320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Even Vaata postitust
    nagu nii loll küsimus, mis see siia üldse puutub?
    Ei puutugi asjasse, kuid minu mõte on selles, et mida perset need sokud siin seletavad, kes ise ühtki kohalikku klubi ei toeta ning siis mingit iba ajades foorumi kritiseerima tulevad. Minge kukele kuradi foorumikunnid rsk!

    Edit: Vaatasin mängu videolindilt üle ja meeskonna meistritiitli tähistamine koos fännidega oli lihtsalt ülimegalt vahva. Ei suudaks ette kujutadagi ennast sarnases olukorras. Õnnitlused teile veelkord Flora ultrad. Loodaks väga, et kunagi on ka meie kord...kasvõi medal!

    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


    Kommentaar


      Tallinna FC Flora, Eesti meister 2011 !!!!!!!



      Mällar, ühel ilusal päeval tuleb kindlasti medalipidu ka teitele, Tartu, kindlasti... ja las need tühikargajad, kes võõramaist vutti teleka ees läbi tuharalihaste kiibitsevad, las igisevad kibestunult edasi, meil neist poogen... fänname ning naudime eestimaist ja oma... meie enda Eesti vutti !!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mällar Vaata postitust
        Ei puutugi asjasse, kuid minu mõte on selles, et mida perset need sokud siin seletavad, kes ise ühtki kohalikku klubi ei toeta ning siis mingit iba ajades foorumi kritiseerima tulevad. Minge kukele kuradi foorumikunnid rsk!

        Edit: Vaatasin mängu videolindilt üle ja meeskonna meistritiitli tähistamine koos fännidega oli lihtsalt ülimegalt vahva. Ei suudaks ette kujutadagi ennast sarnases olukorras. Õnnitlused teile veelkord Flora ultrad. Loodaks väga, et kunagi on ka meie kord...kasvõi medal!
        Mees, kas sa vähe kõvasti ei pillu?
        Kui ma kõnnin oma 7 aastase õe vennapojaga tänaval ja näen purjus joodikut bussipeatuses jauramas, siis kas ma pean ise olema purjus joodik, et sellel teemal sõna võtta? Või piisab sellest, et ma olen kõrvaline jalakäija, et joodikule öelda, et mine siit bussipeatusest minema või ma kutsun politsei?
        Joodiku aju hetkeline võimekus muidugi ei luba argumentidega vestlusesse laskuda. Aga äkki siis hirm natukene sunnib pomisedes mujale minema. Seda ei tea.

        Lühidalt, tolerantsust,, mitte ossilikku mölisemist ja see maailm oleks ilusam koht. Mitte ,et vb su maja ja perekond ilus ei oleks...

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          ZanniN, nagu ise märkisid "flare oli effektne".
          Kui on effektne ja aitab kaasa meie liigavuti atraktiivsusele, siis milleks keelata?
          Mida vähem mõttetuid, vutiatmosfääri pärssivaid keelde, seda väiksem roll turvadel, seda vähem tülikat, tujurikkuvat läbiotsimist, vähem põhjus keelatut staadionile sisse smugeldada, sea moodi vinguda ja selleläbi konfliktivabam ning mõnusam õhkkond.
          Õlle lubamine tribüünidel on palju pingeid turvadega maha võtnud, ehk oleks mõtet arutada ka flarede jmt. lubamist.

          Ma olen lõppeval hooajal külastanud 32-te Flora mängu, neist 22-te kodumängu ja pean mainima, et ootasin hooaja viimasel kodumängul meeldivamat ning pidulikumat vastuvõttu.

          Muuseas Flora kodupubliku keskmine püstitas (alates 2004 a.) rekordi.

          2011 - 274, mängudel, mis peeti A Le Coq Arenal - 285
          2010 - 199, A.Le Coq Arenal - 226

          2005 - 249, A.Le Coq Arenal - 284

          Huvitav, kui suur oleks olnud publikuarvu tõus fännidele sobivamate mängupäevade-aegade korral.
          Kessaveli ! Ma arvan et mitte eriti suurem ca 10 inimest ehhk.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Kas kodanik Sen`i korraldatud pättus kusagil mõne kaamerasilma ette ka jäi?

            Kommentaar


              Oh, mis laupäev!
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                Algselt postitas spekter Vaata postitust
                Sorry, aga neid kakerdavaid ja purjus fänne oli küll ebameeldiv telekast vaadata. piinlik oli...
                Vabandust väga, kuid sa vaatasid valet kanalit. Siin on midagi sinu jaoks: http://lucine-a.blogspot.com/ Peab tõdema, et tol traagilisel hetkel kui sa pidid õudusega jälgima antud kanalit siis sel hetkel sinule sobivaid saateid telerist ei tulnud

                Kommentaar


                  Need, kes need tõrvikud peale lõpuvilet põlema panid ja väljakule jooksid, nägid välja nagu kaks hullumajast põgenenud 3-aastase mõistusega idiooti, kellele ohtlik mänguasi kätte antud. Ei tundunud üldse turvaline see värk. Ega mängijatele vist ka eriti ei meeldinud see (alguses), kui te nende selja taga veel ühe põlema tõmbasite. Nägin päris mitmeid seal ees rivis, kes kohe paar kiiremat sammu eemale tegid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                    Mees, kas sa vähe kõvasti ei pillu?
                    Kui ma kõnnin oma 7 aastase õe vennapojaga tänaval ja näen purjus joodikut bussipeatuses jauramas, siis kas ma pean ise olema purjus joodik, et sellel teemal sõna võtta? Või piisab sellest, et ma olen kõrvaline jalakäija, et joodikule öelda, et mine siit bussipeatusest minema või ma kutsun politsei?
                    Joodiku aju hetkeline võimekus muidugi ei luba argumentidega vestlusesse laskuda. Aga äkki siis hirm natukene sunnib pomisedes mujale minema. Seda ei tea.

                    Lühidalt, tolerantsust,, mitte ossilikku mölisemist ja see maailm oleks ilusam koht. Mitte ,et vb su maja ja perekond ilus ei oleks...
                    Sa ise ei saa aru millest räägid.

                    Pole teiste asi midagi kommenteerida või nõuda teisiti tegemist mis nendesse ei puutu. Kas need idioodid TÕESTI loodavad, et me hakkame ennast muutma mingi munni pärast (munniks nimetatakse tegelasi, kes teiste asjadesse oma nina pistavad ja igast asju nõudma tulevad), kes mängudelgi meie klubi toetamas ei käi? Tõesti EI HUUUUUVIIIIITAAAAAA!!!!! Kas saite aru???

                    Kommentaar


                      Ballack kas sa käid mingise kena vene daami moeblogi lugemas?
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Flora 2011 a. hooaja lõplik resultatiivsuse edetabel:

                        24 = 21+3 Henri Anier
                        19 = 6+13 Sergei Mošnikov
                        17 = 8+9 Valeri Minkenen
                        13 = 11+2 Zakaria Beglarišvili
                        13 = 8+5 Nikolay Mashichev
                        12 = 4+8 Gert Kams
                        11 = 10+1 Hannes Anier
                        11 = 3+8 Andre Frolov
                        8 = 7+1 Alo Dupikov
                        8 = 4+4 Markus Jürgenson
                        6 = 3+3 Siim Luts
                        4 = 1+3 Nikita Baranov
                        3 = 3+0 Karl Palatu
                        2 = 1+1 Rauno Alliku
                        2 = 1+1 Erik Midtgarden
                        2 = 1+1 Meelis Peitre
                        1 = 1+0 Sander Post
                        1 = 1+0 Karol Mets
                        1 = 1+0 Karl-Eerik Luigend
                        1 = 1+0 Geir Andre Herrem
                        1 = 1+0 Aleksei Jahhimovitš
                        1 = 0+1 Eron Krillo
                        1 = 0+1 Johannes Kukebal

                        Väravad:

                        21 Henri Anier
                        11 Zakaria Beglarišvili
                        10 Hannes Anier
                        8 Valeri Minkenen
                        8 Nikolay Mashichev
                        7 Alo Dupikov
                        6 Sergei Mošnikov
                        4 Gert Kams
                        4 Markus Jürgenson
                        3 Siim Luts
                        3 Karl Palatu
                        3 Andre Frolov
                        1 Sander Post
                        1 Nikita Baranov
                        1 Rauno Alliku
                        1 Karol Mets
                        1 Erik Midtgarden
                        1 Meelis Peitre
                        1 Karl-Eerik Luigend
                        1 Geir Andre Herrem
                        1 Aleksei Jahhimovitš

                        Söödud:

                        13 Sergei Mošnikov
                        9 Valeri Minkenen
                        8 Andre Frolov
                        8 Gert Kams
                        5 Nikolay Mashichev
                        4 Markus Jürgenson
                        3 Nikita Baranov
                        3 Henri Anier
                        3 Siim Luts
                        2 Zakaria Beglarišvili
                        1 Meelis Peitre
                        1 Alo Dupikov
                        1 Rauno Alliku
                        1 Eron Krillo
                        1 Hannes Anier
                        1 Johannes Kukebal
                        1 Erik Midtgarden

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                          Ballack kas sa käid mingise kena vene daami moeblogi lugemas?
                          Ma eeldasin, et spekter on moehuviline ja andsin suvalise moeblogi aadressi, et ta ikka seal loeks mitte jalgpallist mingit moevärki ei üritaks leida.

                          Kommentaar


                            Kellega Flora kevadel superkarikat mängib? Transi või Kaljuga?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raulitos Vaata postitust
                              Kellega Flora kevadel superkarikat mängib? Transi või Kaljuga?
                              Transiga peaks olema.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                                Ja mis klubi toetaja Sina "härra salajane" oled, et siin sõna võtad fännide teemal?
                                meistriliigas hoian pöialt eestikeelsetele meeskondadele. vaatamas olen käinud enim Flora mänge, aga ka Kalju, Levadia, Paide ja isegi kahte Ajaxi mängu. mind ei leia sellest sektorist, kus ilma õlleta õiget mängu meeleolu ei teki ...
                                Mulle sobis, et Flora võitis ning Kalju oli teine ja et Levadia jäi medalita. Parim võimalik lahendus, sest kolmandat tugevat eesti satsi hetkel kuskilt võtta pole ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X