320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    * flaieriga kohapealt täispileti hind ainult 5 eur

    Prinditud flaier on ka OK?

    Muidugi Kalju mängul olnud järjekordade põhjal ütleks, et kõikide inimeste kohapeale ostma meelitamine (Kalju puhul siis FB attendijad) võib suhteliselt mässiveid järjekordi tekitada. Aga noh, eks korraldajad ise teavad.

    Kommentaar


      päris head hinnad kruvitud jah, võrreldes kaljuga. Vastavalt siis 2,5(facebooki ürituse 'osalen' nupu vajutajale) ning 5€

      Kommentaar


        Veits suurema resolutsiooniga pildi linki võiks ka leida

        A no wtf, Võrrelda Florat nõme kaljuga... See on nagu võrrelda Isa lastekodust lapsendatud pärdikuga
        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

        Kommentaar


          täpselt! ürituste korraldamise ja läbiviimise kohapealt on flora see lapsendatud juku. Ma suht kindel et 10€ hinna tõttu jäävad väga paljud koju telekast seda nalja vaatama. Oleks siis mingi vinge vastane, aga ei, vastas on sats kes eile sai oma esimese CL kvalifikatsiooni võidu ajaloos. Ei imesta kui iirlasi tuleb rohkem, kui kohalikke

          Kommentaar


            Lugupeetud Aivar Pohlak või Mihkel Uiboleht.

            Kuna olen üle keskmise jalgpallisõber ja kahjuks printerit mul pole, siis olge nii kenad ja printige mulle see flaier ja saatke postiga. Postiaadressi saate PM kaudu.

            Ette tänades Flora kapifänn Rein.

            Edit: juhul kui teil samuti printerit pole, siis 2 tasuta pääset sobivad samuti.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Üritus facebookis:


              Shamrock Roversi match report:

              The home fans feared the worst as Victor Minkenen stepped up but the Stadium erupted as Alan Mannus dived to his left to save the low shot.

              Kommentaar


                Hahahaha, mingu need iirulased ka m*nni

                Kommentaar




                  Norrakas oleks võind kukkuda oleks penalti vb saand

                  Kommentaar


                    Hea võimalus oleks olnud küll

                    Kommentaar


                      Midagi poleks saanud - selliseid olukordi on mängudes küll ja veel aga penalteid on palju vähem.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Soccerway.com annab publikuks 5026, mis on loogilisem kui meil avaldatud 5900, ehk lambist pandud pilgeni täis staadion.

                        Flora kodumängude publikurekord Euromängudel on:
                        3000 (EL) 23.07.2009 A Le Coq Arena FC Flora Tallinn - Brøndby IF (Taa) 1:4 (0:3)

                        Aasta tagasi kahvatu:
                        632 (EL) 8.07.2010 A Le Coq Arena FC Flora Tallinn - FC Dinamo Tbilisi (Gru) 0:0

                        Kõige sitem tulemus:
                        171 (UC) 24.08.2000 Kadriorg FC Flora Tallinn - Club Brügge KV (Bel) 0:2 (0:1)

                        Flora eurokarikate kodumängude keskmine on :1278 pealtvaatajat.

                        Champions League publikurekord on:
                        1100 (CL) 29.07.1998 Kadriorg Tallinna FC Flora - Steaua Bucuresti (Rum) 3:1 (1:0)

                        Publikurekord avamängus, mis peetud kodus:
                        1500 (UC) 19.6.07 A Le Coq Arena FC Flora Tallinn - Vålerenga Oslo (Nor) 0:1 (0:1)

                        Publikurekord peale võõrsil võidetud avamängu:
                        3000 (EL) 23.07.2009 A Le Coq Arena FC Flora Tallinn - Brøndby IF (Taa) 1:4 (0:3)

                        Publikurekord peale võõrsil viigistatud avamängu:
                        2200 (UC) 31.07. 2008 A Le Coq Arena FC Flora Tallinn - Djurgårdens IF Stockholm (Roo) 2:2 (0:1)

                        Publikurekord peale võõrsil kaotatud avamängu:
                        2000 (UC) 23.08.01 Lilleküla FC Flora Tallinn - NK Dinamo Zagreb (Hor) 0:1 (0:1)

                        Publikurekord peale pääsu järgmisesse ringi:
                        2500 (UC) 10.08.06 A Le Coq Arena FC Flora Tallinn - Bröndby IF (Taa) 0:0


                        Kui minimaalselt 2000 pealtvaatajat teisipäev kokku ei too ja 10 a. vana, peale võõrsil kaotatud avamängule järgneva kodumängu publikurekordit ei löö, võib kindlalt väita, et Flora on klubina Eestis jalgpalli populariseerimisel läbikukkunud.

                        Kommentaar


                          Huvitav, et tollal ei kottinud kedagi Club Brugge.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                            Huvitav, et tollal ei kottinud kedagi Club Brugge.
                            Loomulikult ei kottinud suurt kedagi Brügge, miks peakski, mõtlema peaks pigem, miks ei kottinud tollal kedagi Flora? Mida tegi Flora tollal valesti, et publikut oli kõigest 171? Kas nüüd ollakse targemad?

                            Ja ma kordan veelkord, olen kindlalt veendunud, et meie eilse kaotuse peapõhjus ei olnud viletsad oskused ega tahtmine, vaid kogenematus mängida tuhandete aktiivselt kaasaelavate vastasfännide ees..
                            Sellest tulenev jalaväristamine tõi kaotuse!

                            Et tulevikus oleksime võiduvõimelised, tuleb nii klubidel kui Jalkaliidul seada üheks peamiseks eesmärgiks Liigajalgpalli arendamisel publikuarvu tõstmine!!!

                            Kommentaar


                              küsige floralt ise raha reklaamitarvete jaoks (trükikojas saaks flaikusid printida, inimesed kes linnas flaikusid jagavad, suured plakatid linnas), või oot mille taha see kõik reklaamiteema siis jääbki? selles ongi mure, et ei teagi?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Jalgpall on Eestis niššisport ja seda ei peagi reklaamima. Ainult friigid jälgivad seda ja küllap ka need juba ise teavad, et kus ja millal midagi toimub. Poohui mingi reklaam ja publikunumbrid. Hinnaks paneme ka 10 eurot, äkki keegi muidu tuleb ka veel vaatama.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X