320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kui ikka midagi ei tea, siis pole ka mõtet sul kaagutama hakata.
    Enamus koondislasi on hakanud jalgpalliteed käima siis kui Florat veel polnud või polnud Pohlak veel suutnud Viljandeid, Pärnuid jne Suureks Floraks liita.
    Kas ma andsin kellegi konkreetse kohta hinnangu? Oma teada mitte.

    Palun too siis välja, kes kupatati koos klubiga, kes koos treeneri ja treeninggrupiga Flora alla üle ning kes osteti/meelitati/saboteeriti Florasse ja kes on ametliku jalgpallitrenniga alustanud juriidiliselt Pohlaku alluvuses.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Kõik astusid vabatahtlikult Flora süsteemi, nagu ka Eesti astus vabatahtlikult N Liitu. Anna andeks, et ma julgesin selles kahelda, aga sina valgustasid mind ja ma olen õigel teel.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Vaadake te kurat sõimate küll, et Flora süsteemis on ML's liiga palju klubisid ja nüüd kipuvad mõned järsku ütlema, et ikka ei ole...WTF??? Võtke türa üks seisuukoht mitte ärge tõlkige nii nagu teile parem oleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Vaadake te kurat sõimate küll, et Flora süsteemis on ML's liiga palju klubisid ja nüüd kipuvad mõned järsku ütlema, et ikka ei ole...WTF??? Võtke türa üks seisuukoht mitte ärge tõlkige nii nagu teile parem oleks.
          Rohud jälle võtmata või kus sa seda välja lugesid?
          Jutt käis ikka millestki muust, kvaliteetsest järelkasvust ja Floral on sellega väga kusised lood. Klubi rõhub kvantiteedile, mitte kvaliteedile. Proovi nüüd uuesti.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            praegusest satsist:
            Orgla - FCF Järva
            Peitre - FCF Tallinn
            Mets - Viljandi Tulevik (ehk FCF Viljandi)
            Liivamägi - FCF Viimsi
            Luts - FCF Paide
            Frolov - FCF Tallinn
            Dupikov - FCF kehtna
            Laht - FC Kuressaare (ehk FCF Kuressaare)
            Luigend - FCF Tallinn
            Anierid - FCF tallinn
            Alliku - Pärnu Tervis/Kalev (ehk FCF Pärnu)
            teatud reservatsioonidega on ka Kams FCF kasvandik, lihtsalt vahepeal käis Koerus suusatamas (vms)

            Nii et ei saa öelda et neil kehvasti oleks oma kasvandikega. Samamoodi võib vaadata, et Flora kasvandikke on kõik teised klubid täis. Pool Kaljut, terve Viljandi, osa Kuret ja Paidet, isegi Tammekas ja Levadias on keegi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kõik astusid vabatahtlikult Flora süsteemi, nagu ka Eesti astus vabatahtlikult N Liitu. Anna andeks, et ma julgesin selles kahelda, aga sina valgustasid mind ja ma olen õigel teel.
              Oo, Rein, sa oskad nii hästi lahmida!

              Ma ootasin sinult konkreetseid näiteid (kasvõi nendesamade Klavani ja Ahjupera kohta), aga tundub, et otsustasid internetivõitluse kasuks.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Kui võrrelda 10 a. tagust U-17 koondist, mil pea 100% noorkoondislastest tulid Flora süsteemist, siis praeguseks on Flora süsteemi mängijate osakaal langenud U-17 koondises kahe viimase aastaga alla 20 %-di.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Kui võrrelda 10 a. tagust U-17 koondist, mil pea 100% noorkoondislastest tulid Flora süsteemist, siis praeguseks on Flora süsteemi mängijate osakaal langenud U-17 koondises kahe viimase aastaga alla 20 %-di.
                  mis on ka täiesti normaalne number. arvestades et klubisid kes tegelevad ainult noortega on palju rohkem kui ML klubid. ja ka see langus on normaalne sest nüüd on hakatud ka reaalselt kõikide klubide noori silmas pidama. varem seda "skautingu" osa ei olnud praktiliselt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Kui võrrelda 10 a. tagust U-17 koondist, mil pea 100% noorkoondislastest tulid Flora süsteemist, siis praeguseks on Flora süsteemi mängijate osakaal langenud U-17 koondises kahe viimase aastaga alla 20 %-di.
                    minu arust on see positiivne. vanasti tuli andekatel klubi vahetada, et koondisesse pääseda. ses osas on elu edasi läinud ...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                      nüüd on hakatud ka reaalselt kõikide klubide noori silmas pidama. varem seda "skautingu" osa ei olnud praktiliselt.
                      On see tõesti nii? Kes neid skautinguid teevad siis jne?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        On see tõesti nii? Kes neid skautinguid teevad siis jne?
                        No üks neist sakslastest ju juurutas selle tabelisüsteemi kus iga treener peaks sisestama mängijate omadused kui hea ta milleski on (päris palju omadusi oli vaja panna) ja tänu sellele on lihtsam neid jälgimas käia...ehk siis ei pea spetsiaalselt sada mängijat kogu aeg vahtima...eriti kuna noorte areng on nii kuidas ta on...üks hetk areneb nagu jumal ja teine hetk on lihtsalt arengus ühe kohapeal paigal.

                        Kommentaar


                          Aitäh. Meeldiv kuulda siis positiivsetest arengutest, eriti veel kui see süsteem toimib ka.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar




                            Esimesed Norra ämbrid
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              phahahhaa, noorte skautimises küll miskit paremaks pole läinud. ikka on treeneritel eelistused ja ikka ei mängi seal parimad mängijad. see on alati nii olnud ja nii ta ka jääb.
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Ei midagi uut, taas on välismaalased süüdi ja pahad, meie oleme kõik õigesti teinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X