320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis värk selle norrakaga on?
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Testitakse vist

      Geir André Herrem, 28-Nov-1988

      2010 - Bryne (Norra 1. Division) 16 mängu, 11 väravat
      2011 - SV Babelsberg 03 (Saksamaa 3. Liga) 16 mängu, 3 väravat

      Kommentaar


        Lahe turniir on, tõsiselt. Ma lendasin eriti skeptiliselt laivi ja mõlemad mängud pakkusid emotsioone. Ja publikutki oli viisakalt ja rohkem kui oodata julgenuks, õlu oli mõistliku hinnaga ja külm ning mängutase korralik. Noh, ideaalmaailmas võinuks muidugi kavad olla, sest terve staadioni peale teadis ca 1 inimene, kes see Flora number 7 oli. Aga selle kallal on suhtkoht mõttetu norida.

        Meeskonna (siinkohal mõtlen turvamehi) range reeglitest kinnipidamine on päris tüütu- põhimõtteliselt igal üritusel suudavad nad millegagi üllatada. Aga küllap seepärast nad ka igale poole kaasatakse.

        Veidi kõrvaline küsimus ka: Eile jäi staadionil silma üks härrasmees lapsevankriga (kes sai küll nokastanud fännilt sõimu), kas põhimõtteliselt on tulevikus Arenale vankriga saamine reaalne (ma ei mõtle koondisemänge, aga sellist pooltühja staadioni varianti)? A la lastakse sisse ja kas on mingit kaldteevärki kuskil jne?

        Kommentaar


          Minu hinnangul peaks ikkagi õllega tribüünile pääsu ära keelama. Enda halvad kogemused. Vabandan mõistagi kõigi ees, kellele ma õlle kaela kukutasin. Sry, vaan!
          Kui ma pärast kesa poolt koju transporditud sain, siis suutsin ma endale ühe naise külla kutsuda, aga enne tema tulekut jäin magama ja üles ei ärgand enne hommikut - klassika.
          Õlu keelata! Turvad rangemaks!

          Kommentaar


            Rahvast oli tõesti üllatavalt palju, huvitav, kas venekeelne meedia reklaamis üritust, kuidagi palju oli esimesel mängul tegelasi, kes tulid Pareikot vaatama.
            Sattusin staadionil tihedamalt vennastuma jalgpallihaigest tulihingelise Helsinki JK fänniga, kes esiteks kiitis taevani A Le Coqi naturaalset ja ilusat murukatet, soodsat õlut, mida sai tribüünile võtta (see oli talle nauding, mida ta kiideldes vähemalt kolmele sõbrale Soome teatas) aga mees oli samas täiesti hämmingus, et Tallinna jõudes ta ei kohanud ühtegi reklaami turniiri kohta, kus mängivad niivõrd nimekad klubid. Teada sai ta turniirist täiesti juhuslikult Flora kodulehelt, kuhu ta kiikas, et ehk on mõni Meistriliiga mäng tulekul.

            Küll aga ei saanud ei tema ega saa ma isegi aru, miks Floral puudub vähemalt mängupäevadel avatud fännipood, külaline pidi spetsiaalselt sõitma Vanalinna, et siis suure otsimise peale Kaubamajast Flora sall õhtuseks mänguks osta, Flora klubisärki ta ei leidnudki.
            Miks Sportlandi kauplusel, kus nähtavasti on särgid-värgid müügis, ei tulnud mõttesse turniiripäeval kauplus ka peale esimest mängu lahti hoida või veel ideaalsem, tuua nänn paar sammu trepist üles, statale müüki, kas nad raha ei taha teenida?

            Turvadest ei taha enam sõnakestki rääkida aga see särgid selga, nööbid kinni, kes korraks püsti, see käsu korras istuma, aktsioon oli niivõrd tobe ja ajuvaba, et kui poleks näinud ei usuks. Hea, et fännisektoris siiberdamise mingil hetkel peale korralikku pealekäratamist ära lõpetasid. Sellist turvafriiklust näeb ainult Eestis.

            Kui mängukava trükkimine kallis, siis vähemalt niipaljukest võiks viitsida, et lasta piisaval hulgal, et kõigile jaguks, printerist A-4 formaadis mõlema meeskonna mängijate nimed ja numbrid välja, ei tohiks teab mis kulukas olla.

            Ahh jaa, uhkel reklaamil, mis lubab meil varsti West Hami jt. nimekate klubidega noorteturniiri, polnud ühtegi viidet, et tegu noortega, vähemalt ei jäänud silma.

            Aga muidu kui turvafriiklusele läbi sõrmede vaadata, oli korralik vutipäev, miks aga samapalju rahvast liigamängudel ei käi, ei saa aru.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Õlu keelata! Turvad rangemaks!
              Ma olen poolt! Tulen tööle, istun kontoritooli ja tunnen, et mingi rõve pahmaadihais on üleval. Proovin aru saada, kust see tuleb ja sain aru, et panin jalga püksid, millele M007 õlletopsi peale valas. Pean nüüd terve päeva inimestega lähikontakte vältima.

              Kommentaar


                Miks Orglat eelistati Pedõkile? Täitsa naljanumber.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Küll aga ei saanud ei tema ega saa ma isegi aru, miks Floral puudub vähemalt mängupäevadel avatud fännipood, külaline pidi spetsiaalselt sõitma Vanalinna, et siis suure otsimise peale Kaubamajast Flora sall õhtuseks mänguks osta, Flora klubisärki ta ei leidnudki.
                  Miks Sportlandi kauplusel, kus nähtavasti on särgid-värgid müügis, ei tulnud mõttesse turniiripäeval kauplus ka peale esimest mängu lahti hoida või veel ideaalsem, tuua nänn paar sammu trepist üles, statale müüki, kas nad raha ei taha teenida?
                  Kui Sportland ise ei suuda, siis võiks vähemasti salle puhvetis müüa. Särgid peaksid siiski poodi jääma, muidu võivad inimesed janusse surra.
                  tulevik on tunni aja pärast

                  Kommentaar


                    Tra, reedele mõeldes on kole kurb, et Pareiko vist ei mängi. Kuradi poolakad - võinuks esimesel mängul ju teist vahti proovida mitte Flora vastu...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Miks Orglat eelistati Pedõkile? Täitsa naljanumber.
                      Üks mäng üks, teine mäng teine

                      Kommentaar


                        ..jah, ja loomulikult pandi varus olev väravavaht eeldatavalt nõrgema vastu.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Poleks see Pedõk seal eile sittagi teinud. Seis oleks jäänud 0-3 nii tema kui ka temata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust

                            Küll aga ei saanud ei tema ega saa ma isegi aru, miks Floral puudub vähemalt mängupäevadel avatud fännipood, külaline pidi spetsiaalselt sõitma Vanalinna, et siis suure otsimise peale Kaubamajast Flora sall õhtuseks mänguks osta, Flora klubisärki ta ei leidnudki.
                            Miks Sportlandi kauplusel, kus nähtavasti on särgid-värgid müügis, ei tulnud mõttesse turniiripäeval kauplus ka peale esimest mängu lahti hoida või veel ideaalsem, tuua nänn paar sammu trepist üles, statale müüki, kas nad raha ei taha teenida?
                            Sportland oli lahti õhtuni, kuid vahepeal oli tunniks ajaks suletud.
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              08.juuli Flora kodukas: Võimalik, et vastastel on väravas Eesti koondislane Sergei Pareiko. Tule vaata, kas on nii, või siiski ei ole. Neli tundi varem mängivad A. Le Coq Arenal Rapid ja Genk. Kogu seda sõud saab näha 5 euro päevapileti eest.

                              Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


                              06.juuli Postimees: «Sergei täna mängib, kuid reedel Flora vastu mitte,» sõnas Maaskant Postimehele.

                              Täna algab Tallinnas rahvusvaheline jalgpalliturniir ning avamängus kohtub Sergei Pareiko koduklubi Krakowi Wisla rumeenlaste Bukaresti Rapidiga. Kohtumine algab Lilleküla staadionil kell 16.30.
                              tulevik on tunni aja pärast

                              Kommentaar


                                Täitsa pe*ses ikka, selline mäng ja pmst. täiesti nullreklaam. Endal kaob sellise pohhuistliku olukorra peale mõeldes samuti igasugune huvi ja isu täna mängule minna. Rääkimata ML'ist....
                                FU EJL!!!
                                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X