320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kui on asjalik mees, siis saaks temast ju eeldatavasti üleminekutasu ja muud pappi. Seega võiks klubi õnnelik olla. Või ma olen liiga naiivne?
    selles teemas ja antud klubi puhul kindlasti. asi on "põhimõtetes".

    Kommentaar


      Tõelisel klubi poolehoidjal ei tohiks erilist vahet olla mis värvi mehed klubi esindavad!Kui see mees mustalt mandrilt suudab meie poistele konkurentsi pakkuda ,siis mina näen selles vaid head.Siis peavad teised ka rohkem pingutama hakkama!Lugedes seda viimaste lehekülgede arutelu jääb mulje,et osadele Flora "fännidele" ei olegi tähtis klubi edu vaid mingi lapslik rassisimi teema!Aeg oleks suureks kasvada ja nautida seda mis toimub staadionil ja omadele olenemata koosseisust kaasa elada!Või tõesti on Teie soov,et meie liigas müttaks vaid puhtad eestlased?Siis usun,et meie meistriliiga tase oleks kordi madalam!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas jansa Vaata postitust
        ..minu point on selles, et meid - eesti jalgpalli fänne - on nii vähe ja selle asemel et üksteise järel nuhkida ja "ärapanna" võiksime kokkuhoida ja üksteiste suhtes tolerantsemad olla. Aamen!
        On asju mida saab tolereerida ja on asju mille suhtes ei saa tolerantsed olla. Mis sa arvad kumb on rohkem tolerantne, kas see kes Floras neegrit näha ei taha või kelle jaoks pole nahavärvil tähtsust?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Kuulge tegelge millegi asisemaga peske nõusid,viige koer välja,vahetage meriseal vesi ära,parandage triikrauda,keppige naabrinaist või vaadake Välisilma kordust! Seda sitta siin ei viitsi keegi lugeda! Kolige kuhugi mujale arutlema!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            On asju mida saab tolereerida ja on asju mille suhtes ei saa tolerantsed olla. Mis sa arvad kumb on rohkem tolerantne, kas see kes Floras neegrit näha ei taha või kelle jaoks pole nahavärvil tähtsust?
            Kumb on rohkem tolerantne, kas see kes Floras neegrit näha ei taha või see, kes ei taha näha neid, kes ei taha neegreid näha?

            Sarnaselt ebatolerantsed mõlemad.

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Kumb on rohkem tolerantne, kas see kes Floras neegrit näha ei taha või see, kes ei taha näha neid, kes ei taha neegreid näha?

              Sarnaselt ebatolerantsed mõlemad.
              Ma pole sinuga nõus aga sul on õigus oma arvamusele.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Kumb on rohkem tolerantne, kas see kes Floras neegrit näha ei taha või see, kes ei taha näha neid, kes ei taha neegreid näha?

                Sarnaselt ebatolerantsed mõlemad.
                mingid asjad lihtsalt ei ole arenenud ühiskonnas aktsepteeritavad ega lahedad, ükskõik kui palju neid enda õigustamiseks sõnavabaduse sildi taha peita.

                tõmmake edasi oma neegrid-välja jura, aga ärge kiunuge nagu kari eitesid, kui keegi teile selle kohta paar halba sõna ütleb.

                ja ärge kustutage jumala eest oma facebooki- ega muid postitusi, sest kui niivõrd sügavad põhimõtted lähevad eesriide taha peitu kohe esimese kriitilise noodi peale, siis pole need põhimõtted ju tegelikult mitte sittagi väärt või kuidas. pseudorahvuslased.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  tõmmake edasi oma neegrid-välja jura, aga ärge kiunuge nagu kari eitesid, kui keegi teile selle kohta paar halba sõna ütleb.
                  Kiunuma hakkasid eile õhtul ikka hoopis teised tegelased. Kes ei pidanud paljuks lausa hoopis mujal tekkinud arutelu siia ümber tõsta, et kiunuda saaks.

                  Kommentaar


                    Kordan veel, häbi on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas billybob Vaata postitust
                      Kordan veel, häbi on.
                      eks mine ja häbene siis, köögis näiteks - mis sa sest teistele kuulutad ?
                      ja tõesti - kes siin foorumis eitede kombel kiunumas ja hädaldamas käivad ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas shefield
                        ...Ja miks ka mitte muid rahvuslikke vaadetega inimesi keda jalgpall ennem nii väga köitnud pole...
                        Palun ära nimeta neid vaateid rahvuslikeks. Rahvuslik vaade pole pubekaliku rahuldusega iga neegri peale näpuga näidata ning "ahv" järele karjuda.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Aga mul on jumala poooohui kesiganes midaiganes siin kirjutanud on

                          Maailmas ei ole mitte ühtegi tolerantset inimest olemas olenemata sellest kui palju ta ka vastu rinda ei tao korrutades, et tema on tolerantne. Punkt.

                          Kommentaar


                            Heil Hitler, Flora!
                            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                              Heil Hitler, Flora!
                              Mis pole ka normaalne käitumine aga kes olen mina tõlgendamaks normaalsust.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                                Heil Hitler, Flora!
                                madalalaubaline
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X