320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ... aga mida kuradit sul on siis nii vaja seda mõnda klahvivajutust teha ja sealt komprat otsida ah? Hing hirmsasti kripeldab et mida need vastikud natsi-floorakad ikka minu seljataga plaanivad jah? Samamoodi tundis aegu tagasi elavat huvi ka KGB teistimõtlejate kui ka tavainimeste era- ja seltskonnalise tegevuse järgi ... Ise nagu otsite mingitki juhtlõnga et saaks jälle terava ülesse tõmmata!

    P.S. Ei ole ei 5 Sektori ega ka Parema Tiiva liige... lihtsalt 90ndate algusest Flora mängudel käija ja pigem Florale pöialt hoidev kui nt. Levaadiale, nii et sinu puusalt tulistatud väide et olen tüüpiline floorakas koos sellejuurde kuuluva tüüpilise suhtumisega on üdini väär!
    RummaBastards!

    Kommentaar


      Algselt postitas jansa Vaata postitust
      .. mind omakorda huvitab aga hoopis-tükkis see - kas need siinsed kaasfoorumlased kes kolavad ringi poppides sotsiaal-meedia-portaalides(antud juhul siis FB-s) ja nuhivad teiste kaasfoorumlaste-grupeeringute suletud suhtluskeskonnas et siis sealt kompromiteerivaid copy-pasted teha ning siia kõigile lugeda anda ja vbolla kuhugile instantsidesse veel edastada - kas need ongi need inimesed-jalgpalli"fännid" kes vastloodud eesti jalgpalliklubide arenguplaanides ja struktuurides nimetatakse klubide fännikordinaatoriteks? Welcome to USSR - KITSED !
      Viienda Sektori kommuuni arutelusid on isegi minu FB newsfeedi tulnud ehk selleks pole vaja midagi nuhkida. piisab vaid sellest, et su pällide seas on keegi agar laikija ja see võib sulle ette jääda. lisaks on info avalik(google FC Flora fännklubi " Viies Sektor" ja sa saad seal sisselogimata kõike lugeda), seega arutelu siiatoomises (arutlemiseks?) pole kellegi privaatsusesse tungitud. igaüks teeb omad järeldused. postitused on praeguseks tõesti kadunud. loodetavasti häbist, mitte CCCP's levinud kinnimätsimisstrateegiatest.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Jansa, ma arvan, et vastus peitub selles, et seda teksti seal enam ei ole. Ehk kui selles tekstis midagi valesti või häbeneda polnud, siis miks see on kadunud? Mõtle sellele natuke ja siis saavad sinu teisedki küsimused vastuse.

        Lisaks võid mõtiskleda teemal, et kuidas Viies Sektor endale uusliikmeid, kes sinna kontole komistavad, lihtsama vaevaga leiab: koos või ilma selliste avaldusteta. Pöial püsti (like) või pigem mitte?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Üldiselt on meie tüüpiliste Aadolfite käitumine selline:Kaine peaga on neeger värdjas kui neeger õlle välja teeb on ta,aga juba suht normaalne neeger,peale kuuendat neegri poolt välja tehtud õlut ütlevad nad,et neeger on vend!
          Moraal on see,et mingit jama sellest ei tule kui Flora ridadesse ka mooramaa mees tuleb.

          Kommentaar


            Rahunege maha. Tore muidugi, et taas "teemas" oleme, aga ega siin midagi uut ei ole ju. Sama moodi pannakse V Sektor ja Parem Tiib ühte punti. Arutelu oli V Sektori lehel, koos Parema Tiiva liikmetega. Osadel oli poogen, osad jällegi ei pooldanud mustanahalise mängija Florasse tulekut. Krt paanika mitte millestkist. "Kõik see Flora punt on puudulikud, plaplapla", põhjusmõtteliselt mitte midagi uut ei ole, sama joru juba aastaid. Paar lehte täidate veel ära siin socceris ja siis asi vaibub. Tühi klähvimine.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              No ma ei tea, kui maailmas ringi vaadata ning natukene tulevikku enustada, siis minu poolest olgu pundis enne 10 venelast, kui neeger...

              Mis asjad need fännikordinaatorid on?
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                ..minu point on selles, et meid - eesti jalgpalli fänne - on nii vähe ja selle asemel et üksteise järel nuhkida ja "ärapanna" võiksime kokkuhoida ja üksteiste suhtes tolerantsemad olla. Aamen!
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  florakate vaenlastel on jälle pidupäev, on kingitud nagu komm lapsele - jälle põhjust tatti pritsida ja ennast upitada
                  teist saaks kokku kindlasti kogu ilma kõige eeskujulikuma fänngrupi
                  edasi, WANKERS !!!

                  Kommentaar


                    need "parem 10 venelast kui üks neeger" jutud on muidugi ülim tase.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olll Vaata postitust
                      florakate vaenlastel on jälle pidupäev, on kingitud nagu komm lapsele - jälle põhjust tatti pritsida ja ennast upitada
                      teist saaks kokku kindlasti kogu ilma kõige eeskujulikuma fänngrupi
                      edasi, WANKERS !!!
                      Mis fännigrupi? Õige koht oleks neil dr. Affi juures, ehk saavad sealt abi
                      Need Flora vastased hakkavad siin aastate jooksul juba meelde jääma, ramm ja tank on veel puudu.

                      Kommentaar


                        Tegelt on omamoodi koomiline, et piisas paari-kolme inimese arvamusest, et nemad seda murjamit Flora ridades näha ei tahaks kui läks lahti selline ulgumine ja hala nagu peetaks plaani too sell juba laternaposti külge oksa tõmmata - häbi! pozor! kuidas nii võib!
                        Igaüks rääkis seal enda eest ja minu meelest ongi igaühel õigus oma arvamusele keda ta tahaks või ei tahaks mingis klubis näha. Rahunege maha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Need Flora vastased hakkavad siin aastate jooksul juba meelde jääma, ramm ja tank on veel puudu.
                          Just-just. Ma juba jõudsin imestada, et tuntud moraalijünger ja kõlbluse verstapost vähetuntud_vutivaatleja polegi veel sõna võtnud. Ma ei pidanud siiski pettuma, see roomab alati kivi alt välja kui saab midagi teravat tõmmata. Hämmastav vend, pole ühtegi jalgpalliga seotud postitust temalt veel näinud, tal on mingi teine missioon siin vist.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Just-just. Ma juba jõudsin imestada, et tuntud moraalijünger ja kõlbluse verstapost vähetuntud_vutivaatleja polegi veel sõna võtnud. Ma ei pidanud siiski pettuma, see roomab alati kivi alt välja kui saab midagi teravat tõmmata. Hämmastav vend, pole ühtegi jalgpalliga seotud postitust temalt veel näinud, tal on mingi teine missioon siin vist.
                            Nagu ma olen ka varem siin välja toonud, siis ma olen juba 90ndatest Florat toetanud. See on ka põhjus, miks ma just Flora teemas nö moraali ja kõlbelisuse teemadel sõna võtan. Jalgpalliga on need sõnavõtud väga tihedalt seotud, sest minu hinnangul on need teemad väga olulised, kui soovime jalgpalli vaadatavust tõsta. Olen korduvalt rõhutanud, et rahvast ei too mängudele mitte neegerlik bling bling ilutulestiku ja muu näol, vaid eelkõige mäng ja ka rahvas tribüünidel. Praegu kipub rahvas tribüünidel pigem uut publikut eemale peletama. Selline on mu nägemus ja selles ei tasu näha mingit Flora vastasust.

                            Igasugu mängulistel teemadel pean ennast oluliselt nõrgemaks ja parema meelega jälgin arutelu kõrvalt. Muud missiooni mul ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                              Praegu kipub rahvas tribüünidel pigem uut publikut eemale peletama. Selline on mu nägemus ja selles ei tasu näha mingit Flora vastasust.
                              Sellised väited tunduvad mulle alati sellised demagoogilised puusalt tulistamised. Ma austan su arvamust, nagu igal inimesel on õigus sellele, aga ma ei näe, et sel ka reaalset katet oleks.

                              See nn rahvas üldjuhul pole üldse teadlikki meie kodusest vutiliigast ja selle tegemistest, rääkimata siis seal käivatest üksikutest hulludest. Probleemi juured peituvad ikka märksa sügavamal kui praeguses publikus ja hetkel pole eriti aega neid lahata.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                ... Olen korduvalt rõhutanud, et rahvast ei too mängudele mitte neegerlik bling bling ilutulestiku ja muu näol, vaid eelkõige mäng ja ka rahvas tribüünidel. Praegu kipub rahvas tribüünidel pigem uut publikut eemale peletama. Selline on mu nägemus ja selles ei tasu näha mingit Flora vastasust.

                                [/QUOTE]

                                ...võiks ju sel suvel mingi eksperimendi koostada ... paluks 5-Sektoril ja Paremal Tiival no ütleme et vähemalt kuuks ajaks Flora mängudele mitte ilmuda , seda siis meedias ja siinses foorumis võimendada/teadvustada ja saab siis näha kas on kohe tribüünid pilgeni jalgpallifännidega täidetud(no see on üle utreeritud väide aga looan et saate mõttest aru) .. ikka nende õilsate fännidega kes muidu staadionile tulla ei taha/julge/soovi kuna eelpoolmainitet grupeeringud oma rikutud olemisega nende hinge ja silma riivavad! Isegi kui neile fänniliikumiste liikmetele eluaegne statka keeld anda (mingil otsitud põhjusel) siis ei tekitaks see tribüünidele publikut juurde.
                                Huumor kvadraadis!
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X