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Esimest korda nõustud üldjoontes 818ga. Miks selline avaldus nüüd enne mängu. Sellega oleks pidanud väja tulema kohe peale möödunud aastast intsidenti või siis üldse mitte välja tulema.

                        Mõistus, mõistus- tule koju!
                        No küllap saadi teada, et Flora fännid on suurema bussiga tulemas ja püksid hakkasid püüli sõeluma. Kardetakse oma suutmatust turvalisus tagada, kõik see jutt fašismist on lihtsalt kattevarjuks. Iga normaalne mõtlev inimene saab aru, et see on ju tegelikult bullshit.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Ma usun, et seal väravas võib juba jamaks minna, kui ühtesi lastakse sisse ja teisi mitte. Tra.. eraldi box meile, teistest eemale ja kõik on OK.
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            Vahest on tegemist kohaliku klubi presidendi isikliku vihaga Pohlaku ja Flora suhtes?

                            Starodubtsev: miks ei tehtud märkusi pärast Flora-Viljandi viiki?

                            Kui tuli ilmsiks, et Sillamäe Kalevi jalgpalliklubil lasub kahtlus kokkuleppemängudes, kiitis Eesti Jalgpalli Liit neid sujuva koostöö eest. Ida-Virumaa ajalehes Põhjarannik aga klubi president Aleksandr Starodubtsev süüdistab vutiliitu, et nood püüavad meelega sillamäelaste elu raskeks teha.
                            .....
                            Starodubtsev kahtlustab, et jalgpalliliit soovib meelega Sillamäe Kalevi elu keeruliseks muuta.
                            «Miks ei tehtud märkusi Flora aadressil, kui ta ei suutnud Viljandi Tulevikku võita? See tulemus tundub samuti kummaline. Arvan, et Eesti jalgpalliliit püüab meie klubi olukorda meelega pingelisemaks muuta. Ilmselt on Pohlakul vaja näidata, et ta oskab oma tööd teha,» märkis Starodubtsev.

                            Kui tuli ilmsiks, et Sillamäe Kalevi jalgpalliklubil lasub kahtlus kokkuleppemängudes, kiitis Eesti Jalgpalli Liit neid sujuva koostöö eest. Ida-Virumaa ajalehes Põhjarannik aga klubi president Aleksandr Starodubtsev süüdistab vutiliitu, et nood püüavad meelega sillamäelaste elu raskeks teha.
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              A muidu mainin ära, et Balti liigas saime vastaseks eelmisel hooajal finaali jõudnud Marijampole Suduva.
                              Võimalikud mängupäevad on järgmised: avamäng toimub Tallinnas A. Le Coq Arenal 21. või 22. septembril, kordusmäng võõrsil 26. (teisipäev) või 27. (kolmapäev) oktoobril.
                              tulevik on tunni aja pärast

                              Kommentaar


                                Siis on asi lihtne, 11.septembril ei tule ka mitte ükski sillamjae jorss A le coqile.

                                Edit: Nad nagunii ei tule, bussisõit on kallis lõbu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X